Jump to content

Darulok

Użytkownik
 • Content Count

  152
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Darulok last won the day on September 25 2020

Darulok had the most liked content!

Community Reputation

54 Excellent

About Darulok

 • Rank
  SVCD
 • Birthday 08/17/1981

Profile Information

 • Lokalizacja
  Cill Choca
 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

969 profile views
 1. Jak bym Ci kopa w [beeep]sko zapi....ł to już byś się więcej w tym wątku nie pokazał !!!! Ileż można słuchać tego pierd.....enia, czy zromumiesz w końcu że tu są sami zadowoleni posiadacze projektrów JVC x7900/rs540??!!!! . Masz telewizor to leć klepać ozorem gdzie indziej podrzegaczu !!!! czy poza jasnością zauważyłeś może inne zmiany w obrazie ? ciekawość 😉 @pmcomp twierdzi że żarnik philipsa wystarczy wymienić, może się skusisz i zdasz nam relacje 😉
 2. fajnie gdybyś miał zrobioną kalibrację pod Madvr w JVC do DCi P3 lub rec 2020 wtedy reszta banalnie prosta.Madvr daje mnóstwo możliwość jak i ustawień, super sprawa i efekt bardzo dobry.
 3. w sumie też czekam na na cały proces eksploatacji lampy, żeby później kupić nową oryginalną i nie zawracać sobie tym głowy nigdy więcej 😃
 4. Konieczne zaparaszam do mnie, odpalimy JVC i Oleda obok w salonie, wszystko przetestujemy . Upewnij się że na wyjściu ustawienia czerni HDMI w źródle masz ,,limited,, a nie full, czyli 16-235, poziom detali jest idealny. Mam nieodparte wrażenie że mój JVC dopiero po 2 a może nawet 3 godzinach ma dopiero najlepszy obraz , czy to możliwe? Wczoraj Hobbit druga część i później Vikingowie ostatni sezon 14,15 odcinek w HD dosłownie wgniótł mnie w kanapę jakością i kontrastem, kolorami i głębią w nocnych scenach.Taka szklistość obrazu po paru godzinach oglądania że szok,w scenach ciemnych i najciemniejszych dosłownie miazga, mój OLED przy tym siada (może że OLED nieskalibrowany,nie wiem) dlatego @Sebna przyjedź kiedyś, koniecznie muszę ci zaprezentować moje spostrzeżenia. tu się mogę zgodzić, gdyż nawet po kalibracji poziom detali w czerniach jest kiepski, dlatego Madvr rzucił idealne koło ratunkowe.
 5. @sebna mozesz rozwinąć? rozumiem że piszesz o krzywej EOTF i filmach HDR ? Gdyż w SDR poziom szczegół w ciemnych scenach jest wręcz referencyjny/studyjny po profesjonalnej kalibracji, to samo filmy HDR + Madvr także.
 6. Dzięki Rafał, również Wesołych Świąt dla wszystkich🌲🌲🌲🌲 LOTR i Hobbit w kolekcje czeka bo urlop od czwartku 2 tygodnie także trzeba będzie odświeżyć na dużym ekranie.
 7. Super Bipo👏 czy wiecie jak wyczyścić pamięć żebym mógł czasem wrzucić jakieś fotki,bo ma pełną skrzynkę i nic nie idzie 🤔
 8. no a mi nie działa ,w momencie podłączenia JVC zawsze na wyświetlaczu w Marantz ginie źródło ,tak jakby nic nie było podłączone,a najlepsze że jak odłącze pj to dźwięk wraca do marantza z dekodera.Dałem sobie na luz bo i tak na pj telewizji nie oglądam ale wiadomo chciałbym wiedzieć co może być przyczyną.Wszystko inne śmiga jak należy.
 9. a ja mam problem z dźwiękiem gdy podłącze dekoder vu+ solo 2 do marantza sr7010 i dalej na pj ,za groma nie mam dźwięku a próbowałem wszystkiego już chyba, dziwne
 10. Ostatnio włączam JVC w weekend w salce,w tygodniu leci OLED i za każdym razem lepiej ogląda się na JVC, wielkość głębia a nawet nocne sceny potrafią bardziej przyczarować trójwymiarem od Oleda często w różnych sytuacjach. Owszem(będę się powtarzał) HDR i reklamówki zawsze wypadną lepiej na OLED.Uwielbiałem obraz plazmy może dlatego preferuję projekcje względem OLEDa.Adam a tobie jak ktoś napiszę że kupił tv po pj to chyba ślina na chodzi Ci do pyska z radości 👀😁
 11. ostatnio oglądaliśmy z rodziną klasyka ,,Powrót do przyszłości,, wszystkie 3 części w wersji uhd na pj i obraz był rewelacyjny, poza tym dzieciaki ogólnie zachwycone filmem z mojego dzieciństwa.
 12. ,,Wikingowie,, dla mnie osobiście najwyższej od wymienionych, szkoda że wcześniej nie miałem pj. Teraz ciężko znaleźć super serial którego ciężko przestać oglądać.
 13. ja w UK ale Raf znalazł z Ali chyba po 2 euro za metr.
 14. Madvr ma super upscaling z niższych rozdzielczości, warunek to silna karta graficzna, moja 1080ti jeszcze czasem dyszy gdy chcę parę oczek wyżej coś wyciągnąć.DVDO nigdy nie testowałem a Madvr polecam i szczególnie DTM do JVC ,jest o tym sporo na zagranicznych forach.
×
×
 • Create New...