Home News Informacje prasowe ISE 2019: Epson przedstawia nowy projektor do Digital Signage z funkcją oświetlenia punktowego
ISE 2019: Epson przedstawia nowy projektor do Digital Signage z funkcją oświetlenia punktowego

ISE 2019: Epson przedstawia nowy projektor do Digital Signage z funkcją oświetlenia punktowego

100
0

Podczas targów ISE 2019 trwających w Amsterdamie Epson ogłosił wprowadzenie na rynek projektora EB-U50 z funkcją oświetlenia punktowego. Model ten charakteryzuje się niskim całkowitym kosztem posiadania (TCO), niewielkimi wymiarami i stylowym wzornictwem, dzięki czemu dyskretnie wtapia się w otoczenie, pozwalając odbiorcom skupić się na przekazie, zamiast na jego nośniku.

Projektor może wyświetlać obraz na praktycznie dowolnej powierzchni, co czyni go idealnym urządzeniem do instalacji na witrynach sklepowych, w salonach pokazowych, na wystawach sztuki cyfrowej w celu wyświetlania scenografii, treści komercyjnych, edukacyjnych i biznesowych.

eb-u50-epson ise 2019

EB-U50 oferuje wiele możliwości montażu i wyświetla obraz pod wieloma kątami. Można go zamocować na rampie oświetleniowej, bezpośrednio pod sufitem lub na stojaku. Projektor posiada 360-stopniowy zakres ruchu w poziomie i 30-stopniowy w pionie. Może też zostać ustawiony tak, aby wyświetlał obrazy w pionie.

„EB-U50 to wspaniałe uzupełnienie naszego portfolio laserowych projektów do Digital Signage z funkcją oświetlenia punktowego. Jego prosty, biały, opływowy kształt jest jednocześnie stylowy i praktyczny. Wszechstronność i niezawodność modelu EB-U50 dają użytkownikowi wiele opcji montażu oraz gwarancję bezproblemowej pracy” stwierdza Andrzej Bieniek, Business Account Manager z firmy Epson.

Projektor dostarczany jest z oprogramowaniem Epson Projector Content Manager, dzięki czemu konfiguracja jest prosta i szybka. Obecność modułu Wi-Fi oraz portu USB sprawia, że materiały można wyświetlać bez konieczności podłączania komputera, urządzenie możemy także obsługiwać za pomocą pilota. Co więcej, projektor wyposażony został również w nowoczesne rozwiązania dla instalacji wielostanowiskowych, takie jak funkcja łączenia krawędzi, wyświetlanie skalowanych obrazów, czy synchronizowanie listy odtwarzania.

Znajdujesz się w sekcji Informacje prasowe. Zamieszczone tutaj materiały zostały opracowane przez firmy niezwiązane z redakcją HDTVPolska. Redakcja HDTVPolska nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji.

(100)

Piotr "Gmeru" Gmerek Redaktor naczelny HDTVPolska. Posiadacz THX Certified Level 2. Członek polskiego oddziału SMPTE. Maniak najwyższej jakości obrazu. Poniżej 4K nie schodzę ;-). Pasjonat i kolekcjoner konsol, gier oraz filmów. Na słowo "Limitowana edycja" dostaję gęsiej skórki ;-).