Jump to content

darekgra

Użytkownik
 • Content Count

  474
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

darekgra last won the day on May 8

darekgra had the most liked content!

Community Reputation

189 Excellent

1 Follower

About darekgra

 • Rank
  1080i

Profile Information

 • Lokalizacja
  Olsztyn

Recent Profile Visitors

413 profile views
 1. ech... co on jeszcze wymyśli... czyżby Philipsy się już tak dobrze nie sprzedawały na ich testy to szkoda czasu.
 2. Może trochę więcej zł i UB-820.
 3. Słuszna uwaga... Na 55 cali wpływ może mieć.
 4. Rozrzutny jesteś, bierz jednego uniwersalnego 65😁.
 5. Żaden prorok, przeczytaj jego kilka innych postów i już będziesz wiedział. 😂 Bardzo dobry ruch ze strony LG z tym mniejszym calażem, jest sporo ludzi którzy że względu na wielkość/układ pomieszczeń nie mogą sobie pozwolić na większe TV. Chociaż jeszcze lepszym ruchem by było 85 cali.
 6. Tak, przy tv taka sytuacja jest prawie nie możliwa do zaistnienia.
 7. Nie prędzej... tylko Oled może się wypalić a LCD nie może. A no argument taki iż kupując oleda trzeba wiedzieć jakie są zalecenia producenta co do użytkowania tego typu telewizora. Ot taki świadomy wybór i nikt nikogo nie zmusza do kupienia oleda jeśli ma być katowany 15 h non stop codziennie na TVN24 lub w grach.
 8. Tylko że ten temat dotyczy starszego modelu oleda, coś tam w nowszych podobno poprawiono co nie znaczy że wykluczono możliwość powstania wypalenia. Poza tym przeczytać należy jak tv był używany... Ponad 14 h na dobę bez kompensacji. Porównując przewidywany czas używania dobowego TV autora tematu, to wystarczy mu na conajmniej 5 razy dłużej.
 9. 75 cali to niema, ale większy bo 77 cali Oled LG jak się poszuka jest już do kupienia poniżej 20 tys.
 10. @DARKWEBBez komentarza. Zdrowia życzę.
 11. Gmeru mi chodziło tylko o przykład bezsensownej statystyki. A nie o porównywanie tv do aut. Ale jak widać napinka jest.
 12. @Gmerupozwole przytoczyć sobie Twoje słowa o Oled " czarniejsze już nie będzie" więc to nie Oled ma uciekać tylko LCD gonić. Ja życzę/chciałbym sobie i innym aby w końcu ta czerń na LCD była taka sama, to rozwiązałoby wiele problemów i rozterek podczas zakupu TV. Inaczej nadal dla niektórych będą ciężkie wybory czy dla tego "prawie" poświęcić te cale lub nity. Cała nadzieja w GZ2000, inaczej to rok 2019 w rozwoju Oled można uznać za stracony.
 13. Zestawienie i tytuł w rodzaju Toyota sprzedała więcej Yarisa niż wszystkich aut Ferrari, Bentley i Porsche razem wziętych.
×
×
 • Create New...