Jump to content

darekgra

Użytkownik
 • Content Count

  427
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

darekgra last won the day on May 8

darekgra had the most liked content!

Community Reputation

154 Excellent

1 Follower

About darekgra

 • Rank
  720p

Profile Information

 • Lokalizacja
  Olsztyn

Recent Profile Visitors

353 profile views
 1. Naprawdę? Coś musi mocno cię rozpraszać skoro nie możesz tego znaleźć w artykule 😁😁😁 Jest tam wszystko ładnie opisane nawet pogrubioną czcionką, z pewną dozą humoru przed weekendem. Jeszcze raz zalecam lekturę a na pewno jeśli masz dystans do siebie to pojawi się uśmiech na twej twarzy.
 2. Radzę w pierwszej kolejności przeczytać uważnie regulamin tej "gwarancji" a nie patrzeć w tabelki reklamowe. o jakich uszkodzeniach myślisz? mechanicznie to bez znaczenia jeden i drugi spada tak samo, elektronika to akurat w oled jest mniej niż w LCD a jeśli chodzi o możliwość pojawienia się wypaleń to ta gwarancja na pewno ci tego nie obejmie.
 3. Proponuję nowego zostawić w spokoju... To sam ucichnie. Widać Q9 i jego zaraziło 😁
 4. Ciężko powiedzieć czy zastąpić... Panasonic w 2019 trochę zmienił gamę modeli, zamiast dwóch będzie trzy. 2018 to fz800 i fz950 zaś rok 2019 to gz950/960, gz1500, gz2000 i na innych rynkach jeszcze gz1000
 5. W sumie nic nadzwyczajnego... Teraz gz950 to najniższy model Oled od Panasonic na 2019.
 6. Niema rzeczy niemożliwych, akurat pakowanie nie jest niczym arcytrudnym. Oczywiście jedna osoba tego nie zrobi ale dwie i jeśli będą ostrożne i precyzyjne to nie widzę w tym problemu.
 7. Zaawansowana to raczej jest tylko bez "polotu" 😀
 8. A przynajmniej mogliby podesłać jednego do redakcji HDTV Polska. Napięcie by opadło, a sporo osób mogłoby zacząć odkładać zł. 😀
 9. Polski język trudny jest w mowie, piśmie i najbardziej w rozumieniu. 😁. I owszem miałem tylko że my wtedy pisaliśmy o AppleTv. A wspomagacz odtwarzacza dla Samsunga i nie tylko jest potrzebny chociażby z uwagi na brak dekodowania DTS, jakże powszechnego w ripach i nie tylko.
 10. Tylko że twoje pytanie było błędnie i pochopnie zadane (z zarzutem że mi coś w Q9 nie pasuje 😁) i dlatego poprosiłem abyś cofnął się o kilka postów. Wpis że mam coś lepszego napisałem z pełną świadomością a pełno info co to jest jest w mojej stopce. Kupiłeś go w sklepie płacąc polskim środkiem płatniczym. No chyba że otrzymałeś go w prezencie. 😁
 11. Jeśli ktoś pyta o coś nawet w temacie o Q9 to z grzeczności wypada na pytania odpowiadać nawet wtedy gdy nie są spójne z głównym nurtem tematu. Poza tym jeśli by pisać tu tylko o Q9 to jak potencjalny nabywca miałby się dowiedzieć o innych alternatywnych sprzętach? Jeśli byś przeczytał tylko ochy i achy nad tym tv?
 12. @Oni wróć jeszcze raz o kilka postów wyżej i przeczytaj bo nadal nie załapałeś toku rozmowy. Ale fakt Q9 nie mam bo mam coś lepszego i bezpośrednio na temat Q9 staram się nie wypowiadać.
 13. Jak najbardziej ale co z tymi co NAS nie mają? Shild obsłuży i nas i wszystko co ma USB.
×
×
 • Create New...