Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przegląd cen telewizorów OLED | 8 LIPCA 2019 |

Zapraszamy na drugie w tym miesiącu zestawienie cen telewizorów OLED. W tym tygodniu możemy liczyć przede wszystkim na bardzo korzystne ceny wybranych modeli TV Panasonic, które w 2018 roku zyskały miano najlepszych telewizorów do filmów i seriali. To też znak, że nowe modele są tuż tuż przed nami.

 

Przeczytaj całość

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wrzucaj mi tu nic ze sklepu olsztyńskiego hdtv.com.pl dobrze? Skoro ten sklep banuje ten portal na swoim sprzedażowym forum to nie widzę powodu by jakkolwiek promować ten punkt sprzedaży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
7 minut temu, Gmeru napisał:

Nie wrzucaj mi tu nic ze sklepu Olsztyńskiego dobrze?

Niestety nie ma w necie absolutnie żadnych innych realnych danych odnośnie tego tv, tak że skoro to jest jedyne realne info (bo ktoś go w końcu ma i realnie go testuje) więc je wkleiłem, bo być może jest to produkt godny uwagi ale jak dotąd nikt inny (i to chyba w całej Europie) nie wziął się za jego promocje, a jeżeli jest faktycznie godny uwagi, to być może paradoksalnie Kiki spowoduje że nie zginie a zajmie swoje miejsce zgodnie z tym jakie będzie mieć realne wady i zalety.

Edytowane przez mmpeg-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam nic do tego TV. Tylko proszę o nie wrzucanie informacji i linków do tego sklepu. Wszystko. Nie współpracujemy z tym sklepem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wiem, ale niestety zaistniała akurat taka wyjątkowa sytuacja że nie wiadomo czy będą jeszcze jakieś realne informacje na temat tego TV od kogokolwiek innego,  bo jak dotąd nikt inny nie wyraził zainteresowania ani dystrybucją i testami tego modelu,więc dlatego wkleiłem to info z tamtego forum żeby sprowokować (być może nieco w kontrowersyjny sposób) zainteresowania także i ze strony innych portali bo w przeciwnym razie być może ten model pozostałby całkowicie nie zauważony i by zwyczajnie zginął, a czy słusznie czy nie słusznie to się właśnie powinno okazać na testach między innymi i na tym portalu, bo przynajmniej na razie jego cena jest dość atrakcyjna.

Edytowane przez mmpeg-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Gmeru napisał:

Nie wrzucaj mi tu nic ze sklepu olsztyńskiego hdtv.com.pl dobrze? Skoro ten sklep banuje ten portal na swoim sprzedażowym forum to nie widzę powodu by jakkolwiek promować ten punkt sprzedaży. 

To że Kiki jest chamem to nie znaczy że ty musisz taki być. Bądź miłosierny, gdyż miłosierdzie to cecha wielkich władców :)

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Waldo94 napisał:

To że Kiki jest chamem to nie znaczy że ty musisz taki być. Bądź miłosierny, gdyż miłosierdzie to cecha wielkich władców :)

Nie rozumiem. Nazywasz mnie chamem bo proszę aby nie reklamować na forum sklepu z którym nie współpracujemy? Regulamin jest jasny od 12 lat. Dobrze wiesz, że jestem aż nadto miły i przymykam oko na wiele spraw ale każdy wie jak Olsztyn nas od zawsze traktuje. Więc nie róbmy sobie żartów. Koniec tematu. 

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gmeru A jest szansa na test tego tv u was? Bo to w sumie całkiem ciekawe jak Turcy podeszli do tematu super budżetowej wersji.

Swoją drogą, przydałoby się odpiąć trochę przyklejonych tematów z tego forum bo jest ich tak dużo, że ciężko znaleźc nowe wątki a tematy z 2012 czy '13 roku raczej nie są aż tak interesujące

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę narzekać i zabijać Wasz entuzjazm ale... w tym tv nie ma nic wyróżniającego się względem innych OLED oprócz trochę niższej ceny... Jak wiemy obrazowo wszystkie OLEDy czołowych firm są zbliżone a ich kres możliwości został osiągnięty. Różnią się systemem, apkami, możliwościami... a tutaj niestety na ten moment mocno kulawo.... To dopiero początek i firma planuje kolejne ruchy i modele. Spokojnie, jesteśmy z nimi w stałym kontakcie ;)Nie od razu Rzym zbudowano. Trzeba dać szansę i trochę czasu. A nasz ulubieniec z Olsztyna po prostu tym handluje więc nie ma co się dziwić, że wrzuca sobie opinie własne na swój sklep żeby wywołać np. takie komentarze jak wasze ;) My nie jesteśmy sklepem więc nieco inaczej to wygląda. Stąd na razie nie ma testów tych modeli. To jeszcze nie ten moment a firma dopiero się rozkręca.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gmeru napisał:

Dobrze wiesz, że jestem aż nadto miły i przymykam oko na wiele spraw ale każdy wie jak Olsztyn nas od zawsze traktuje. 

Dlatego proszę aby robić czasem wyjątki dla ciekawszych materiałów z forum kikiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie jest ciekawy temat z naszego punktu widzenia bo na razie tematu nie ma - tak jak napisałem wyżej. On robi temat bo to sprzedaje więc sobie działa na własną rękę jak ze wszystkimi swoimi "testami". To nie jest dziennikarz tylko sprzedawca. Nie dostaje tv tylko idzie na magazyn i sobie otwiera towar swój i coś tam sprawdza. My prowadzimy portal. Całkowicie inaczej to wszystko wygląda.

  • Lubię 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gmeru napisał:

Ale to nie jest ciekawy temat z naszego punktu widzenia bo na razie tematu nie ma - tak jak napisałem wyżej. On robi temat bo to sprzedaje więc sobie działa na własną rękę jak ze wszystkimi swoimi "testami".

Ok. Oszust nie byłby oszustem gdyby testował i pisał jak faktycznie jest, tylko leje wode by wyłapać "januszy" na swoje buble.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Gmeru napisał:

Nie chcę narzekać i zabijać Wasz entuzjazm ale... w tym tv nie ma nic wyróżniającego się względem innych OLED oprócz trochę niższej ceny... Jak wiemy obrazowo wszystkie OLEDy czołowych firm są zbliżone a ich kres możliwości został osiągnięty. Różnią się systemem, apkami, możliwościami... a tutaj niestety na ten moment mocno kulawo....

Tak szczerze to bardziej zastanawiam się czy pod względem obrazu jest gorzej a nie lepiej niż w LG. Tj. czego spodziewać się po najlepszym fabrycznym trybie, czy da się kalibracją dojść do ideału, czy algorytm czyszczenia panelu nie jest w jakiś sposób upośledzony. W dalszej kolejności jak wygląda przetwarzanie (ruch, czy nie dzieją się dziwne rzeczy przy skalowaniu, czy poprawiacze za dużo nie psują i czy da się wyłączyć). Smart TV to w gruncie rzeczy rzecz trzeciorzędna bo jeśli te TV będą odpowiednio tańsze i nie będą bardzo odstawały obrazem to zawsze można dokupić jakieś pudełko za grosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cena 3 160 zł w sklepie Euro za niemal nowy ale używany model, jest na tyle obniżona że może to sugerować że ten model prawdopodobnie mógłby kosztować nieco mniej niż te 4 tysiące (tym bardziej że nowość w momencie premiery ma zawsze nieco wyższą cenę ) a to już daje pole do popisu sprzedawcom którzy mogliby zniwelować jego wadę w postaci mniej zaawansowanego smarta niż u topowej konkurencji, dodając >gratis< do kompletu jakiegoś taniego ale sprawdzonego boxa na Androidzie i wtedy już taki tv w komplecie z boxem w cenie 4 tysięcy mógłby stać się dość konkurencyjnym modelem w swojej klasie cenowej.

Edytowane przez mmpeg-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym zwrócić uwagę, że uchował się jeszcze Philips OLED 9002, który dostępny był jeszcze w 2017 r i chyba ma bardzo korzystną cenę. 55 cali, teraz wielu szuka 65, ale moim zdaniem poza tym, że w zestawieniu widzę nowsze modele to nadaje się do polecenia.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, FrankyGoes napisał:

Ja chciałbym zwrócić uwagę, że uchował się jeszcze Philips OLED 9002, który dostępny był jeszcze w 2017 r i chyba ma bardzo korzystną cenę. 55 cali, teraz wielu szuka 65, ale moim zdaniem poza tym, że w zestawieniu widzę nowsze modele to nadaje się do polecenia.

Chcesz polecać ludziom egzemplarze powystawowe z widocznymi wypaleniami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

On 7/8/2019 at 7:18 PM, Gmeru said:

Nie chcę narzekać i zabijać Wasz entuzjazm ale... w tym tv nie ma nic wyróżniającego się względem innych OLED oprócz trochę niższej ceny... Jak wiemy obrazowo wszystkie OLEDy czołowych firm są zbliżone a ich kres możliwości został osiągnięty. Różnią się systemem, apkami, możliwościami... a tutaj niestety na ten moment mocno kulawo.... To dopiero początek i firma planuje kolejne ruchy i modele. (...)

Moim zdaniem to jest dokładnie powód, dla którego ten TV może budzić entuzjazm. Jeśli jakość obrazu jest dobra a cena atrakcyjna (kosztem nieistotnych dla mnie dodatków) - to brzmi to bardzo obiecująco.

Prawdę mówiąc nie chcę żadnego "SMART TV", który po roku czy dwóch i tak przestanie otrzymywać aktualizacje. W zupełności wystarczy mi "DUMB TV" + odtwarzacz Blu-Ray + AppleTV. Nie potrzebuję żadnych apek ani asystentów głosowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...