Skocz do zawartości
Gmeru

Xbox 360 jako odtwarzacz filmow HD? TAK!!

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='kil' post='49354' date='03.06.2007, 20:39 ']Witam
Mam zamiar kupic xboxa 360 między innymi z myślą o odtwarzaniu filmów HD. Jednak posiadam bardzo dużo filmów w formacie mkv. Czy na dzień dzisiejszy coś drgnęło i można odtwarzać te pliki, czy trzeba je najpierw odpowiednio przerobić, żeby potem stream'ować do konsoli? Drugie moje pytanie dotyczy głośności owego Hd playera, czy przyzwyczailiście się do tego hałasu czy juz jest wam to bez znaczenia i nie zwracacie na top uwagi?

Pozdrawiam
Z góry dziękuje za zainteresowanie oraz rady[/quote]

mkv - nie idzie ; /

Co do hałasu: mnie np, to nie przeszkadza: szum kompa, xboxa, projektora itd juz na mnie nie robi wrazenia ;p inni nie mogą słuchać X360. Jak jesteś fan i gracz to Ci to będzie obojętne ; ) DLa mnie X360 mogłby chodzić i jeszcze głosniej ale tyle radosci co Mi daje chociażby Forza 2: bezcenne hehe ;p Ale każdy ma inne podejście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Gmeru' post='49375' date='04.06.2007, 01:45 ']mkv - nie idzie ; /[/quote]

Beznadziejnie, a miałem nadzieję, że da się to jakoś obejść

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co z Transcode360 ? Podobno radzi sobie z plikami mkv. Pytam, bo niedługo planuje kupno telewizora i byłoby mi dużo łatwiej streamować filmy przez Xboxa, niż ciągnąć kilka metrów kabla hdmi-dvi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poniżej opis jak streamować filmy .MKV przez Transcode360 do Xboxa360

[url="http://www.vanillahd.com/index.php/stream-almost-any-video-type-in-hd-from-your-computer-to-your-xbox-360/"]http://www.vanillahd.com/index.php/stream-...-your-xbox-360/[/url]
[quote]The solution… Once the video file starts playing, hit pause on your remote or use the controller to navigate to the video menu. Allow maybe 5-10 minutes. This will give Transcode 360 time to buffer the video file. After that hit play and you should be on your way to HD glory. If the video freezes again at some point. Just hit pause again and allow the buffer to fill up again. That’s all. It’s so simple. Thank you to Mike for the tip. Happy Xboxing![/quote]
Ale może ktos wie jak poradzić sobie z napisami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee... U mnie to nie dziala... Do tego po takiej probie musze kompa resetowac bo procek caly czas zostaje na 100% zajety... :)
Moze ktos poda jakis program (najlepiej krok po kroku) ktorym mozna przekonwertowac filmy z mkv na wmv-hd tak zeby szly bez problemu z plytki na 360-tce? Bawilem sie paroma ale cos mi to nie wychodzilo - jak nie bledy sypalo to obraz niby hd a do d.u.p.y... najlepsze efekty dal mi AutoMKV , nawet raz przekonwertowal mi ladnie film z mkv na wmv-hd i pieknie wkleil napisy ale na konsoli film nie poszedl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[b]floreks[/b]
[url="http://www.digital-digest.com/articles/Xbox_360_H.264_Conversion_Guide_page1.html"]http://www.digital-digest.com/articles/Xbo...uide_page1.html[/url]
[url="http://forums.xbox-scene.com/index.php?showtopic=508739&st=15"]http://forums.xbox-scene.com/index.php?sho...08739&st=15[/url]
te linki powinny Ci pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Po wielkich bojach w końcu udało mi się połączyć kablem eth xbox'a z PC. Jednak pojawił się wielki problem, którego nie jestem w stanie obejść.

Komputer łączy się z internetem za pomocą modemu eth, natomiast xbox jest podłączony z kartą sieciową PC. Xbox łączy się z internetem (Xbox live) prawidłowo (test połączenia z xbox live przechodzi bez problemu) jednak WMP 11 i zawarty w nim program Windows Media Connect nie widzi Xboxa (w teście podłączenia xboxa do multimediów pojawia się błąd - połączenie przewodowe wykrywa, adres IP również).

Czy ktoś ma jakiś pomysł odnośnie przyczyny takiego stanu rzeczy?

Może potrzebuję routera żeby podłączyć do niego PC i Xboxa?

Z góry dziękuję za poświęcony czas oraz każdą radę
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A masz aktywną Zaporę Windows czy inny twór firewallopodobny? Bo to mi wygląda na zablokowanie pewnych portów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilku dniach dalem rade, wszystko dzila :rolleyes:

Czy jedyny sposob na pliki mkv to nadal przerobienie go na WMV - co trwa kilka godzin???

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba nikt nadal nie znalazł na to innej metody... Jeśli jest inaczej - prosimy o informację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakiego softu używacie do konwersji .mkv? Który jest najszybszy?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Xbox 360 High-Def Bundle - Price: $599.99
W zetawie Xbox 360 Elite + Xbox 360 HD DVD Player+ 7 filmow na Hd-dvd za 599$. Ciekawy zetaw. Tutaj podaje linka [url="http://www.amazon.com/gp/feature.html/ref=amb_link_5327732_1/002-3699931-4036016?ie=UTF8&docId=1000121271&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=center-2&pf_rd_r=1CQ88S8Q52X5NVN8HYP0&pf_rd_t=101&pf_rd_p=303622101&pf_rd_i=507846"]Link[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam problem mianowicie [b]posiadam mase filmu HDDVD w formacie WMV niestety wszystkie filmy są z napisami. [/b]Posiadam WMC2005, vlc360, transcode360, MCE itp [b]jaki format napisów czyta konsola lub jak szybko i bez problemu uruchomic dany film z napisami ?[/b]
Próbowałem za pomocą VLC360 ale program nie znajduje zadnego filmu w folderze z HDDVD to samo w przypadku transcode.

Prosze o pomoc



-------------------------------------------
Lub czy da sie WKLEIC napisy na stałe do filmu w formacie WMV ?! Edytowane przez above89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie, czemu w niektórych filmach divx przy streamowaniu z kompa na tv samsung serii f przy pomocy vlc360 z prawej i lewej strony pojawiają mi się paski obcinające obraz ? Nawet jeśli film jest w formacie 16:9 bez pasków na górze i na dole wmontowanych w film, to niektóre z nich są śmiesznie rozciągnięte na tv w pionie, a po bokach mają obciętę paski. Da się coś z tym zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wciskasz "X" i wyskakuje podmenu do zmiany formatu. (piszę z pamięci gdzyż mój Xbox po raz DRUGI pojechał do serwisu, więc jak się mylę niech ktoś mnie poprawi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze z Vista Ultimate z Media Center niestety nie dziala. Wykrywa Xboxa ale nie moze sie polaczyc. A dziwne jest to nieco bo przeciez Micrsoft powinien zadbac o kompatybilnosc w ta strone. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Maro' post='57402' date='27.08.2007, 23:01 ']Wciskasz "X" i wyskakuje podmenu do zmiany formatu. (piszę z pamięci gdzyż mój Xbox po raz DRUGI pojechał do serwisu, więc jak się mylę niech ktoś mnie poprawi).[/quote]
Dzięki, nie pomyślałem, że jak wcisnę zoom to mi zmieni format ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy na to:
[quote]Video, Decoding, audio, spdif:

1)Divx/Xvid (and about everything else) thumbnails and playing:
[url="http://ffdshow-tryout.sourceforge.net/"]http://ffdshow-tryout.sourceforge.net/[/url]
This is the only codec you need for ALL media except h.264 and mpeg2 hardware.

During installation don't touch much. During setup it will ask you about mixer settings (speakers). Tell it to leave mixer off for SPDIF(toslink/coax) or select your speaker configuration from the list (do not select mixer if you use SPDIF passthru).

SP-DIF setup:

The final screen - tell it to open Audio configuration.
Select the [Codecs] (to the left - one of the first) - at the items AC3 and DTS - change it to SPDIF for both if you wish to have divx, xvid, mkv, mpg4 etc. to stream HD-Audio it to your receiver thru SPDIF. This is only possible if you have selected your SP-dif interface as your preferred in Vista (in some hardware configurations you need to disable Speakers!)

For HD/SD Digital Audio be sure to:
Start, Control Panel, Sound, Right Click SPIDIF Interface, Properties, Advanced(tab), and then.....
UNCHECK "Allow applications to take exclusive control of this device"
This will allow you to Record HD and Watch another channel without audio stuttering

Don't install any codec packs, Gordian, kmedia, ultimate etc....Don't!
Don't install Nero Burning Rom - it's f*** about everything up (march 2007) - including ordinary thumbnails etc.

[color="#FF0000"]2)
[b]MKV AND TS With matroska[/b]
[b]h.264 codec incl. thumbnails in vista and integration with VMC:
Download Haali Media splitter : [url="http://haali.cs.msu.ru/mkv/MatroskaSplitter.exe"]http://haali.cs.msu.ru/mkv/MatroskaSplitter.exe[/url]
Just leave the defaults on in the installation screen - make sure "explorer integration" is selected - this enables thumbnails.
For TS and PS MPEG files - add the selections in the install dialog

Enabling ts and mkv files in VMC and Mediaplayer do the following:
Open notepad and paste the following in:

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_CLASSES_ROOT\.mkv]
@="MatroskaVideo"
"PerceivedType"="video"
"Content Type"="video/x-matroska"

[HKEY_CLASSES_ROOT\.ts]
@="MatroskaVideo"
"PerceivedType"="video"
"Content Type"="video/x-matroska"

Save the file as : matroska.reg to the desktop afterwards doubleclick it and say YES to add it to the registry.
You can now see and play TS and MKV files in VMC

MKV AND TS With Matroska and CoreAVC (the best!! but not free)
Use together with ffdshow (with h.264 disabled in Video configuration)
The same as above but add the following instead:

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_CLASSES_ROOT\.mkv]
@="CoreMedia.MKV"
"PerceivedType"="video"

[HKEY_CLASSES_ROOT\.ts]
@="MatroskaVideo"
"PerceivedType"="video"
"Content Type"="video/x-matroska"

Save the file as : matroskaCore.reg to the desktop afterwards doubleclick it and say YES to add it to the registry.
[size=4]You can now see and play TS and MKV files in VMC[/size][/b]
[/color]
3)
MPEG2 codec
Use PowerDVD 7.2 og 7.0 - this is the best.
Open PowerDVD and go in to setup/config (the tools button) - select hardware optimized. (it'll work for some and not for others)
Close powerdvd.
Setup MediaCenter with correct mpeg2 codecs with this tool:
[url="http://www.whittakermoore.com/VMCD.exe"]http://www.whittakermoore.com/VMCD.exe[/url]
Select PowerDVD7 for Video and Microsoft DD for Audio.

If your MPEG2 playback begins to behave strange/stutter etc. It sometimes helps to:
Open VMCD.exe select MS MPEG video and Audio for MediaCenter - close the application.
Open MediaCenter - select LiveTV - Close MediaCenter again.
Open VMCD.exe and select PowerDVD7 as the Video decoder again and MS DD audio.

For ATI users with Catalyst Control Center - Make sure that AVIVO settings is set to BOB (not auto/Weave etc.)

MEDIA in VISTA:
1) Adding videos to VistaMC
Place shortcuts to your content folders (mkv, avi, divx, xvid) - the shortcuts should be placed in Shared Folders -> Videos. You can name the ShortCuts anything you want.
Divx files shouldn't be named MYMOVIE.DIVX - but MYMOVIE.AVI

2) If you have a lot of "Self created" folder.jpg's for you music - make sure they are marked as hidden before adding music/pictures to your WMP library.

3) Stuck with Folders that keep appearing:
Open your Media Player - navigate to Library - select Folders (little triangle pointing down) and remove those that annoy you.
Before deleting - make sure only to delete from library not from the filesystem (Functions -> Settings -> Library -> Do not delete from filesystem when deleting).

4) Adding DVD's
Enable DVD library with this key:
HKEY_Current_user->Software->Microsoft->Windows>CurrentVersion->MediaCenter->Settings->DVDSettings->ShowGallery
Set it to Gallery (with capital G) instead of Play
Remember - one folder with folders within for each movie. Within a movie folder the folders VIDEO_TS and AUDIO_TS is placed.

Or make a .reg file as mentioned above with this:

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Media Center\Settings\DvdSettings]
"ShowGallery"="Gallery"

Add DVD's like you add music - from within WMP.
Do not blindly add folders. Make a good hierarchy with a folder structure like:
d:\DVDs\Mymovie\Video_TS
d:\DVDs\MyMovie2\Video_ts

The DVD files within the Video_ts folder should match the content of the original DVD (video_ts.bup, video_ts.vob, video_ts.ifo etc.)
If you RIP and SHRINK DVDs then make sure to rip all files not just streams.


5)
Adding media to Media Center:
Don't just add everything, folders, music etc.
Use the correct tools.
Use Media Player's library function to tell where to look for music, pictures and DVD's

6)
DVD library "more info" function.
DVD's can be looked up in a central Database if the Correct ID is placed
For correct ID's - look them up on www.dvdxml.com and save the XML file like this:
the_faculty.dvdid.xml placed within the movie folder - not in the VIDEO_TS folder.

LIVE TV Quality Trouble:
1)
Change BitRate:
First of all check the key:
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Media Center\Service\Video\Tuners\DVR] and find the KEY DefAvgBitRate
Change it to somewhere between: 20000000 and 90000000
Select DECIMAL VALUE when changing.


REMOTE DESKTOP (multi users and blank password)
1)
(THANK YOU SCUFFS!!!!)
Download this: [url="http://mjwii.com/prog/termsrv.zip"]http://mjwii.com/prog/termsrv.zip[/url]
Unzip to c:\termserv go into this folder and make a shortcut to termhack.bat (right click drag to a place and select create shortcut here)
Right-click on the shortcut and select Properties - in the "Destination" add the following:
C:\termserv\termhack.bat MULTI BLANK
Only set BLANK if on a local-private network. BLANK enables passwordless connections.
If you use a non english version of Vista:
You need to know what the Administrators group is called in your language. Edit the termhack.bat file and go to the line that says:
icacls %SystemRoot%\System32\termsrv.dll /Grant Administrators:F
And change [Administrators] to your language.

NOW:
Right-click and select "run as administrator" on the shortcut

Now create users on your VMC and connect with these - Do not connect with the one you use as the default for TV/Video in your livingroom.

Various:

1)
For editing and backup of ones channels and order they come
The file:
C:\ProgramData\Microsoft\ehome\EPG\prefs\prefs.xml
Open it with notepad.
This file holds everything about your channel, frequency, name, Virtual name etc.
It's a good thing to back this up - if you ever reinstall Vista

2)
Recording configuration is stored here:
C:\ProgramData\MicroSoft\ehome\Recording\Recordings.xml
There is a backup there - but it's nice to copy it to another place :)

3)
Some of the following items require you to enable visibility of hidden folders and OS folders
This is done thru Control Panel -> Folder settings[/quote]

Znalazłem to [url="http://thegreenbutton.com/forums/thread/176299.aspx"]TU[/url]
Nie miałem jeszcze okazji przetestować bo siedzę w robocie ale jak zadziała to byłoby nieźle ;)

Edytowane przez Maro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pare dni temu zakupilem xbox'a elite z sharp'em 46xd1 full HD wlasnie w celu ominiecia koniecznosci laczenia tv z pc przez dvi-hdmi.Oczywiscie wymagalo to dokupienia adaptera wifi do x'a. Pierwsze proby troche mnie zniechecily jednak dalej drazylem temat.Udalo sie polaczyc konsole przez wifi 801.g - tego typu polaczenie zaczelo mnie martwic ze wzgledu na jakosc polaczenia szczegolnie kiedy mam puscic sygnal HD ,jednak obawy okazaly sie bezpodstawne.Jak juz udalo sie wszytko poustawiac niestety okazuje sie ,ze divixy ani rusz ,w trakcie poszukiwan odnalazlem 2 progsy transcode360 i vlc360.Pierwszy z nich w locie trancoduje filmy divx i tu uwaga...robi to samo z MKV(720p czy tez1080p)!!!bez zajakniecia .Mozna wiec spokojnie stwierdzic ,iz xbox jest centrum multimedialnym za bardzo rozsadne pieniadze.
Komp to - Intel Core2 Duo E6320 4MB 1.86 GHz@2,8Ghz ;Asus P5K3;Geil Ultra 2x1Gb 800Mhz;Asus 8800GTS 640MB
System (oryginalny) home vista premium
Siec -Telekompromitacja livebox(wifi)
Obciazenie proca podczas odtwarzania "300"1080p .x264 to max70% z zalaczonym transcode'em
Napisy takze lyka transcode w srt ,nie obsluguje jednak polskich znakow,jednak to szczegol.
Nie zauwazylem zadnych lagow,zwolnien itd. - jakosc..co tu duzo mowic :)

PIEKNA SPRAWA!!!! :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lobo czy chcialo by Ci sie po krotce opisac proces ustawiania xboxa. Wlasnie oczekuje mojego w wersji "elite" B). Mam jeszcze pytanie czy chodzi DTS ew DD 5.1? i czy wspomniane programy obsługuja h264?

Jestem zdziwiony bo poprzednie posty pisaly o potrzebie posiadania Windowsa w wersji Media Center a Ty piszesz że smiga na Viscie - ja mam Xp - bedzie działac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moze poprzednicy odpuscili sobie ten temat jednak ja zaryzykowalem kupujac konsole i udalo mi sie spokojnie odpalic x264(.mkv).Vista home premium ma juz przy instalacji media center.Nie wiem jak jest z xp ale mysle ,ze bardzo podobnie poniewaz instalacja jest praktycznie taka sama jak ta podana na pierwszej stronie tego topicu.Dzwiek jest w 5.1 jednak nie probowalem puszczac dts ani h.264(mysle ,ze spokojnie transcodujesz).
Proces(staram sie z pamieci to odtworzyc jak cos to pytaj):
1.Podlaczasz do tv ,xklocka z dokupionym adapterem wifi ,odpalasz pc i konsole.
2.Rejestrujesz w routerze kolejne urzadzenie w sieci bezprzewodowej domowej (od tego momentu powinienes byc widoczny dla systemu,mnie od razu wykrylo)
3.Jesli cie wykryje pojawi sie komunikat "add extender",jesli nie to musisz odpalic media center i odnalezc ta zakladke.
4.Kiedy juz uruchomisz proces rejestracji (add extender) poprosi Cie o 8cyfrowy kod ,ktory odnajdziesz klikajac media center na konsoli
5.po wprowadzeniu powinienes spokojnie polaczyc konsole z pc
6.Zeby odpalic divx,hd(x264) potzrebujesz progs o nazwie transcode360 (ja uzywam tego do visty,poszukaj w google znajzdiesz)
To by bylo na tyle w DUZYM streszczeniu(sorry ale jest juz pozno :-) ),napisalem ci najwazniejsze czynnosci ,ktore sam krok po kroku spokojnie wykonasz.Jesli bedziesz mial pytania do pisz postaram sie pomoc.
Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coż.
Od kilku dni szczesliwie posiadam Xboxa Elite - zbiegło sie to z powrotem mojego tv z naprawy (3 miechy - brawo Toshiba, ale przynajmniej mam nowa matryce).
Teraz do tematu zainstalowałem sobie Viste i WMC zainstalowało xboxa bezboleśnie.
Transcode 360 sprawia nie małe problemy, dokładnie te same opisane na zachodnich forach temu poswieconych - jak go zainstaluje moge streamowac do pudła sd, hd - nie moge sie za bardzo podzielic wrazeniami z plynnosci bo jeszcze sie nie bawiłem dokłdanie. Po resecie kompa transcode pada :unsure: .
Niewiem czy moj system komunikacji lap - xbox jest nie wydolny czy co ( lap na wifi - x kablem do routera) bo mam problemy zeby obejrzec zdjecia na TV :) - moze ma to jakis zwiazek ze jedno moje zdjecie to przewaznie 8 - 25 mg ? i potrafi byc 500 w katalogu ??

Ogolnie mam wrazenie ze to jeszcze wszystko w powijakach troch ale idzie w dobra strone :)

ps. Czesc chodzi, czesc nie troche tnie od czasu do czasu a na 300 w h264 pixeloza i rozmycie :(
Jak udało Ci sie uruchomić napisy

Edytowane przez Mefikon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisy musza byc w srt zeby transcode je "zalapal".Faktycznie w "300" 1080p jest niezle ziarno ale jest to chyba zamysl operatora -niech nie ktos mnie poprawi jesli sie myle.Wszystkie seriale: pb,lost,heroes 720p wygladaja znakomicie.Jesli chodzi o lagi to faktycznie wystepuja jesli zaczniesz ogladac film z "marszu" - najlepiej odpalic film i wylaczyc konsole -film bedzie transcodowany na kompie przez jakies 20min. ,po tym czasdie odpalasz go w calosci stransc. na konsoli i nie ma prawa przyciac.Niestety zauwazylem ,ze niektorych pozycji transcode nie ruszy -"pianist" 720p,deja vue 1080p,flyboys 720p i jeszcze pare starszych pozycji .Na pierwszy rzut oka nie roznia sie niczym od innych relkow niestety ani rusz...probowalem vlc360 niestety to samo.Moze ktos mial podobny problem i zna jakies rozwiazanie.....??
Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No nic protestowałem jeszcze trochę i na dzień dzisiejszy zostawiam temat - programy są mocno nie dopracowane, tnie, trzeba długo czekać.
Do końca roku ma ruszyć Videomarket Place tutaj w UK wiec mam nadzieje ze wtedy X będzie moim odtwarzaczem HD (Swoja droga ciekawe jak koszta?)


Na teraz zostaje przy opcji lapek do tv dla filmów i seriali HD.
Bajka by było żeby przegrać filmy na twardy w iXie - marzenia.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...