Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, blackdeath napisał:

MIERZWIAK planuje wydać max 8 tys ale wolałbym do 6 tys się zmieścić. Pokój mam maly bo koło 18-20 m

W tej chwili proponuję kupować tak duże matryce jak się da, aż dojdziemy do granicy 2.1cm/cal , w Twoim wypadku proponuje jakieś 65 cali będzie optymalne. Sam kupiłem 60 cali do pokoju 4x4 i gdyby nie przepaść 1.5k do 65 pewnie kupił bym większy :)

 

A tak na końcu już dostępna jest aktualizacja 1154

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Immortallord napisał:

Na prawdę nikt nie wie jak pozmieniać w tych ustawieniach żeby po podłączeniu komputera szło wybrać tryb film i gra po podłączeniu komputera mam tylko do wyboru tryb standardowy albo dynamiczny

Wyłącz tryb PC, jak podłączyłeś pod HDMI 1 to zmień oznaczenie (nazwę) dla HDMI 1 na np. SAT, kabel, gra czy co tam jest do wyboru i będą dostępne wszystkie tryby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, blackdeath napisał:

MIERZWIAK planuje wydać max 8 tys ale wolałbym do 6 tys się zmieścić. Pokój mam maly bo koło 18-20 m

Nikomu nie będę mówić jaki TV ma kupić. Opanuj się :)

---

Czy tylko u mnie aplikacja Netflix dziwnie się zachowuje? Przedwczoraj bez żadnej aktualizacji zmienił się interfejs (na taki jak na PS4 - nieco inne są czcionki, po wciśnięciu pauzy w lewym górnym rogu są trzy ikony - powrót, dźwięk/napisy oraz wyjście), wczoraj wrócił poprzedni interfejs a dzisiaj znowu mam taki sam jak na PS4. What the hell?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia dotyczącego akcji marketingowej Samsung - „CashBack TV”.

Informujemy, iż Państwa zgłoszenie nie może zostać poprawnie zweryfikowane z powodu niepoprawnego numeru seryjnego. 

Prosimy o przesłanie zdjęcia tabliczki znamionowej bezpośrednio z zakupionego produktu, na której znajduje się numer seryjny. W przeciwnym razie nie będziemy mieli możliwości aby dokonać poprawnej weryfikacji Państwa zgłoszenia.

 

 

 

 Ostatnio czytałem na Facebook że ludzi w konia robią z tą promocja zwracania gotówki. Że też człowiek daje się tak robić najpierw w Media mi sprzedawca mówi 600 zł na konto do 7 dni potem po zakupie okazuje się że to jest 500 zł i do końca stycznia ale nie w 100% a teraz dostaje maila tak jak ludzie pisali że niby niepoprawny nr. 

 

Nawet nie ma informacji gdzie mam ten nr wysłać a mail jest z automatu. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MARDZEWIAK -Dla mnie jesteś dziwnym człowiekiem nie prosiłem, żebyś mi wybierał tylko doradził. Nieważne szkoda mojego czasu na polomikę z Tobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MARDZEWIAK -Dla mnie jesteś dziwnym człowiekiem nie prosiłem, żebyś mi wybierał tylko doradził. Nieważne szkoda mojego czasu na polomikę z Tobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co mam ci doradzić? Skąd mam wiedzieć jaki telewizor TOBIE BARDZIEJ ODPOWIADA? Chcesz 49 cali to bierz 49 cali, chcesz 75 to bierz 75. Trzeba wiedzieć czego się chce.

Edytowane przez Mierzwiak
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cris6 kupiłeś tv czy chcesz uzyskać informacje? z tyłu obudowy jest nakleja zrób zdjęcie i umieść na forum.  


Te dane również widnieją w menu>pomoctechniczna>kontakt z firmą samsung.

Wysłane za pomocą Szajsunga SN -GF930F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy może ktoś się orientuje jak bezpiecznie usuwa się pendrive z telewizora Samsung KS7000, będę wdzięczny za podpowiedź.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Delikatnie wyciąga się z gniazda USB ;)

  • Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, wujekSams napisał:

Witam czy może ktoś się orientuje jak bezpiecznie usuwa się pendrive z telewizora Samsung KS7000, będę wdzięczny za podpowiedź.

Podobnie jak w laptopie, 'zakończ' i wyświetli Ci się komunikat teraz możesz bezpiecznie wysunąć urządzenie. Nie zalecane jest bezpośrednie wysuwanie, tak samo jest z kartami SD :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kierownik hdtv napisał:

cris6 kupiłeś tv czy chcesz uzyskać informacje? z tyłu obudowy jest nakleja zrób zdjęcie i umieść na forum.  

Ja wiem gdzie jest naklejka. Wypełniłem ankietę kilka dni temu wpisałem nr seryjny itd. Dziś dostałem odpowiedz z automatu że nr seryjny jest nieprawidłowy  Mam dać zdjęcie naklejki ale komu mam go dać na maila nie odpowiem bo to autoresponder. Tv 65 trzeba ściągać ze ściany nie ma problemu wyśle zdjęcie naklejki ale komu ? Też nie rozumiem to co na pudełku jest inny nr niż na tv ? Podałem dokładnie ten nr z kodu kreskowego

IMG_20161209_191207.jpg

Edytowane przez cris6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

38 minut temu, Kierownik hdtv napisał:

No to gdzie tu jest jakiś inny nr na naklejce jest taki sam

Dobra na naklejce jest jeszcze jedna dodatkowa litera. Formularz wypelniłem od nowa 

Edytowane przez cris6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Xisiek napisał:

A teraz kto chce ma  S/N tv kolegi cris6 ... 

No i co z tego wynika ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ten Samsung fabrycznie ma folię na ekranie założoną czy nie? (Nówka, sztuka, z magazynu).

Boję się drapać jakby tam jednak żadnej folii na ekranie nie było. ;x

A różnie z tym bywa w sumie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co miałem na ekranie to pianka, taka jaką wieki temu wszyscy kładli pod panele. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Robert_1988_KrK napisał:

Podobnie jak w laptopie, 'zakończ' i wyświetli Ci się komunikat teraz możesz bezpiecznie wysunąć urządzenie. Nie zalecane jest bezpośrednie wysuwanie, tak samo jest z kartami SD :)

 

Dziękuję za odpowiedź :) ,właśnie wiem że trzeba tak zrobic ale problem polega na tym że nie mogę znaleźc funkcji "zakończ" po włożeniu pendrive u góry ekranu wyskakuje "przeglądaj" i "anuluj" ale później w opcjach pendrive nie ma nic o odłączeniu pendrive.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.12.2016 o 12:08, lamparcicho napisał:

Wyłącz tryb PC, jak podłączyłeś pod HDMI 1 to zmień oznaczenie (nazwę) dla HDMI 1 na np. SAT, kabel, gra czy co tam jest do wyboru i będą dostępne wszystkie tryby.

Dzięki wielkie za pomoc, zmieniłem na odtwarzacz blu-ray i chodzi jak złoto jeszcze raz wielkie dzięki. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na KS7000 i mam problemy z ustawieniem odpowiedniego dla mnie obrazu.

inb4: Nie zdecyduję się na profesjonalną kalibrację, bo mieszkam w Polsce wschodniej i musiałbym wydać za sam jeden profil 560 zł z dojazdem + HDR 149 zł = 709 zł.

Na Philipsie 6561 mimo iż miał beznadziejny banding, niejednolite tlo, brak płynności (PNM do niczego się nie nadawał) i pasy widoczne na jasnym tle, jakoś udało mi się ustawić obraz satysfakcjonujący w filmach.

Tutaj jednak ustawienie takie jakby się wydawało być powinno, czyli Kolory Warm2 + Movie, wszystkie dodatki Off itd. sprawia, że dosłownie na ekranie jest pikseloza i wszystko jest pomarańczowe, nawet biała ściana jest pomarańczowa, a jestem przyzwyczajony do trybów 'Warm', wiem, że na standardowych jest za dużo niebieskiego i stąd tam biała w pełni biel, ale tutaj nawet w 4K i nawet z 1m widać piksele. Nie wiem z czego to wynika, na Philu nie ma takich pikseli.

Jak ustawiłem zupełnie inaczej niż zalecane jest i inaczej niż tam z kalibracji ludziom wychodzi, czyli zamiast Warm2 to Warm1 lub nawet Cool; Sharpness na 20 zamiast 0; Backlight 12 zamiast proponowanego 4 (Boże, jakby mi ktoś w profesjonalnej kalibracji ustawił Backlight na 4, to bym zabił. Przy takim podświetleniu w grze może nawet przedmiot z zadania leżeć tuż obok Ciebie, a i tak go nie dojrzysz, po prostu za przeproszeniem g**** na telewizorze widać) to już jest lepiej, coś widać, ale nadal są piksele nawet przy 4K z Netflixa. Czy jest możliwe, że Netflix mimo pakietu najwyższego przechodzi automatycznie na 1080p ze względu na jakieś problemy z internetem? Mogę jakoś sprawdzić w czasie nadawania czy 4K faktycznie odtwarza? W Menu przy wyborze filmu jest naturalnie 4K 5.1.

Edytowane przez Fallen93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...