Skocz do zawartości
Maciej Koper

LG OLED 55" C8 | TEST | Telewizor ThinQ na 2018r z technologią Ultra HD Dolby Vision

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.01.2021 o 10:02, krzysie napisał:

Skoro ktoś ma najnowszą wersję to jak to jest, że nie mają tego inni użytkownicy sprzętu? Przecież jeśli jakaś firma publikuje nowe

oprogramowanie to powinni mieć dostęp do niego wszyscy a nie tylko kilka osób. Chyba, że użytkownicy ostatniego

oprogramowania mieszkają poza granicami Polski. 

Wiele razy już było tłumaczone. LG wypuszcza aktualizację OTA partiami po kolei. Pewnie jakiś znak w numerze seryjnym telewizora decyduje o tej kolejności. Twój sąsiad może mieć aktualizację już dzisiaj, a Twój telewizor zobaczy ją dopiero za 3 tyg. Pewnie ma to związek z obciążeniem serwerów i kosztami utrzymania infrastruktury sieciowej. Telewizorów sprzedaje się naprawdę sporo - gdyby wszystkie w jednym dniu zaczęły pobierać plik z aktualizacją (kilkaset megabajtów) to serwer by padł i nigdy by się nie zaktualizował żaden egzemplarz.

Najszybciej i najpewniej aktualizować z pendrive.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Koreańskiej stronie LG pojawił się nowy soft 5.30.10 . Zmiany "  Poprawione rozłączanie w niektórych aplikacjach po aktualizacji oprogramowania (05.30.10) "

Cokolwiek to znaczy.

Przechwytywanie.PNG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety u mnie brak. Włączone aktualizacje automatyczne, sprawdzałem ręcznie i nic. Warszawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 3 dniach z nowym FW muszę powiedzieć, że WiFi 5Ghz działa bezbłędnie ! Nareszcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie LG z oprogramowaniem jest tez instrukcja. Pendrive musi być w formacie FAT32, wrzucasz soft do folderu LG_DTV i podłączasz do USB i powinno znaleźć update. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Flisek napisał:

Na stronie LG z oprogramowaniem jest tez instrukcja. Pendrive musi być w formacie FAT32, wrzucasz soft do folderu LG_DTV i podłączasz do USB i powinno znaleźć update. 

Dodam, że pendriva wkładamy do WYŁĄCZONEGO telewizora a po włączeniu pyta nas czy zaktualizować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jest 5.30.10 do aktualizacji przez internet na telewizorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, wery napisał:

Już jest 5.30.10 do aktualizacji przez internet na telewizorze.

Od poprzedniego poniedziałku już jest 🙈

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dopiero wczoraj telewizor znalazł aktualizację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwną przypadłość po aktualizacji. Co włączam tv z pilota za każdym razem wyskakuje mi pasek z aplikacjami. Ma lub miał tak ktoś? Da się to jakoś wyłączyć?04c8e1491fbe00c81d9799889d6ff0b0.jpg

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, nanil ek napisał:

Mam dziwną przypadłość po aktualizacji. Co włączam tv z pilota za każdym razem wyskakuje mi pasek z aplikacjami. Ma lub miał tak ktoś? Da się to jakoś wyłączyć?04c8e1491fbe00c81d9799889d6ff0b0.jpg

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 

Da się, poszukaj w ustawieniach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przegrzebałem całe menu i nic nie znalazłem

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólne - > ustawienia ekranu głównego - > automatyczne włączanie ekranu głównego

Należy oczywiście odznaczyć.

Wysłane z mojego S5 Pro przy użyciu Tapatalka

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ogólne - > ustawienia ekranu głównego - > automatyczne włączanie ekranu głównego

Należy oczywiście odznaczyć.

Wysłane z mojego S5 Pro przy użyciu Tapatalka


Tak jest to jest to! Działa!
Dziękuję uprzejmie kolego ebolla.
Ale mnie to wkurzało



Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Po ostatniej aktualizacji zrywa polaczenie z pilotem i nie działa wskaźnik na ekranie dodam ze ponowne parowanie nie daje efektów tylko wyłączenie tv z sieci . Po ponownym uruchomieniu parowanie pilota ale za Jakis czas godzina dwie czasami później znowu brak wskaźnika. Drugi pilot który otrzymałem z serwisu ma ten sam problem. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki soft masz?
Miałem ten problem na 05.30.02, teraz na 05.30.10 nie mam. 
Poradziłem sobie wtedy przez wyłączenie "zdalnego włączania" przez Bluetooth (chyba pod Mobile TV on - coś takiego). Spróbuj to wyłączyć i sparować od nowa pilota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soft najnowszy 05.30.10 ale ustawiłem jak poradziłeś i liczę na to ze pomoże bo trochę to irytowało. Dzięki !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Mam pytanie- użytkuję LG 65C8 razem z soundbarem Sonos Arc, teraz zakupiłem Hue Sync Box i Hue Gradient Lightstrip.

Macie pomysł jak to najlepiej połączyć, żeby z Apple TV 4K dźwięk również obsługiwał Atmos? Sonos ma niestety tylko jeden port HDMI, więc odpada połączenie Hue Sync Box bezpośrednio z soundbarem. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie wystarczy połączenie Sonosa do TV przez HDMI ARC, a reszta zwykłymi HDMI do Hue Boxa, a HB do TV zwykłym HDMI?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...