Jump to content

Misio5

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

About Misio5

 • Rank
  VHS

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Trzymam kciuki aby to doprowadziło ich do drastycznego obniżenia cen.😉 Zresztą chyba nie mają wyjścia jeśli chcą zwiększyć wolumen sprzedaży 3x w ciągu najbliższych dwóch lat: https://www.oled-info.com/lg-announces-its-85-gen-oled-tv-fab-guangzhou-now-production
 2. Moim zdaniem to jest dokładnie powód, dla którego ten TV może budzić entuzjazm. Jeśli jakość obrazu jest dobra a cena atrakcyjna (kosztem nieistotnych dla mnie dodatków) - to brzmi to bardzo obiecująco. Prawdę mówiąc nie chcę żadnego "SMART TV", który po roku czy dwóch i tak przestanie otrzymywać aktualizacje. W zupełności wystarczy mi "DUMB TV" + odtwarzacz Blu-Ray + AppleTV. Nie potrzebuję żadnych apek ani asystentów głosowych.
 3. Ceny są naprawdę fajne! Waham się, czy nie kupić LG 65 B8, ale paraliżuje mnie strach przed potencjalnymi problemami z OLEDem, że będzie miał zafarb, pasy czy inne problemy.? Chętnie bym zapłacił więcej aby mieć święty spokój i pewność...
 4. OK, w takim razie kolejne logiczne pytanie brzmi: Czy są sklepy, które robią problemy przy internetowych zwrotach? Czy jakieś są w tym zakresie "lepsze" lub "gorsze"?
 5. Drodzy, chciałbym się poradzić w sprawie zakupu TV niemal wyłącznie do filmów (iTunes/Netflix) + trochę konsoli, duży salon, raczej używane wieczorem (w każdym razie mało bardzo jasnego, bezpośredniego światła). Idealne zastosowanie dla OLED-a, prawda? Też tak myślę, dlatego mocno zastanawiałem się nad LG 65 OLED B8 lub C8, i nie zrażał mnie fakt niszej jasności OLEDa, ani perspektywa wypaleń (bo nie zamierzałem nic "ryzykownego") robić. Byłem właściwie już zdecydowany, ale... Dowiedziałem się o "Gray Uniformity Issues" oraz "Loterii Oledowej" w sklepach. Zacząłem czytać o wypadkach i oglądać zdjęcia z 5% gray, gdy w ciemnych scenach (a więc scenariuszu w którym OLED powinien błyszczeć) widać straszne plamy na obrazie!!!??? Pytania: Ja częste są te problemy? Jak często w polskich sklepach można trafić na zwroty właśnie z tym problemem? Jakie alternatywę LEDową rekomendujecie? Myślałem o Sony XF9005. Coś jeszcze jest ciekawego? Dzięki za pomoc.
×
×
 • Create New...