Skocz do zawartości
Redakcja

Gratka dla fanów klasyki! Fantastyczne wydanie kolekcji "Indiana Jones" w 4K UHD Blu-ray! Kiedy premiera?

Rekomendowane odpowiedzi

Gratka dla fanów klasyki! Fantastyczne wydanie kolekcji "Indiana Jones" w 4K UHD Blu-ray! Kiedy premiera?

Kultowa seria przygód Indiany Jonesa ukaże się na 4K UHD Blu-ray! Atrakcyjnie opakowany zestaw składający się z czterech części filmu sprzed lat będzie miał swoją premierę w czerwcu. Fanów poszukiwacza skarbów ucieszy obecność Dolby Vision, HDR10 i Dolby Atmos!

 

Przeczytaj całość

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I oby tamta cena - 91$ u nas też obowiązywała...

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Deimos napisał:

I oby tamta cena - 91$ u nas też obowiązywała...

Pomarzyć można jeżeli chodzi o taką samą cenę. Dodatkowo mocno wątpliwe, że to wyjdzie w Polsce :(((( Chociaż Shrek ma niby być. Ale nie napalałbym się niestety. Jak zawsze Amazon ale to akurat banalne jest obecnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na to się chyba złamię. Pisze to wielki przeciwnik kupowania DVD/BD/UHD BD.

Każdy film został skrupulatnie zremasterowany ze skanów 4K oryginalnych negatywów z obszernymi efektami wizualnymi wykonanymi w celu zapewnienia najbardziej nieskazitelnego i najwyższej jakości obrazu. Wszystkie prace obrazowe zostały zatwierdzone przez reżysera Stevena Spielberga. Zestaw zawiera również blu-ray™ z siedmioma godzinami wcześniej wydanej zawartości bonusowej.

  1. Poszukiwaczach Zaginionej Arki (1981)
  2. Indiana Jones i Świątynia Zagłady (1984)
  3. Indiana Jones i ostatnia krucjata (1989)
  4. Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki (2008)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, UHD fan napisał:

 

Każdy film został skrupulatnie zremasterowany ze skanów 4K oryginalnych negatywów z obszernymi efektami wizualnymi wykonanymi w celu zapewnienia najbardziej nieskazitelnego i najwyższej jakości obrazu. Wszystkie prace obrazowe zostały zatwierdzone przez reżysera Stevena Spielberga. 

Piekny marketing :) .

A myslisz że inne hiciory typu The Fifth Element czy Braveheart to zostały zrobione inaczej ???

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To cytat. Ja sympatyzuję z Indiana Jones. Oglądam ok. dwóch filmów rocznie. 

Polecam Łobaszewską gdy wykonuje kawałek EW&Fire "Autostradą do słońca" (Fantasy). Lepsze to od marketingu Zenka.

 

Edytowane przez UHD fan
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Zauważyłem, ze już brak możliwości  zakupu tej serii Indiany z USA, ale.. jest możliwość z UK.

https://store.hmv.com/store/film-tv/4k-ultra-hd-blu-ray/indiana-jones-the-complete-collection

Wiem, ze HMV nie prowadzi sprzedaży wysyłkowej poza teren UK, ale Jeśli jest ktoś zainteresowany nabyciem, to chętnie pomogę, całkowicie bezinteresownie w zakupie bo obecnie przebywam w Londynie.

Pozdrawiam serdecznie

 

  • Plusik 2
  • Dzięki 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie informacje dotyczą specjalnych, b.drogich wydań kolekcjonerskich. Tylko kwestą czasu jest normalna, tania wersja 4K. Cierpliwości jeśli nie zależy komuś na pudełeczku a tylko na filmie. I tak większość z nas zrzuci treść na HDD. Nośnik optyczny może się zarysować z czasem ...

Kolejna sprawa to jakiej klasy będzie ten remaster. Są może gdzieś jakieś próbki w necie ? 

Edytowane przez UHD fan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadne to wydanie kolekcjonerskie zwykły digibox.

Edytowane przez prodarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam to wymyśliłeś ?

Atrakcyjnie opakowany zestaw składający się z czterech części filmu

Collectible packing.

Edytowane przez UHD fan
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymyśliłem co? To że nie masz pojęcia o czym piszesz? nie tego nie wymyśliłem to stwierdziłem, bo widocznie nie masz bladego pojęcia o rynku płyt pisząc takie rzeczy.

Edytowane przez prodarek
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz głupoty. Kumasz ?

Nie mam bladego pojęcia o rynku płyt. A ty masz za to podobno doktorat o rynku płyt.

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie masz dlatego przyjmij do informacji że nie jest to żadne wydanie kolekcjonerskie (specjalne) tylko zwykły karton digibox z płytami wyjdą jeszcze steelbooki i tyle, żadnych innych wydań nie będzie.

Nawet jeśli wyszły by później pojedyncze wydania to standardowa cena była by 20funtow każdy, także nie ma tu mowy o żadnych tanich wydaniach. Tanio to będzie gdy ten box będzie w promocji.

Pisząc że każdy sobie zrzuci na dysk to też niezła beka no tak każdy ma napęd uhd w komputerze  :D

I każdy ma odtwarzacz który z kopii uhd odczyta Dolby Vision :D

Niezły z ciebie klaun, ubaw po pas.

 

Edytowane przez prodarek
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, helicox napisał:

Zauważyłem, ze już brak możliwości  zakupu tej serii Indiany z USA, ale.. jest możliwość z UK.

On cały czas jest dostępny na Amazonie US, tyle, że tylko dla kupujących z IP i pod adresy USA. Sprawdźcie sobie przez VPN :)
Podobnie ma się sprawa z Amazonami z innych krajów i nie dotyczy to tylko tego filmu lecz niestety większości pre-orderów i dla kupujących spoza danego kraju wydania widnieją jako niedostępne. Nie wiem w jakim celu to ograniczenie, ale nie jest to fajne.
Na szczęście na Amazonach świat się nie kończy.

Edytowane przez misfit
  • Plusik 1
  • Dzięki 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej misfit.. a może podzielisz się informacjami gdzie szukać innych źródeł, możliwości zakupu filmów? czy to może jakaś tajemnica? zapewne wielu będzie ciekawych i może każdy skorzysta..mam nadzieje ze to nie jest tajemnica, bo jeśli już o czymś mówisz, to dokończ. Ja nie ukrywam gdzie robię zakupy, i niech każdy zamawia kupuje a ja nawet w tym pomogę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszę z punktu widzenia osoby, która kupuje pod adres PL, więc jeśli ktoś celuje w steelbooki to w tym wypadku fnac.com - to jest francuski sklep.
1. Na ten moment najtaniej (110 EUR), a do tego nie grożą nam dodatkowe opłaty celne jak np. z Zavvi przy zakupach powyżej limitu 22 EUR (23% vat, itd.).
2. Stosunkowo tania wysyłka do Polski - ~ok. 4 EUR + szybki czas realizacji zamówienia. Z kilku zrealizowanych zamówień wszystko dostarczał mi kurier DPD i przesyłka docierała w ok. 3-5 roboczych od dnia wysyłki.

Nie mam pewności tylko czy Francuzi nie zdecydują się w tym wypadku zlokalizować tytułów na tych steelach w ich języku.

A jeśli ktoś celuje w tańsze zwykłe wydania (to są chyba digi-packi) to można poczekać do dnia premiery. W tym wypadku nie ma co się spieszyć, na pewno szybko się nie wyprzedadzą i dla wszystkich chętnych powinno starczyć  :) Wtedy też ograniczenia dla kupujących na Amazonach spoza danego kraju powinny się skończyć i można zdecydować co komu bardziej pasi/gdzie będzie taniej.
Na razie nie zanosi się aby gdziekolwiek była pl wersja.

Edytowane przez misfit
  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

 wyjdą jeszcze steelbooki i tyle, żadnych innych wydań nie będzie.

Podaj źródło tych głupot. PLEASE

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak napisałem gdzie indziej, mi osobiście ten remaster sie nie podoba. Po prostu słaby jest, a Atmos to chłyt marketingowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może komuś umknęło, ale na AppleTV jest promocja i wydanie IJ w 4k DV DA jest obecnie za 39 zeta. Kupiłem, ale nie miałem czasu zobaczyć. Znając jakoś Apple, nie będzie źle. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...