Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 46 calowy TV i dla mnie i tak za mało - lubie szersza czcionke i w popcornie ustawiam wielkosc na 30 a pozycje na 0

ja mam TV 50 cali i dla mnie za duże są :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zainstalowaniu najnowszego firmware do a-100 nie mogę wejść do Aplikacji NMT. Odłączanie od prądu nie pomaga. Mam zainstalowane ctorrent, transmission 1.50, program do zmiany skórek oraz program do wyciszania dysku. Co robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po zainstalowaniu najnowszego firmware do a-100 nie mogę wejść do Aplikacji NMT. Odłączanie od prądu nie pomaga. Mam zainstalowane ctorrent, transmission 1.50, program do zmiany skórek oraz program do wyciszania dysku. Co robić?

Instalacja nowego firware'u to tak jak reinstalacja Windows'a. Poprzednio zainstalowane programy przestają działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Instalacja nowego firware'u to tak jak reinstalacja Windows'a. Poprzednio zainstalowane programy przestają działać.

Czyli jeśli skasuje się miej więcej to co z zainstalowanych (dodatkowych) aplikacji się chce to upd fw w przypadku nieumyślnego skasowania jakiś plików systemowych wgra je ponownie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Instalacja nowego firware'u to tak jak reinstalacja Windows'a. Poprzednio zainstalowane programy przestają działać.

Chyba jednak tak nie jest. Wymienione aplikacje były zainstalowane przed upgrade i teraz też są. Ja nie mogę się dostać do menu gdzie włącza i wyłącza się usługi (samba, torrent, ftp itd). Pojawia się komunikat, że żądanie nie może być zrealizowane.

Edytowane przez Bazyl123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba jednak tak nie jest. Wymienione aplikacje były zainstalowane przed upgrade i teraz też są. Ja nie mogę się dostać do menu gdzie włącza i wyłącza się usługi (samba, torrent, ftp itd). Pojawia się komunikat, że żądanie nie może być zrealizowane.

To zależy co update'owałeś. Czy tylko "flash" czy również "system" czyli aplikacje.

Różne kombinacje wchodzą w grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To zależy co update'owałeś. Czy tylko "flash" czy również "system" czyli aplikacje.

Różne kombinacje wchodzą w grę.

No nie wiem. Automatycznie się aktualizował przez net. Czy ponowne wgranie przez usb coś zmieni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To zależy co update'owałeś. Czy tylko "flash" czy również "system" czyli aplikacje.

Różne kombinacje wchodzą w grę.

Nie wiem może coś przeoczyłem ale w najnowszym update do A100 nie zauważyłem opcji instalacji aplikacji, z tego co czytałem to update był typowo "poprawkowy" może aplikacji nie ruszali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jest też aktualizacja aplkacji.

Inaczej nie zadziała.

http://files.syabas.com/popcornhour/firmwa...-15-POP-402.zip

Update przez neta to najpierw firmware.

Po restarcie należy wejść w ustawienia >> aktualizacja i tam wybrać aplikacje NMT.

Coś wtym stylu . Piszę z pamięci, nie siedzę przy PH.

A najlepiej przeczytać plik txt z pliku z w/w linku.

Edytowane przez banulkrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, mam nowy firmware, nowe aplikacje, przy okazji nowy dysk, 1 TB zamiast tymczasowgo 160 GB

Wszystko wyglada lepiej, poza tym, że nie mogę się połączyć z Transmission.

Ani transmission remote, ani webaccess do transmission nie działają. Mam to reinstalować z community installer czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną standardową wersją w firmware NMT jest transmission 1.22 , która nie jest zgodna z programem Transmission GUI , i ma inny port dostępu przez WEB. Kazda aktualizacja firmware instaluje standardową 1,22 wiec za kazdym razem trzeba instalowac wyzsza wersje jesli chcesz miec dostep przez GUI itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest też aktualizacja aplkacji.

Inaczej nie zadziała.

http://files.syabas.com/popcornhour/firmwa...-15-POP-402.zip

Update przez neta to najpierw firmware.

Po restarcie należy wejść w ustawienia >> aktualizacja i tam wybrać aplikacje NMT.

Coś wtym stylu . Piszę z pamięci, nie siedzę przy PH.

A najlepiej przeczytać plik txt z pliku z w/w linku.

Trzeba wejść w "asystenta konfiguracji NMT" ale u mnie twierdzi że update aplikacji NMT nie jest wymagany, brak nowych wersji, wygląda jakby fw i aplikacje razem się uaktualniły bo update trwał o wiele dłużej niż poprzednie wersje softu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po instalacji najnowszego firmware , obraz sie nie dostosowuje do wielkości nie dziala jedna opcja z pod klawiasza ZOOM, a mianowicie FULLScreen dziala tak samo jak CROP - czy uwas jest podobnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się instaluje... zobaczymy co tam ciekawego ;)

...

No, w końcu działa to, czego mi najbardziej brakowało - RESUME :)

Edytowane przez Adam_2K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glowy bym nie dal bo od 40 godzin nie spalem, ale wydaje mi sie ( mam A-100 i B-110) ze resume to juz w B-110 bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś też zauważył że po wgraniu nowego softu do B110 znikła ikona z napędem optycznym? Wogóle teraz nie widzi dvd-romu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już się instaluje... zobaczymy co tam ciekawego :)

...

No, w końcu działa to, czego mi najbardziej brakowało - RESUME :)

... i dysk już sam się nie uruchamia na stand-by :)

- Fixed HDD spin-up during standby

Edytowane przez _Lee_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja instaluję już nowy soft

Ale mam pytanko

Kupiłem A-110 z dyskiem już zainstalowanym i muszę kombinować żeby system windows po podłączeniu przez USB widział dysk.

A widzę w nowym sofcie (tym z marca 2009) jakąś wzmiankę (Removed EXT2 option for NMT installation)

czy to znaczy że przeinstalowaniu A110 i przeformatowaniu :rolleyes:

będzie można ustawić sobie partycję kompatybilną z windows (ntfs; FAT32 ??)

Czy jak wtedy podłączę A110 przez USB do np. DVD to zobaczy go jak pendrive ( bo teraz nie chce go odczytać)

Czy coś z softwaru przestanie działać jeśli partycja zmieni się na windowsową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usunięto EXT2 znaczy tylko tyle ,że zostaje tylko i wylacznie EXT3 (zadne ntfs czy FAT32).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może natknął się gdzieś na rozwiązanie problemu zniekształconego/braku dźwieku AC3 (DolbyDigital) wysyłanego jako RAW przez SPDIF do wzmacniaczy SONY i PHILIPS? Wszędzie piszą, że nie działa a nigdzie nie znalazłem rozwiązania - trochę to dziwne, bo posiadaczy A-100 i jakiegoś SONY czy Philipsa jest wielu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne, że pomimo niby poprawienia (nowy FM) problemów z samoczynnym wstawaniem dysku kiedy popcorn jest w standby nadal tak się dzieje? Wgrałem jakiś czas temu softa i ten dysk cały czas sam wstaje i chodzi.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...