Jump to content

darekgra

Użytkownik
 • Content Count

  525
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Everything posted by darekgra

 1. No bo przecież to jest niemożliwe i niedożeczne wypalenia muszą być i basta.... A na poważnie to 3 h dziennie i zapewne nie jeden kanał to tragedii nie będzie.
 2. Tak mas SB jbl5.1 i mam info na belce że otrzymuje DTS.
 3. Ja tak samo jak kolega @Groszek bez klatkowania... @Dariusz Was podczas odtwarzania HDR sprawdź jaka masz prędkość pobierania danych przycisk info na pilocie.
 4. do tv przez Hdmi 1 wpięty odtwarzacz a pod arc SB... w ustawieniach dżwięku TV ustaw Bitstream wtedy na ampli otrzymasz DTS z zewnętrznego odtwarzacza.
 5. Opisywałem temat martwych pixeli w temacie FZ800 i powiem Ci że jeśli reszta matrycy wygląda ok pod względem brandingu i zafarbu to się nie wygłupiaj tylko wyciągaj GZ zpowrotem. Panas wymienił mi matryce bez proszenia gdy był jeden martwy subpixel na środku ekranu (jakieś 30 cm od krawędzi), nowa miała na starcie huba z 5 martwych to zabrali ją odrazu i po tygodniu przywieźli kolejną ta również już miała bad Pixel ale już około 10 cm od krawędzi i wtedy to już nie podlega wymianie chyba że będzie ich wiecej. Ale w zamian dostałem jeszcze matrycę że znacznym zafarbem lecz tego panas nie traktuje jako wadę niestety.
 6. Panasonocy ścieżki dźwiękowej w DTS nie rozpozna ale można ją bez problemu przesłać z innego odtwarzacza przez Arc do Ampli. Samsungi chyba nie wszystkie tak robią.
 7. Z wewnętrznego odtwarzacza nie... Ale dźwięk z zewnętrznego odtwarzacza przekaże do Ampli.
 8. Wysówasz zbyt śmiałe stwierdzenia... W tv jest kilka tysięcy elementów które mogą się zepsuć plus ponad 8 milionów pixeli. Więc może jednak jest warto. Zakodowałeś se tylko te wypalenia które podobno przy normalnym użytkowaniu można pominąć i przez ten pryzmat patrzysz na całe dobrodziejstwo technologi OLED. Jest to mocno niepoważne, idąc tym tokiem byłbyś w epoce kamienia łupanego, ponieważ nowe technologie mają zawsze jakieś mniejsze lub większe wady.
 9. I o to chodzi we wszystkich gwarancjach, wszędzie masz ogolniki a sama naprawa gwarancyjna to poniekąd dobra wola producenta. Im więcej czasu upłynie od daty zakupu tym ciężej jest udowodnić że jakiś element uległ awari, producent może twierdzić że to normalny proces zużywania się produktu. Jeśli chodzi o wypalenia, myślę że jeśli będziesz je miał w tv który przepracował np 2 tyś h i ma 2 lata to producent wymieni matryce, ale jeśli będzie miał 5 lat i 25 tyś h to już raczej zużycie poprzez użytkowanie niezgodne z przeznaczeniem.
 10. @raf7705ten pierwszy od lewej jest znów źle ustawiony... amatorzy podczas testu nie potrafili ogarnąć najlepszego tv na świecie 😂 skandal 🤣
 11. Obejmuje wszystkie wady produktu które zostaną ujawnione w czasie trwania gwarancji. 🤣
 12. No to niezłe potwierdzenie leżaka magazynowego, oszust pierwsza klasa.
 13. Zdziwił byś się ile oni paneli produkują. Jedna z wiadomych firm 😁
 14. Jak najbardziej można odłączyć od zasilania tyle że po zakończonej kompensacji A w przypadku burzy to warto wyłączyć nawet nie patrzeć na kompensację bo lepiej jak jedna się nie odbędzie niż mieć popielniczkę w obudowie tv 😁... należy też pamiętać o wyciągnięciu wtyczki anteny czy to satelitarnej czy naziemnej zewnętrznej.
 15. Dlaczego nie wolno... właśnie że wolno tylko nie odrazu a dopiero po zakończonej kompensacji tylko czy ma to jakiś sens i potrzebę?
 16. @Adam60proszę cię czasami piszesz mądre rzeczy, ale takimi postami jak wyżej to poprostu zniżasz się do poziomu dziecka z przedszkola i jego zachwytem nad banałami.
 17. Masz 14 dni na zwrot bez podania przyczyny więc tym się nie martw. 600 km sporo lecz chyba na tym forum były wpisy że firmy kurierskie życzyły sobie około 500 zł za przesyłkę takiego tv od zwykłego szarego zjadacza chleba więc koszty paliwa są identyczne, do tego dochodzi fakt że nie masz opakowania od tv więc kurierzy mogą ci tego wogóle nie przyjąć.
 18. Więc jest tak jak napisał @Waldo94tv odnowiony naprawiony przez producenta, w styczniu 2019. Zadzwoń do LG dowiesz się czy obejmuje go gwarancja, a najlepiej to spakuj go najlepiej jak potrafisz 55 cali wejdzie do większego kombi i odwieź osobiście do sprzedawcy.
 19. Proste... Wymagania na referencję ewoluują, wraz z pojawieniem się większej liczby modeli które jednak niewiele lecz czymś się różnią ciężko wymagać aby wszystkie miały referencje bo wtedy byłoby to też bez sensu.
×
×
 • Create New...