Skocz do zawartości
Gmeru

CES 2019 | WIDEO | Micro LED TV 75"! Spotkanie Firstlook Samsung czyli pierwsze nowości produktowe przed oficjalną konferencją.

Rekomendowane odpowiedzi

CES 2019 | WIDEO | Micro LED TV 75"! Spotkanie Firstlook Samsung czyli pierwsze nowości produktowe przed oficjalną konferencją.

Już dziś o godzinie 23:00 firma Samsung zaprezentuje wszystkie nowości przygotowane na CES w Las Vegas podczas swojej oficjalnej konferencji. Jednak dzień wcześniej zostaliśmy zaproszeni na pokaz przedpremierowy o nazwie Firstlook dzięki któremu już teraz mogę Wam przedstawić na wideo część nowości na których skupi się firma w najbliższych latach w tym pierwszy na świecie telewizor w technologii Micro LED o rozmiarze 75"!

 

Przeczytaj całość

  • Plusik 2
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze z 3 latka i OLED będzie przeżytkiem ;)

Tylko pewnie na mniejsze rozmiary nie ma co liczyć. 

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mnie 55" w zupełności w bloku wystarcza :) ale i tak nigdy więcej Samsunga!

  • Dzięki 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jakie będa ceny.ale to pierwszy zwiastun końca projektorów jakie dotychczas znamy .jak teraz sony czy jvc ulokuje swoje najdrozsze projektory.?

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja czekam szczególnie na cenę bo akurat zamierzałem kupić telewizor ja k nie przekroczy 20 koła to biorę w ciemno ale pewno będzie więcej kasy potrzeba .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gmeru jeśli podczas dzisiejszej prezentacji  Samsunga o 23 godzinie naszego czasu bedzie mozna podejść blisko zwróć uwagę czy widać łączenia tych modułów. dziennikarz forbsa ,który widział z bliska (ale wersje z cesu 2018).,że z bliska ale nie określil z ilu centymentrów na jasnym tle widać łączenia tych modułów. Może w tej wersji nie ma już tego problemu...

Sorki za błędy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy kiedy będzie można budować przekątne powyżej 100cali w jeszcze rozsądnej cenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, LV426 napisał:

Jeszcze z 3 latka i OLED będzie przeżytkiem ;)

w marcu już będzie w sklepach? 

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jest przełomowa wiadomość. Myślałem na początku, że to ten mikroled będzie jedynie Full HD, ale ponoć to pełne 4k. Natomiast cena będzie porażająca na początek - niektórzy piszą o ponad 20 000 USD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Irokez napisał:

Ciekawy kiedy będzie można budować przekątne powyżej 100cali w jeszcze rozsądnej cenie ;)

Przecież jesli wejdzie do sprzedaży to wielkosc ekranu zależeć będzie od zasobności portfela ale przez to ,że to modułowa kostrukcja możesz powiększać ekran w czasie.

 

 

 

Niby ze 120 cm nie widać łączeń modułów

Edytowane przez llukk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy jakie będa ceny.ale to pierwszy zwiastun końca projektorów jakie dotychczas znamy .jak teraz sony czy jvc ulokuje swoje najdrozsze projektory.?
Nie koniecznie.
Nie każdy ma miejsce na stały ekran 130" a na rozwijany miejsce ma.
zobaczysz cene  to ci puła opadnie
Z początku pewnie cena będzie wysoka.
Ale z rok można poczekać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jedno jest pewne..dla nas konsumentów każda nowa technologia,konkurencja jest korzystna..Jeśli jakosciowo microled bedzie w porządku to lg bedzie musiało podgonić cenami i calarzem czyli in plus dla nas wszystkich.Poza jasnością i wypalaniem nie ma co się jakis cudów spodziewać od jakości obrazu względem oled ,,no moze jeszcze ostrość w ruchu ...Poza tym znamy awaryjnosc tej marki więc ciekawy jak z tym bedzie..swoją drogą łatwiej bo ,bloczek do plecaka i do serwisu:)
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, klaus71 napisał:

w marcu już będzie w sklepach? 

3 lata nie miesiące :)

Zobaczymy jak będzie ale jeśli to faktycznie lepsza technologia to wyprze OLED pewnie. Nie bez powodu Samsung i Sony nie szły w swoje własne OLED w tv. Samsung doskonale wie co ma w telefonach, tyle narzekania było (i jest) na wypalanie a w tv nagle magicznie "przestało" się zużywać? ;)

Sam mam telefon z leciutko nadpalonym takim ekranem. W tv bym tego nie zaakceptował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli na półce w sklepie będzie dopiero za 3 lata?

to równie dobrze może się nic z tego nie urodzić - miałem nadzieję że to już w tym roku - a nie tylko prototyp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung już kiedyś też chwalił się swoim OLED TV... i wymiękł! Jeżeli MicoLED TV ma być za 2-3 lata to słabo - może się okazać, że Samsung znowu wymięknie.

Poza tym mam wątpliwości czy modułowe wyświetlacze będą tak idealnie "zestrojone", że nie będzie widać linii styków między ekranami czy też szeroko pojęte ich równomierne świecenie. 

Przynajmniej LG pokazuje coś interesującego i realnego - "zwijane" ekrany OLED  i zapowiada dostępność pod koniec bieżącego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 2019 na pewno nie bo wczoraj podczas oficjalnej konferencji nawet nie zająknęli się o tym. Zreszta trzeba przyznac że konferencja Samsunga była wyjątkowo słaba, żeby nie poiwedzieć żenująco słaba. 75% czasu to Bixby i inteligentne kuchenki ldówki i głośniki. Komercyjnie wygląda że Micro Led będzie najwcześniej 2020/2021 a dostępnie dla mas rok , dwa później. Widać że w technologii video niewiele się zadziało. Zapchajdziury typu 8K mozna traktowac jako miły przerywnik i nic więcej.

 

Edytowane przez mjasinsk
  • Lubię 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, tesbor napisał:

Poza tym mam wątpliwości czy modułowe wyświetlacze będą tak idealnie "zestrojone", że nie będzie widać linii styków między ekranami czy też szeroko pojęte ich równomierne świecenie. 

na razie widać z prawie 2 metrów (6 stóp) co jest chyba niezłym rezultatem jak na prototyp

idea składania tv z modułów jest wg mnie super pomysłem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyglądało to super i fajnie że nad czyms takim pracuja ale ja mam w domu takie lampki i kosztują majątek jak na lampki to ile bedzie tv kosztował na starcie :)

jeden moduł 2500 zł czy 5000zł :) . Ale pomysł mega fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była jakaś zapowiedź następcy modeli nu8000? Głównie cale mnie interesują. Bo nie wiem czy skusić się na 82nu8002 czy poczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na CES Samsung nie prezentuje nowych serii tv ;-). Taka impreza i pokaz dopiero przed nami. Trudno więc powiedzieć co i jak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Nie zorientowany jestem ( byłem ). Kiedy mniej więcej można spodziewać się takiego pokazu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...