Skocz do zawartości
predipall2015

M9702 V2 Czyli Chinskie OPPO 203 z HDR10+ i Dolby Vision

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Barnaba napisał:

Pozdrawiam forumowego obszczymurka Adasia, który "nagradza" prawie KAŻDY mój post. Biedny, zakompleksiony człowieczek. Niestety także cham, prostak i donosiciel :(

I oto kolejna zmiana w sygnaturce... Już nie jestem wszą, gnidą i matołem, ale tym razem jw. ...... On zmienia sygnaturkę co parę dni od miesiąca z coraz to nowymi epitetami pod moim adresem... Nie mam słów..... 🤣

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Eleonor napisał:

Mój tv dostaje w tym momencie DV i wyświetla DV 

kROPKA.

Pisałem, że TV wyświetla informację, że na wejściu ma plik z HDR DV wcale nie oznacza, że DV jest procedowane. 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, UHD fan napisał:

Wreszcie sensowne i analityczne pytanie. Zastosowałem tsMuxer. Media info teraz w pliku *m2ts pokazuje obecność HDR DV. TV PHILIPS 55OLED804 oraz UGOOS AM6 PLUS (jest drogi bo odtwarza Dolby Vision z plików) grają HDR DV. MKS tego nie wydaje. Bardzo chciałbym by twórcy kontenera mkv zaimplementowali odtwarzanie plików z HDR DV. 

No to powinieneś się teraz Głęboko zastanowić nad tym co piszesz ....

Teraz gdy przemieliłeś plik MKV do m2ts i nagle DV się Tobie ukazał  ( jak sam Pan Bóg ) .... A skąd się on wziął ten DV w tym pliku m2ts  ?????

Hi hi ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do niedawna był w tym wątku spokój i kultura. Pytam co się stało?

PS. Próbował ktoś z Was coś z tym emby w m9702?

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kumasz; problem dotyczy czy kontener *mkv obsługuje HDR DOLBY VISION. W mojej opinii mkv jeszcze tej funkcjonalności nie ma. I tyle. I niech ją nabędzie jak najszybciej.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, UHD fan napisał:

Pisałem, że TV wyświetla informację, że na wejściu ma plik z HDR DV wcale nie oznacza, że DV jest procedowane. 

Dobre spostrzeżenie... chyba ;)

Bo skąd masz pewność, że u ciebie jest procedowane z tego m2ts?

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Barnaba napisał:

Dobre spostrzeżenie... chyba ;)

Bo skąd masz pewność, że u ciebie jest procedowane z tego m2ts?

Widocznie zacytuję ,, takie ma źródło wiedzy ,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UHD fan

Debili jak możesz wymagać odtwarzania wideo mkv z dv skoro twój gówniany media player nie posiada wsparcia dla tych flag.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadam:

Mój TV to PHILIPS 55OLED804 oraz 55OLED934. Mam dwa OLED-y. Gdy TV dostaje plik z HDR DV to panel przełącza się w tryb Dolby Vision. Wtwdy i tylko wtedy pokazują o9pcje video dla HDR Dolby Vision. Producent moich telewizorów zapłacił firmie DOLBY LABORATORYS za prawa do reprodukcji formatu DV.

Dostaję dwa tryby DV; jasny i ciemny. To jest pełny leagal. Inaczej sprawa się ma z media playerem UGOOS AM6 PLUS. Tu mamy duży problem. Bo to jedyny na rynku media player z pełną obsługą DV. DOLBY LABORATRIES nie sprzedaje żadnemu producentowi media playerów praw do DV.  To powód, że jest bardzo drogi. Wystarczy porównać ceny z innymi playerami.  

OK!

Może ktoś ma jakiś plik mkv z Dolby Vision ? Proszę o link. Załączam moją wersję MediaInfo. Jak widać żadnego DV nie widać.

1496824893_MediaInfo20.08MIDWAYDV.thumb.jpg.91a9358baf7fc51b22a2e4257e6cbc2d.jpg

Edytowane przez UHD fan
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, UHD fan napisał:

To powód, że jest bardzo drogi.

Co jest drogie ? że 900 zł ? Za 2 paczki skarpetek dawałem więcej

7ec43ccdc5826f6bac7cae961bc3a209.jpg

Edytowane przez Eleonor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, zhirandell napisał:

Próbował ktoś z Was coś z tym emby w m9702?

 

Przerobiłem ten testowy mkv na m2ts, iso, i BD.

Na strukturze BD i ISO klon się wiesza i pomaga tylko reset.

Samo mkv otwiera jako HDR (nie DV)

Uwaga! Plik m2ts odtwarza jako HDR Dolby Vision :)

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Barnaba napisał:

Uwaga! Plik m2ts odtwarza jako HDR Dolby Vision :)

No prawidłowo - ale się nie wiesza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Barnaba napisał:

Przerobiłem ten testowy mkv na m2ts, iso, i BD.

Na strukturze BD i ISO klon się wiesza i pomaga tylko reset.

Samo mkv otwiera jako HDR (nie DV)

Uwaga! Plik m2ts odtwarza jako HDR Dolby Vision :)

Dzięki bo sprawdziłeś skutecznie moje doświadczenia. Reszta to tacy dyskutańci bez sprzętu.

4 minuty temu, Eleonor napisał:

No prawidłowo - ale się nie wiesza ?

Nic się nie wiesza. Trzeba mieć mocny sprzęt. 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, UHD fan napisał:

Odpowiadam:

Mój TV to PHILIPS 55OLED804 oraz 55OLED934. Mam dwa OLED-y. Gdy TV dostaje plik z HDR DV to panel przełącza się w tryb Dolby Vision. Wtwdy i tylko wtedy pokazują o9pcje video dla HDR Dolby Vision. Producent moich telewizorów zapłacił firmie DOLBY LABORATORYS za prawa do reprodukcji formatu DV.

Dostaję dwa tryby DV; jasny i ciemny. To jest pełny leagal. Inaczej sprawa się ma z media playerem UGOOS AM6 PLUS. Tu mamy duży problem. Bo to jedyny na rynku media player z pełną obsługą DV. DOLBY LABORATRIES nie sprzedaje żadnemu producentowi media playerów praw do DV.  To powód, że jest bardzo drogi. Wystarczy porównać ceny z innymi playerami.  

OK!

Może ktoś ma jakiś plik mkv z Dolby Vision ? Proszę o link. Załączam moją wersję MediaInfo. Jak widać żadnego DV nie widać.

1496824893_MediaInfo20.08MIDWAYDV.thumb.jpg.91a9358baf7fc51b22a2e4257e6cbc2d.jpg

Przechwytywanie.thumb.JPG.1ba8614f2d4e7fae244e380e48cdb65d.JPG

??? czego nie rozumiesz w zdaniu: używasz starej wersji media info

Edytowane przez Nygus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barnaba ma klona oppo na który nie ma prawa działać mkv z dv głąbie.

Trzeba mieć mózg.

Edytowane przez D4r3KS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Edytowane przez Nygus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, UHD fan napisał:

Może ktoś ma jakiś plik mkv z Dolby Vision ? Proszę o link. Załączam moją wersję MediaInfo. Jak widać żadnego DV nie widać.

1496824893_MediaInfo20.08MIDWAYDV.thumb.jpg.91a9358baf7fc51b22a2e4257e6cbc2d.jpg

Zmień lepiej wersję na nowszą bo masz starą ...MediaInfo 20.08 

Teraz jest 20.09 ......

 

 

Edytowane przez Eleonor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nygus; co chciałeś pokazać ? Mamy dwie wersje MediaInfo. Napisz czy u ciebie kontener mkv zagra HDR z Dolby Vision ? O tym jest dyskusja.

Cały czas twierdzę, że MKV nie obsługuje plików z HDR Dolby Vision. Jest niby inaczej ? Ustalmy.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile osób ma ci zwracać delikatnie uwagę, że jesteś osobą chorą. Jak kupisz sobie telewizor to daj cynk ...

Dajcie link do MediaInfo v. 20.09. To bardzo ciekawa informacja. Jestem podniecony. I co to niby ma zmienić w dyskusji o *mkv bez HDR DV ?"

Edytowane przez UHD fan
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, UHD fan napisał:

Nygus; co chciałeś pokazać ? Mamy dwie wersje MediaInfo. Napisz czy u ciebie kontener mkv zagra HDR z Dolby Vision ? O tym jest dyskusja.

Cały czas twierdzę, że MKV nie obsługuje plików z HDR Dolby Vision. Jest niby inaczej ? Ustalmy.

playery nie obsługują nowej wersji mkv...

wymagana jest ATUALIZACJA, której jeszcze nie ma... i nie wiadomo czy i kiedy będzie

to jest NOWA wer. mkv z obsługa DV

jak włączysz na czarnobiałym tv kolorowy film to kolorów nie zobaczysz bo tv NIE JEST W STANIE ICH WYSWIETLIC i tak jest w tej chwili z mkv i DV i odtwarzaczami

Edytowane przez Nygus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sensacja. Wielkie dzięki. Media Playery, masz nadzieje, że coś teraz zmienią i będą odtwarzać MKV z HDR Dolby Vision ? Zapamiętaj: kontener MKV nie obsługuje HDR Dolby Vision. Nie wniesiono opłat za prawa DV w mkv bo nie ma kto tego zrobić a DOLBY LABORATOTYS nikomu tych praw nie sprzedaje. Włącznie z nVidia 2019 PRO czy nowe ZIDOO.  

To tu i teraz zostało kolejny raz ustalone.

 

" Playery nie obsługują nowej wersji mkv... Wymagana jest ATUALIZACJA, której jeszcze nie ma... i nie wiadomo czy i kiedy będzie"

No i wszystko jasne. Nie mogłeś od tego zacząć ???

 
Edytowane przez UHD fan
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, UHD fan napisał:

 kontener MKV nie obsługuje HDR Dolby Vision. Nie wniesiono opłat za prawa DV w mkv bo nie ma kto tego zrobić a DOLBY LABORATOTYS nikomu tych praw nie sprzedaje.

a za MP4 kto wniósł opłaty że supportuje DV?

Edytowane przez klaus71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, UHD fan napisał:

To sensacja. Wielkie dzięki. Media Playery, masz nadzieje, że coś teraz zmienią i będą odtwarzać MKV z HDR Dolby Vision ? Zapamiętaj: kontener MKV nie obsługuje HDR Dolby Vision. Nie wniesiono opłat za prawa DV w mkv bo nie ma kto tego zrobić a DOLBY LABORATOTYS nikomu tych praw nie sprzedaje. Włącznie z nVidia 2019 PRO czy nowe ZIDOO.  

To tu i teraz zostało kolejny raz ustalone.

 

" Playery nie obsługują nowej wersji mkv... Wymagana jest ATUALIZACJA, której jeszcze nie ma... i nie wiadomo czy i kiedy będzie"

No i wszystko jasne. Nie mogłeś od tego zacząć ???

 

hahahahahaha... od tego właśnie zacząłem, tylko trzeba umieć czytać

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...