Skocz do zawartości
Maciej Koper

Panasonic TX-65DX900 ( DX900 ) TEST - Ultra HD Premium LCD LED

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Xisiek napisał:

Ten model nie ma Wielkiej konkurencji - jest Sony ZD9 i nieco gorszy, acz tańszy Samsung KS9500. 

PS. Zawsze możesz posłać e-mail z zapytaniem do Panasonic Polska, co z wsparciem firefoxa.

Masz racje, dobra rada napisze lub zadzwonię, ciekawy jestem odpowiedzi

kiedy bedzie test zd9? Ponoć ma lepsze kąty chociaz nie chce mi sie wierzyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzwoniłem do Panasonica ws. firefoxa i Pani obiecała ze do dwóch dni odpowie mailowo tzn. dział techniczny wypowie sie co do wsparcia i mam nadzieje przyszłości firefoxa.....bardzo jestem ciekawy i oczywiście podzielę sie pozyskana informacja.

No cóż czekamy

Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla kupujących TV PANASONIC: deklaracja o śmierci systemu operacyjnego PANASONIC TV nie ma znaczenia dla niebywałej jakości obrazu.

Czy CDA nadal będzie i inne typu [Zalukaj] PANASONIC TV / GOOGLE TV ? Pytam bo mam dla naszego promo SONY/PANAS Xisieka sprawdzian wiedzy na jutro.

Może jednak ANDROID TV , który pod KODI zagra wszystko, nawet ISO i torrenty. Szczęść Boże ...     

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie bardzo rozumiem te rozterki co do Firefoxa w odniesieniu do DX900... Prawda jest taka, że kupując ten tv nastawiamy się chyba głównie na topowej jakości obraz, a nie na dodatki...

Ktoś napisał, że poszuka u konkurencji, tyle że jeśli idzie o LCD, to alternatywą jest jedynie o 5 tysięcy droższy ZD9. KS9500 to nie ta liga – każdy kto widział ten tv w trudnych scenach w ciemnym pomieszczeniu to potwierdzi. Samsung ma zwyczajnie przynajmniej o połowę stref za mało.

System działa na ten moment idealnie. Nawet jeśli nie będzie dalszych aktualizacji softu, to i tak wielkiej straty nie będzie. A to, że za kilka miesięcy Panasonic zapomni o DX900 chyba nikogo nie dziwi, bez względu na to, co dalej stanie się z Firefoxem.

Rezygnować z DX900 bo nie będzie aktualizowany Firefox? Kompletnie nie zrozumiały dla mnie argument. No chyba, że ktoś bierze ZD9 to ok, ale każdy inny LCD to jest po prostu przepaść, lata świetlne różnicy.

  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce dodatki to sobie kupuje box na Androidzie na SoC Amlogic 905X z 4K, UHD, HDR, HDMI 2.0a, H.264/265, VP9 Profile2, Android, KODI i ma wszystko. Odtwarzanie streamów, OTT, biblioteki cathupowe, VoD, gry, odtwarzanie sieciowe z NFS i SMB i co tam jeszcze wymyślili.

Moim zdaniem pakowanie tego do TV nie ma najmniejszego sensu.

 

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Mr.Hankey napisał:

Ja nie bardzo rozumiem te rozterki co do Firefoxa w odniesieniu do DX900... Prawda jest taka, że kupując ten tv nastawiamy się chyba głównie na topowej jakości obraz, a nie na dodatki...

Ktoś napisał, że poszuka u konkurencji, tyle że jeśli idzie o LCD, to alternatywą jest jedynie o 5 tysięcy droższy ZD9. KS9500 to nie ta liga – każdy kto widział ten tv w trudnych scenach w ciemnym pomieszczeniu to potwierdzi. Samsung ma zwyczajnie przynajmniej o połowę stref za mało.

System działa na ten moment idealnie. Nawet jeśli nie będzie dalszych aktualizacji softu, to i tak wielkiej straty nie będzie. A to, że za kilka miesięcy Panasonic zapomni o DX900 chyba nikogo nie dziwi, bez względu na to, co dalej stanie się z Firefoxem.

Rezygnować z DX900 bo nie będzie aktualizowany Firefox? Kompletnie nie zrozumiały dla mnie argument. No chyba, że ktoś bierze ZD9 to ok, ale każdy inny LCD to jest po prostu przepaść, lata świetlne różnicy.

Uważam dokładnie tak samo. Fajnie że ktoś inny to napisał bo ja obawiałem się że jako właściciel DX900 zostanę posądzony o brak obiektywizmu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pewnie macie racje absolutnie nie chce dyskutować.

Zastanawiam sie dlaczego jeszcze Panasonic nie wypowiedział sie w przedmiotowej sprawie, nie byłoby spekulacji. Czekam grzecznie na info z Panasonica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie w Panasonic Polska nie dowiecie się co będzie z Firefox OS ... dopiero jak wejdzie nowy model TV okaże się jak spraawa wygląda, a wiec 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, bochan50 napisał:

Panowie, pewnie macie racje absolutnie nie chce dyskutować.

Zastanawiam sie dlaczego jeszcze Panasonic nie wypowiedział sie w przedmiotowej sprawie, nie byłoby spekulacji. Czekam grzecznie na info z Panasonica.

A co mają powiedzieć? Tak, kochani klienci, ogłaszamy uprzejmie, że będziemy walić was w doopę :angry:B):ph34r: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I Ameryki tym nie odkrywasz, bo wszyscy o tym dokładnie wiedzą.:)

A co do odpowiedzi Panasonica, to obstawiam, że jeśli w ogóle się pojawi, to dostaniesz w niej zapewnienie, że na dzień dzisiejszy firma nie zamierza nic zmieniać... Każdą inną odpowiedź będę traktował jako niespodziankę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra macie racje, wyświetlacz jest najważniejszy, a z Panasonica nic nie dostałem także olali mnie 

Natomiast szkoda ze taki wypaśny tv nie solidnego os

Ktos pisał ze moge sobie boxa dokupić....na tak i kolejny pilot do obsługi, co tam fajnie wyglada stolik z duża ilością pilotów cha cha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UE65KS9500 ma super system TIZEN testowałem, działa rewelacyjnie

a pilot w UE65KS9500 najlepszy z najlepszych, wszystkie z innych sprzętów chowamy do szuflady.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to prawda co do obrazu, przynajmniej ten, który miałem przez tydzień ks9500 

chciałem przesłać foto, ale pisze , że błąd występuje i nie mozna szkoda

Choć w UE65JS9500  obraz był super, może to tylko wada danej matrycy była

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam okazje kupić ten tv xd902 (58cali) lub sony xd9305 (65cali) moje wymagania nie są bardzo duże potrzebuje bardzo dobrego obrazu najwięcej oglądam sportu i będzie podpięty pod niego dość mocny komp do gier ,filmy ogladam przy delikatnym świetle  , czy jest nad czym się zastanawiać bo sony tańszy jest trochę ? jest jeszcze KS8000 ale to chyba już nie ta liga chociaż cena kusi

Jeszcze jedno pisał tam ktoś że wersje 58 cali XD900 jakieś tam błędy miały że się wypalały może ktoś to potwierdzić?

dziękuje z góry za odpowiedzi

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, od tygodnia mam 65DX900, wcześniej miałem UE65JS9500 po roku rozleciał się, przez tydzień miałem 65KS9500 miał wadę matrycy, teraz jak wspomniałem 65DX900 i cieszę się, że podjąłem decyzję o jego zakupie. Nie wiem jak Sony, ale moim zdaniem DX900 to najlepszy wybór. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, asael66 napisał:

(...)wcześniej miałem UE65JS9500 po roku rozleciał się (...)

Po roku to juz nawet nie 2 lata dziala, ehh. A co dokładnie padło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostał takiej przypadłości, migał obraz i nawet wymiana wszystkich modułów nie pomogła :) , ale ogólnie byłem bardzo zadowolony z niego

Edytowane przez asael66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, asael66 napisał:

Witam, od tygodnia mam 65DX900, wcześniej miałem UE65JS9500 po roku rozleciał się, przez tydzień miałem 65KS9500 miał wadę matrycy, teraz jak wspomniałem 65DX900 i cieszę się, że podjąłem decyzję o jego zakupie. Nie wiem jak Sony, ale moim zdaniem DX900 to najlepszy wybór. Pozdrawiam

Dzieki za odpowiedz jeszcze jakby ktos o sonym cos dal znac juz bym byl madrzejszy

W panasonicu martwi mnie jeszcze te Firefox duzo ogolnie nie grzebie ale czasem cos tam zerkne i szkoda ze juz nic nie bedzie updatowane 

Bylem dzis w sklepie i pobawilem sie troche sonym i samsungiem powiem ze sony na plus nie wiem jaki android tam jest ale ladnie to lata nawet, samsung za dlugo mysli w niektorych sytuacjach szkoda ze tego panasa modelu nie bylo

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...