Home News Gwiezdne Wojny: zwiastun The Rise of Skywalker i nowa gra EA
Gwiezdne Wojny: zwiastun The Rise of Skywalker i nowa gra EA

Gwiezdne Wojny: zwiastun The Rise of Skywalker i nowa gra EA

374
1

Gwiezdne Wojny powracają w tym roku i Disney wypuścił właśnie zwiastun nadchodzącej części Rise of the Skywalker. Dzisiaj zostanie pokazana także nowa gra Electronic Arts, Star Wars: Jedi Fallen Order.

Nawet jeśli ktoś niekoniecznie jest fanem najnowszej trylogii Disneya, to przynajmniej jest szansa, że gra studia Respawn przypadnie do gustu. Od 11 kwietnia trwa wydarzenie o nazwie Star Wars Celebration. To właśnie na nim wystąpił reżyser J. J. Abrams i zaprezentowano zwiastun najnowszej odsłony Gwiezdnych Wojen.

Pełno w nim spowolnień i wizualnie spektakularnych ujęć, które niekiedy mogą kojarzyć się z Dennisem Villeneuve’em. Pojawia się także odrobina nostalgii w postaci Lando Calrissiana granego przez Billy’ego Dee Williamsa oraz Lei. Epizod IX nosi tytuł The Rise of Skywalker i zadebiutuje w kinach 20 grudnia 2019.

Przy okazji, dzisiaj także z okazji Star Wars Celebration, Electronic Arts zaprezentuje rozgrywkę z gry Star Wars: Jedi Fallen Order.

Źródło: opracowanie własne

(374)

Jakub Krawczyński Gram od 1991, kocham moje hobby więc mam wszystkie konsole. Niemniej fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

Comment(1)

  1. go home disney......poprzednia czesc byla takim crapem ze tej seri juz nic nie uratuje....