Skocz do zawartości
BoDeX

Okazyjne ceny telewizorów OLED - promocje! (tylko info o promocjach)

Rekomendowane odpowiedzi

Doją tych co dają się doić ;)

Ale fakt LG mogło by co nie co upuścić w końcu ludzie są dla LG beta testerami Oled'ów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtańszy OLED 4k 55EG920V potaniał od września o 300zł i jest tylko 1000zł tańszy od tegorocznego 55B6, który potaniał w tym czasie o 5 tysięcy. Między 8300 zł a 9300 zł są 4 modele, których nikt nie kupi, bo każdy woli tegorocznego B6, ale chciwi sprzedawcy najwyraźniej wolą trzymać je w sklepach jeszcze latami w nadziei, że ktoś się nie zna i jednak kupi.

Miałem sobie kupić na przełomie roku tego 920, ale wygląda na to, że jednak skończę z LCD, bo starsze modele OLED 4k po prostu nie tanieją i mnie nie stać.

Polityka w naszych sklepach jest dla mnie niezrozumiała.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, loky napisał:

Najtańszy OLED 4k 55EG920V potaniał od września o 300zł i jest tylko 1000zł tańszy od tegorocznego 55B6, który potaniał w tym czasie o 5 tysięcy. Między 8300 zł a 9300 zł są 4 modele, których nikt nie kupi, bo każdy woli tegorocznego B6, ale chciwi sprzedawcy najwyraźniej wolą trzymać je w sklepach jeszcze latami w nadziei, że ktoś się nie zna i jednak kupi.

Miałem sobie kupić na przełomie roku tego 920, ale wygląda na to, że jednak skończę z LCD, bo starsze modele OLED 4k po prostu nie tanieją i mnie nie stać.

Polityka w naszych sklepach jest dla mnie niezrozumiała.

Nie wiem właśnie o co chodzi, ale ostatnio nic w Polsce ze sprzętów / rozrywki nie opłaca się kupować. Konsole na Amazonie czy MSZagranicznych (XBOX) wychodzą często 40% taniej niż nawet u nas na promocjach. Gry wszelakie taniej w funtach idzie kupic w zavvi niż u nas w polskich sklepach.. na promocji. Słuchawki, nagłośnienie itd. jak ktoś nie ma ciśnienia kupi na Amazonie o połowę taniej niż w Polsce przy okazji promocji.

Wyobraźcie sobie kiedy jakiś OLED u nas otrzyma realną zniżkę 45% (Tj. bez podnoszenia wcześniejszej ceny zanim promocja nastąpi, co jest częstą praktyką)

Samemu mi się marzył OLED, ale ceny są cały czas zaporowe, a właśnie patrzyłem z musu na te starsze, to myślałem, że się załamię ceną. :/

A zobaczcie to :D

https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/telewizor-lg-55eg920v?gclid=CjwKEAiA7ejCBRDlp8uF6ezPnjoSJAAPED7MFK1MhozJ8UBnfCe3CEI3BSgI3_q4KU86UK87ANnskhoCI1_w_wcB

https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/telewizor-lg-oled55b6j?utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_term=ceneo&utm_campaign=xml

LG EG920V z Xboxem za 50% ceny, z ekspozycji towar = 13K zł

LG 55B6j z Xboxem za darmo, nowy = 12K zł

Tak czy siak obie ceny są absurdalne ale, że stary z ekspozycji kosztuje więcej, bez xboxa gratis, to ja nie wiem..

  • Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wrzucając kamyczek do ogródka LG. Wiadomo, że jak chcę dobrą czerń i równomierność, to patrzę na oledy, ale jak mi nie starczy 7000 zł nawet na stary model oleda 55', to LCD kupię z innej firmy, bo przecież nie wezmę IPS od LG. 910 za 5500 schodzą jak ciepłe bułeczki, 920 za 6500/7000 też tak by szły, ale widać ktoś w LG woli dalej liczyć pojedyncze sprzedane egzemplarze (konsol jest podobno 200 z kawałkiem). A wszystko to w czasie, kiedy LG powinno inwestować ile się da w 'odczarowanie' nowej technologii.

Sorry za offtop.

Już nie mogę mogę edytować poprzedniego.

Pojechałem po sprzedawcach poprzednio, ale może powinienem raczej po firmach - sam nie wiem komu się bardziej należy. Da się w każdym razie i u nas, Panasonic 65DX750 potaniał w miesiąc o 2 tysiące i kosztuje teraz w Saturnie 7200, a jeszcze chyba jest chwila do szczytu obniżek cen. Jak się nic magicznego nie zadzieje w świecie OLED, a ten Panasonic przełamie barierę 7000, to go kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, loky napisał:

Jeszcze wrzucając kamyczek do ogródka LG. Wiadomo, że jak chcę dobrą czerń i równomierność, to patrzę na oledy, ale jak mi nie starczy 7000 zł nawet na stary model oleda 55', to LCD kupię z innej firmy, bo przecież nie wezmę IPS od LG. 910 za 5500 schodzą jak ciepłe bułeczki, 920 za 6500/7000 też tak by szły, ale widać ktoś w LG woli dalej liczyć pojedyncze sprzedane egzemplarze (konsol jest podobno 200 z kawałkiem). A wszystko to w czasie, kiedy LG powinno inwestować ile się da w 'odczarowanie' nowej technologii.

Sorry za offtop.

Już nie mogę mogę edytować poprzedniego.

Pojechałem po sprzedawcach poprzednio, ale może powinienem raczej po firmach - sam nie wiem komu się bardziej należy. Da się w każdym razie i u nas, Panasonic 65DX750 potaniał w miesiąc o 2 tysiące i kosztuje teraz w Saturnie 7200, a jeszcze chyba jest chwila do szczytu obniżek cen. Jak się nic magicznego nie zadzieje w świecie OLED, a ten Panasonic przełamie barierę 7000, to go kupię.

On zapewne nie tanieje dlatego że lepszy a dlatego że chcą sprzedać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Horacyl napisał:

On zapewne nie tanieje dlatego że lepszy a dlatego że chcą sprzedać

No zapewne, ja przecież nie twierdzę, że jest inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 26.12 do 31.12 w Euro RTV AGD 65B6J za w 14990 zł. WOW! Ładna promocja! Jeśli jeszcze do tego nadal dodają  X BOXA ONE S to już w ogóle wychodzi MEGA TANIO! 

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2016 o 13:09, loky napisał:

Jeszcze wrzucając kamyczek do ogródka LG. Wiadomo, że jak chcę dobrą czerń i równomierność, to patrzę na oledy, ale jak mi nie starczy 7000 zł nawet na stary model oleda 55', to LCD kupię z innej firmy, bo przecież nie wezmę IPS od LG. 910 za 5500 schodzą jak ciepłe bułeczki, 920 za 6500/7000 też tak by szły, ale widać ktoś w LG woli dalej liczyć pojedyncze sprzedane egzemplarze (konsol jest podobno 200 z kawałkiem). A wszystko to w czasie, kiedy LG powinno inwestować ile się da w 'odczarowanie' nowej technologii.

Sorry za offtop.

Już nie mogę mogę edytować poprzedniego.

Pojechałem po sprzedawcach poprzednio, ale może powinienem raczej po firmach - sam nie wiem komu się bardziej należy. Da się w każdym razie i u nas, Panasonic 65DX750 potaniał w miesiąc o 2 tysiące i kosztuje teraz w Saturnie 7200, a jeszcze chyba jest chwila do szczytu obniżek cen. Jak się nic magicznego nie zadzieje w świecie OLED, a ten Panasonic przełamie barierę 7000, to go kupię.

Nie rozumiem. Dlaczego LG ma sprzedawać tanio? W ich interesie jest sprzedawać drogo. Obniżka o 500 zł nie spowoduje że gawiedź chcąca kupić jak najtańszy telewizor rzuci się szturmem na sklepy i będą się kolejki ustawiały. Rynek wchłonie tyle telewizorów ile wchłonie. I kategoria OLED tu duzo nie wnosi. przy okazji IFA2016 podawałem jaki OLED ma udział w całkowitym rynku telewizorów. POMIJALNY !!! I będzie tak dopóki inni producenci nie zaczną produkować OLEDów. A jak już ich kilku zacznie to dopierow wtedy cena będzie znaczyć. Tak działa rynek.

2 godziny temu, boban61 napisał:

Od 26.12 do 31.12 w Euro RTV AGD 65B6J za w 14990 zł. WOW! Ładna promocja! Jeśli jeszcze do tego nadal dodają  X BOXA ONE S to już w ogóle wychodzi MEGA TANIO! 

Super cena. A ktoś płacze, że OLEDy kosztują za dużo. 15 tys za B6 to bardzo dobra cena. Do tej pory moim faworytem był niemiecki 65EF9509 ale kosztuje tyle samo co B6 albo inaczej ... nie ma na nie jeszcze głębokich promocji.

Gdyby 15 tys kosztował OLED 65" w wykonaniu Philipsa to już by wisiał na mojej ścianie. A tak jeszcze poczekam. NA OLEDa z obsługą wszystkich rodzajów HDR na pokładzie. I zobaczę czy Android w wersji 6 nie będzie temu telewizorowi robił kuku.

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, boban61 napisał:

Od 26.12 do 31.12 w Euro RTV AGD 65B6J za w 14990 zł. WOW! Ładna promocja! Jeśli jeszcze do tego nadal dodają  X BOXA ONE S to już w ogóle wychodzi MEGA TANIO! 

ale tym, ktorzy nie maja cisnienia miec go juz teraz, proponuje sie wstrzymac do poznej wiosny / lata - cena bedzie jeszcze bardziej atrakcyjna!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, pmcomp napisał:

Nie rozumiem. Dlaczego LG ma sprzedawać tanio? W ich interesie jest sprzedawać drogo. Obniżka o 500 zł nie spowoduje że gawiedź chcąca kupić jak najtańszy telewizor rzuci się szturmem na sklepy i będą się kolejki ustawiały. Rynek wchłonie tyle telewizorów ile wchłonie. I kategoria OLED tu duzo nie wnosi. przy okazji IFA2016 podawałem jaki OLED ma udział w całkowitym rynku telewizorów. POMIJALNY !!! I będzie tak dopóki inni producenci nie zaczną produkować OLEDów. A jak już ich kilku zacznie to dopierow wtedy cena będzie znaczyć. Tak działa rynek.

Super cena. A ktoś płacze, że OLEDy kosztują za dużo. 15 tys za B6 to bardzo dobra cena. Do tej pory moim faworytem był niemiecki 65EF9509 ale kosztuje tyle samo co B6 albo inaczej ... nie ma na nie jeszcze głębokich promocji.

Gdyby 15 tys kosztował OLED 65" w wykonaniu Philipsa to już by wisiał na mojej ścianie. A tak jeszcze poczekam. NA OLEDa z obsługą wszystkich rodzajów HDR na pokładzie. I zobaczę czy Android w wersji 6 nie będzie temu telewizorowi robił kuku.

Co masz na myśli mówiąc o braku obsługi wszystkich rodzajów HDR? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolokwialnie rzecz biorąc HDRy mamy trzy: HDR10, Dolby Vision i HLG.

I np. OLED Philips obsługuje HDR10. DV na razie nie, a nt. HLG nic nie napisano więc mniemam, że również nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LG 55 EG910v w MediaExpercie jest za 5490 PLN + 50% ceny za XboxOneS

Jak myslicie, czekać czy brac teraz ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bikerus napisał:

LG 55 EG910v w MediaExpercie jest za 5490 PLN + 50% ceny za XboxOneS

Jak myslicie, czekać czy brac teraz ? :)

To model fhd, wiec prawdopodobnie szybciej niż pozniej zakończy swoja dostępność w sklepach. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Jak bardzo jeszcze cena za model 65B6J może zejść w dół? Kiedy będzie ta najlepsza cena? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co najmniej za pół roku

4 godziny temu, Bikerus napisał:

LG 55 EG910v w MediaExpercie jest za 5490 PLN + 50% ceny za XboxOneS

Jak myslicie, czekać czy brac teraz ? :)

przepraszam, ale nie mogłem edytować poprzedniego posta... myślę, że naprawdę warto, zaraz zostaną same wystawówki albo te ze zwrotów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LG 55 EG910v w niemieckim MediaMarkcie aktualnie za 999 EUR !

Jak myslicie , LG Polska bedzie honorowalo gwarancje na sprzet kupiony w Nienczech ?

 

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinno ale czy będzie na 100% trzeba wysłać oficjalne zapytanie na e-mail.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, PadrePioo napisał:

Tylko dzisiaj na niemieckim amazonie 65C6 za 4500euro!! a 55C6 za 3000euro  

to jest promocja

Ten model w zwykłej cenie w austriackim  MM 3999 EUR. W promocji to go mieli Szwajcarzy za bodaj 2899 EUR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Xisiek napisał:

Ten model w zwykłej cenie w austriackim  MM 3999 EUR. W promocji to go mieli Szwajcarzy za bodaj 2899 EUR.

Był za 2699€.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja swojego OLED-a 55B6J wyrwałem stąd:

http://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/lg-oled55b6j.bhtml

Zadzwoniłem po zamówienie i gość przez słuchawkę dorzucił - 599 zł rabatu co daje 9395 zł za TV.

Jutro ma być dostarczony do mnie, więc powinienem załapać się na "darmowego" Xbox-a.

ps. pisałem do LG w sprawie Xbox-ów i promocja jeszcze trwa i mają jeszcze "jakąś" tam liczbę konsol w promocji.  Jak się doczytałem liczna Xbox-ów to 215, więc dość niewiele.

Jak oceniacie: Dobry deal, zły deal?

Pozdro

Edytowane przez kargolek
Dodanie pytania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...