Skocz do zawartości
Lech100

Media Player z EM8635 !! PopCorn Hour - temat ogólny

Rekomendowane odpowiedzi

wchodzisz na Edit Profile i id masz na końcu w miejscu gdzie wpisuje sie adres http w przeglądarce Edytowane przez rumcais

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I Wy się przejmujecie?! Ja mam numer 5713 i... tez mnie szlak trafia :D. A gdzie znajde którzy klienci są w tej chwili obsługiwani?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A moje ID to: 904 i już dostałem Popcorna tuż przed gwiazdeczką. Oczywiście cło i VAT trzeba było zapłacić. Czyli cena Popcorna x Kurs USD x 1,36 (czyli 36%).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='DarekS' post='77162' date='03.01.2008, 20:18 ']A moje ID to: 904 i już dostałem Popcorna tuż przed gwiazdeczką.[/quote]
No to widzę, że w okolicach czerwca zaproszą mnie do zakupu :D
Żebym tylko się nie rozmyślił do tego czasu <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja zamowilem w stanach w firmie NuForce przed 28 grudniem wiec mam nadzieje dostac to cudo 25 stycznia. Jesli zamowicie tam teraz to jest szansa dostac urzadzenie w lutym.

[url="http://www.nuforce.com/Product-Online-AV.htm"]http://www.nuforce.com/Product-Online-AV.htm[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzies czytalem, ze NuForce tez braki ma albo mialo. Ogolnie paranoja z dostepnoscia tego.
Osobiscie mam numer 4928, ale i tak wciaz waham sie, a czekanie nie pomaga.
Z wysylka i clem wyjdzie pewnie cos kolo 600-700zl, a za 1000 mozna zlozyc sobie ciche HTPC bez problemow, ze cos sie nie dekoduje z powodu bug'ow lub braku licencji. Powstrzymuje mnie jedynie brak malych, ladnych i niedrogich obudow w Polsce. Gdybym mieszkal w US, to jeszcze cos by sie wybralo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='sergio213' post='77168' date='03.01.2008, 21:00 ']A ja zamowilem w stanach w firmie NuForce przed 28 grudniem wiec mam nadzieje dostac to cudo 25 stycznia. Jesli zamowicie tam teraz to jest szansa dostac urzadzenie w lutym.

[url="http://www.nuforce.com/Product-Online-AV.htm"]http://www.nuforce.com/Product-Online-AV.htm[/url][/quote]

Mozna placic karta kredytowa?
Co to jest Google Checkout?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='martig' post='77183' date='03.01.2008, 16:31 ']Mozna placic karta kredytowa?
Co to jest Google Checkout?[/quote]
Google Checkout to rodzaj bezpiecznego placenia karta kredytowa (podobnie jak PayPal). Dane mojej karty zna Google a nie sklep i zaplata nastepuje w momencie wyslania towaru. Nie wiem czy mozna to zrobic z Polski?
Ale chyba nie ma juz rodziny w Polsce ktora by nie miala kogos w stanach :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś się orientuje, które mniej więcej ID jest teraz obsługiwane? I ile mniej więcej Popcornów wysyłają miesięcznie? Mam ID 4695 i chciałbym oszacować, kiedy mogę się spodziewać zaproszenia do zakupu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam Was wszystkich. mam id:2642 i wczoraj dostałem zaproszenie do PRE-ORDER. yupiii. dzisiaj zarejestrowałem sie na google checkout, po godzinie ściągnęli pieniądze z konta. jak tak dalej pójdzie to może za dwa tygodnie będę miał to, na co czekałem dwa miechy prawie. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że można u nas zapłacić przez google checkout.
Inaczej nie kupiłbym popcorna.
Właśnie dostałem info o wysyłce z nr. przesyłki UPS.
Ja miałem ID 1531. Zaproszenie do kupna dostałem 21 grudnia, zapłaciłem kartą 23.
Więc tempo nie najgorsze. Trzeba trochę cierpliwości ale myślę, że wszystkich chętnych obsłużą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszystkich posiadaczy tego playerka prosze o porobienie mozliwie jak najwiecej fotek urzadzenia i wrzucenie ich na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i doczekaliśmy się.... NMT 01-15-080103-14-SYB-40x-000 Engineering Firmware Release a w nim przede wszystkim [b]- added languages: Swedish, Spanish, Polish [/b]

..jednak sami poczytajcie [url="http://www.networkedmediatank.com/viewtopic.php?t=984"]tutaj. :blink:[/url]

Może ma ktoś z posiadaczy PH dostęp do wersji beta. Dziś napisałem do syabas o dopisanie mnie do listy betatesterów , ale nie wiem jaki będzie odzew z ich strony.

Pozdrawiam

Edytowane przez janek_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O co chodzi z tymi dwoma rodzajami chipow: ES i REV?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sądzę że moge wysłać wersję beta firmware-u zainteresowanym - 18 M mniej więcej, więc proszę o podanie przez PM maila który to przyjmie. Na razie nie ma do niej aplikacji więc torrent, serwery Samby, UPnP i myIHome nie działają. Z gory dziękuję za sugestie dotyczące tłumaczenia, powiedzmy że na razie nie jest doskonałe np. Źródła danych zasługują chyba na jakieś lepsze określenie ale chwilowo nie mam pomysłu. Firmware jest w miarę dojżały ale to jednak wersja beta i ma swoje wyskoki np. nie radzę używac asystenta konfiguracji, u mnie skończyło się spontanicznym przejściem tego akurat modułu na simplified chinese . Aplikacje powinny pojawić się w ciągu kilku dni ale w poprzedniej edycji były oględnie ujmując kładące wiec jeżeli komuś zależy np. na funkcjoonalności NAS czy torrent to odradzam. Wydaje się że nie ma problemu z downgradem ale sam nie ćwiczyłem.

Ooops, aplikacje też już są. Edytowane przez andy95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='martig' post='77372' date='05.01.2008, 01:19 ']O co chodzi z tymi dwoma rodzajami chipow: ES i REV?[/quote]

Dostaję firmware dla REV, zadałem im to pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='embrion' post='77385' date='05.01.2008, 02:16 ']Ten PL jezyk, to w menu czy w napisach?[/quote]
Polskie napisy Unicode powinny się wyświetlać poprawnie. Postaram się sprawdzić jutro.

Ooops, korekta - nie Unicode (przynajmniej na razie) ale Windows 1250 (Europa Środkowa) czyli najbardzej rozpowszechniony standard. Edytowane przez andy95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od paru dni testuję urządzenie. Generalnie jestem zadowolony. Pod nim stoi KISS DP558 i natknąłem się w związku z tym na takie grabie:

- podłączam zasób widziany jako SMB, ale PH pisze, że nie ma na nim żadnej zawartości. Widzi go WinXP, Widzi go KISS, a PH jest uparty i nie widzi. Domyśliłem się, że chodzi o nazwy katalogów Music, Video , Photo, ale to też nie to. Czy ktoś miał coś podobnego? ( oczywiście zasób znalazłem przez "browse" w PH)

Inne grabie na które nadepnąłem, ale poradziłem ( hint! ): jeśli po wyjęciu z paczki PH wam się bootuje ( loading.... ) a potem macie czarny ekran cały czas: należy na pilocie wybrać TV MODE a potem 0 ( zero ).

W/g mnie najpoważniejsza wada tego urządzenia ( znan zresztą też z KISS'a ) to brak POWER-OFF sprzętowego..... :-)

F.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno pytanie:

Wiem, że koledzy podłączali przez USB port DVD do PH. Pisaliście, że eject działa... :-) Czy DVD podłączone w ten sposób ma pełną funkcjonalność "stacjonarnego" DVD. Chodzi mi o to, że jak wsadzę w kieszeń USB DVD i podłącze do PH to będzie funkcjonował jak "stacjonarny" DVD player?

Czy tak samo zachowa się, jeśli podłączymy przez USB BR-DVD ?

Wiem, że mogę zrobić ISO, przegrać i oglądać ( jeszcze nie próbowałem... ) ale chodzi o takie.... powiedzmy.... damskie rozwiązanie dla mojej ładniejszej połowy.... :-)

F.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko jeżeli DVD nie będzie zakodowane CSS/Macrovision. PH nia ma "na pokładzie" żanych licencji. BR i HD-DVD całkowicie odpada. Edytowane przez andy95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='funky' post='77422' date='05.01.2008, 10:58 ']Jeszcze jedno pytanie:

Wiem, że koledzy podłączali przez USB port DVD do PH. Pisaliście, że eject działa... :-) Czy DVD podłączone w ten sposób ma pełną funkcjonalność "stacjonarnego" DVD. Chodzi mi o to, że jak wsadzę w kieszeń USB DVD i podłącze do PH to będzie funkcjonował jak "stacjonarny" DVD player?

Czy tak samo zachowa się, jeśli podłączymy przez USB BR-DVD ?

Wiem, że mogę zrobić ISO, przegrać i oglądać ( jeszcze nie próbowałem... ) ale chodzi o takie.... powiedzmy.... damskie rozwiązanie dla mojej ładniejszej połowy.... :-)

F.[/quote]

DVD po USB działa i działa eject. Inne funkcje DVD masz z pilota (z eject włącznie). Tutaj zachowuje się dokładnie tak jak Snazio czy KISS 1600.
Napędu BD nie podłaczałem bo nie mam.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...