Home News John Wick: powstanie kobiecy spin-off serii, “Ballerina”
John Wick: powstanie kobiecy spin-off serii, “Ballerina”

John Wick: powstanie kobiecy spin-off serii, “Ballerina”

215
0

Właśnie ogłoszono powstanie kolejnego filmu w uniwersum John Wick. Podczas gdy czwarta część serii ma ukazać się w 2021, w międzyczasie powstanie kobiecy-spin off, zatytułowany “Ballerina”. Oto pierwsze informacje na jego temat.

Uniwersum John Wick 3 i kobiety? Niespecjalnie to dziwi

Jak dobrze kojarzycie, seria John Wick od samego początku była pełna wyrazistych postaci kobiecych (myślę, że wielu z nas nadal pamięta rolę Halle Berry z “trójki”). Zresztą współreżyser pierwszej części, David Leitch, nakręcił później w podobnej formule “Atomic Blonde” z Charlize Theron.

Ballerina

Być może więc nie powinno być zaskoczeniem, że seria ta poszerza się o spin-off poświęcony innej postaci niż kultowa kreacja Keanu Reevesa.

Co wiemy o filmie?

Jak podaje Deadline, nowa produkcja nosi tytuł “Ballerina” i będzie traktowała o postaci, którą widzieliśmy w trzeciej części filmu, a więc prawdopodobnie którąś z baletnic w siedzibie Ruskiej Romy.

Ballerina
Len Wiseman, reżyser filmu “Ballerina”

Nie wiemy, kto zagra tytułową postać, ale ma być to młoda płatna zabójczyni szukająca zemsty wobec osób, które zamordowały jej rodzinę. Według Deadline prace nad projektem posuwają się szybko do przodu. Jej reżyserem będzie Len Wiseman (“Szklana pułapka 4.0”, seria Underworld, remake “Pamięci absolutnej”), a scenarzystą Shay Hatten (25-latek, który współpisał “Johna Wicka 3”). Film wyprodukują ponownie Basil Iwanyk i Erica Lee, a producentami wykonawczymi będą Keanu Reeves i Chad Stahelski.


ZOBACZ TAKŻE: John Wick 4 już zapowiedziany. Mamy datę premiery


Kiedy zobaczymy film w kinach?

Tego jeszcze nie wiemy, ale nie byłoby to wcale zaskakujące, jeśli nastąpiłoby to jeszcze przed premierą “Johna Wicka 4”.

Źródło: Deadline

Możecie również u nas przeczytać:

(215)

Jakub Krawczyński Fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
Powiadom o