Home News Informacje prasowe W Warszawie powstała wyjątkowa sala kinowa, ale… nie obejrzysz tam filmu. Dlaczego?
W Warszawie powstała wyjątkowa sala kinowa, ale… nie obejrzysz tam filmu. Dlaczego?

W Warszawie powstała wyjątkowa sala kinowa, ale… nie obejrzysz tam filmu. Dlaczego?

639
0

W Warszawie została otwarta specjalna sala kinowa! To dzieło Warner Bros. Discovery, które posłuży do ciekawych celów. Projekt jest jednak poświęcony tylko pracownikom medialnego giganta.

Warner Bros. Discovery otworzył nową salę kinową w Warszawie! Filmu w niej jednak nie obejrzysz

Warner Bros. Discovery w Polsce otworzył własną salę kinową w siedzibie głównej przy ul. Wiertniczej w Warszawie. Uroczystość odbyła się 4 kwietnia – w dniu inauguracji oficjalnych globalnych obchodów stulecia powstania Warner Bros. Sala, której budowę rozpoczęto jesienią zeszłego roku, pomieści niemal 50 osób. To istotna inwestycja dla biznesu WBD w Polsce – wiele zespołów w firmie skorzysta z możliwości wspólnego oglądania filmów, seriali oraz innych materiałów i prezentacji w ramach codziennej pracy.

fot. materiały prasowe

Warner Bros. Discovery w Polsce rozwija organizację na wielu poziomach, w tym także systematycznie dostosowując i ulepszając przestrzenie biurowe. Firma wykorzystuje nowe możliwości wynikające z połączenia Discovery z WarnerMedia w kwietniu zeszłego roku. Nowopowstała sala kinowa na parterze siedziby głównej jest odpowiedzią na potrzeby pracowników. Jedną z najbardziej istotnych części biznesu Warner Bros. Discovery jest produkcja filmowa i wielokanałowa dystrybucja treści. W kinie będą odbywać się różnego rodzaju eventy wewnętrzne – projekcje, pokazy filmowe, kolaudacje czy prezentacje.

„Moment otwarcia sali kinowej w siedzibie głównej Warner Bros. Discovery w Polsce to zwieńczenie ponad 5 miesięcznej pracy zespołu WBD oraz firmy Extract Design. Był to niecodzienny i niezwykle ciekawy projekt. Jesteśmy dumni, że od roku jako połączona firma pod szyldem Warner Bros. Discovery piszemy wspólną historię, kontynuując dziedzictwo braci Warner”
– mówi Katarzyna Rozbiewska, Administration Unit Director w Warner Bros. Discovery w Polsce.

fot. materiały prasowe

Profesjonalna sala kinowa o wielkości 200 m2 podzielona jest na część właściwą oraz lobby. Zdobią ją znane z produkcji Warner Bros. motywy filmowe wyświetlane na ekranach zamontowanych na ścianach sali. Kino wyposażone jest w ekran o rozmiarach 700 cm na 315 cm, a odpowiednie nagłośnienie zapewnia system dźwiękowy Dolby Atmos. Na zagłówkach 49 miejsc siedzących w sali wyhaftowany został logotyp 100-letniego studia.

Otwarciu sali kinowej towarzyszyła ceremonia przecięcia wstęgi oraz pokaz specjalny premierowego odcinka programu „Magia kina”, zapewniający pierwszym gościom kina podróż po świecie branży filmowej i historii braci Warner. Ponadto tego dnia pracownicy firmy mogli uczestniczyć w seansie filmu „Casablanca”. Do końca kwietnia w nowej sali kinowej zaplanowano specjalne pokazy dla zespołu Warner Bros. Discovery w Polsce filmów: „Air”, „Powiększenie”, „Incepcja”, „Tramwaj zwany pożądaniem”, „Evil Dead Rise”, „Deszczowa piosenka” oraz „Diuna”.

fot. materiały prasowe

Media Business Centre przy ul. Wiertniczej 166 w Warszawie jest główną siedzibą Warner Bros. Discovery w Polsce. Budynek mieści w sobie także studia nagraniowe i newsroomy, w tym newsroom „Faktów”, TVN24 i TVN24 BiS.

fot. materiały prasowe

Źródło: informacje prasowe

Znajdujesz się w sekcji Informacje prasowe. Zamieszczone tutaj materiały zostały w dużej części opracowane przez firmy niezwiązane z redakcją HDTVPolska. Redakcja HDTVPolska nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji.


Filmy, seriale, VoD i serwisy streamingowe – przeczytaj więcej:

(639)

0 0 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x