Jump to content

Darulok

Użytkownik
 • Content Count

  114
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

32 Excellent

About Darulok

 • Rank
  VCD
 • Birthday 08/17/1981

Profile Information

 • Lokalizacja
  Cill Choca
 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

899 profile views
 1. Stelvio oby w jasnych scenach nie miały wpływ jasne ściany u ciebie 🤔🤔jak wróci ekran obadam tą scenę ,ale jasnoscią nie można ruszać bo w innych sytuacjach się popsuje .ja mam srd 1 ,HDR 3 jak dobrze kojarzę
 2. enhance Z testu Macieja rs540, czyli brat bliźniak
 3. Tak , ale zbytnie podbijanie ostrości , psuje krawędzie, kontury i ogólnie postrzegany obraz , łatwo to zauważyć ale niektorym właśnie się wydaje że jest ostrzej . @Maciej Koper czesto o tym wspomina w testach i ja się z tym zgadzam. pewnie że można, na 5 jest standardowo z fabryki,ale to za dużo moim subiektywnym zdaniem .
 4. Z moich doświadczeń wynika że ostrość powinna być ustawiona nie więcej niż na 2 , po kalibracji Paweł zostawił na 5 ale to za bardzo podbija krawędzie i zniekształca postrzegany obraz .
 5. Stelvio tak zapytam na ile masz ostrość ustawioną w pj 🤔
 6. ekran 90cali odjechał na zamianę na większy ale dziś dotarł czarny aksamit 25mb ,więc zabawa się nie kończy 😁 MVEL22 bk
 7. Ja używam Madvr (1080ti) z JVC dość często , i również passtrough , mi nie działa dtm(, dynamic tone mapping w mphc) z w madvr ta opcja HDR do sdr nie istnieje i jeszcze muszę to rozkminić, oczekuje również na player zidoo z9x który dotrze do mnie w przyszłym tygodniu . Dodatkowo mam skalibrowany projektor do Madvr i DCi p3 czyli natywne możliwości projektora ale w sumie nie korzystałem jeszcze z tego bo nie wiem w jakich sytuacjach to wykorzystać. Madvr dobrze wyciąga jakość ze słabych wersji,dla mnie to kozak program.
 8. Wiem mimo wszystko 90 cali bez pasów nadal na mnie robi wrażenie. Ogólnie tym grzebaniem już zaraz 100godzin na lampie😬 , i projektor doprowadził do tego że wystawiłem swojego Oleda 65gz950 na sprzedaż ..jak pójdzie za przyzwoitą cenę to go sprzedam,ma niecały rok .+ ponad 4 lata gwarancji.
 9. Także 3d przetestowane ..polarny express, Madagaskar , życie pi .. żółwie ninja, wonder woman .. dla mnie super .. Madagaskar to jedno lepszych pozycji do testowania 3d ..na początku żyrafa ma dosłownie cały ŁEB w pokoju 3D nie mam skalibrowanego ,ale uważam że thx3d ma bardzo dobre kolory,i czerń w JVC jednak robi robotę nawet w 3d .. polarny express czad w nocnych scenach.. Okulary 3d od plazmy działają ale nie ma efektu 3d także szykuje się wydatek okularów dla reszty rodziny. 90 cali w 3d jednak robi się małe w poniedziałek odsyłam ekran i oczekuję na 113'
 10. nie mam orginałów więc nie wiem ,ale oni robią dla JVC więc chyba ok i na forach piszą że nawet lepsze . Jak uda mi się przetestować to dam znać.
 11. cofam wszystko , miałem ustawione na super white w input level i cięło wszystkie szczegóły w czerniach.. cały dzień chodziłem struty😁 najwidoczniej mój dekoder podaje fullrgb . Dostałem raport ..po kalibracji jest ideał,co zresztą widać w każdej sytuacji ! on off w HDR 33000:1 👌
 12. Wczoraj po podłączeniu dekodera od tv,nie było już tak kolorowo na różnych filmach .. wszystkie wady wyszły na wierzch😬, zlana czerń czasami,słaba ostrość, ziarno. , poza tym dźwięku nie mogłem przesłać na amplituner.Dwie godziny grzebania i nic.Dźwięk jest gdy HDMI jest odłączone od projektora,gdy HDMI jest podłączone cisza i na ampli nie widać połączenia. Próbowałem wszystkiego dosłownie .
 13. 2,8m 2,9 ..Pozdro wydaję mi się że żadna farma się nie zrówna ,a może się mylę 🤔
×
×
 • Create New...