Skocz do zawartości
BoDeX

Okazyjne ceny telewizorów OLED - promocje! (tylko info o promocjach)

Rekomendowane odpowiedzi

No i pięknie. MM w ramach rękojmi zwróciło mi 11399 zł za 55B6J. Teraz tylko czekam na dobrą cenę na 66 cali i biorę. Telewizor jest rewelacyjny. Dzwoniłem do EURO moje zapytanie o 65 cali za 13500 poszło do działu handlowego. Pewnie nic z tego ale poczekajmy...

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzwonilem i powolywalem sie na promocje zakonczona dzien wczesniej i kobita mnie zlala. Totalnie - zaproponowala 16


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.01.2017 o 18:30, boban61 napisał:


Z jednej strony tak. Z tym, że wg zeszłorocznych przecieków SONY będzie sprzedawał swoje modele OLED na 2017 55 i 65 cali za odpowiednio $1999 i $2999. W Europie pewnie 1999E i 2999E. Jeśli to się sprawdzi ceny muszą być niższe. 
 

A to pewne źródło? Biorąc pod uwagę cenę Sony na obecnego flagowca ZD9 te propozycje wyglądają mocno optymistycznie, choć żeby nie bylo - bardzo mi się podobają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to pewne źródło? Biorąc pod uwagę cenę Sony na obecnego flagowca ZD9 te propozycje wyglądają mocno optymistycznie, choć żeby nie bylo - bardzo mi się podobają.

http://www.forbes.com/sites/johnarcher/2016/12/06/sony-oled-tvs-are-definitely-launching-in-2017-surprising-new-details-emerge/#14254515bcc0

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LG zapowiedzial, ze zadecydowano update'owac niektore modele OLED i LCD z 2016 implementujac HLG. Nie podano przy tym zadnej daty. Miejmy nadzieje, ze nie jest to jedynie trick, majacy zapewnic ciaglosc dobrej sprzedazy modeli z 2016r.

Niestety nie przewiduje sie wprowadzenia nowszej wersji WebOS 3.5 do aktualnych modeli.

Zrodlo http://flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1484051855

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie pomyslalem, ze euro agd w sumie ma nas za frajerow. Nie biore pod uwage promocji na koniec roku gdy 65 cali byl za 13.500 ... cena od jakiego czasu 16.999 a teraz zrobili wielka akcje - do 3000 taniej za tv. I jak to powinno wygladac ? 16999 minus 3000 - czyli 13.999 ? O nie, nie - obnizyli z 19999 na 16999. Złodzieje i skur...


Sent from my iPad Pro using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, photosmart napisał:

Tak sobie pomyslalem, ze euro agd w sumie ma nas za frajerow. Nie biore pod uwage promocji na koniec roku gdy 65 cali byl za 13.500 ... cena od jakiego czasu 16.999 a teraz zrobili wielka akcje - do 3000 taniej za tv. I jak to powinno wygladac ? 16999 minus 3000 - czyli 13.999 ? O nie, nie - obnizyli z 19999 na 16999. Złodzieje i skur...


Sent from my iPad Pro using Tapatalk

W Polsce tak promocje wyglądają. :P

MM miałem chwalić za to, że zrobili akcję z - % na cenę telewizora zależnie od rozmiaru, bo parę modeli wyszło naprawdę atrakcyjnie, i co? po 1 dniu podnieśli znacznie ceny tych TV, które finalnie miały niską cenę, chociażby 55KS7000.

Dlatego tutaj nie ma co czekać na jakieś wietrzenia magazynów czy czarny piątek spodziewając się cudów. Trafi się 1-2 dniowa promocja na coś naprawdę dobra i tyle, akurat trzeba trafić i akurat wtedy tego konkretnie TV szukać. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym przecież polegają promocje. A Ty byś chciał od razu obniżki.

;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, photosmart napisał:

Tak sobie pomyslalem, ze euro agd w sumie ma nas za frajerow. Nie biore pod uwage promocji na koniec roku gdy 65 cali byl za 13.500 ... cena od jakiego czasu 16.999 a teraz zrobili wielka akcje - do 3000 taniej za tv. I jak to powinno wygladac ? 16999 minus 3000 - czyli 13.999 ? O nie, nie - obnizyli z 19999 na 16999. Złodzieje i skur...


Sent from my iPad Pro using Tapatalk

Tak sie rob sale - patrz filmik na dole artykulu:

https://www.thesun.co.uk/news/2261082/shopper-peels-back-black-friday-offers-to-reveal-tablets-have-gone-up-in-price/

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak nas dymaja. Z ciekawostek - moj znajomy pracowal przez lata pewnej bardzo znanej sieci budowlanej / markecie - nie napisze jakiej by mnie nie podali do sadu. Byl to dzial wykonujacy wszyelkie dla nich reklamy - robili zebrania w kazdy poniedzialek i kierownik podawal towary malo chodliwe. Kolega mial polecenie zrobic promocje w alejce - podnosil cene np. z 199 na 289 zl i przecenial na 209 . Schodzily ZAWSZE prawie wszystkie. Robil bo kazali, ale rzygac mu sie chcialo gdy musial tych cwaniakow widziec co tydzien


Sent from my iPad Pro using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale numery hah. Do wczoraj "promocja" w MM 65 cali = obniżka 15%. Czyli B6J kosztował 19999 minus rabat, wychodziło 16998. Teraz promocji nie ma a TV już sam w sobie 16999 haha. Ale ogólnie trend pozytywny. Kolejne promocje powinny obniżyć cenę jeszcze bardziej. Rozmawiałem dzis z pracownikiem MM i stwierdził, że teraz tydzień wyprzedaży na AGD, następnie zapewne będą laptopy i za dwa/trzy tygodnie powinny być znowu promocje na telewizory. Jeśli 16999 się utrzyma i to od tej ceny będzie promocja to może być ciekawie. Pożyjemy zobaczymy.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde dobre promocje na obecne oledy będą dopiero jak "na sklep" wjedzie seria na 2017rok. Do tego czasu zadnych konkretnych spadków bym się zdecydowanie nie spodziewał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale numery hah. Do wczoraj "promocja" w MM 65 cali = obniżka 15%. Czyli B6J kosztował 19999 minus rabat, wychodziło 16998. Teraz promocji nie ma a TV już sam w sobie 16999 haha. Ale ogólnie trend pozytywny. Kolejne promocje powinny obniżyć cenę jeszcze bardziej


Rozumiem, ze kolejna promocja oszustow to bedzie z 19999 na 16999 ?
I tak w kółko ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Naprawde dobre promocje na obecne oledy będą dopiero jak "na sklep" wjedzie seria na 2017rok. Do tego czasu zadnych konkretnych spadków bym się zdecydowanie nie spodziewał.

Czyli pewnie czerwiec. Ktoś pamięta kiedy dokładnie w polskich sklepach pojawiły się modele OLEDów z 2016 roku?

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem właśnie maila od MM. Jeśli masz konto na MM to jutro możesz otrzymać do 13% rabatu (w końcu piątek 13go). Na telewizory jest 10%. Jeśli to faktycznie zadziała plus zwrot 500 zł od LG to 65B6J wyjdzie za 14799. Całkiem całkiem...

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec roku mówiłem sobie, że jak będzie poniżej 15 to już będzie fajnie. Później jednak niby była ta promocja w EURO za 13500 i optyka się zmieniła. Teraz to 14799 nie wygląda aż tak rewelacyjnie ale jednak kusi. Sam już nie wiem co robić, brać czy czekać dalej? Jakieś sugestie?

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz. Będziesz mógł w końcu rzeczowo dyskutować. Bo jak narazie najwiecej do powiedzenia maja Ci którzy widzieli w sklepie, u sąsiada lub czytali w internecie wypociny sobie podobnych specjalistów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bierz. Będziesz mógł w końcu rzeczowo dyskutować. Bo jak narazie najwiecej do powiedzenia maja Ci którzy widzieli w sklepie, u sąsiada lub czytali w internecie wypociny sobie podobnych specjalistów. 

Ja już mogę rzeczowo, ponieważ dwa miesiące byłem w posiadaniu 55B6J :) Co do jakości jestem w 100% przekonany. Tylko kwestia czy to już ta promocja :)??

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pod koniec roku mówiłem sobie, że jak będzie poniżej 15 to już będzie fajnie. Później jednak niby była ta promocja w EURO za 13500 i optyka się zmieniła. Teraz to 14799 nie wygląda aż tak rewelacyjnie ale jednak kusi. Sam już nie wiem co robić, brać czy czekać dalej? Jakieś sugestie?

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka



Dokladnie mam identyczne podejscie ... identyczne. Tez chcialem kupic za okolo 15.000, ale gdy zrobili oferte na 13.500 to powiedzialem sobie, ze nie dam wiecej. I te 14800 to faktycznie nie jest takie piekne. Czekam na 13500 ... mam ustawiona na tyle blokade i nic nie poradze
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, photosmart napisał:


Dokladnie mam identyczne podejscie ... identyczne. Tez chcialem kupic za okolo 15.000, ale gdy zrobili oferte na 13.500 to powiedzialem sobie, ze nie dam wiecej. I te 14800 to faktycznie nie jest takie piekne. Czekam na 13500 ... mam ustawiona na tyle blokade i nic nie poradze emoji6.png

,,Blokada'' skąd ja to znam hehe mam dokładnie tak samo jak TY... :D 

-Najgorszy -minus przy blokadzie jest CZEKANIE! :angry::lol:

Edytowane przez Robert_1988_KrK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam na sprzedaż 4 oryginalnie zapakowane i jeden rozpakowany do obejrzenia LG OLED 55B6D. Cena 8400zł za sztuke, odbiór tylko osobisty, z dowozem jeśli nie będzie daleko. Telewizory zakupione w MediaMarkt w Niemczech. Data zakupu 11.1.2017. Każdy telewizor ma osobny rachunek na 1999€. Gwarancja Realizowana przez LG Electronics Deutschland GmbH na terenie całego UE i MediaMarkt.de (w polskim MediaMarkt raczej nie przyjmą ewentualnej reklamacji).  

Ceny nie są do negocjacji.  Cena 600zł taniej niż najtaniej w sieci, o popularnych sklepach nie wspominając.

Pozdrawiam

 

PS: Jeśli post jest niezgodny z regulaminem, to proszę o usunięcie, ale myślę że to okazyjna cena.

PS2: Kontakt mejlowy boosterek@gmail.com kontakt telefoniczny też oczywiście możliwy.

Edytowane przez Boosterek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w EURO (znowu, to już chyba choroba..). Sprzedawca sprawdził mi ile 65ek poszło podczas tej mega promocji między Świętami a Nowym Rokiem. W całej sieci sprzedało się około 20 przez te 4 dni. Co ciekawe na tą chwilę w magazynach, nowych, nieotwieranych 65ek jest w Polsce tylko 6. Wygląda na to - zakładając, że kolejne sztuki nie zostaną zamówione od LG - że raczej na kolejną promocję w tak niskiej cenie w tej sieci nie ma co liczyć, nadwyżka została sprzedana więc ciśnienia nie ma. Obym się mylił...

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...