Jump to content

darekgra

Użytkownik
 • Content Count

  526
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

darekgra last won the day on August 11 2019

darekgra had the most liked content!

Community Reputation

222 Excellent

1 Follower

About darekgra

 • Rank
  1080i

Profile Information

 • Lokalizacja
  Olsztyn

Recent Profile Visitors

623 profile views
 1. U mnie było identycznie, TV nie widział SB JBL bar 9.1. Dopiero wyłączenie i włączenie z prądu SB pomogło, teraz jest już bez problemów.
 2. No bo przecież to jest niemożliwe i niedożeczne wypalenia muszą być i basta.... A na poważnie to 3 h dziennie i zapewne nie jeden kanał to tragedii nie będzie.
 3. Tak mas SB jbl5.1 i mam info na belce że otrzymuje DTS.
 4. Ja tak samo jak kolega @Groszek bez klatkowania... @Dariusz Was podczas odtwarzania HDR sprawdź jaka masz prędkość pobierania danych przycisk info na pilocie.
 5. do tv przez Hdmi 1 wpięty odtwarzacz a pod arc SB... w ustawieniach dżwięku TV ustaw Bitstream wtedy na ampli otrzymasz DTS z zewnętrznego odtwarzacza.
 6. Opisywałem temat martwych pixeli w temacie FZ800 i powiem Ci że jeśli reszta matrycy wygląda ok pod względem brandingu i zafarbu to się nie wygłupiaj tylko wyciągaj GZ zpowrotem. Panas wymienił mi matryce bez proszenia gdy był jeden martwy subpixel na środku ekranu (jakieś 30 cm od krawędzi), nowa miała na starcie huba z 5 martwych to zabrali ją odrazu i po tygodniu przywieźli kolejną ta również już miała bad Pixel ale już około 10 cm od krawędzi i wtedy to już nie podlega wymianie chyba że będzie ich wiecej. Ale w zamian dostałem jeszcze matrycę że znacznym zafarbem lecz tego panas nie traktuje jako wadę niestety.
 7. Panasonocy ścieżki dźwiękowej w DTS nie rozpozna ale można ją bez problemu przesłać z innego odtwarzacza przez Arc do Ampli. Samsungi chyba nie wszystkie tak robią.
 8. Z wewnętrznego odtwarzacza nie... Ale dźwięk z zewnętrznego odtwarzacza przekaże do Ampli.
 9. Wysówasz zbyt śmiałe stwierdzenia... W tv jest kilka tysięcy elementów które mogą się zepsuć plus ponad 8 milionów pixeli. Więc może jednak jest warto. Zakodowałeś se tylko te wypalenia które podobno przy normalnym użytkowaniu można pominąć i przez ten pryzmat patrzysz na całe dobrodziejstwo technologi OLED. Jest to mocno niepoważne, idąc tym tokiem byłbyś w epoce kamienia łupanego, ponieważ nowe technologie mają zawsze jakieś mniejsze lub większe wady.
 10. I o to chodzi we wszystkich gwarancjach, wszędzie masz ogolniki a sama naprawa gwarancyjna to poniekąd dobra wola producenta. Im więcej czasu upłynie od daty zakupu tym ciężej jest udowodnić że jakiś element uległ awari, producent może twierdzić że to normalny proces zużywania się produktu. Jeśli chodzi o wypalenia, myślę że jeśli będziesz je miał w tv który przepracował np 2 tyś h i ma 2 lata to producent wymieni matryce, ale jeśli będzie miał 5 lat i 25 tyś h to już raczej zużycie poprzez użytkowanie niezgodne z przeznaczeniem.
×
×
 • Create New...