Jump to content

reespl

Użytkownik
 • Content Count

  65
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

24 Excellent

About reespl

 • Rank
  S-VHS

Recent Profile Visitors

742 profile views
 1. jest nowszy soft, stabilny, można OTA: version:107.001.038.000, zip plik , 1.2 GB, opublikowane 27 czerwca 2019
 2. Dzięki man. No właśnie dlatego większość moich znajomych kupuje teraz Philipsy z Ambio z serii 2018 bo jak zobaczyli "światełka" w akcji to stwierdzili że bez tego nie da się juz grać Ale tak naprawdę gdyby nie ambilight, hue to bym pewnie kupił Panasonica albo LG.
 3. Efel już nie demonizuj, proszę Cię. Używam na Philipise HBOGO (apka mobilna z androida phoneów), amazon prime video, Netflixa i czasem coś na youtube. Wszystko leci po hdmi arc do zewnętrznego ampli i jest DD5.1 / DTS. Tak samo konsole PS4 i XOX. Oczywiście jak interesują Cię treści mniej legalne i KODI z dyskami, usb to tego nikt Ci nie zagwarantuje. Zresztą kto dzisiaj ma czas na konsumpcję contentu z niewiadomych źródeł, przy tak dużej nierealnej do przerobienia ilości treści z legalnych serwisów streamingowcyh? Bo jak dodasz do tego jeszcze gry, komiksy, książki to czasu ni cholery nie ma na nic. Reasumując: tak działa 5.1 pass-through.
 4. Akurat jako heavy gamer, nie wyobrażam sobie grania na tv bez ambilighta. Dokupiłem też mostek i tym samym gram w trybie gra Ambilight + Hue. Myślę że jedno słowo: imersja. Wczucie w grę , kiedy pokój świeci się w w kolory z gry (np ognisko z Red Dead Redemption 2 coby zobrazować klimat) , jest nieziemskie.Może Ci to po prostu zobrazuję fotką.
 5. Gmeru pisał w newsach https://hdtvpolska.com/philips-android-tv-z-systemem-w-wersji-oreo-od-listopada/ a ja wylookałem gdzieś na eng forach.
 6. Też nie mam problemu z szybkością menu. Może zrób jakiś factory reset i tyle.
 7. To dosyć niepokojące jest o czym piszesz kolego Tomitoja. To może jak się zaczne przyglądać jednostajnej białejl planszy to też zobaczę pół menu PS4 albo innego HUDa na ekrniae w tle... Bo w sumie dużo gier jest teraz w HDR i jasność elementów na ekranie (np. Uncharted 4 i sekcja na morzu między wysepkami gdzie słońce po prostu oślepia) jest bardzo wysoka w pewnych losowych fragmentach ekranu. Nie wiem czy chcę to badać, z 2 metrów nic nie widzę oprócz ambilighta :)))
 8. Zgadzam się z kolegą Damiano. Kupiłem w sklepie X, dochodź naprawy / wymiany u producenta i serwisów. Inaczej też tego nie widzę. A swoją drogą ja się ciągle zastanawiam co trzeba zrobić żeby wypalić elementy HUDa na matrycy bądź logotypy stacji. O ile jestem w stanie sobie wyobrazić pozostawienie włączonego TV z kanałem telewizyjnym na 5-10 h (tylko po co?) , tak zostawienie na ekranie gry z hudem na ileś godzin przekracza moje granice rozumienia abstrakcji. To takie czekanie na nieuniknone. Gram od października 2017 na tym TV dosyć dużo - 2-3 dziennie w tygodniu i po kilka dobrych sesji w weekendy i wolne i nawet jak robię przerwy na fajka / picie i inne czynności to wyłączam ekran (opcja wyłącz ekran w tym tv w opcjach) lub załączam screensavera po 2-4 minutch bezczynności. Co kilka dni czyszczę matrycę (usuwanie pozostałości obrazu) i nie widzę żadnych skaz.
 9. Hej dzięki za info. Koniecznie daj znać jak się uda wymienić i wrzuć fotkę z ambi To może też się zdecyduję...
 10. Zaproponowali mi usługę wymiany, ale pytali sie przy okazji czy mam karton do TV bo pewnie zabiorą do serwisu. No nie wiem czy chce mi się pozbywać TV tylko po to żeby wymienić tylną obudowę... Ktoś się zdecydował?
 11. Btw wyszedł nowy soft wczoraj. Poprawia niestabilną usługę Ambilight + Hue (mi wariował tv po majowym update , nie wygaszał HUE po zgaszeniu tv itp) i poprawia ARC i parę [beeep]ereli. Polecam, jest stabilniej.
 12. Nalepka. BTW dzisiaj promo w Saturnie 5900 zł za ten TV - to naprawdę dobra oferta!
 13. Dostałem maila od Philipsa a propos pytania o usługę wymiany górnej listwy: "Na chwilę obecną usułga ta nie jest jeszcze dostępna, natomiast jest w przygotowaniu, zatem prawdopodobnie w przyszłości taka możliwość się pojawi. W najbliższym czasie mogą państwo otrzymać ankietę dotyczącą udzielonej przeze mnie porady. Wypełnienie jej i wszelkie komentarze byłyby niezwykle pomocne w naszych staraniach o utrzymanie jak najwyższej jakości obsługi. W przypadku jakichkolwiek dalszych pytań prosimy o dalszy kontakt. "
×
×
 • Create New...