Skocz do zawartości
Lech100

Media Player z EM8635 !! PopCorn Hour - temat ogólny

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='Alcazar' post='85886' date='15.02.2008, 13:48 ']a obsłuży na jednym kablu dwa dyski PATA, albo moze jeden dysk i czytnik?
aby tylko miał dwa kanały to powinno nie byc problemu z obsługą w sofcie.[/quote]

Z tego co czytałem na zachodnich forach bez problemu obsługuje na jednej taśmie dysk i napęd DVD - byle były master i slave oczywiście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Fantom' post='85889' date='15.02.2008, 12:56 ']Z tego co czytałem na zachodnich forach bez problemu obsługuje na jednej taśmie dysk i napęd DVD - byle były master i slave oczywiście :)[/quote]

Może i obsłuży,ale jak to będzie wyglądać :) no chyba,że ktoś tak lubi,haha

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubi nie lubi kwestia gustu. Ja raczej pomyślał bym o jakiejś większej obudowie. I po sprawie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Fantom' post='85901' date='15.02.2008, 13:13 ']Lubi nie lubi kwestia gustu. Ja raczej pomyślał bym o jakiejś większej obudowie. I po sprawie :)[/quote]


Nie mam jak tego teraz sprawdzić,ale czy oryginalny zasilacz pociągnie 2 napędy ?

Pozdrawiam

Edytowane przez janek_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='janek_pl' post='85903' date='15.02.2008, 14:19 ']Nie mam jak tego teraz sprawdzić,ale czy oryginalny zasilacz pociągnie 2 napędy ?[/quote]

Obawiam się że może być problem. Najlepiej wymienić na trochę silniejszy.
To 12V zasilacz więc o zamiennik nie jest trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze jedno pytanie, a nigdzie nie znalazłem na nie jednoznacznej odpowiedzi.
Czy PH wyposażony w dysk powiedzmy 500GB może służyć jako nagrywarka
sygnału z platformy cyfrowej ? W tym również programów HD jak np. Discovery HD
na platformie n ? Jeśli tak to w jaki sposób ?

Pozdrawiam. Paweł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='pawoj' post='85915' date='15.02.2008, 14:32 ']Mam jeszcze jedno pytanie, a nigdzie nie znalazłem na nie jednoznacznej odpowiedzi.
Czy PH wyposażony w dysk powiedzmy 500GB może służyć jako nagrywarka
sygnału z platformy cyfrowej ? W tym również programów HD jak np. Discovery HD
na platformie n ? Jeśli tak to w jaki sposób ?[/quote]

Ojoj cóż za herezje waćpan opowiadasz.
[b]Popcorn nie jest i nie będzie nagrywarką ani SD ani HD![/b] Tym bardziej N'ki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='pawoj' post='85915' date='15.02.2008, 13:32 ']Mam jeszcze jedno pytanie, a nigdzie nie znalazłem na nie jednoznacznej odpowiedzi.
Czy PH wyposażony w dysk powiedzmy 500GB może służyć jako nagrywarka
sygnału z platformy cyfrowej ? W tym również programów HD jak np. Discovery HD
na platformie n ? Jeśli tak to w jaki sposób ?

Pozdrawiam. Paweł.[/quote]


Niestety nie ma takiej możliwości.


[i]@Fantom Byłeś szybszy,haha[/i] Edytowane przez janek_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='janek_pl' post='85897' date='15.02.2008, 15:05 ']Może i obsłuży,ale jak to będzie wyglądać :) no chyba,że ktoś tak lubi,haha

Pozdrawiam[/quote]
jak tylko przyjdzie to zaprojektuje kosmiczna obudowe na wszystko, pomysł jest , wymiarów tylko brak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Alcazar' post='85925' date='15.02.2008, 14:44 ']jak tylko przyjdzie to zaprojektuje kosmiczna obudowe na wszystko, pomysł jest , wymiarów tylko brak :)[/quote]


Zamiast projektować, zerknij [url="http://www.hdtvplayer.info/content/view/21/28/"]<TUTAJ>[/url]

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrrrr ... jeszcze raz powtórzę ...... są ludzie (ja do nich należę) którzy uwielbiają przerabiać różne rzeczy :)
Kupowanie gotowca absolutnie mnie nie interesuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='janek_pl' post='85929' date='15.02.2008, 16:00 ']Zamiast projektować, zerknij [url="http://www.hdtvplayer.info/content/view/21/28/"]<TUTAJ>[/url]

Pozdrawiam[/quote]

zapewne sa to super kloce , ale wygladaja jak ku.. a o to chyba nie chodzi... Edytowane przez Alcazar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='janek_pl' post='85929' date='15.02.2008, 14:00 ']Zamiast projektować, zerknij [url="http://www.hdtvplayer.info/content/view/21/28/"]<TUTAJ>[/url]

Pozdrawiam[/quote]

Rozumiem ze to po prostu Popcorn w większej obudowie? Z wgrywaniem nowego FW nie ma problemu itd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Fantom' post='85913' date='15.02.2008, 13:28 ']Obawiam się że może być problem. Najlepiej wymienić na trochę silniejszy.[/quote]
Wydaje mi się, że nie powinno być najmniejszego problemu. Oryginalny zasilacz ma 3,0A

KrzyHo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest jednak problem czy przetworniki napieciowe na plytce popcorna wytrzymaja wiekszy pobór prądu, tu juz pytanko do elektronikow czy sie plytka nie spali , jak sie ja zbyt mocno obciąż,

HDD + HDD + DVD USB + HDD USB no i najważniejsze SIGMA grzeje się jak cholera wiec i prądu musi rzreć dużo. Edytowane przez Alcazar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='depesz' post='86497' date='18.02.2008, 11:19 ']Pytanko z innej beczki - czy interfejs Popcorna jest już spolszczony?[/quote]
Tak, od ostatniego firmware z 31.01
pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='priem' post='86499' date='18.02.2008, 11:24 ']Tak, od ostatniego firmware z 31.01
pzdr[/quote]

Były spolszczone już trochę wcześniej wersje beta. Wszystko za sprawą kolegi z naszego forum (thx andy95)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy Popcorn odtwarza już napisy .txt, czy nadal musi być to .srt ? Z nowo pobieranymi filmami nie problem przekonwertować do .srt, ale mam już dziesiątki wypalonych płytek z napisami właśnie w .txt Edytowane przez depesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podłączyłem dysk i mi go nie wykrywa. Po podłączeniu nowego dysku powinien wyskoczyć jakiś komunikat? Jak mam go sformatowac? Edytowane przez martig

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='martig' post='87313' date='21.02.2008, 18:59 ']Podłączyłem dysk i mi go nie wykrywa. Po podłączeniu nowego dysku powinien wyskoczyć jakiś komunikat? Jak mam go sformatowac?[/quote]
a ustawiłeś aktywna partycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już się sprawa wyjaśniła a mianowicie dysk po prostu się nie włączył. Odłączyłem i podłączyłem jeszcze raz i poszło. Ufff...

Dysk powinien być ustawion na master, slave czy cable select?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja ustawiłem na Master , a formatował się automatycznie po wejściu w menu "NMT setup wizard" i zaktualizował oprogramowanie.resztę dopiero sprawdzam.Nie mogę znaleźć ustawienia wielkości czcionki w filmach w kontenerze MKV (są wmuxowane).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
subtitle>kursor góra/dół(fontsize)>kursor lewo/prawo(22-26)


Super, działa , próbowałem wczesniej z wciśnietym subtitle i jednocześnie wcisniętym kursorem a to działa jak "menu" subtitle .

PS.
banulkrz jeszcze raz wielkie dzięki za wszystko (faktycznie fajny sprzęcik) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...