Skocz do zawartości
buku

TVP HD - staje się rzeczywistością - dyskusja o kanale satelitarnym TVP HD

Rekomendowane odpowiedzi

Czyżby n miało zostać dostawcą TVP HD dla C+ ?

Ciekawe info : [url="http://www.satkurier.pl/news/42556/tvp1-i-tvp2-dla-n-z-transpondera-cyfry.html"]http://www.satkurier.pl/news/42556/tvp1-i-...dera-cyfry.html[/url]

Wszystkie trzy platformy zaczynają współpracować w ramach kodowanai kanałów.
Bardzo dobrze bo w przeciwnym wypadku jak ktoś napisał HB spadnie z przeciążenia. Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ramówka TVP HD powoli przybiera nam na sile. Od 1 września będzie nadawany w HD serial Tajemnica Twierdzy Szyfrów a już 6 września na żywo mecz eliminacyjny do MŚ 2010 Andora-Anglia. Także od 6 września nadawane będą odcinki serialu Ranczo. No i polskie filmy fabularne wyprodukowane w HD- Braciszek i Jutro idziemy do kina. Zagranicznych fabuł w HD także nie zabraknie. Macie to jak w banku. ;)
To wszystko do 7 września. To dopiero początek. Do końca roku będzie tyle, ile na TVN HD przez cały rok z hakiem się nie pojawi.

Edytowane przez arsenal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[b]arsenal[/b], lejesz miód na me serce ;). Chyba czas zafundować sobie dekoder HD w kablówce :).

Możesz zdradzić, jakie to będą "zagraniczne fabuły"? :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='radosuaf' post='115225' date='28.08.2008, 19:56 '][b]arsenal[/b], lejesz miód na me serce :) . Chyba czas zafundować sobie dekoder HD w kablówce :) .

Możesz zdradzić, jakie to będą "zagraniczne fabuły"? :) .[/quote]
No fajnie by było Doktorowi policzyć szwy na kapeluszu - nie ma bata :) . Trochę się Zagubić w Rzymie albo Warszawie na wystawie Nikifora. Odbyć Krucjatę o Tożsamość z Jasonem . Posłuchać bajek Braci Grimm o klątwie pewnej bardzo Ciemnej Perły. Czy te i kilka innych atrakcji znajdą dla siebie miejsce w tym kanale? Kto wie... Kto wie...
Zobaczymy czy tym razem uda się zrobić dobry kanał ogólnotematyczny w HD. Nie chciał TVN to może publiczna się skusi. ;)

Edytowane przez arsenal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie brak dźwięku na TVP HD tylko szum ;) , a zaczęło się na drugim odcinku Rancza - był tylko dźwięk z frontów i tylnych głośników zniknął centralny - zero dialogów.Czekałem do Tajemnicy Twierdzy Szyfrów a tu dalej kalpa ;) - mam nadzieję że to tylko przejściowe problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='daniel76' post='114992' date='27.08.2008, 19:13 ']A widzieliście już program na 06 i 07 września ? Można sprawdzić na stronie ;) Arsenal jak tak ma wyglądać nowy program to ....[/quote]



No i na dodatek cenzura ?
Zniknęły TAJEMNICE WATYKANU !

A niedługo Szatan z siódmej klasy - strasznie ciekawe co z tego zrobią .

Edytowane przez BoDeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wrócił dźwięk - kurcze ależ to forum ma wpływy ! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wie ktoś może coś o tym nowym serialu "Czas honoru" - będzie to na TVPHD? Po cichu liczyłem, że będą to puszczać równolegle na tvp i tvpHD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajnie by było jak na TVP HD leciałby Trzeci Oficer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś oglądał mecz Andora - Anglia? Przecież to leciało w kiepskim SD... a ponoć wszystko na tym kanale miało być w HD :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='roger' post='116901' date='06.09.2008, 22:24 ']Czy ktoś oglądał mecz Andora - Anglia? Przecież to leciało w kiepskim SD... a ponoć wszystko na tym kanale miało być w HD :lol:[/quote]


No niestety racja. Po raz pierwszy od miesiąca czyli od kiedy mam ten kanał u siebie widziałem tak słabą jakość na TVP HD. Dotąd praktycznie wszystkie audycje z obrazem referencyjnym, ten mecz miał jakość gorszą niż wiele kanałów SD. Miejmy nadzieję, że to taka malutka wpadka i wyjątek, a nie początek zapełniania ramówki kanału stricte HD czymś kompletnie nie przystającym do HD :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oglądam właśnie" Rancho" i nie ma u mnie pełnego dzwięku ,tzn.słychać muzykę i tło bez dialogów.
Czy wy też tak macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Ator' post='116911' date='06.09.2008, 23:29 ']No niestety racja. Po raz pierwszy od miesiąca czyli od kiedy mam ten kanał u siebie widziałem tak słabą jakość na TVP HD. Dotąd praktycznie wszystkie audycje z obrazem referencyjnym, ten mecz miał jakość gorszą niż wiele kanałów SD. Miejmy nadzieję, że to taka malutka wpadka i wyjątek, a nie początek zapełniania ramówki kanału stricte HD czymś kompletnie nie przystającym do HD :lol:[/quote]
Oglądałem ten mecz na niemiecki kanale ANIXE HD , początek w HD przekaz był obłędny , później mieli problemy z przekazem,zerwane łącza, do końca leciało w SD, TVP HD również korzystało z tego przekazu, problemy techniczne po stronie dostawcy transmisji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='abawiec' post='116926' date='07.09.2008, 09:41 ']Oglądam właśnie" Rancho" i nie ma u mnie pełnego dzwięku ,tzn.słychać muzykę i tło bez dialogów.
Czy wy też tak macie?[/quote]
U mne to samo. Smiesznie to wygląda są różne dźwięki a dialogów nie ma. Chyba coś z wyborem dźwięku na odtwarzaczu pomieszali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='dolas' post='116928' date='07.09.2008, 10:01 ']Oglądałem ten mecz na niemiecki kanale ANIXE HD , początek w HD przekaz był obłędny , później mieli problemy z przekazem,zerwane łącza, do końca leciało w SD, TVP HD również korzystało z tego przekazu, problemy techniczne po stronie dostawcy transmisji.[/quote]
Potwierdzam. To nie wina TVP. Z Andory przyszedł sygnał SD. Jak widać tam HD dopiero raczkuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nowy content HD. Powtorki meczów Ligi mistrzow w HD. Codzinnie kolejny mecz z rundy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szczerze powiem, po tym programie spodziewałem się absolutnie najmniej z programów HD tymczasem z każdym dniem mnie zadziwiają coraz bardziej pozytywnie. Super jakość, kontent coraz konkretniejszy, trzeba ich pochwalić bo jest za co.

Natomiast tak patrzę w program i do 25 września nigdzie nie widzę Trzeciego oficera, a ktoś pisał że od 22 ma być w TVP HD. Edytowane przez Ator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Ator' post='117761' date='12.09.2008, 21:17 '](...) Super jakość (...)[/quote]
- nie przesadzaj :_bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Ator' post='117761' date='12.09.2008, 21:17 ']Szczerze powiem, po tym programie spodziewałem się absolutnie najmniej z programów HD tymczasem z każdym dniem mnie zadziwiają coraz bardziej pozytywnie. Super jakość, kontent coraz konkretniejszy, trzeba ich pochwalić bo jest za co.

Natomiast tak patrzę w program i do 25 września nigdzie nie widzę Trzeciego oficera, a ktoś pisał że od 22 ma być w TVP HD.[/quote]

Tak ja pisalem, bo zapowiadali w programie. Niestety sie rozmyslili. Pewnie ze wzgledu na dodanie meczow LM stwierdzili, ze maja na tyle duzo HD w ramowce, ze OFICERA puszcza pozniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakość obrazu na TVP HD strasznie spadła!!.Wygląda na dobrej jakości SD! Mam nadzieję że to chwilowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='tesbor' post='119024' date='17.09.2008, 22:37 ']to nie jest nawet jakosc dobrego SD.[/quote]
To fakt. Oglądałem wczoraj "Twierdzę szyfrów" i nawet znaczek TVP HD był straszliwie rozmyty.
Jest to zdaje się związane z nowymi kanałami które N'ka dołączyła o ostatnim czasie.
Po prostu straszny tłok na transponderze. Nie ma dodatkowego pasma więc ograniczają aktualne programy.
Efekt jaki jest każdy widzi ..... a miało być tak pięknie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...