Home News Huawei Mate 30 Pro wchodzi do Polski. Tylko 100 sztuk na cały kraj!
Huawei Mate 30 Pro wchodzi do Polski. Tylko 100 sztuk na cały kraj!

Huawei Mate 30 Pro wchodzi do Polski. Tylko 100 sztuk na cały kraj!

280
1

Chętni na zakup najgłośniejszej tegorocznej premiery Huawei będą się musieli mocno postarać, by położyć swoje ręce na smartfonie Mate 30 Pro. Po długim oczekiwaniu oficjalnie wiadomo już, że model ten pojawi się w polskiej dystrybucji. Na półki trafi jednak zaledwie… 100 sztuk.

To koniec spekulacji i długiego oczekiwania na ruch ze strony Huawei. Mate 30 Pro, który co jakiś czas pojawiał się w poszczególnych krajach, wreszcie oficjalnie trafi do Polski. Stanie się to jeszcze w grudniu, ale producent przewidział absurdalnie limitowany nakład. Do rąk polskich użytkowników trafi bowiem zaledwie 100 smartfonów.

Huawei Mate 30 Pro wchodzi do Polski. Tylko 100 sztuk na cały kraj!
fot. Huawei

To mimo wszystko dosyć przewidywalna decyzja biorąc pod uwagę fakt, że jeszcze do niedawna wydawało się, że ten pozbawiony ostatecznie usług Google smartfon w ogóle nie pojawi się nad Wisłą. Ostatecznie do tego dojdzie, ponieważ Huawei pracuje w pocie czoła nad kolejnymi usługami mającymi skutecznie zasypać dziurę po aplikacjach giganta z Mountain View.

Huawei Mate 30 Pro będzie w Polsce dostępny w cenie 4299 zł za wariant z 256 GB przestrzeni dyskowej. Przedsprzedaż rozpocznie się 9 grudnia i potrwa do 15 grudnia. W jej ramach za złotówkę będzie można otrzymać w zestawie bezprzewodowe słuchawki FreeBuds 3, a na chętnych, którzy skorzystają z usługi gwarancyjnej VIP Service czeka – również za symboliczną złotówkę – zegarek Watch GT 2. Chińczycy umożliwią zakup Mate 30 Pro jedynie poprzez stronę huawei.pl i w sklepie Huawei Warszawa.

Źródło: Tabletowo.pl


Możecie również u nas przeczytać:

(280)

1
Dodaj komentarz

avatar
0 Tematy w komentarzach
0 Odpowiedzi na temat
0 Obserwujący
 
Najczęściej komentowany komentarz
Najgorętszy wątek komentarza
0 Komentuj autorów
Autorzy ostatnich komentarzy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o