Skocz do zawartości
szewi

Epson TW9300 / TW7300 w codziennym użytkowaniu

Rekomendowane odpowiedzi

No i fajnie... Nasze 9300 tak bardzo nie stanieją... :) Tylko się cieszyć... Zresztą było wiadomo od początku, że 7400/9400 to będą trochę lepsze klony...

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2019 o 22:19, hubio napisał:

No więc mnie oświeć... Bardzo jestem ciekaw dlaczego kupiłem z 10 filmów tam, a tego nie mogę... Może czasami zamiast bawić się w złośliwości wystarczy merytorycznie odpisać... chyba, że jest to po za Twoimi możliwościami, a jedyne co umiesz to ciągle komuś dosrywać...

I pomijam, że to jest forum technologiczne, a nie zabawy w złośliwości, cięte riposty itd. Może lepiej żebyś został politykiem - tam wykorzystasz swój talent...

Już ci przecież odpowiedziałem, przeczytaj ze zrozumieniem mój post - tam wszystko jest podane na talerzu:)

 

ps

Bardzo ci dziękuję za podbijanie mojej reputacji, poprzez hurtowe polubienie moich ostatnich postów.

Wybacz, ale ja nie będę tak wylewny wobec ciebie;)

  • Zmieszany 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2019 o 22:16, Barnaba napisał:

To był oczywisty żart, który leciutko daje ci do zrozumienia, że nie bardzo wiesz, jak działa amazon.

Chylę czoła przed mistrzowską ripostą. Jak zwykle;)

No, ale co ty mi odpowiedziałeś ??????

1 godzinę temu, Barnaba napisał:

Już ci przecież odpowiedziałem, przeczytaj ze zrozumieniem mój post - tam wszystko jest podane na talerzu:)

Przecież NIC nie napisałeś od czasu tego, że zarzuciłeś mi, że nie wiem jak działa amazon. Ponawiam więc pytanie - dlaczego jednego jedynego filmu czyli Blade Runner 2047 nie mogłem kupić, a wszystkie inne tak ? Skąd były jakieś restrykcje ? Naprawdę jestem ciekaw jak wiesz... Zakładam jednak, że jedyne na czym się znasz to na przytykach, złośliwościach i dawaniu mi buźki zniesmaczony...

Kurczę przez moment myślałem, ze się z tobą dogadam. Jednak to niewykonalne...

 

Podzieliłem się z wami tym, że mnie zdziwiło, że nie mogę kupić jednego filmu, a gościu mi sprawdza co sprzedaję po 4zł na Allegto, zarzuca, że ja jako osoba prywatna sprzedająca z 10 filmów po 4zł też nie mam wysyłki zagranicą, porównuje do Amazona (w sumie to komplement), a na końcu zarzuca, że nie wiem jak działa Amazon, a jeszcze później zarzuca, że nie zrozumiałem jego subtelnej jakiejś kolejnej złośliwości ???

Barnaba - tak szczerze - czy ty w życiu prywatnym nie masz czasem problemów z komunikatywnością... ? Miałem przez kilka lat takiego kumpla... Wytrzymałem z nim 5 lat i nie mam już z nim nic wspólnego, napisałem, że nie życzę sobie z nim więcej kontaktów bo kwintesencją jego życia były złośliwości, testy i różnego typu prowokacje oraz takie różne zagadki emocjonalno - logiczne... Tragedia... Ja sam jestem uznawany za osobę bardzo komunikatywną i taką która z każdym się dogada... A dogadywać musiałem się naprawdę z różnymi ludźmi w życiu... :)

Ja zadałem proste pytanie bo zgłupiałem dlaczego mnie wywala ciągle przy tym jednym filmie i można było jak się chciało coś odpisać po prostu napisać... To wszystko...

Edytowane przez hubio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też możesz sprzedawać filmy na amazonie na podobnej zasadzie jak to robisz teraz na allegro więc tutaj przytyk Barnaba był dość trafny ?

Co do zakupów bezpośrednio od amazona i braku możliwości wysyłki niektórych filmów do Polski - amazon ostatnio sobie tak w kulki leci i nie dotyczy to tylko PL, ale ogólnie realizacji zamówień za granicę. Nie ma to też nic wspólnego z brexitem - najczęściej spotykam takie ograniczenia na niemieckim amazonie.

Nie znaczy to, że należy się obrażać bo kilku procent filmów nie wysyłają za granicę. Bez przesady. Poza tym na amazonie świat się nie kończy :)

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, hubio napisał:

Przecież NIC nie napisałeś

Zacytowałeś nie ten post;)

Daj już spokój i skup się na meritum wątku.

A służby bardzo szanuję i naprawdę wierzę, że twoja komunikatywność pomagała ci w pracy.

Pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, misfit napisał:

Też możesz sprzedawać filmy na amazonie na podobnej zasadzie jak to robisz teraz na allegro więc tutaj przytyk Barnaba był dość trafny ?

Co do zakupów bezpośrednio od amazona i braku możliwości wysyłki niektórych filmów do Polski - amazon ostatnio sobie tak w kulki leci i nie dotyczy to tylko PL, ale ogólnie realizacji zamówień za granicę. Nie ma to też nic wspólnego z brexitem - najczęściej spotykam takie ograniczenia na niemieckim amazonie.

Nie znaczy to, że należy się obrażać bo kilku procent filmów nie wysyłają za granicę. Bez przesady. Poza tym na amazonie świat się nie kończy :)

Ale o to chodzi, że ja sprawdziłem ten film Blade Runner 2047: bezpośrednio z Amazona i od kilku sprzedawców niezależnych działających na amazonie i za każdym razem była właśnie ta blokada... Wyglądało na to, że to dotyczy wyłącznie tej jednej pozycji... I to mnie bardzo zdziwiło... Ci sami sprzedawcy oferujący już inne filmy i można było kupić... więc przytyk Barnaby nie dość, że niemerytoryczny, jak zwykle złośliwy - to jeszcze na dodatek całkowicie nietrafiony... Mam nadzieję, że rozumiecie mnie, że nie chodziło o stronę podmiotową czyli blokadę ze strony Amazona lub sprzedawcy sprzedającego na amazonie, a tylko i wyłącznie o strone przedmiotową -  tą jedną pozycję.. ? Jedyne co mi przychodzi do głowy to to, że dystrybutor tego filmu w UK zakazał sprzedaży po za granicę, ale z kolei na Ebay angielskim można więc naprawdę nie wiem o co chodzi.

Oczywiście, że są inne sposoby i filmy już kupione, ale duży niesmak pozostał po amazonie....

Kiedy wklejam na końcu zdania buźkę to znaczy, że piszę żartobliwie (oczywistość, ale widać nie każdy rozumie) i tak było z porównaniem do brexitu...

3 godziny temu, Barnaba napisał:

Zacytowałeś nie ten post;)

Daj już spokój i skup się na meritum wątku.

A służby bardzo szanuję i naprawdę wierzę, że twoja komunikatywność pomagała ci w pracy.

Pozdrawiam. 

To proszę zacytuj ten właściwy... Może ja coś przeoczyłem, ale jak dotąd jedyną osobą, która coś mi odpowiedziała z sensem jest misfit... A co do szacunku do służb to bardzo dziękuję w ich imieniu... :) choć nie wiem znowu o co ci chodzi, ale to normalka w komunikacji między nami... Może  te różne spory biorą się po prostu z braku właściwiej komunikacji... Często i tak bywa...

Edytowane przez hubio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, hubio napisał:

Ale o to chodzi, że ja sprawdziłem ten film Blade Runner 2047: bezpośrednio z Amazona i od kilku sprzedawców niezależnych działających na amazonie i za każdym razem była właśnie ta blokada... Wyglądało na to, że to dotyczy wyłącznie tej jednej pozycji... I to mnie bardzo zdziwiło...

I tu się mylisz. Sprawdziłem sprzedawców musicMagpie oraz DVDMAX-UK i tak jak oferowali wysyłkę do Polski tak dalej ją oferują - również w przypadku BR2049 UHD z UK.
Sprawdziłem też Smart Home Cables oraz Sunset-Games, którzy na ten moment oferują za ten film najniższą cenę i nie wysyłają do Polski żadnego ze sprzedawanych filmów.
Więc tak - narzekanie na to, że jakiś indywidualny sprzedawca nie oferuje wysyłki za granicę, przy tym samemu nie oferując takiej opcji np. na allegro jest co najmniej niestosowne.

  • Plusik 1
  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, misfit napisał:

I tu się mylisz. Sprawdziłem sprzedawców musicMagpie oraz DVDMAX-UK i tak jak oferowali wysyłkę do Polski tak dalej ją oferują - również w przypadku BR2049 UHD z UK.
Sprawdziłem też Smart Home Cables oraz Sunset-Games, którzy na ten moment oferują za ten film najniższą cenę i nie wysyłają do Polski żadnego ze sprzedawanych filmów.
Więc tak - narzekanie na to, że jakiś indywidualny sprzedawca nie oferuje wysyłki za granicę, przy tym samemu nie oferując takiej opcji np. na allegro jest co najmniej niestosowne.

Ok masz rację co do DVDMAX-UK. Ich nie sprawdziłem bo ceny maja takie prawie z wysyłką jak można kupić w Polsce. Ale jakimś cudem te najtańsze po 17 funtów od Amazona i te za 16 funtów od smart home cables nie mają... Więc jakaś ustawka sprzedawców ? Ja do sprzedawców nie mam żadnych pretensji bo i tak zawsze kupuję bezpośrednio z Amazona. Ale Amazon większość rzeczy wysyła do Polski, a tego jednego filmu akurat nie i jakimś zbiegiem okoliczności ci najtańsi sprzedawcy też nie wysyłają...

W każdym razie dzięki za wyjaśnienie... Już mam pełen obraz sytuacji... sprzedawcy niezależni działają jak u nas na Allegro, a sam Amazon raz daje, a raz nie daje możliwości wysyłki do Polski zależnie od własnego widzimisię... Teraz już będę wiedział na przyszłość.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zakupów bezpośrednio u Amazona i tego typu ograniczenia z wysyłką za granicę niektórych tytułów to jest nowość więc nie dziwię Ci się, że się dziwisz :)
Wszyscy na to narzekają i szukają alternatywy, choćby taki post z dziś na blu-ray.com:

https://forum.blu-ray.com/showthread.php?p=16030643#post16030643

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie twardy brexit za 2 miesiące to już nikt nic nie kupi i wtedy Amazon uk będzie najszczęśliwszy... :) to oczywiście żart i ironia bo bym im pewno z 20-30% obrotów spadło... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

zapraszam na piwko...:-)

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, boood napisał:

Poproszę o te same filmy przy zgaszonym oświetleniu. 

jutro... ?

test_1.jpg

i jest lepszy kontrast nawet w ciemności ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie to wygląda.  Domyślam się że realnie jeszcze lepiej niż na filmiku? Kiedy premiera rynkowa?  Jakieś informacje co do rozmiarów i cen :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, boood napisał:

Ładnie to wygląda.  Domyślam się że realnie jeszcze lepiej niż na filmiku? Kiedy premiera rynkowa?  Jakieś informacje co do rozmiarów i cen :)

Tak, obraz jest znacznie lepszy w rzeczywistości ?

premiera bendzie na AUDIO VIDEO SHOW PRAHA 2019 https://www.audio-video-show.cz/

rozmiary:

90-120" w 16:9

90-150" w 2.35:1

cena jest prawdopodobnie na pytanie ? ( z możliwością odliczenia podatku VAT )

 

 

 

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@riddle

gratulacje i wielu szczesliwych nabywców zyczę :)Podpowiesz na jakim prjektorze te sceny byly nagrywane ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, szewi napisał:

@riddle

gratulacje i wielu szczesliwych nabywców zyczę :)Podpowiesz na jakim prjektorze te sceny byly nagrywane ?

JVC x7900

zaproszenie na piwo nadal jest aktualne ?

  • Plusik 1
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bravo !:)  Kolego , życzę samych sukcesów , kibicuje Tobie i Twojemu zespołowi ! Wielki + 

  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, obraz jest znacznie lepszy w rzeczywistości
premiera bendzie na AUDIO VIDEO SHOW PRAHA 2019 https://www.audio-video-show.cz/
rozmiary:
90-120" w 16:9
90-150" w 2.35:1
cena jest prawdopodobnie na pytanie ( z możliwością odliczenia podatku VAT )
 
 
 
O kurcze, może się wybiorę...
Muszę sprawdź loty i żoną pogadać
  • Plusik 1
  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jest w domu... aleluja :D

 

IMG-20190205-085045.jpg

  • Lubię 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, user7878 napisał:

szewi jedziemy? ;)

1-2 marzec Praga hmm musze sprawdzić loty :)

Edytowane przez szewi
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, riddle napisał:

a jest w domu... aleluja :D

 

IMG-20190205-085045.jpg

Gratulacje pierwszy na pokładzie z nowym 2000/n7... ?

Masz jeszcze 7900 wiec zrób bezpośrednie porównanie i napisz wrażenia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...