Home News Microsoft oficjalnie prezentuje i omawia moc i funkcje konsol Xbox Series X i S. Zobaczcie szczegółowe wideo
Microsoft oficjalnie prezentuje i omawia moc i funkcje konsol Xbox Series X i S. Zobaczcie szczegółowe wideo

Microsoft oficjalnie prezentuje i omawia moc i funkcje konsol Xbox Series X i S. Zobaczcie szczegółowe wideo

930
0

Nowe konsole Microsoftu za pasem! W tym roku Amerykanie nie byli w stanie przygotować “fizycznego” eventu rozpoczynającego nową erę gamingu, więc nagrali materiał szczegółowo omawiający wszystko, co powinien wiedzieć użytkownik przed wzięciem do ręki kontrolera do Xbox Series X lub S.

Prezentacja konsol Xbox Series X i S, czyli moc w praktyce

Ponad czternastominutowy materiał opublikowany na oficjalnym kanale Xboxa w serwisie YouTube traktuje w zasadzie o wszystkim, co tyczy się zabawy na nowych konsolach giganta z Redmond. Dwóch przedstawicieli producenta przeprowadza nas przez kolejne aspekty nowych maszyn: zaczynamy od szybkiego spojrzenia na design konsol, po czym szybko wskakujemy do rozgrywki z Gears 5, DIRT 5 i Subnautica.

W trakcie zabawy prowadzący prezentację zaznajamiają nas z tematami takimi jak optymalizacja starszych tytułów czy oferta Xbox Game Pass na konsoli i za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne. Słyszymy też sporo o nowym kontrolerze oraz interfejsie użytkownika. I tu ciekawostka – Series X i S otrzymają dynamiczne motywy, które będzie sobie można ustawić w tle. Ta funkcja nie znajdzie się na starszych konsolach, będzie to wyróżnik nowych maszyn.

Obejrzyjmy cały materiał:

Źródło: https://www.ppe.pl/news/151141/xbox-series-xs-na-pelnej-prezentacji-microsoft-pokazuje-konsole-funkcje-i-mozliwosci.html


Więcej na temat konsol i gier:

Advertisement

(930)

0 0 głos
Article Rating

4
Zobacz więcej komentarzy na forum

Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x