Skocz do zawartości
hubio

SAMSUNG Q9FN W CODZIENNYM UŻYTKOWANIU

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, Toma-San napisał:

Nawet w tak podstawowej sprawie, jak sprawdzenie, kto był autorem wspomnianych wyżej słów zawodzisz na całej linii, ponieważ nie ja je pisałem...

Owszem ty:

Dnia 24.04.2019 o 15:47, Toma-San napisał:

Ostatnio nie bywam często na forum, ale udało mi się przebrnąć przez kilka wątków z udziałem kolegi @hubio i co nie zdarza mi się często, muszę przyznać rację koledze @efel. Strasznie męczące są twoje posty Hubio.

Jak to nie jest zaśmiecanie to co ? Miałem to na myśli !

@Oni daj spokój koledze Groszek... Przecież to drugi Maciej Koper co się na wszystkim zna i ma prawo wyśmiewać "bullshity" innych... Hahaha :) Kim ty jesteś @Groszek

? Ekspertem, znawcą, kalibratorem ? Nie - zwykłym hejterkiem co się do mnie przypier.....ł jak rzep do psiego ogona.... :) Masz tyle czasu, że wchodzisz w wątek poświęcony sprzętowi, którego nie masz i wiesz lepiej ? Szkoda słów....

  • Plusik 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, hubio napisał:

Kim ty jesteś @Groszek

Jestem Wujek Staszek - Mistrz ciętej riposty. Wiec uważaj klaunie....  ?

  • Haha 1
  • Zmieszany 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No akurat ja przez takich "użytkowników" jak Ty @Groszek zostałem zniechęcony do tego forum, co widać też po ilości moich postów. Wiesz @Groszek z miłą chęcią bym tu wszedł i poczytam nowe ciekawe mniej lub więcej posty. Tak jak dziś na temat pilota. Ale oczywiście zaraz widzę Twoje posty które z Q9 nie mają nic wspólnego a temat staje się nie czytelny. Przykład masz post wyżej.

Edytowane przez Oni
  • Plusik 1
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że k

5 minut temu, hubio napisał:

Jak to nie jest zaśmiecanie to co ? Miałem to na myśli !

Z każdym postem pogrążasz się coraz bardziej. Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, a dodatkowo wymagasz od wszystkich zdolności telepatycznych i językowych, żeby twoje mało gramatyczne formy wypowiedzi interpretować we właściwy sposób.

  • Plusik 2
  • Zmieszany 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
25 minut temu, Oni napisał:

Wiesz @Groszek z miłą chęcią bym tu wszedł i poczytam nowe ciekawe mniej lub więcej posty. Tak jak dziś na temat pilota. Ale oczywiście zaraz widzę Twoje posty które z Q9 nie mają nic wspólnego a temat staje się nie czytelny.

A ja bym z miłą chęcią oczytał posty bez kłamstw, naginania rzeczywistości i innych bzdur.
Sam telewizor   Q9FN miałem u siebie i testowałem, nigdzie nie pisałem o nim źle, to dobry telewizor LED. Wady swoje ma i trzeba o tym wspomnieć. Tyle....

Przez takich gości jak @hubio, można wtopić sporo kasy (co kiedyś mi się zdarzyło) i uważam to za szkodliwe.

Rozumiem, że Tobie nie przeszkadza taka osoba, do tego ma ten sam tv co Ty i możesz się z kimś klepać po pleckach. Ok - Twoje prawo.

Dla mnie to jest osoba która ma znikomą wiedzę i produkuje szkodliwe wpisy. Pisze niedorzeczności i jest zaślepiony tym co aktualnie posiada (bezkrytyczny fanboy). Do tego najzwyczajniej w świecie kłamie. Przyznaje się bez krępacji do dawania "testowych" mordek, projektor sprzedaje z "powodu przeprowadzki", jak chyba zobaczyłeś powyżej czyta ignorowanych (użycie mojego słowa bullshit),  a później odpowiada im z pozycji jednostronnej, obrażając ich. To tak z grubsza.

Więc po prostu na forum o takim profilu,  dla wypisywania technicznych bzdur, kłamstw o danym sprzęcie/technologii mówię "nie"!

 

 

Edytowane przez Groszek
  • Plusik 6
  • Lubię 1
  • Dzięki 1
  • Zmieszany 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj oglądałem "Imperium Słońca" na DVD. Jako, że ten film jakoś szczególnie utkwił mi w pamięci jak go oglądałem na Epsonie 9300 pokuszę się o porównanie. Na Epsonie byłem zachwycony tym filmem i odkryłem więcej szczegółów, których nie widziałem wcześniej, ale na Q9FN tych szczegółów było jeszcze więcej ! Niesamowita poprawa detali w czerniach i samych czerni. Na samochodzie w którym porusza się na początku bohater te wszystkie odcienie czerni od super ciemnego metalicznego po szarości ! Wymiata ! Oczywiście zachody słońca np odprawa Kamikadze przy zachodzie słońca - to słońce tak pięknie świeciło... Na projektorze tak się tego nie odczuwało. Ogromna poprawa jakości w jasnych scenach co jest oczywiste !
Jak mam w sygnaturce - projektory wyginą jak dinozaury... Hahaha. Już teraz QLED 82'' jest za ok 20 tyś, a za parę lat 100'' to będzie norma...
Strach się bać jak zaczniesz w końcu filmy na blu-ray oglądać, ilość szczegółów cię chyba może zabić. Musisz być ostrożny.
  • Lubię 1
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Groszek czy kolega @hubio sprzedaje lub nie sprzedaje i co sprzedaje z jakiego powodu sprzedaje i za ile sprzedaje to nie moja sprawa, kompletnie mnie to nie interesuje temat jest na temat Q9 A nie na temat użytkownika @hubio.

Jak @hubio napisze co kolwiek od razu są posty przeciw niemu , ale pomyślałes że też są inni użytkownicy tego tv którzy by chcieli po prostu napisać, odpisać przeczytać coś na temat tego tv. Ale przez Ciebie i nie tylko po prostu jest to nie możliwe,  tak jak pierwszy temat żeś cię za śmiecili tak i ten jest przez Was za śmiecony. Jak tobie tak przeszkadza to z jakiego powodu kolega @hubio sprzedaje daną rzecz , napisz do niego prywatną wiadomość lub załóż sobie temat np hubio i tam sobie piszcie co chcecie. A tak przeszkadzaćie tylko innym użytkownikom. Twoje zachowanie względem użytkownika @hubio ja osobiście odbieram powoli jako Stalking. Sam się z tekstem który @hubio napisze lub z jego częścią  czasem nie zgadzam. Ale To co Ty wyprawiasz piszesz jest po prostu grzecznie pisząc nie na miejscu.

A ponoć to my faceci jesteśmy prości.

Edytowane przez Oni
  • Plusik 2
  • Lubię 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, raf7705 napisał:

Strach się bać jak zaczniesz w końcu filmy na blu-ray oglądać, ilość szczegółów cię chyba może zabić. Musisz być ostrożny.

Ilość szczegółów nie zależy od nośnika tylko wyświetlacza... Hahahaha :)  Oczywiście na DVD i szum jest wyraźniejszy, ale już pisałem w tym wątku jak temu zaradzić. No i film filmowi nierówny - czasami widziałem lepsze DVD niż BD. Dzięki, że wpadłeś do naszego wątku.

@Oni odnośnie pilota to też lubię z większą ilością przycisków, ale bez numerycznych, które się już mało co przydają... Generalnie te plastikowe piloty od Samsunga też były bardzo fajne... Natomiast teraz bolączką stały się piloty z przyciskami do apek streamingowych. W Panasonicu tak umieścili przycisk Netflix, że przez pierwszy miesiąc człowiek ciągle się myli i go naciska bo jest tuż nad nad górnym kierunkiem. Po prostu masakra... I to nie jest tylko moja opinia... Wracając do naszego srebrnego pilota wizualnie robi wrażenie i dobrze leży w ręku, ale nie miałbym nic przeciwko temu aby np. dodać przycisk przewijania... Pilot obsługuje wiele innych urządzeń więc przydałoby się trochę więcej. Zgadzam się z Tobą.

  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
8 minut temu, hubio napisał:

Ilość szczegółów nie zależy od nośnika tylko wyświetlacza...

No widzisz @Oni właśnie o tym mówię.

 

14 minut temu, Oni napisał:

Twoje zachowanie względem użytkownika @hubio 

Moje pobudki wyjaśniłem już dokładnie w poście powyżej. Jeśli chcesz podrążyć dalej ten temat z chęcią porozmawiam z Tobą na PW.

Edytowane przez Groszek
  • Plusik 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@GroszekJa nie mam co z Tobą drążyć tematu, moim zdaniem nie masz racji i przeszkadzasz innym. Jeżeli @hubio uważa Tak czy inaczej to moim zdaniem jego sprawa i tyle, ale Ty musisz zaraz skomentować bo to co napisał jest nie po Twojej myśli.

@hubio jak napisałem ,mi brakuje numerycznych z powodu już tego kodu rodzicielskiego którego nie da się wyłączyć, niestety. Co do przewijania działa na kółku wystarczy przytrzymać, jak się nie mylę.

 

  • Plusik 1
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, hubio napisał:

Ilość szczegółów nie zależy od nośnika tylko wyświetlacza... Hahahaha :)

Masakra... 

A potem się dziwicię że ktoś za takie dyrdymały atakuje autora.

  • Plusik 4
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, Oni napisał:

No akurat ja przez takich "użytkowników" jak Ty @Groszek zostałem zniechęcony do tego forum, co widać też po ilości moich postów. Wiesz @Groszek z miłą chęcią bym tu wszedł i poczytam nowe ciekawe mniej lub więcej posty. Tak jak dziś na temat pilota. Ale oczywiście zaraz widzę Twoje posty które z Q9 nie mają nic wspólnego a temat staje się nie czytelny. Przykład masz post wyżej.

Za dużo trolli z PPE tu przyszło niestety i dziwię się że moderacja tutaj też z nimi nic nie robi. 

Niektórym się wydaje chyba że będą decydować jak kto ma pisać o durnym tv.

Jak facet przesadza to widać i można w kulturalny sposób zwrócić mu na to uwagę - tak jak z tymi szczegółami obrazu bo to jednak zależy od źródła i pewnie, że także tym na czym jest obraz wyświetlony. 

Edytowane przez LV426
  • Plusik 3
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
5 minut temu, darekgra napisał:

Masakra... 

A potem się dziwicię że ktoś za takie dyrdymały atakuje autora.

Przecież to był żart... Jak piszę "Hahahaha" i daję buźkę to chyba wiadomo, że żartuję... A tak na serio bardziej mi chodziło o percepcję obrazu... Oglądając 120'' z odległości 3m z proja będziesz miał odczucie, że widzisz więcej szczegółów niż na wzorcowym monitorze studyjnym z odległości 1m, mimo, że obiektywnie będzie na odwrót. Oczywiście jakość jest najważniejsza.

Edytowane przez hubio
  • Zmieszany 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ok, dobrze wiedzieć... Na przyszłość łatwiej będzie mi zrozumieć przekaz.

 

Edytowane przez darekgra
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Oni napisał:

ale Ty musisz zaraz skomentować bo to co napisał jest nie po Twojej myśli.

1. Pisanie nie po mojej myśli,

a

2. pisanie nieprawdy

to dwie różne sprawy.

 

Z przejmowania się tym pierwszym już dawno wyrosłem, a drugiego nie trawię..

  • Plusik 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masakra... 
A potem się dziwicię że ktoś za takie dyrdymały atakuje autora.
Tzn.
Tej wypowiedzi Hubio, nie będę komentował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A pamiętacie ten pilot/pointer z 2015 roku ? Ciekawe czy by z Q9 współpracował. Moim zdaniem jeden z lepszych pilotów jaki mógł dostać jaki kolwiek telewizor. Szkoda że go już nie dodają do nowych modeli.

 

PS: Moderacja ? Takie coś na tym forum w ogóle istnieje ? ;)

 

Screenshot_20190510-171456_Gallery.jpg

Edytowane przez Oni
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 minuty temu, Oni napisał:

A pamiętacie ten pilot/pointer z 2015 roku ? Ciekawe czy by z Q9 współpracował. Moim zdaniem jeden z lepszych pilotów jaki mógł dostać telewizor. Szkoda że to już nie dodają do nowych modeli.

 

PS: Moderacja ? Takie coś na tym forum w ogóle istnieje ? ;)

 

Screenshot_20190510-171456_Gallery.jpg

Aż mi się aż łezka w oku zakręciła... To był mój pierwszy Samsung z kropką kwantową i z TYM pilotem.. I tu właśnie był ten pilot + plastikowy

Edytowane przez hubio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi właśnie w nowym pilocie najbardziej to brakuje przycisku: Source, do reszty już się przyzwyczaiłem i nawet się przekonałem :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Source masz jak dłużej z 2sek ten klawisz przytrzymasz 1447716670_10.Mai2019174941MESZ.thumb.jpg.942d5fa8891e7db36efa804bbb00b891.jpg

  • Lubię 1
  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o jprdl... :) tak to jest gdy się instrukcji nie czyta... @Oni wielkie dzięki, teraz to wypas, widzę że to taki dostęp do skrótów, rewelka :)

co prawda trochę trwa zanim się załaduje.. ale i tak szybciej niż lecieć przez te ikony - raz jeszcze wielkie dzięki :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie całkiem się z Tobą  zgodzę bo z klawisza Home masz dostęp od razu , a źródła można sobie po przesuwać jak się chce. ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak, tylko albo możesz poustawiasz sobie blisko źródła.. albo appki.. lub tv.. a tak jak masz 4 urządzenia po hdmi wpięte, plus ze 4 appki.. plus TV.. to już Ci się robi na pasku małe zamieszanie.. a tak to był szybki dostęp ze smrta i po hdmi z source.. ale ten klawisz ze skrótami jest dla mnie ok :) aż nie mogę uwierzyć że przez tyle czasu nie miałem o tym pojęcia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...