Skocz do zawartości
Lech100

Media Player z EM8635 !! PopCorn Hour - temat ogólny

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że temat ładnie sie rozwija ..

[quote name='priem' post='71331' date='04.12.2007, 08:42 ']...
Póki co zadowolony jestem z klienta torrent, rano sprawdziłem kolekcja książek wzrosła o 5 tomów od wczoraj wieczór,
no i przy wyłączonym PC. Napewno nie jest to dobra informacja dla ... Energa Gdańsk :([/quote]

Napisz proszę czy usługa torrent działa na prywatnych trackerach (te z wymogiem logowania na stronie i trzymaniem ratio) , czytałem że Popcorn ich nie obsługuje.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='janek_pl' post='71337' date='04.12.2007, 09:39 ']@priem Patrząc na to co robią chłopaki, to zapowiada sie ,ze za jakiś czas wszystko będzie śmigać. Częste aktualizacje to duży plus dla tego sprzętu. Fajnie by było żeby osiągnęli kiedyś taki poziom jak prezentuje w tej chwili XBMC, który niestety stanął przed wielka przeszkoda, czyli materiał HD (w końcu ten sprzęt ma swoje lata).

Pozdrawiam[/quote]

Tak, Xbox juz nie daje rady, ale za to XBMC dla Linuksa calkiem niezle sie rozwija i planuje zlozyc jakiegos HTPC pod to.
Co do PopCorn'a i pochodnych, to nie kupie zadnego sprzetu, ktory nie obsluguje PL napisow txt w roznych formatach i HD w mp4/mkv :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='apatch' post='71350' date='04.12.2007, 12:44 ']Widzę że temat ładnie sie rozwija ..



Napisz proszę czy usługa torrent działa na prywatnych trackerach (te z wymogiem logowania na stronie i trzymaniem ratio) , czytałem że Popcorn ich nie obsługuje.

Pozdrawiam[/quote]

Nie potrafię sobie przypomnieć gdzie to czytałem (mpc lub NMT forum) że z prywatnymi trackerami będzie problem.
Raz że ratio, dwa że czasami wymagany jest (są) odpowiedni klient torrent. Pocieszać się trzeba że trochę HD jednak już jest
na publicznych trackerach.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='embrion' post='71359' date='04.12.2007, 13:35 ']Co do PopCorn'a i pochodnych, to nie kupie zadnego sprzetu, ktory nie obsluguje PL napisow txt w roznych formatach i HD w mp4/mkv :rolleyes:[/quote]

No to pewnie za 2-3 miesiące dołączysz do grona posiadaczy kukurydzy albo innego twixa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='priem' post='71362' date='04.12.2007, 11:43 ']No to pewnie za 2-3 miesiące dołączysz do grona posiadaczy kukurydzy albo innego twixa :([/quote]

Bardzo chetnie, napewno sprzet bedzie mniejszy i tanszy :mellow:
Jak narazie zostaje mi sledzenie postepow XBMC na Linuksa i ogladanie SD na XBMC na Xboksie :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś pojawił się myiHome w wersji dla Linuxa :rolleyes: , który można pobrać stąd [url="http://www.networkedmediatank.com/download/myihome/myihome_4.7_linux.tar.bz2"]http://www.networkedmediatank.com/download...7_linux.tar.bz2[/url]

Pozdrawiam

Edytowane przez janek_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ten Popcorn odtwarza pliki .ts H.264 ? A jesli tak, to czy do tego potrafi odtworzyc napisy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłem wczoraj do PH by dowiedzieć sie czegoś na temat mojej przesyłki i niestety nic sie nie dowiedziałem. Zgłasza sie automat, na którym chińczyk ledwo mówiący po angielsku tłumaczy sie,ze go nie będzie do 15 grudnia. Pewnie chłopak wyjechał do Chin i pakuje playery do wysyłki,haha

Pozdrawiam

P.s. Wczoraj pokazała sie kolejna aktualizacja [url="http://www.networkedmediatank.com/viewtopic.php?t=664"]http://www.networkedmediatank.com/viewtopic.php?t=664[/url] Edytowane przez janek_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='janek_pl' post='72224' date='08.12.2007, 12:47 ']Pewnie chłopak wyjechał do Chin i pakuje playery do wysyłki,haha[/quote]
Jak do Chin skoro jest w Chinach, bez sensu :)
Jedyny mówiący po angielsku w całej firmie to go pewnie na jakieś targi wysłali.

Edytowane przez maxiuca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='maxiuca' post='72247' date='08.12.2007, 13:56 ']Jak do Chin skoro jest w Chinach, bez sensu :lol:[/quote]

Pojechał do Chin z ... Hong Kongu. Tam jest ciagle granica pomiędzy Hong Kongiem a tzw. kontynentalnymi Chinami.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='pmcomp' post='72254' date='08.12.2007, 14:28 ']Pojechał do Chin z ... Hong Kongu. Tam jest ciagle granica pomiędzy Hong Kongiem a tzw. kontynentalnymi Chinami.[/quote]
Generalnie to wiem, ostatnio nawet ją przekraczałem :lol:
Ale to oni są w końcu z HK czy z Chin, bo ktoś pisał, że są z Shenzhen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@maxiuca W zamówieniu jest podany adres:

Popcorn Hour
41829 Albrae Street, suite 209
Fremont CA 94538-3120
UNITED STATES
510 396-1451

i tam tez dzwoniłem. No chyba, że California jest w Chinach :lol::):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='janek_pl' post='72262' date='08.12.2007, 15:11 ']UNITED STATES[/quote]
hehehe, to dobre :lol: Robią w Shenzhen, wysyłają podobno raz z HK raz z Shenzhen a adres podają w USA. Nie ma to jak business model "Made in China" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@maxiiuca Niech sobie robią gdzie chcą, tylko niech wreszcie mi prześlą tą paczkę !!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::):)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='janek_pl' post='72276' date='08.12.2007, 16:13 ']@maxiiuca Niech sobie robią gdzie chcą, tylko niech wreszcie mi prześlą tą paczkę !!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::):)[/quote]
Ciesz sie że już czekasz na to żeby paczke wysłali. Ja czekam aż łaskawie pozwolą mi kupić to cudo od nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli do 15 nie wyślą ani mi ani tobie to spróbuję jeszcze raz zadzwonić do US i poproszę o 1 szt dla Ciebie :lol: tzn tak by włożyli jeszcze jedną szt do mej paczki, a ja im przelew wyśle. Pozniej się rozliczymy. Co ty na to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='janek_pl' post='72287' date='08.12.2007, 16:40 ']Co ty na to ?[/quote]
Co ja na to? Jeszcze pytasz??? Jakby sie udało to będę Cie kochał jak brata którego nie mam :) I jeszcze moge "kszynke" browara dorzucić :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec 15 zadzwonie i zaraz pozniej Ci dam znac. No chyba ,ze wczesniej cos ruszy w temacie. Czego i Tobie jak i sobie zycze :rolleyes:

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powtarazm po raz drugi, czy ten Popcorn odtwarza pliki .ts H.264 ? A jesli tak, to czy do tego potrafi odtworzyc napisy ?

Naprawde tak ciezko odpowiedziec na pytanie ? Nawet nikt nie probowal !

Przeciez to jedna z podstawowych cech. Programow satelitarnych HD jest coraz wiecej,
zgrywac mozna na kilka sposobow, w dodatku na wlasny uzytek legalnie.

Obraz na Premiere HD za 9,99 miesiecznie jak zyleta i bez gownianych logo,
tudziez innych kretynizmow na ekranie!
Ale czy to da sie na tym czyms odtworzyc, w dodatku z napisami ?

Jak ktos to ma, a nie ma mozliwosci zgrania ts z H.264, niech da
sygnal przesle jakis kilkunastosekundowy plik do sprawdzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja pierkuje chlopie przeczytaj temat od poczatku i se odpowiedz na zadane pytanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='robam28' post='72561' date='09.12.2007, 22:36 ']Powtarazm po raz drugi, czy ten Popcorn odtwarza pliki .ts H.264 ? A jesli tak, to czy do tego potrafi odtworzyc napisy ?

Naprawde tak ciezko odpowiedziec na pytanie ? Nawet nikt nie probowal !

Przeciez to jedna z podstawowych cech. Programow satelitarnych HD jest coraz wiecej,
zgrywac mozna na kilka sposobow, w dodatku na wlasny uzytek legalnie.

Obraz na Premiere HD za 9,99 miesiecznie jak zyleta i bez gownianych logo,
tudziez innych kretynizmow na ekranie!
Ale czy to da sie na tym czyms odtworzyc, w dodatku z napisami ?

Jak ktos to ma, a nie ma mozliwosci zgrania ts z H.264, niech da
sygnal przesle jakis kilkunastosekundowy plik do sprawdzenia.[/quote]
To nie lepiej zaopatrzyc sie Dekoder HD z HDD? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='robam28' post='72561' date='09.12.2007, 22:36 ']Powtarazm po raz drugi, czy ten Popcorn odtwarza pliki .ts H.264 ? A jesli tak, to czy do tego potrafi odtworzyc napisy ?

Naprawde tak ciezko odpowiedziec na pytanie ? Nawet nikt nie probowal !

Przeciez to jedna z podstawowych cech. Programow satelitarnych HD jest coraz wiecej,
zgrywac mozna na kilka sposobow, w dodatku na wlasny uzytek legalnie.

Obraz na Premiere HD za 9,99 miesiecznie jak zyleta i bez gownianych logo,
tudziez innych kretynizmow na ekranie!
Ale czy to da sie na tym czyms odtworzyc, w dodatku z napisami ?

Jak ktos to ma, a nie ma mozliwosci zgrania ts z H.264, niech da
sygnal przesle jakis kilkunastosekundowy plik do sprawdzenia.[/quote]

O goszz ....

czyta MPEG2 w postaci streamu (ts) i w kontenerze (mkv)
jw. ald H.264 - czyli tzw. X.264 też choć tu bardzo zależy to od tego jak są przygotowane pliki.
czyta także VC-1 z avi.
czyta mov.
Czyta jw. napisy z zewnętrznych plików tekstowych, sprawdzałem a SRT. TXT nie czyta. Nie sprawdzałem polskiej czcionki.
Czyta DviX-y i Xvid-y.

Wszystko?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Alcazar: >>>przeczytaj temat od poczatku i se odpowiedz na zadane pytanie...
Gdzie masz choc jedno slowo na ten temat ? Nie pisz bzdur.

Lech100>>>To nie lepiej zaopatrzyc sie Dekoder HD z HDD?
Nie lepiej. Ktory dekoder HD z HDD pozwala Ci odtwarzac pliki z napisami ?
Poza tym jaki dekoder masz na mysli ? Nie ma takich jakie moglyby spelniac moje wymagania.
N-ka ? Nie zartuj. Cyfra? Chyba po to, zeby potem ogladac filmy z ekranem "ozdobionym" znaczkami.
Nie wspomne, ze taki dysk szybko bedzie pelny.

Jest na dzisiaj tylko jeden sensowny dekoder HD z dyskiem. To Technisat Digicorder. Ale po pierwsze sa problemy z exportem - importem plikow. Poza tym nie czyta napisow, podobnie zreszta jak kazdy inny. A Dreambox 8000, ktory pewnie by mnie usatysfakcjonowal, jest nadal tylko w sferze marzen.

Ale to nie o to chodzi. Nagranie to pestka, sa do tego urzadzenia. Chodzi o odtwarzanie na ekranie tv, bez wlaczania komputera, jak to musze robic teraz. Wlasnie dlatego licze, ze kukurydza moze byc rozwiazaniem.


pmcomp

Nie interesuje mnie odtwarzanie MPEG2. To robi kazdy tuner z dyskiem. Interesuje mnie wylacznie AVC czyli H.264 w plikach transport stream. Czyli dokladnie to, co nadaja juz prawie wszyscy. Takie pliki mozna banalnie prosto zgrac i przyciac do samego filmu, a potem na przyklad przeniesc z dysku, ktory szybko sie przy takich filmach wypelnia. Ale zeby to odtworzyc, trzeba cos miec. I o to pytam !
Czy kukurydza da sobie z tym rade.

Jesli chodzi o napisy, to nie ma znaczenia jaki to bedzie format. Byleby byl. Sa konwertery umiem sobie poradzic, nie potrzebuje gotowcow. Jest natomiast wcale nie taka oczywista kwestia, czy odtworzy je wraz z plikiem .ts H.264. Niestety coraz czesciej slyszy sie, ze producenci blokuja celowo taka mozliwosc. Edytowane przez robam28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam kolegow i kolezanki. niecierpliwie czekam w kolejce(ID:2600) az laskawie z popcorn hour wysla mi zaproszenie na zakupy:) ponoc ma to byc pod koniec stycznia. wiecznosc. natomiast juz teraz Hi-jack, mpcclub przyjmuje zamowienia, poniewaz beda miec wkrotce 200sztuk. przy czym lekko sie zawiesilem. HI-jack chce 239euro(bez wysylki), a na oficjalnej stronie PH chca 179$( nawet jak bez wysylki, bez cla i vatu, wychodzi duzo taniej, bo dolar nisko stoi). pytanie. chyba oplaca sie poczekac na zaproszenie od PH i wylapac odtwarzacz duzo taniej(wtedy bardziej cieszy)?? co WY o tym myslicie?? pewnie wielu chce zakupic odtwarzacz wkrotce, wiec jakie macie plany na zakup?pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak kogoś to interesuje to w cenie ciut wyższej są w ....http://www.divxplayer.nl/2006/index.php?manufacturers_id=73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...