Skocz do zawartości
Gmeru

Xbox One S unboxing i wideo test funkcjonalności Ultra HD / 4K - najtańszy odtwarzacz Ultra HD Blu-ray na rynku

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra juz wiem, ze to kwestia rozmycia obrazu w 4k i ostrosci.

 

Mam za to inne pytanie - dlaczego do uzyskania HDR na konsoli trzeba miec rowniez wlaczona opcje 4K ?

Jak wlacze samo HDR to i tak nie dziala, trzeba zaznaczyc obok 4K, bez sensu - po co dwie opcje skoro i tak musza byc razem zaznaczone zeby miec HDR w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Netflix na xbox one s po uruchomieniu od razu przełącza mojego 55B7V w tryb obrazu DolbyVision, natywna aplikacja od LG dopiero wtedy gdy włączę jakiś film w DV. To trochę słabe bo nawet jak na Netfilxie z xboxa włączę materiał HD to TV nie wychodzi z trybu DolbyVision :/

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prośba o poradę

nie wiem czy to problem z xbox one x czy może z jego padem

ale jak wyłączam konsolę padem to konsola owszem się wyłączy ale pad pozostaje aktywny

dopiero po jakimś czasie się wyłącza (pewnie jakimś timerem nieaktywności połączenia)

co gorsza nie można tym samym padem (sparowanym i niby działającym) wybudzić konsoli - trzeba guzikiem na konsoli

 

czy to normalne? na xb1s działało to normalnie, włączałem padem i wyłączałem (i pad się od razu wyłączał)

czy mam jakąś walniętą sztukę?

albo xb1x jest jakiś inny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie po wyłączeniu konsoli padem, pad wyłącza się sam po upływie ok. 20 sekund. Później normalnie da się włączyć konsolę padem, zarówno w trybie oszczędzania energii (włączenie od zera) jak i tym gdzie konsola tylko się usypia (praktycznie od razu jest gotowa do działania). Guzika na konsoli ruszam tylko raz w miesiącu jak przytrzymuję te 8 sekund aby wyłączyć całkiem konsolę i zrzucić cache.

Także nie jest to cecha samej konsoli generalnie. Zresztą miałem One S kiedyś i też padem włączałem konsolę, analogicznie jak w 'X'.

Znalazłem temat, w którym ktoś opisuje chyba identyczny problem co Twój, co ciekawe to stary temat jeszcze dla zwykłego XONE nawet:

https://gamefaqs.gamespot.com/boards/691088-xbox-one/69808429

Spróbuj to o czym napisał, że mu pomogło:

*Hold the power button on your Xbox One console for 10 seconds.
*Once your console is powered off, Unplug your power cord.
*Wait 5 minutes, then plug in your console.
*Try to power on your console from your wireless controller.
*If your controller is not connected, you may need to reconnect your controller.

  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pad oo wyłączeniu też jest aktywny ale nie wiem jak długo, nie sprawdzałem.
Włącza się padem po dłuższym przytrzymaniu przycisku na środku pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Fjubens napisał:

https://gamefaqs.gamespot.com/boards/691088-xbox-one/69808429

Spróbuj to o czym napisał, że mu pomogło:

*Hold the power button on your Xbox One console for 10 seconds.
*Once your console is powered off, Unplug your power cord.
*Wait 5 minutes, then plug in your console.
*Try to power on your console from your wireless controller.
*If your controller is not connected, you may need to reconnect your controller.

dzięki - to pomogło - dziwne że nigdy z tym nie miałem problemu z normalnym xb1 i xb1s

teraz pilot działa perfect - jak wyłączam konsolę od razu się też wyłącza

Edytowane przez klaus71
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, klaus71 napisał:

dzięki - to pomogło - dziwne że nigdy z tym nie miałem problemu z normalnym xb1 i xb1s

teraz pilot działa perfect - jak wyłączam konsolę od razu się też wyłącza

Mi kiedyś Atmos całkiem zgasł na XONE X + HW-K950, po wybraniu nie było w ogóle dźwięku, co ciekawe błędu nie wyświetlała konsola przy wyborze tego formatu, dioda na Soundbarze nie świeciła na niebiesko. Też jakieś kombinacje dziwne robiłem, już nawet nie pamiętam finalnie co pomogło, ale od tego czasu przez kolejne 4 miesiące ani razu się nie zdarzyło żeby był problem. Także wyglądało na jednorazowe. Oby i w Twoim przypadku już nie powracał problem. :)

Edytowane przez Fjubens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...