Home News Informacje prasowe Samsung Space Monitor w specjalnej ofercie przedsprzedażowej
Samsung Space Monitor w specjalnej ofercie przedsprzedażowej

Samsung Space Monitor w specjalnej ofercie przedsprzedażowej

710
4

Zaprezentowany na początku roku na targach ISE 2019 monitor Samsung SR75 (Space Monitor), będzie dostępny w przedsprzedaży już od 12 kwietnia. Space Monitor, to innowacyjna propozycja dla tych, którzy chcą by monitor zajmował mnie przestrzeni na biurku. Dla osób, które zamówią monitor w przedsprzedaży, partnerzy handlowi przygotował ofertę specjalną, w ramach której kupujący może otrzymać zestaw Microsoft Designer Bluetooth Desktop w cenie 1 zł.

Samsung-Space-Monitor

Dlaczego Space Monitor?

To co wyróżnia Space Monitor to specjalny mechanizm montażu monitora do blatu. Zamiast klasycznej podstawy, monitor wyposażony jest w zintegrowane ramię. Zaciska się ono na blacie biurka, zwiększając tym samym przestrzeń roboczą. Podstawka chowa się w tylnej części wąskiej ramki monitora. Ekran można łatwo przechylić lub odsunąć od ściany nawet do powierzchni biurka. Zastosowane rozwiązanie redukuje miejsce zajmowane przez klasyczną podstawę nawet o 93% zwiększając przestrzeń na biurku nawet o 40%*. Konstrukcja monitora daje także łatwy dostęp do wbudowanych portów. Efekt porządku na biurku wzmaga ukryty w ramieniu przewód zasilania i HDMI i nowoczesny design oparty o brak widocznych ramek z trzech stron wyświetlacza.

Konstrukcja monitora sprawia, że bardzo dobrze sprawdzi się on w małych przestrzeniach biurowych, bibliotekach, urzędach czy szkołach. Daje to oszczędność przestrzeni roboczej na biurku oraz dużą możliwość regulacji wysokości ekranu. Monitor występuje w dwóch wersjach: 27-calowej o rozdzielczości QHD i 32 calowej o rozdzielczości 4K UHD. Mniejszy model wyświetla obraz z częstotliwością 144Hz, dzięki czemu może posłużyć także jako monitor gamingowy.

Skorzystanie z oferty przedsprzedażowej pozwoli na jeszcze lepsze zagospodarowanie przestrzeni na biurku dzięki minimalistycznym urządzeniom peryferyjnym od Microsoft z serii Microsoft Designer Bluetooth Desktop, na który składają się bezprzewodowe klawiatura i mysz. Zestaw, który na wolnym rynku kosztuje 299 zł w ofercie specjalnej można zamówić u jednej z firm partnerskich Samsung: X-Kom, Komputronik, Morele i Vobis. Oferta obowiązuje do 29.04.2019 lub do wyczerpania zapasów.

*W porównaniu do monitora Samsung SD850.

Znajdujesz się w sekcji Informacje prasowe. Zamieszczone tutaj materiały zostały opracowane przez firmy niezwiązane z redakcją HDTVPolska. Redakcja HDTVPolska nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji.

(710)

Piotr "Gmeru" Gmerek Redaktor naczelny HDTVPolska. Posiadacz THX Certified Level 2. Członek polskiego oddziału SMPTE. Maniak najwyższej jakości obrazu. Poniżej 4K nie schodzę ;-). Pasjonat i kolekcjoner konsol, gier oraz filmów. Na słowo "Limitowana edycja" dostaję gęsiej skórki ;-).

Comment(4)

  1. 1599zl w xkom za 27'', wykonany znakomicie, zero blyszczacego plastiku tylko matowy chropowaty plastik, szkoda ze brakuje Vesa, matryca VA 144Hz.

  2. Jak kogoś interesuje takie mocowanie monitora na biurku, to są specjalne uchwyty (VESA) do monitorów: PureMounts

    Nawet do 4 monitorów :)

  3. W Państwa zamówieniu brakuje produktu: Samsung The Space S27R750QEUX. Towar został domówiony, czekamy na potwierdzenie dostępności i terminu dostawy uzupełniającej.

    Także słabo coś z tą promocją...