Skocz do zawartości
Maciej Koper

LG OLED 55" C8 | TEST | Telewizor ThinQ na 2018r z technologią Ultra HD Dolby Vision

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, Nygus napisał:

??? standardowy komunikat, który mówi o tym, że zmieniają się polityka prywatności (akapit 1) i treść umowy użytkownika i ze one dotyczą też (co jest oczywiste) wszystkich przyszłych aktualizacji oprogramowania (jeśli się takowe pojawią), najbardziej ogólna informacja o zmianach, które mogą się pojawić w związku z ulepszeniem fukcji, usługi LG chaneels service, live plus service i poprawkami błędów...

nie było żadnej aktualizacji oprogramowania...

i nie jest to zapowiedz żadnej konkretnej aktualizacji

Pomyliłem się zobacz to sobie

IMG_20201127_111307.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, mar101 napisał:

Pomyliłem się zobacz to sobie

IMG_20201127_111307.jpg

"W związku z nowelizacją Prawa telekomunikacyjnego, która wejdzie w życie w dniu 21 grudnia 2020 r., wprowadziliśmy niezbędne zmiany we wzorcach umów o świadczenie usług telekomunikacyjnych." według mnie nie ma innego powodu dla, którego masz (i nie tylko Ty) ten komunikat. Z przyjemnością przyznam się do błędnej oceny tego komunikatu, jeśli coś się pojawi... ale jak dla mnie to jest standardowy komunikat o tym ze coś, kiedyś i być może zostanie zmienione.

A jeśli w grudniu będzie aktualizacja oprogramowania, która zmieni cos istotnego to super :), czekam na aktualizację i dziękuje za powiadomienie :D 

Edytowane przez Nygus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Nygus napisał:

"W związku z nowelizacją Prawa telekomunikacyjnego, która wejdzie w życie w dniu 21 grudnia 2020 r., wprowadziliśmy niezbędne zmiany we wzorcach umów o świadczenie usług telekomunikacyjnych." według mnie nie ma innego powodu dla, którego masz (i nie tylko Ty) ten komunikat. Z przyjemnością przyznam się do błędnej oceny tego komunikatu, jeśli coś się pojawi... ale jak dla mnie to jest standardowy komunikat o tym ze coś, kiedyś i być może zostanie zmienione.

A jeśli w grudniu będzie aktualizacja oprogramowania, która zmieni cos istotnego to super :), czekam na aktualizację i dziękuje za powiadomienie :D 

OK ale pisze wyraznie o aktulizacji i ulepszszeniu web os i poprawkach bezpieczenstwxa mysle ze to bedzie zmiana web os w ktorej bedzie air play 2 i homekit tez na to czekam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mar101 napisał:

OK ale pisze wyraznie o aktulizacji i ulepszszeniu web os i poprawkach bezpieczenstwxa mysle ze to bedzie zmiana web os w ktorej bedzie air play 2 i homekit tez na to czekam

Łączę się w oczekiwaniu na aktualizację, jednak na ten moment nie widzę innego powodu do zmian jak konieczność dostosowania się do zmian związanych z RODO, ponieważ nie musi to być tylko prosta zmiana związana z uaktualnieniem zapisów w umowie... może się zmienić np, sposób gromadzenia danych, miejsce przechowywania, zakres danych a jeśli tak to taka zmiana wymusza dostosowanie oprogramowania czyli aktualizację webosa...

Edytowane przez Nygus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.11.2020 o 20:36, wojtekpon napisał:

coś pokroju https://www.tophifi.pl/telewizory-i-projektory/uchwyty-tv/vogels-thin-546.html 

ten, co mam obecnie jest generalnie wystarczający, ale czasami potrzebuję odchylić bardziej tv od ściany i przy 65" to ten zakres ruchu jest nie aż tak duży. Plus taki mocowany centralnie jest łatwiej wyśrodkować, aczkolwiek to tylko jednorazowy problem przy montażu.

Dzięki za podpowiedź:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik AVForums, niejaki raymondo77 ma już 05.40.02. Wstawił nawet kilka fotek, wrzucam je tutaj. 

847EF86F-F639-466F-8EBB-C891A86CD219.jpeg

E2C35867-2D93-4CF8-A86F-FF96E2782CAC.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że 5.40.02 do wersja EM (Engineer Mode ) wgrywana przez menu servisowe. Taka wersja beta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, WojPo napisał:

Tylko, że 5.40.02 do wersja EM (Engineer Mode ) wgrywana przez menu servisowe. Taka wersja beta.

W jaki sposób ogarnąć ten Engineer mode ? Próbuje cos znaleźć info na ten temat, ale ciężko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć pilota Harmony i tam jest opcja menu serwisowego. Na forach przestrzegają aby bardzo uważać w opcjach tego menu, bo można "zwalić" telewizor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo smartfona z androidem z nadajnikiem podczerwieni i zainstalowaną aplikacją AnyMote Universal Remote - działa w 100%, sprawdzam tak OLED-y powystawowe jak się na jakiegoś czaję gdy jest w dobrej cenie.

EDIT: Fajnie, że jest nowa i przydatna dla wielu funkcjonalność, ale nie popsuli przy okazji czegoś? :D

Edytowane przez Robalo
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Robalo napisał:

Albo smartfona z androidem z nadajnikiem podczerwieni i zainstalowaną aplikacją AnyMote Universal Remote - działa w 100%, sprawdzam tak OLED-y powystawowe jak się na jakiegoś czaję gdy jest w dobrej cenie.

EDIT: Fajnie, że jest nowa i przydatna dla wielu funkcjonalność, ale nie popsuli przy okazji czegoś? :D

Ciężko stwierdzić po kilku godzinach, trzeba potestować kilka dni. Ja na razie nic nie zauważyłem niepokojącego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.12.2020 o 15:02, Flisek napisał:

Dobra. Udało mi się, mam 05.30.02, AirPlay i Homekit działają. 

Znalazło na TV czy poprzez menu serwisowe?
Wersją testową jest ponoć 05.40.02.

Na stronie LG PL/DE/UK/global jest wciąż 5.20.02/5.20.10 a AirPlay/HomeKit to pierwsza rzecz co może mnie przekonać do uaktualnienia z wersji 4.10.30...

Edytowane przez pociej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, pociej napisał:

Znalazło na TV czy poprzez menu serwisowe?
Wersją testową jest ponoć 05.40.02.

Na stronie LG PL/DE/UK/global jest wciąż 5.20.02/5.20.10 a AirPlay/HomeKit to pierwsza rzecz co może mnie przekonać do uaktualnienia z wersji 4.10.30...

No właśnie liczyłem na ten 05.40.02, wszedłem do menu serwisowego, zmieniłem NSU Mode na engineer i zrestartowałem TV. Po restarcie wyskoczyła mi aktualizacja normalnie w menu TV do 05.30.02 i nie mam żadnej innej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy wersja webos tez sie zmienila? I czy cos jeszcze sie zmienilo czy jest home kit

 

Edytowane przez mar101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mar101 napisał:

Witam czy wersja webos tez sie zmienila?

 

Ja mam 4.3.0-9802. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mar101 napisał:

To jest wyzsza ale czy wizualnie sie cos zmienilo?

Dodali "aplikację" AirPlay do rzędu aplikacji. Więcej zmian nie zobaczyłem. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Flisek napisał:

Dodali "aplikację" AirPlay do rzędu aplikacji. Więcej zmian nie zobaczyłem. 

 

to jest juz airplay w c8?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, konrado75 napisał:

to jest juz airplay w c8?

Poczytaj posty wyżej. Ja już mam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie ! Na Koreańskiej stronie LG pojawił się dziś nowy firmware 5.30.02 , który wprowadza AirPlay oraz HomeKit dla naszych telewizorów ! Lada moment będzie udostępniony też u nas. LG dotrzymało słowa .Brawo !

Nowy.PNG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...