Home News CES 2019 CES 2019 | WIDEO | Micro LED TV 75″! Spotkanie Firstlook Samsung czyli pierwsze nowości produktowe przed oficjalną konferencją.

CES 2019 | WIDEO | Micro LED TV 75″! Spotkanie Firstlook Samsung czyli pierwsze nowości produktowe przed oficjalną konferencją.

2.06K
23

Już dziś o godzinie 23:00 firma Samsung zaprezentuje wszystkie nowości przygotowane na CES w Las Vegas podczas swojej oficjalnej konferencji. Jednak dzień wcześniej zostaliśmy zaproszeni na pokaz przedpremierowy o nazwie Firstlook dzięki któremu już teraz mogę Wam przedstawić na wideo część nowości na których skupi się firma w najbliższych latach w tym pierwszy na świecie telewizor w technologii Micro LED o rozmiarze 75″!

(2060)

Piotr "Gmeru" Gmerek Redaktor naczelny HDTVPolska. Posiadacz THX Certified Level 2. Członek polskiego oddziału SMPTE. Maniak najwyższej jakości obrazu. Poniżej 4K nie schodzę ;-). Pasjonat i kolekcjoner konsol, gier oraz filmów. Na słowo "Limitowana edycja" dostaję gęsiej skórki ;-).

Comment(23)

 1. 3 godziny temu, klaus71 napisał:

  w marcu już będzie w sklepach? 

  3 lata nie miesiące :)

  Zobaczymy jak będzie ale jeśli to faktycznie lepsza technologia to wyprze OLED pewnie. Nie bez powodu Samsung i Sony nie szły w swoje własne OLED w tv. Samsung doskonale wie co ma w telefonach, tyle narzekania było (i jest) na wypalanie a w tv nagle magicznie "przestało" się zużywać? ;)

  Sam mam telefon z leciutko nadpalonym takim ekranem. W tv bym tego nie zaakceptował.

 2. czyli na półce w sklepie będzie dopiero za 3 lata?

  to równie dobrze może się nic z tego nie urodzić - miałem nadzieję że to już w tym roku - a nie tylko prototyp

 3. Samsung już kiedyś też chwalił się swoim OLED TV... i wymiękł! Jeżeli MicoLED TV ma być za 2-3 lata to słabo - może się okazać, że Samsung znowu wymięknie.

  Poza tym mam wątpliwości czy modułowe wyświetlacze będą tak idealnie "zestrojone", że nie będzie widać linii styków między ekranami czy też szeroko pojęte ich równomierne świecenie. 

  Przynajmniej LG pokazuje coś interesującego i realnego - "zwijane" ekrany OLED  i zapowiada dostępność pod koniec bieżącego roku.

 4. w 2019 na pewno nie bo wczoraj podczas oficjalnej konferencji nawet nie zająknęli się o tym. Zreszta trzeba przyznac że konferencja Samsunga była wyjątkowo słaba, żeby nie poiwedzieć żenująco słaba. 75% czasu to Bixby i inteligentne kuchenki ldówki i głośniki. Komercyjnie wygląda że Micro Led będzie najwcześniej 2020/2021 a dostępnie dla mas rok , dwa później. Widać że w technologii video niewiele się zadziało. Zapchajdziury typu 8K mozna traktowac jako miły przerywnik i nic więcej.

   

 5. 10 godzin temu, tesbor napisał:

  Poza tym mam wątpliwości czy modułowe wyświetlacze będą tak idealnie "zestrojone", że nie będzie widać linii styków między ekranami czy też szeroko pojęte ich równomierne świecenie. 

  na razie widać z prawie 2 metrów (6 stóp) co jest chyba niezłym rezultatem jak na prototyp

  idea składania tv z modułów jest wg mnie super pomysłem 

 6. wyglądało to super i fajnie że nad czyms takim pracuja ale ja mam w domu takie lampki i kosztują majątek jak na lampki to ile bedzie tv kosztował na starcie :)

  jeden moduł 2500 zł czy 5000zł :) . Ale pomysł mega fajny

 7. Była jakaś zapowiedź następcy modeli nu8000? Głównie cale mnie interesują. Bo nie wiem czy skusić się na 82nu8002 czy poczekać.

 8. Na CES Samsung nie prezentuje nowych serii tv ;-). Taka impreza i pokaz dopiero przed nami. Trudno więc powiedzieć co i jak...

 9. Dziękuję. Nie zorientowany jestem ( byłem ). Kiedy mniej więcej można spodziewać się takiego pokazu?