Home News Multimedialny pilot Crestron TSR-310 obsługuje Apple TV, Siri, HomeKit
Multimedialny pilot Crestron TSR-310 obsługuje Apple TV, Siri, HomeKit

Multimedialny pilot Crestron TSR-310 obsługuje Apple TV, Siri, HomeKit

253
0

Firma Crestron wprowadziła aktualizację, dzięki której multimedialny pilot TSR-310 jest w stanie obsługiwać Siri, Apple TV oraz HomeKit.

Crestron TSR-310 to zaawansowany multimedialny pilot z 3-calowym dotykowym ekranem i sterowaniem głosowym. Urządzenie jest w stanie komunikować się z wieloma kompatybilnymi systemami, w tym także rozwiązaniami inteligentnego domu.

Crestron

Od teraz model TSR-310, dzięki aktualizacji firmware’u integruje się z Siri, Apple TV oraz protokołem Homekit. Inne piloty uniwersalne potrafią kontrolować przystawkę Apple poprzez HDMI CEC, ale nie zapewnią one komend głosowych dla Siri.


ZOBACZ TAKŻE: AMD Link: streaming gier 4K na Apple TV i Android TV


Uaktualnienie sprawia, że wyświetlacz pilota Crestron TSR-310 może służyć również do wyszukiwania treści z Apple TV. Ponadto używając poleceń głosowych, Siri jest w stanie znaleźć pożądaną przez nas zawartość. TSR-310 może w obrębie jednej sieci obsługiwać wiele urządzeń typu Apple TV.

Źródło: 9to5Mac

(253)

Jakub Krawczyński Fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
Powiadom o