Jump to content

darekgra

Użytkownik
 • Content Count

  427
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Everything posted by darekgra

 1. Naprawdę? Coś musi mocno cię rozpraszać skoro nie możesz tego znaleźć w artykule 😁😁😁 Jest tam wszystko ładnie opisane nawet pogrubioną czcionką, z pewną dozą humoru przed weekendem. Jeszcze raz zalecam lekturę a na pewno jeśli masz dystans do siebie to pojawi się uśmiech na twej twarzy.
 2. Radzę w pierwszej kolejności przeczytać uważnie regulamin tej "gwarancji" a nie patrzeć w tabelki reklamowe. o jakich uszkodzeniach myślisz? mechanicznie to bez znaczenia jeden i drugi spada tak samo, elektronika to akurat w oled jest mniej niż w LCD a jeśli chodzi o możliwość pojawienia się wypaleń to ta gwarancja na pewno ci tego nie obejmie.
 3. Proponuję nowego zostawić w spokoju... To sam ucichnie. Widać Q9 i jego zaraziło 😁
 4. Ciężko powiedzieć czy zastąpić... Panasonic w 2019 trochę zmienił gamę modeli, zamiast dwóch będzie trzy. 2018 to fz800 i fz950 zaś rok 2019 to gz950/960, gz1500, gz2000 i na innych rynkach jeszcze gz1000
 5. W sumie nic nadzwyczajnego... Teraz gz950 to najniższy model Oled od Panasonic na 2019.
 6. Niema rzeczy niemożliwych, akurat pakowanie nie jest niczym arcytrudnym. Oczywiście jedna osoba tego nie zrobi ale dwie i jeśli będą ostrożne i precyzyjne to nie widzę w tym problemu.
 7. Zaawansowana to raczej jest tylko bez "polotu" 😀
 8. A przynajmniej mogliby podesłać jednego do redakcji HDTV Polska. Napięcie by opadło, a sporo osób mogłoby zacząć odkładać zł. 😀
 9. Polski język trudny jest w mowie, piśmie i najbardziej w rozumieniu. 😁. I owszem miałem tylko że my wtedy pisaliśmy o AppleTv. A wspomagacz odtwarzacza dla Samsunga i nie tylko jest potrzebny chociażby z uwagi na brak dekodowania DTS, jakże powszechnego w ripach i nie tylko.
 10. Tylko że twoje pytanie było błędnie i pochopnie zadane (z zarzutem że mi coś w Q9 nie pasuje 😁) i dlatego poprosiłem abyś cofnął się o kilka postów. Wpis że mam coś lepszego napisałem z pełną świadomością a pełno info co to jest jest w mojej stopce. Kupiłeś go w sklepie płacąc polskim środkiem płatniczym. No chyba że otrzymałeś go w prezencie. 😁
 11. Jeśli ktoś pyta o coś nawet w temacie o Q9 to z grzeczności wypada na pytania odpowiadać nawet wtedy gdy nie są spójne z głównym nurtem tematu. Poza tym jeśli by pisać tu tylko o Q9 to jak potencjalny nabywca miałby się dowiedzieć o innych alternatywnych sprzętach? Jeśli byś przeczytał tylko ochy i achy nad tym tv?
 12. @Oni wróć jeszcze raz o kilka postów wyżej i przeczytaj bo nadal nie załapałeś toku rozmowy. Ale fakt Q9 nie mam bo mam coś lepszego i bezpośrednio na temat Q9 staram się nie wypowiadać.
 13. Jak najbardziej ale co z tymi co NAS nie mają? Shild obsłuży i nas i wszystko co ma USB.
 14. @Oni czytaj posty po kolei... Bo się dziś za bardzo podnieciłeś 😁. My teraz pisaliśmy o Apple tv kontra Shield jako urządzenia idące z pomocą dla Q9.
 15. A widzisz 😁 ty stremujesz, trzeba być bardziej obiektywnym ponieważ niektórzy potrzebują innych możliwości niż ty i pisanie najlepszy nie zawsze oznacza to samo dla każdego. Apple jak najbardziej zwłaszcza jeśli masz inny sprzęt od jabłka.
 16. A jak radzisz sobie z filmami z dysku?
 17. Dlaczego twierdzisz że Apple w materiale 4k jest lepsze od Shield? Wiedz że tak nie jest. Z dźwiękiem zgoda.
 18. Shilda mam podpiętego do fz800 a miboxa do starej plazmy Panasonic. W sumie to na obu mam to samo... streming i pliki z tym że nie mam serwera tylko korzystam z dysków. Jeśli chcesz kupić to jednak lepiej kup shilda ze względu na lepsze wsparcie i dużo większe moce obliczeniowe. Z forum NVIDIA można się dowiedzieć że jest tam jakaś nadzieja na tego atmosa w Netflixie (w Amazonie już jest), a i na wszystkich androidboxach jest brak HDR na YouTube. No i zawsze można pograć.
 19. HDMI 2.1 jest wstecznie kompatybilny. Więc nie będziesz musiał wymieniać.
 20. No to super... Świat zmienia się na lepsze 😁
 21. @chmiel59 @BarnabaSprawdźcie ten Lub ten I napiszcie czy słyszycie każdy kanał oddzielnie, a pozostałe w tym samym czasie milczą. Że grają wszystkie nie znaczy że jest 5.1. Sporo tego jakiś czas temu testowałem i szukałem info i było tak jak pisałem wyżej, tylko Shield od niedawna puszczał prawdziwe 5.1, może się już coś zmieniło.
 22. @Barnaba ale na YouTube 5.1 nie odtworzysz ani z apki tv ani z większości tvboxów na chwilę obecną tylko shild daje radę 5.1 z YouTube wyciągnąć.
 23. Dlaczego szukasz winy u kolegi @raf7705 może to z twojej przyczyny taka zmiana? 😁
×
×
 • Create New...