Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Może spróbować przycisku TVMODE + różne numerki , i ktorys zaskoczy.

Jak szukałem na forach różnych możliwości to go wyłaczyłem. Pokombinowałem wyłączanie, włączanie i załapał.

Co gorsza po update firmwaru nie widzi mi Wifi (TPLINK)

(dodam,ze jeste nowicjuszem, pierwsze uruchomienie mam dzisiaj)

Edytowane przez Mar_1910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od paru dni czytam i dochodzę do wniosku, ze nawet nie ma sensu próbować tego FW. W zasadzie mi wszystko działa poprawnie już na wcześniejszym, torrent tez w końcu udało się na tyl ujarzmić, że nie mam zwiech PH, zatem update FW tylko dla update'u szczególnie jeśli przysparza to tyle problemów mija się z celem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za to widzę że im nowsza wersja tym gorzej odtwarza pliki iso.

Na początku roku odtwarzał wszystkie.

wersja z lipca odtwarzała część.

Ta wersja nie odtwarza żadnych plików z końcówką iso.

Sprawdzałem na tych samych plikach iso

PORAŻKA !!!!!!!!!!!

może ktoś mi pomoże.

może coś źle robię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do A-110 w spakowanym pliku jest nowa wersja pliku syb8634.nmt i wszystko pieknie się instaluje.

Widzę, że wreszcie poprawili błąd pauzy.

Pozdro

instalowałeś w a110?

wszystko działa ok?

pzdr

Remi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NOWY FIRMWARE 10.12.2009 A-110

No proszę przed Świętami i działa wreszcie TPLINK :(

[A-110] Firmware 01-17-091202-15-POP-403 (00-17-091014-15-POP-403 Apps)

Dear customers,

Please be informed that Popcorn Hour A-110 firmware release:

01-17-091202-15-POP-403-000

and NMT apps:

00-17-091014-15-POP-403

is available for update.

Goto Setup->Maintenance->Check for firmware update

OR

for offline update and release notes, download from:

http://www.popcornhour.com/download/A110...-A110.html

Firmware Releasenotes 01-17-091202-15-POP-403-000

Code:

Release Date:10 December 2009

Firmware Version:1-17-091202-15-POP-403-000

Release Note:

1. Requires NMT apps 00-17-091014-15-POP-403

2. Fixed: TP-Link wifi dongle not working

3. Fixed: upnp link with parameter cannot recognise file type problem

4. Fixed: remote render pause photo then next will freeze

5. Added: upnp support for m4a, m4v, mp4, mp2v

How to change the "skins" of your NMT UI:

1. Obtain _theme_.zip from release package or download from www.popcornhour.com/download/_theme_.zip

2. Unzip and modify existing graphics as you wish, but maintain the dimension and filename

3. Modify .config file in root of _theme_ folder to change the colors of the text, color attributes is same as in HTML, e.g. RRGGBB, #RRGGBB, "green", "white-alpha", "black"

4. Copy entire _theme_ folder to the NMT harddisk's Photo folder

5. Reboot (Power + Eject) and new theme will be loaded

Note: Screensaver images ssvr1.jpg ~ ssvr4.jpg must be less than 20Kbytes, due to current limitation.

NMT Apps Releasenotes 00-17-091014-15-POP-403

Code:

NMT Apps Version : 00-17-091014-15-POP-403

Release Notes :

1. Minimum firmware version to use this NMT App is 00-17-090115-15-POP-40x-000

2. Myihomelite, change audio playback slideshow images

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na moim PCH-A100 poszła tylko instalacja nowego firmware o nr 01-17-091022-15-POP-402-000

niestety przy próbie instalacji NMT apps 00-17-091014-15-POP-402 cały czas ( bez względu czy z USB czy przez neta- przy wersji "bez formatu dysku" ) wyrzuca błąd źródła instalacji twierdząc ,że minimum do zainstalowania to poprzedni NMT apss 00-17-090116-15-POP-402 a miałem poprzednią wersję 00-17-090115-15-POP-402 :P . Ma może ktoś wersję NMT apps 00-17-090116-15-POP-402 ( z 16 a nie 15 w środku) ?

No niestety musiałem sam sobie pomóc , przerzuciłem zawartość wewnętrznego HDD na inny i ponownie zainstalowałem nowy firmware po resecie : "reset do wartości fabrycznych " i aktualizacja App - niestety z opcją formatu dysku - i teraz wszystko działa ;) .

To tak dla potomności jakby ktoś miał podobny problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nowy soft nie wnosi żadnej poprawy jeżeli chodzi o odtwarzanie plików iso. Niestety popcorn nie odtwarza wszystkich plików iso i prawde mówiąc nie wiem czemu jedne odtwarza a innych nie. Może ktoś zna odpowiedź, bo jak dla mnie to wielka porażka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może twoje pliki ISO to rip wraz zabezpieczeniami . Standardowo Popcorn odtwarza ripy DVD bez zabezpieczen.

A żeby było na temat to od paru dni dostępny jest nowy soft do A110 , w którym mn. przywrócono działanie dongla TP-Linka.

http://www.networkedmediatank.com/showthread.php?tid=32776

Edytowane przez mig25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm... mam wrażenie, że dwa ostatnie firmware wróciły do chwilowych przerw dźwięku przy odtwarzaniu filmów mkv, czy u Was też tak jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hm... mam wrażenie, że dwa ostatnie firmware wróciły do chwilowych przerw dźwięku przy odtwarzaniu filmów mkv, czy u Was też tak jest?

oglądałem ostatnio 2pliki mkv i nie potwierdzam. U mnie jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hm... mam wrażenie, że dwa ostatnie firmware wróciły do chwilowych przerw dźwięku przy odtwarzaniu filmów mkv, czy u Was też tak jest?

To masz problem u mnie jest OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety nowy soft nie wnosi żadnej poprawy jeżeli chodzi o odtwarzanie plików iso. Niestety popcorn nie odtwarza wszystkich plików iso i prawde mówiąc nie wiem czemu jedne odtwarza a innych nie. Może ktoś zna odpowiedź, bo jak dla mnie to wielka porażka

Daj przykład pliku, który Ci nie odtwarza PH, u mnie wszystkie czyta (6szt).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie jakie firmware byscie polecili do PH-100 bo ja swojej kukurydzy coś okolo roku nieaktualizowałem i nie wiem czy to robic czy nie? Problem mam tylko z kilkoma filmami m.in.Anioly i Demony i Prawo Zemsty - nie wiem dlaczego ale jakąkolwiek wersje tych filmów bym dał kukurydzy to chrzani sie przeijanie filmu, filmy te trzeba obejrzec od poczatku do konca bo jesli sie zrobi pauze albo wyłączy i włączy ponownie film to juz nie trafi sie do ostatnio ogladanego momentu.....

i jeszcze jedno czy jesli kukurydze wykorzystuje tylko do ogladania filmow to czy warto by zaktualizować jak już tylko firmware a aplikacji nie trzeba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale oczywiscie trzeba dodac ze to nie wina kukurydzy tylko ciolka który kompresowal ten film swoim rewelacyjnie ustawionym kompresorem.

ja mam A110 i uwazam ze najnowszy firmware jest bardzo dobry nie sprawia mi zadnych problemow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Alcazar

tez tak myślę ze to wina kompresującego tylko dziwi mnie ze n/p takie Prawo Zemsty (swoją drogą super film-polecam!) zarowno wypuszczone przez DEViSE ver. R5 LiNE jak i FUSiON ver. R5.LiNE tak samo żle się przewijają i chciałbym wykluczyć błąd po stronie kukurydzy, jak by ktoś miał ochotę, czas i szybkie łącze podaje niżej pliki z filmem:

EDIT MODA: Kolego, linki rapidshare to filmu? Dobrze się czujesz?

Edytowane przez maxiuca
linki rapidshare to filmu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy zdarza się Wam wzbudzanie dysku przy ostatnim firmaware do A110 ? bo zaczyna to być wkurzające :)

Edytowane przez seniorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, może mi ktoś pomoże, od pewnego czasu mój Popcorn 110 nie odtwarza mi filmów. Nie mam w nim dysku. Odtwarza mi zdjęcia, muzykę a nie chce filmów. Gdy dłużej poczekam, kilka dobrych minut plik z filmem się otworzy ale po chwili film się zatrzymuje, lub spowalnia i przerywa. Przez USB bez żadnych problemów film idzie. Proszę o pomoc, czy to błąd w kompie czy to coś się stało w odtwarzaczu? Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Daj przykład pliku, który Ci nie odtwarza PH, u mnie wszystkie czyta (6szt).

To może nie być wina plików ISO tylko trybu rozdziałki wyjściowej 1080p ew 1080p/24.

Przestaw na 1050i i zobacz czy pójdą.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To może nie być wina plików ISO tylko trybu rozdziałki wyjściowej 1080p ew 1080p/24.

Przestaw na 1050i i zobacz czy pójdą.

Pozdro

Mam sieć w domu z dwóch komputerów, jak się okazuje z tego drugiego kompa wszystko ok, coś dzieje się z moim komputerem, no ale co...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy firmware do pcha110 u mnie stworzył pewien problem, mianowicie po poprawnej zdawalo by się instalacji systemu i NMT apps nie mogę dostać się do systemu z poziomu telnetu, nie mogę również używać CSI Gaya, nie mogę przeprowadzić żadnej instalacji ani przez USB ani z poziomu sieci ;)

Generalnie dostęp jest przez serwer samby i serwer ftp ... z resztą jest słabo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety coś z tą nową aktualizacją jest nie tak. U mnie firmware się zaktualizował, a później nie mógł zaktualizować NMT Apps. Za każdym razem był błąd niezależnie czy brałem aktualizację z USB czy przez internet. Pomogła dopiero świeża instalacja z formatowaniem dysku. Na szczęście nie miałem na dysku żadnych cennych danych to mogłem to bez problemu zrobić. Z tego co piszą na forum NMT to właśnie czysta instalacja pomaga na problemy z programami. U mnie po czystej instalacji CSI Installerem kilka programów wrzuciłem i wszystko działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nowy firmware do pcha110 u mnie stworzył pewien problem, mianowicie po poprawnej zdawalo by się instalacji systemu i NMT apps nie mogę dostać się do systemu z poziomu telnetu, nie mogę również używać CSI Gaya, nie mogę przeprowadzić żadnej instalacji ani przez USB ani z poziomu sieci ;)

Generalnie dostęp jest przez serwer samby i serwer ftp ... z resztą jest słabo

Bo po przeinstalowaniu NMT Apps przywraca się plik odpowiedzialny za start wszystkich doinstalowanych przez CSI aplikacji. Wystarczy wejsc w CSI i zainstalowac ponownie telnet i wszystko wroci do normy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...