Skocz do zawartości
Maciej Koper

Philips POS9002 TEST najnowszego OLED 2017 z Ambilight i Android TV!

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego wyluzuj, chyba nie zrozumiałeś przesłania mojego postu. Dla Ciebie jest ok, to super! Dla mnie nie jest, no i co z tego? Mając TV z androidem, i tak musiałbym kupić zewnętrzny player. Nie ma dla mnie na dzień dzisiejszy systemu do którego nie musiałbym dorzucić osobno playera. Jeśli miałbym wybierać system to androidTV byłby na przedostatnim miejscu (ostatni - Panasonic). Jest szansa, że Tizen byłby dla mnie najlepszy ale nie miałem z nim styczności. Nie napisałem tego, żeby Ci obrzydzić ATV. Po prostu mam inne preferencje niż Ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam tego Tv (POS 9002) od października 2017...

Do ubiegłego miesiąca telewizor ten nie nadawał się do oglądania treści 4k HDR HEVC 265 - praktycznie każdy film gubił klatki i zacinał.

Kodi pozwala przesłać do amplitunera tylko dźwięk AC3 (passthrough). Przynajmniej tak było do kwietnia 2018 bo sprawdzałem.  DTS, DTS:HD MA czy DTX:X lub Dolby ATMOS nie są w żaden sposób obsługiwane przez jakikolwiek odtwarzacz: VLC, MX Player, Kodi itp. co jest oczywiście spowodowane ograniczeniami TV.

Kupując TV kierowałem się tym, że po zakupie będę mógł zrezygnować z zewnętrznego odtwarzacza (na tamten czas był to WETEK CORE). Niestety bardzo się pomyliłem bo telewizor ten na początku nie nadawał się do odtwarzania niczego co w 4k HDR (teraz jest już lepiej ale nie jest idealnie) i dlatego zmuszony byłem kupić VERO 4K, który wg, mnie jest najlepszym odtwarzaczem treści video na rynku.

Nie rozumiem też zachwytów nad systemem Android bo najnormalniej w świecie jest ociężały. Obsługa menu tego TV to porażka (chociaż w porównaniu z moim poprzednim modelem PFL 7008 jest i tak o niebo lepiej:)

Chromecast w tym TV ma problemy ze strumieniowaniem treści z YT w 4k 60 klatek (mocno zacina - chociaż w ostatniej aktualizacji trochę to poprawili. Na początku nie dało się takich filmów oglądać!)

Nie rozumiem czemu nie działa HDR w aplikacji Youtube oraz Amazon Prime - czy to wina Philipsa(TP Vision) czy Googla i Amazona?

Obsługa klienta i serwis Philipsa to DRAMAT!!!! DRAMAT!!!! DRAMAT!!!! Miesiącami czekam na jakiekolwiek informacje w sprawie kilku tematów, które poruszyłem. Przypominam się co 2 tygodnie  a dalej nic więcej nie wiem. Jak otrzymałem kiedyś odpowiedź to była w stylu...Spadaj Pan na drzewo! Wszystko jest dobrze!

Oprogramowanie LG to cudo w porównaniu z Androidem

Sam TV jest w sumie ok ale platforma Android jak na ten moment w porównaniu do TIZENA czy WEBOS to mało śmieszny żart.

Pozdrawiam

  • Plusik 2
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, lukcinek napisał:

Nie rozumiem czemu nie działa HDR w aplikacji Youtube oraz Amazon Prime - czy to wina Philipsa(TP Vision) czy Googla i Amazona?

99% wina Google.

Android na SONY jest lepiej dopracowany, po prostu Soniacze lepiej o niego dbają. Podzespoły i inne bebechy myślisz że roli nie grają?

56 minut temu, lukcinek napisał:

Obsługa klienta i serwis Philipsa to DRAMAT!!!! DRAMAT!!!! DRAMAT!!!! Miesiącami czekam na jakiekolwiek informacje w sprawie kilku tematów, które poruszyłem. Przypominam się co 2 tygodnie  a dalej nic więcej nie wiem. Jak otrzymałem kiedyś odpowiedź to była w stylu...Spadaj Pan na drzewo! Wszystko jest dobrze!

Czyli nic, a nic się nie zmieniło? :unsure:

JA się pytam czemu GÓRA decyzyjnych na to pozwala? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2018 o 20:03, leszekgd napisał:

Kolego wyluzuj, chyba nie zrozumiałeś przesłania mojego postu. Dla Ciebie jest ok, to super! Dla mnie nie jest, no i co z tego? Mając TV z androidem, i tak musiałbym kupić zewnętrzny player. Nie ma dla mnie na dzień dzisiejszy systemu do którego nie musiałbym dorzucić osobno playera. Jeśli miałbym wybierać system to androidTV byłby na przedostatnim miejscu (ostatni - Panasonic). Jest szansa, że Tizen byłby dla mnie najlepszy ale nie miałem z nim styczności. Nie napisałem tego, żeby Ci obrzydzić ATV. Po prostu mam inne preferencje niż Ty.

Zakrawa na hipokryzję fakt, kiedy twierdzisz, że masz zarąbisty system, a później kupujesz playera na Androidzie, który potrafi tyle samo, co TV z Androidem. Nie zamierzam prowadzić wojen o OSy w TV i oczywiście nie jesteś w stanie obrzydzić mi Androida, bo zalet system posiadająca znacznie więcej, niż wad i jako świadomy użytkownik potrafię je odpowiednio wykorzystać. Masz rację, o gustach się nie dyskutuje, dla mnie kolejność OSów jest następująca: Sony android Tv, tizen, webos, Panas na końcu. Przy okazji współczuję użytkownikom Philipsów, którzy przez fuckupy producenta nie mogą należycie docenić zalet systemu, jakim jest Android TV.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na hipokryzję zakrawa to, że najpierw piszesz iż faktycznie twój Atv nie potrafi wypuścić bezstratnego dźwięku, a potem, że potrafi wszystko co mój. To że Ty nie masz materiałów, nie znaczy, że inni nie mają. Dla wielu osób ma to podstawowe znaczenie. Niektórzy kupują HiMedia albo Zidoo po to, żeby mieć 3d. Twój "wszystkomający" Atv to posiada? Nie chce mi się pisać o stabilności i o lagach, bo przecież Twój jest demonem prędkości....

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że masz TV "trochę smart" i dlatego musisz posiłkować się Shieldem, ale nie musisz z tego powodu wylewać frustracji w temacie dotyczącym telewizorów z Androidem. Poza tym, nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, ale 80% bodźców płynie z obrazu, dlatego jestem w stanie przeboleć fakt, że mam "tylko" DTS, za to z nieograniczonym contentem 4k HDR. Podejrzewam, że materiałów najwyższej jakości mam więcej od ciebie - a to dlatego, że mam dobrze skonfigurowany system. I tak z ciekawości: po co ci Shield, skoro uważasz swój TV OS za ósmy cud świata? Trudno uwierzyć mi, że tylko dla bezstratnego dźwięku? 

Oczywiście masz rację: Android TV jest wolniejszy od konkurencji,  może być mniej stabilny - natomiast posiada cechę, przy której poprzednie wady tracą znaczenie - jest prawdziwym systemem Smart.

Da się u ciebie zainstalować VPN na TV? :D 

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby mój OS był cudem to nie kupowałbym Shielda. Shieldowi brakuję obsługi Dolby Vision, także napewno nie jest to mój ostatni plejer. Co do moich materiałów i Twojego ogarnięcia w sprawach androida nie będę się z Tobą droczył, bo uważam inaczej. Ogólnie android jako system dla telefonów jest super. AndroidTv już taki nie jest. Gdyby bylo coś z możliwościami Nvidii ale z innym systemem pewnie bym to kupił. Nie jestem przywiązany do firm i do systemów. Także jeśli np kiedyś elcedeki zaoferują lepszy obraz niż oledy wtedy.....

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed Androidem na telewizorach i telefonach jeszcze długa droga, co nie znaczy, że można go bezmyślnie dezawuować. Oczywiście system nie jest idealny, dodatkowo producenci niektórych TV skutecznie przyczyniają się do poglądu, że działa kiepsko - szkoda, bo można z niego "wycisnąć" niesamowite rzeczy.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2018 o 23:46, Maciek Kalwados napisał:

siema, koleś ejfel jest po prostu marketingowcem firmy lg, to jest oczywiste. Bo kogo obchodzi kto co kupi jeśli coś z tego nie ma to jest przecież oczywiste. Co mnie obchodzi co kupi obca osoba, no chyba że mam kase z tego.  Dzisiaj bawiłem się między innymi lg b7 i philipsem 9002. To co mnie rozśmieszyło w lg to to, że trzeba dopłacić kilkaset złotych do modelu c7 zeby mieć ciemną ramkę. Dopłata za ramkę, nie mogę.... Na obrazie z dvbt obraz philipsa był dużo jaśniejszy w trybach jaskrawych/zywych. Puściłem jakiś eurosport i na wszystkich trybach w jakimś zjeździe narciarskim na lg nie było widać żadnych szczegółów na śniegu, śnieg jak plastelina wyglądał. Jeden kolor. A jak chciałem puścić coś z youtuba to na lg nic sie nie chciało wczytywać ze sklepowego wifi poza tym wyskakiwały jakieś głupoty. Jak chciałem zmienić jakośc w lg na jutubie to wyskakiwało jakieś puste okienko i aplikacja przestała reagować oraz w youtubie tez zaczęły się ikonki zlewać. Widać to na fotach które zrobiłem. Lg w każdej kategorii ze swoim rgbw (którego w opisach na nowych modelach nie ma) robi największą padakę, jak czytam jakiegoś trola z lg to mnie szlag trafia. Przez takich troli już nie wiem co kupić. Poaptrzcie sobie na załączniki. Jak uruchomiłem przeglądarkę to też czarny ekran się pojawiał tylko. Strasznie stabilny ten webos.

O matko, a co to za kupa? Dopiero dzisiaj to przeczytałem. Kolego, jeżeli masz do mnie problem to pisz na priv, a nie śmieć na forum. Nie jestem żadnym marketingowcem tej czy innej firmy. Po prostu miałem w domu (a nie w sklepie) produkty obu firm, wiem czym się różnią, miałem doświadczenia z serwisem i supportem obu firm i mogę polecać innym użytkownikom forum jedną, a zwalczać ogniem drugą. 

Dnia 14.06.2018 o 14:43, Toma-San napisał:

Oczywiście wydajnościowo Android ustępuje swoimi konkurentom, natomiast nadrabia właśnie aplikacjami. Żeby korzystać z KODIego, ogromnej ilości gier i programów potrzebujesz kolejnego sprzętu/pilota/pada opartego nomen omen na Androidzie. Ja mam wszystko w zasięgu jednego pilota. :D 

Nie tylko chodzi o wydajność. Chodzi również o jakość. Sam niżej przyznałeś że na Androidzie są problemy z dźwiękiem wielokanałowym. Trzeba być ogarniętym (co to znaczy?) żeby uzyskać zwykłego DTSa (który nota bene nie działa na każdym TV, na Philipsach na bank nie działał, bo miałem i wiem, a chyba jestem 'ogarnięty'). Po co mi tysiąc aplikacji, śmieciowych gier i 10 odtwarzaczy filmów, skoro na żadnym z nich nie obejrzę płynnie filmu, z polskimi napisami, z dźwiękiem wielokanałowym (DTS, DTS:X, TrueHD, Dolby Atmos itp) przesłanym do amplitunera.

Taki jest Android: masz ogromny wybór śmieciowego żarcia, ale żadnym posiłkiem nie najesz się do syta. W WebOS dostajesz jedno, dwa dania, ale są tak dobre że najesz się nimi do syta i więcej jeść nie musisz. Co kto lubi. Ja oczekuję od telewizora tylko jednej rzeczy: że będę mógł na nim oglądać materiały wideo. Nie potrzebuję gier, pogody, przeglądarki i cholera wie czego jeszcze, bo mam od tego inne sprzęty które te rzeczy robią lepiej. Ale oczekuję że oglądanie filmów i seriali będzie działać dobrze, bezproblemowo i w najlepszej jakości obrazu i dźwięku jaką można dzisiaj uzyskać. To mi daje WebOS i to jest moim zdaniem jego największa zaleta.

  • Plusik 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, efel napisał:

 

Btw wyszedł nowy soft wczoraj. Poprawia niestabilną usługę Ambilight + Hue (mi wariował tv po majowym update , nie wygaszał HUE po zgaszeniu tv itp) i poprawia ARC i parę [beeep]ereli. Polecam, jest stabilniej.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, efel napisał:

Nie tylko chodzi o wydajność. Chodzi również o jakość. Sam niżej przyznałeś że na Androidzie są problemy z dźwiękiem wielokanałowym. Trzeba być ogarniętym (co to znaczy?) żeby uzyskać zwykłego DTSa (który nota bene nie działa na każdym TV, na Philipsach na bank nie działał, bo miałem i wiem, a chyba jestem 'ogarnięty'). Po co mi tysiąc aplikacji, śmieciowych gier i 10 odtwarzaczy filmów, skoro na żadnym z nich nie obejrzę płynnie filmu, z polskimi napisami, z dźwiękiem wielokanałowym (DTS, DTS:X, TrueHD, Dolby Atmos itp) przesłanym do amplitunera.

Taki jest Android: masz ogromny wybór śmieciowego żarcia, ale żadnym posiłkiem nie najesz się do syta. W WebOS dostajesz jedno, dwa dania, ale są tak dobre że najesz się nimi do syta i więcej jeść nie musisz. Co kto lubi. Ja oczekuję od telewizora tylko jednej rzeczy: że będę mógł na nim oglądać materiały wideo. Nie potrzebuję gier, pogody, przeglądarki i cholera wie czego jeszcze, bo mam od tego inne sprzęty które te rzeczy robią lepiej. Ale oczekuję że oglądanie filmów i seriali będzie działać dobrze, bezproblemowo i w najlepszej jakości obrazu i dźwięku jaką można dzisiaj uzyskać. To mi daje WebOS i to jest moim zdaniem jego największa zaleta.

Czekaj, czekaj. Jaki dźwięk jesteś w stanie wypuścić po ARC do amplitunera? Czy nie skończy się maksymalnie na DTS również na LG? Bo jak sobie włączę BD przez ampli, to mam najbardziej perwersyjne formatu dźwięku. ;) 

Jeśli chcesz TV sprowadzić tylko do matrycy wyświetlającej najlepszy obraz, to rozumiem, że z Netflixa/YT również nie korzystasz? Bo np. Netfilx, to max. ~16Mbps i dźwięk DD+. Ja z mojego KODIego mam ~120 Mbps i dźwięk DTS. Widać różnice, prawda? :) 

Być może podoba ci się graciarnia pod TV, ja cenię sobie estetykę i minimalizm, dlatego pod TV mam 3 urządzenia: odtwarzacz BD, ampli i konsolę. Tunera kablowego/sat pozbyłem się na rzecz karty CI, a resztę załatwia Android:

- zamiast Shielda / jakiegoś chińczyka mam KODIego

- zamiast serwera NAS mam "śmieciowy" :P player mediów odtwarzających bezpośrednio z chmury prywatne zdjęcia / filmy

- zamiast odkrytego adresu IP mam VPN

Dodatkowo przy dobrze skonfigurowanym HDMI CECu wszystko obsługuję JEDNYM pilotem od TV.

Spróbuj przebić coś takiego :D 

 

 

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie (to do osób które pod postem philips oled reklamują lg) jakie macie telefony i dlaczego? Wiem że nie na temat ale odpiszcie, tylko do osób offtopujących o eldzikach

Edytowane przez Maciek Kalwados
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Toma-San napisał:

Czekaj, czekaj. Jaki dźwięk jesteś w stanie wypuścić po ARC do amplitunera? Czy nie skończy się maksymalnie na DTS również na LG?

Nie.

29 minut temu, Toma-San napisał:

Jeśli chcesz TV sprowadzić tylko do matrycy wyświetlającej najlepszy obraz, to rozumiem, że z Netflixa/YT również nie korzystasz? Bo np. Netfilx, to max. ~16Mbps i dźwięk DD+. Ja z mojego KODIego mam ~120 Mbps i dźwięk DTS. Widać różnice, prawda?

Nie zrozumiałeś. Najlepszy klient Netflixa jest na webos, od samego początku działa w nim wszystko co Netflix oferuje. To samo z Youtube. Działa Ci w Netflixie na Androidzie już Dolby Vision? HDR w Youtube? Filmy 60 klatek w 4K? Mnie działa.

 

32 minuty temu, Toma-San napisał:

- zamiast serwera NAS mam "śmieciowy" :P player mediów odtwarzających bezpośrednio z chmury prywatne zdjęcia / filmy

I mówisz że z tej chmury odtwarzasz te filmy 120 Mbps w Kodim? Hah, to ciekawe. 

 

34 minuty temu, Toma-San napisał:

Dodatkowo przy dobrze skonfigurowanym HDMI CECu wszystko obsługuję JEDNYM pilotem od TV.

Ja też.

34 minuty temu, Toma-San napisał:

Spróbuj przebić coś takiego

Przebiłem, żegnam.

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie polecam instalowania najnowszej aktualizacji. Po instalacji powrócił u mnie problem poboru prądu w trybie czuwania. Cały czas ciągnie 20W. W poprzedniej wersji softu tego nie było a TV działał super szybko. Nic nie zacinało przez calutki miesiąc. Teraz TV włącza mi się szybciej bo cały czas czuwa ale przez to będzie jak w jeszcze porpzedniej wersji softu...będzie zamulał. Mam dosyć! Wysłałem logi do serwisu z moim problemem i od dwóch miesięcy niczego się nie dowiedziałem:( Było dobrze to znowu coś spierd....i!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze cofnąć to co napisałem. Tv po pewnym czasie jednak przestał pobierać te 20W czyli można śmiało instalowac aktualizacje. Sorki za zamieszanie. Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, efel napisał:

 

@efel

Ciekawe. Według specyfikacji HDMI jesteś w stanie wypuścić max. DTS. Podziel się w takim razie bardziej szczegółowymi informacjami. 

W Netfilxsie mam DV, HDR i DD+. Ale przecież pisałeś o jakości - marne 16 Mbps to dla ciebie jakość? 

Tak czy inaczej powyższe jest mało istotne, PONIEWAŻ:  w kodim można znaleźć streamy do 120 Mbps ze WSZYSTKIM - teraz możesz sobie rękę pogryźć, że inni potrafią, a twój TV nie. 

Z chmury to ja sobie pliki prywatne przeglądam, ty oczywiście takiej możliwości nie masz.

A jak tam VPN się u ciebie czuje?

 

 

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakby ktoś był zainteresowany nowe tylne obudowy są już dostępne na magazynie producenta i można ją na gwarancji wymienić by ambilight nie świecił na sufit (taką informację dostałem dzisiaj od serwisu).
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy naprawią wygaszacz w tym TV. Jeszcze nigdy nie włączył się tryb z obrazkami a tylko ten z latającym logo Phila lub całkowicie TV gaśnie. 

Wygaszacz polega zwyczajnie na wyłączeniu TV po kilkunastu minutach w ustawieniu fabrycznym. Po przestawieniu robią się cyrki bo TV podczas gry na PS4 zwyczajnie gaśnie. Jakiś czas ustawiłem na 2 godziny wygaszacz i w menu w tryb eco też na 120 min wyłączanie. Wtedy mam komunikat o minucie do wyłączenia i mam czas wcisnąć przycisk pilota na pauzie w grze. Dopiero jak dałem wygaszacz na 2 godziny a w eco na 180 min to TV nie wyłącza się po 2 godzinach a daje po 3 komunikat że za  minutę się wyłączy... magia k... magia.

ALe to ma minus bo jak normalnie po kilkunastu minutach np. jak przysnę na Netflixie to TV się wyłączał to teraz do 3 godzin lata logo phila...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak z innej beczki... Dzisiaj pojawiła się nowa aktualizacja Youtube na androitd TV gdzie w opisie twierdzą, że poprawili gubienie klatek itp. Faktycznie poprawili...wszystkie filmy, które były w 4k lub Full HD i 60 klatkach/s są teraz odtwarzane w 720p i 60 klatkach i nic z tym zrobić nie można bo 720p to max rozdzielczość jaką można w tych materiałach wybrać. Oczywiście HDR jak nie działał tak dalej nie działa. SZACUN dla google!:) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polecam aplikacje https://smartyoutubetv.github.io/en/ Działa 4k a i z 60 klatkami radzi sobie dzielnie Można? Można!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Kupiłem dzisiaj Google Home Mini i próbuje odtwarzać cokolwiek z Youtuba i niestety nic nie działa. Przy komendzie np. Play Beyonce on Youtube przy włączonym TV na chwilę robi się czarny ekran a potem wraca do tego co okglądałe a potem GH mówi mi, że something went wrong. Nie mam pomysłu co jest nie tak. Ktoś używa GH z tym telewizorem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2018 o 17:06, lukcinek napisał:

Polecam aplikacje https://smartyoutubetv.github.io/en/ Działa 4k a i z 60 klatkami radzi sobie dzielnie Można? Można!:)

Nie chcę Cię straszyć, ale z nieoficjalnymi klientami youtube jest tak, że świecą jasno, ale gasną szybko. Znaczy ten też kiedyś umrze. Youtube udostępniając swoje API twórcom aplikacji jest bardzo restrykcyjne pod względem przepustowości którą może zjeść dana aplikacja. Dodatkowo jeżeli jakaś aplikacja zaczyna być za dobra, oferuje funkcje których oficjalny klient youtube nie ma, a które są w sprzeczności z polityką youtube (np odtwarzanie muzyki przy zgaszonym ekranie), to Google świadomie ubija tą aplikację. Pod koniec 2017 roku z Google Play i AppStore zniknęły prawie wszystkie nieoficjalne aplikacje klienckie youtube. [beeep]y korpo świat. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@EFEL Dzięki za pocieszenie:) Jeżeli chodzi o Google Home mini to sobie poradziłem. Odinstalowałem wszystkie aktualizacje chromecasta w TV. Potem zainstalowałęm ponowanie i usunąłem cashe i pamięć tej aplikacji. W telefonie wywaliłem i dodałem na nowo telewizor. Teraz wszystko działa. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...