Skocz do zawartości
Maciej Koper

Panasonic TX-65DX900 ( DX900 ) TEST - Ultra HD Premium LCD LED

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli  chodzi o czas pracy telewizora to mozna   sprawdzic  przy pomocy pilota.Nie trzeba wchodzic do menu serwisowego telewizora.
Kliknij na link  nizej.
https://hdtvpolska.com/forum/topic/35098-test-panasonic-cx700-cxm710-cxe720-50-ultra-hd-4k-3d-led-lcd-firefox-os/?page=21
Czy jest jezyk polski trzeba zapytac sprzedawce , powinien byc  jezyk polski jest telewizor ma litere  E na koncu symbolu telewizora.Przykladowo w telelewizorach na rynek brytyjski czyli z litera B na koncu  jest tylko menu w  jezyku angielskim.Wazna sprawa to  tez gwarancja, czy bedzie uznawana w Polsce.

Ile na liczniku ma nowy TV? Zero godzin czy jednak kilkanaście jest?

Druga sprawa to gwarancja. Jak Panasonic Polska by to rozpatrywal skoro nie mam oryginalnego dowodu zakupu? Od kiedy liczyliby 2 lata, jeśli w ogóle byłaby uznana gdyby coś się stało?

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, boban61 napisał:


A skąd pochodzi ten TV, jakiś dowód zakupu? Uzyskałes takie informacje?

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 

nie ciagnalem tematu dalej, dla mnie to trochę taka szemrana sytuacja. W MM kupiłem 58"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zobaczyć ile negatywów i neutrali ma ten sprzedawca by omijać tego typu "atrakcje" szerokim łukiem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy w serii TX-65 DX9XX jest HBO GO i NC+ GO ?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Mam Panasonica z aktualnym paczem, ale na GBO GO muszę chodzić na piętro do syna na szajsunga.

W panasonicu TX L55WT50 po sieci wszystko chodzi rewelacyjnie nawet 3D nagrany za czasów nc+ 3D na recorderze blu-ray DMR-BST800 Panasonica

(jako serwer DLNA Diga,  dysku sieciowego NSA325-v2).

Czy w najnowszych Panasonicach jest to poprawione?

Pozdrowienia dla miłośików Pana

Myślę zmienić z TX36PF10 ale pomimo że wnuki się na nim pastwią to nie chce się zepsuć. Tymczasowo używam PTE-AE900E, HDR-u nie ma ale wielkość jest !!!,

a lampa pomimo 11 lat też nie chce zgasnąć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amazon Prime na Panasa nie chodzi? w PL? jest szansa na poprawkę?

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2017 o 07:21, marek3.14 napisał:

Cześć

Przymierzam się do zakupu tego telewizora i różnice w cenie są zasadnicze (5000-6000 zł), za 11900 PL dają DMP-UB700 w komplecie. Czy ktoś na forum kupił TV w GB i ma doświadczenia z tym związane.

Czy macie wiedzę jakie są różnice miedzy wersjami 900E i 902B, oprócz rynków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję, jedyną różnicą będzie brak języka polskiego w menu w wersji na rynek brytyjski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testowałem przez kilka dni dx900 w rozmiarze 58 cali, podzielę się więc z Wami  kilkoma moimi ,oczywiście zupełnie subiektywnymi, spostrzeżeniami i odczuciami.

Jako że rozmiar mojej plazmy Panasonica ( 46 cali G10) przestał mi wystarczać a ponadto zapragnąłem wersji smart :) zakupiłem Panasa dx 900 w 58 calach.

Telewizor robi niezłe wrażenie, jakość widać i czuć, waży też swoje ;-).

Na pierwszy ogień poszedł Marco Polo z Netflixa, serial petarda, obraz ok ale :

efekt halo widoczny w mocno jasnych scenach na czarnym tle, mi przeszkadza...

czerń dobra, zdecydowanie lepsza niż w moim G10

ostrość , płynność ok

dźwięk  naprawdę niezły jak na dźwięk z telewizora

aplikacje jak netflix czy yt śmigają aż miło

kąty tragedia, nie da się oglądać z innego miejsca niż vis a vis telewizora-dla mnie nie akceptowalne w tak wysokiej cenie

Reasumując: niezły ale ma nadal kilka wad LCD, oddałem i czekam właśnie na Oleda LG E w 65 calach , zobaczymy co on pokaże, jeżeli nie spełni oczekiwań, zostanę przy małej plazmie...

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, przemoslupsk napisał:

Testowałem przez kilka dni dx900 w rozmiarze 58 cali, podzielę się więc z Wami  kilkoma moimi ,oczywiście zupełnie subiektywnymi, spostrzeżeniami i odczuciami.

Jako że rozmiar mojej plazmy Panasonica ( 46 cali G10) przestał mi wystarczać a ponadto zapragnąłem wersji smart :) zakupiłem Panasa dx 900 w 58 calach.

Telewizor robi niezłe wrażenie, jakość widać i czuć, waży też swoje ;-).

Na pierwszy ogień poszedł Marco Polo z Netflixa, serial petarda, obraz ok ale :

efekt halo widoczny w mocno jasnych scenach na czarnym tle, mi przeszkadza...

czerń dobra, zdecydowanie lepsza niż w moim G10

ostrość , płynność ok

dźwięk  naprawdę niezły jak na dźwięk z telewizora

aplikacje jak netflix czy yt śmigają aż miło

kąty tragedia, nie da się oglądać z innego miejsca niż vis a vis telewizora-dla mnie nie akceptowalne w tak wysokiej cenie

Reasumując: niezły ale ma nadal kilka wad LCD, oddałem i czekam właśnie na Oleda LG E w 65 calach , zobaczymy co on pokaże, jeżeli nie spełni oczekiwań, zostanę przy małej plazmie...

 

 

WoW!

A gdzie to tak można dostać telewizory do swobodnych testów i porównywań? 

Też bym tak chciał... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, zuku1 napisał:

WoW!

A gdzie to tak można dostać telewizory do swobodnych testów i porównywań? 

Też bym tak chciał... :)

W każdym sklepie internetowym;) Musisz wpłacić "kaucję" oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio obejrzałem moje 2 pierwsze filmy w 4k warcraft i dzień niepodległości.

Warcraft petarda obraz jest genialny oglądałem go w 1080p i robił robotę ale w uhd szczęka na podłodze . 

Dzień niepodległości już średnio mi się widział gradacja na ekranie po 10 min zaczęła mnie irytować. Może ktoś wie jak to poprawić żeby nie było tego tak widać. 

Jutro ma dojść Batman vs superman. Więc obadam i dam znać co i jak.

Dodam jeszcze że odpaliłem warcraft u siostry na lg uh950(jak się nie mylę) i stwierdzam że panasonic jest pod względem obrazu i dźwięku 500x lepszy nie żałuję że wydałem tyle kasy!!! Polecam każdemu niezdecydowanemu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadasz bardzo dobry i duzy ekran  i zawuwazysz  roznice w jakosci obrazu.Filmy rejestrowane sa przy pomocy roznych kamer.Przykladowo film Oblivion  zarejestrowany przy pomocy kamer  sony 4k F65 i F55, jakosc obrazu wzorowa.

https://www.sony.pl/pro/product/broadcast-products-camcorders-digital-motion-picture-camera/f65/specifications/

http://beiks.pl/pl/aktu/kamery-sony-f55-w-produkcji-filmu-kraina-jutra

Bond -SKYFALL  przy pomocy  kamer ARRI  ALEXA.

https://www.arri.com/news/news/skyfall-the-biggest-bond-yet/

Film  warcraft  tez pewnie  przy pomocy  bardzo dobrych kamer, Mozna sprawdzic w internecie i dlatego zauwazyles  roznice.Zawsze zauwazysz.

 

 

Edytowane przez grundig
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do posiadaczy dx900. Czy tv odtwarza filmy z DTS-em? Mam AS640 i nie ma takiego problemu, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, futr0 napisał:

Pytanie do posiadaczy dx900. Czy tv odtwarza filmy z DTS-em? Mam AS640 i nie ma takiego problemu, 

nie odtwarza, brak licencji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kompletnie nie rozumiem. Dlaczego na AS 640 licencja jest a na topowym dx900 juz nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Mr.Hankey napisał:

W MM i Saturnie możesz bez większych trudności zwrócić TV jeśli Ci nie pasuje...

Oczywiście tak jak piszą koledzy, w każdym sklepie internetowym masz 14 dni na zwrot sprzętu bez podania przyczyny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, grundig napisał:

Posiadasz bardzo dobry i duzy ekran  i zawuwazysz  roznice w jakosci obrazu.Filmy rejestrowane sa przy pomocy roznych kamer.Przykladowo film Oblivion  zarejestrowany przy pomocy kamer  sony 4k F65 i F55, jakosc obrazu wzorowa.

https://www.sony.pl/pro/product/broadcast-products-camcorders-digital-motion-picture-camera/f65/specifications/

http://beiks.pl/pl/aktu/kamery-sony-f55-w-produkcji-filmu-kraina-jutra

Bond -SKYFALL  przy pomocy  kamer ARRI  ALEXA.

https://www.arri.com/news/news/skyfall-the-biggest-bond-yet/

Film  warcraft  tez pewnie  przy pomocy  bardzo dobrych kamer, Mozna sprawdzic w internecie i dlatego zauwazyles  roznice.Zawsze zauwazysz.

 

 

Te kamery SONY to coś niesamowitego, Perfekcja w każdym calu... 

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jesli nie  ma odpowiedzi to moze szybciej znajdziesz  odpowiedz na pytanie w google.

Proponuje  wpisac w  google   dlna  panasonic kodowanie napisow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2017 o 20:10, KozMic napisał:

Warcraft petarda obraz jest genialny oglądałem go w 1080p i robił robotę ale w uhd szczęka na podłodze .

Bo to w dużej mierze "syntetyk", produkcja "nakręcona" na ekranie komputera.

A takie zawsze wyglądają najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...