Jump to content

Misio5

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

About Misio5

 • Rank
  VHS

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Moim zdaniem to jest dokładnie powód, dla którego ten TV może budzić entuzjazm. Jeśli jakość obrazu jest dobra a cena atrakcyjna (kosztem nieistotnych dla mnie dodatków) - to brzmi to bardzo obiecująco. Prawdę mówiąc nie chcę żadnego "SMART TV", który po roku czy dwóch i tak przestanie otrzymywać aktualizacje. W zupełności wystarczy mi "DUMB TV" + odtwarzacz Blu-Ray + AppleTV. Nie potrzebuję żadnych apek ani asystentów głosowych.
 2. Ceny są naprawdę fajne! Waham się, czy nie kupić LG 65 B8, ale paraliżuje mnie strach przed potencjalnymi problemami z OLEDem, że będzie miał zafarb, pasy czy inne problemy.😨 Chętnie bym zapłacił więcej aby mieć święty spokój i pewność...
 3. OK, w takim razie kolejne logiczne pytanie brzmi: Czy są sklepy, które robią problemy przy internetowych zwrotach? Czy jakieś są w tym zakresie "lepsze" lub "gorsze"?
 4. Drodzy, chciałbym się poradzić w sprawie zakupu TV niemal wyłącznie do filmów (iTunes/Netflix) + trochę konsoli, duży salon, raczej używane wieczorem (w każdym razie mało bardzo jasnego, bezpośredniego światła). Idealne zastosowanie dla OLED-a, prawda? Też tak myślę, dlatego mocno zastanawiałem się nad LG 65 OLED B8 lub C8, i nie zrażał mnie fakt niszej jasności OLEDa, ani perspektywa wypaleń (bo nie zamierzałem nic "ryzykownego") robić. Byłem właściwie już zdecydowany, ale... Dowiedziałem się o "Gray Uniformity Issues" oraz "Loterii Oledowej" w sklepach. Zacząłem czytać o wypadkach i oglądać zdjęcia z 5% gray, gdy w ciemnych scenach (a więc scenariuszu w którym OLED powinien błyszczeć) widać straszne plamy na obrazie!!!😲😲😲 Pytania: Ja częste są te problemy? Jak często w polskich sklepach można trafić na zwroty właśnie z tym problemem? Jakie alternatywę LEDową rekomendujecie? Myślałem o Sony XF9005. Coś jeszcze jest ciekawego? Dzięki za pomoc.
×
×
 • Create New...