Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A może takie cako,podobno wymiata :)

Tylko nie wiem czy da się sparować z N950 ale pewnie tak,bo ze swoim N850 udało mi się sparować tylne głośniki z serii SWA-

Edytowane przez dekoder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2019 o 14:41, dekoder napisał:

A może takie cako,podobno wymiata :)

Tylko nie wiem czy da się sparować z N950 ale pewnie tak,bo ze swoim N850 udało mi się sparować tylne głośniki z serii SWA-

Zamówiłem dziś ten subwoofer w700 zobaczymy czy się sparuje z N950. Bardzo ostatnio rozchodzą się te subwoofery. Jeszcze nie dawno było kilka miejsc A teraz poznikały.

Pechowo bo po 2godz od mojego zakupu oddzwonili z serwisu Samsunga i poinformowali mnie że dedykowany sub do N950 kosztuje 850zl. No nic , zobaczymy co potrafi ten zachwalany sub SWA w700.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, morcine napisał:

zobaczymy co potrafi ten zachwalany sub SWA w700.

pochwal się na forum opinią - ciekawe czy wart ceny  - ja bym chętnie zamienił ten standardowy z n950 na coś o zamkniętej konstrukcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzał ktoś czy N950 obsługuje HDR10+ po hdmi? Q90 podobno już tak (w Samsungu sami nie wiedzą 😲), ciekawy jestem jak N950.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.10.2019 o 15:16, klaus71 napisał:

pochwal się na forum opinią - ciekawe czy wart ceny  - ja bym chętnie zamienił ten standardowy z n950 na coś o zamkniętej konstrukcji

no i po testach SWA-W700. Sub mimo że niekompatybilny sparował się za chyba 20 razem.

W filmach oryginalny subwoofer N950 spokojnie gra tak samo jak W700 a w niektórych scenach ori sub jest nawet minimalnie lepszy, lepsze uderzenie lepsze słychać trzęsienie. Może to przez port BR.

W muzyce różnie. Zależy od muzyki

Wg mnie jak na suba za ponad 2tyś to nie wart wymiany w zestawach N950 i zapewne N850, różnice w odsłuchu są znikome a w cenie spora różnica. Nowy sub N950 w serwisie = 850zł

 

  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Ten sub w700 nadaje się do dedykowanych sounbarów A te dzisiejsze zestawy z wysokiej półki mają suby naprawdę dobrze przygotowane.

Co do mojej słabej ilości basu w moim modelu to nic mu niedolega wg serwisu. Po prostu przyzwyczaiłem do starego duzego suba ktory byl sporo podkręcony do pozostałych głośników.

W700 niestety wrócił do sprzedawcy więc kombinuje dalej. Serwis jak już wspomniałem jest w stanie załatwić nowy dedykowany drugi taki usb za 850zl więc nie jest tak źle. Tylo jest jeden problem. Nie dają gwarancji czy sparuja sie dwie sztuki jednoczesnie. Nie ma możliwości też zwrotu gdyby nie pasował. Więc narazie poszedłem na skróty.

Kupiłem używanego suba za 100zl ale z modelu K950. Jest identyczny jak te z N850 i N950 ale niestety nie łączy się /: 

Więc w najbliższym czasie idzie pod skalpel aby wytargac wzmacniacz i znaleźć punkt na druku aby połączyć fizycznie dwa suby kablem.

Przy okazji w rqzie czego decyzji zakupu drugiego suba z N950 ma prośbę do osób które mają N950. Czy są w stanie udostępnić swojego suba aby sprawdzić czy połączą się dwie takie sztuki z moją listwą :)

 

 

Edytowane przez morcine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, morcine napisał:

Przy okazji w rqzie czego decyzji zakupu drugiego suba z N950 ma prośbę do osób które mają N950. Czy są w stanie udostępnić swojego suba aby sprawdzić czy połączą się dwie takie sztuki z moją listwą :)

no to napisz skąd jesteś - może wtedy znajdziesz "sąsiada" z n950

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ogląda Netflixa na ShieldTV + N950 ? Próbuje odpalić Dolby Atmos ale filmy które mają być z tym formatem są tylko z ikoną 5.1 😕 

Próbowałem zmienić w ustawieniach > wyświetlacz i dźwięk > zaawansowane ustawienia dźwięku > wybierz formaty i jedynie jak dam opcje Automatycznie : używaj formatów zgłaszanych przez urządzenie to dopiero pokazuje się ikona 5.1 przy opisach filmów. Każde inna zmiana ustawień na tryb ręczny znika opcja 5.1 nawet jak zostawie samo dolby atmos czy e-ac3.

4K ikona przy fimach jest.

Ciekawostką jest że aby mieć ikone 4K przy opisach filmów musiałem zrezygnować z gniazda ARC w telewizorze 😕 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o zakładkę przy każdym filmie "dźwięk i napisy" to tak, ale tam jest tylko 5.1

Chyba że jest jeszcze w innym miejscu 

Edytowane przez morcine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o zakładkę przy każdym filmie "dźwięk i napisy" to tak, ale tam jest tylko 5.1
Chyba że jest jeszcze w innym miejscu 
Właśnie tam jest dźwięk Dolby_Atmos pod warunkiem że film jest z tym dźwiękiem, w wyszukiwarce wpisujesz Dolby Atmos i wyświetla filmy z tym dźwiękiem tyle, u mnie tak to działa

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lipa... u mnie to nie działa wrrrrrrrrrrrrrrrrr

Odinstalowałem aktualizacje Neflix i ponownie zainstalowałem  i nic nie dało 😕 

Sprawdziłem sample i filmy z Dolby Atmos to przez Kodi soundbar N950 nie wykrywa sygnału Atmos, ale te same pliki przez MX Player bez problemu i na soundbarze wyświetla się napis Atmos. Więc skreślam kabel i złe działanie soundbara z listy podejrzanych :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Netflix nie wspiera Dolby Atmos na shieldzie,ale podobno ma sie to zmienić,a przynajmniej w nowej wersji shielda na pewno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Netflix nie wspiera Dolby Atmos na shieldzie,ale podobno ma sie to zmienić,a przynajmniej w nowej wersji shielda na pewno
Chyba że tak ja mam bezpośrednio z tv samsaung Dolby Atmos działa bez

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chcialem prosić redakcję portalu o pomoc w sprawie aktualizacji soundbara n950 aby dali w koncu to eARC do rozwiązania tych wszystkich problemow z połączeniami. Wyslalem prywatna wiadomosc do Pana Piotra oraz do redakcji niestety nie ma odpowiedzi, tak samo jak i pod postami w artykułach. Jeżeli redakcja HDTVPolska nie ma zamiaru pomoc w tej sprawie to prosil bym o taka informacje, to nie bede sie zastanawiał i pisal o tym. A sprawa dosc wazna model hw-q90r dostal aktualizacje i podobno w jej wnętrzu jest wzmianka o medleu n950 ale jakos samsung chyba nie chce dac jej do tego modelu a to przykre i strasznie wku...... ze sprzet za tyle pieniedzy został olany przez producenta a zarazem konsumenci. Kto kupuje sprzet za 6k co roku ? eARC dalo sony do modeli z 2018 roku bez problemu a Samsung cicho siedzi i myśli ze w ten sposob załatwi sprawę. Tak ze jeszcze raz chciałabym zapytac czy redakcja pomoze w tej sprawie ja robie co moge oficjalny list wyslalem do samsung Polska ale jedna osoba prywatna nie ma takiej sily przebicia jak redakcja takiego wspanialego portalu.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w N950 subwoofer przestał bazować jak należy. Tylko dziwne odgłosy, jakby burza za oknem. Znacie problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...