Skocz do zawartości
BoDeX

Okazyjne ceny telewizorów OLED - promocje! (tylko info o promocjach)

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 27.12.2016 o 09:17, boban61 napisał:

Od 26.12 do 31.12 w Euro RTV AGD 65B6J za w 14990 zł. WOW! Ładna promocja! Jeśli jeszcze do tego nadal dodają  X BOXA ONE S to już w ogóle wychodzi MEGA TANIO! 

Cholercia ... za taką cenę to bym się skusił ... patrzę teraz i widzę niestety 16.999 minus rabat 1000 zł ... to żadna rewelacja. Te 14.999 i do tego xbox to niezła oferta - brałbym w ciemno ... trzeba będzie jeszcze chyba trochę poczekac na tak dobrą cenę. Analizuję juz od dłuższego czasu forum i widzę, ze moje Kuro mogę jednak zastąpic tylko OLEDem ... totalnie nie byłem nigdy przekonany do LCD ... ale powiem szczerze, ze byłem na Świętach u mojego szwagra i naprawdę niezlę wrazenie zrobil na mnie zwykly LCD Samsunga - i to ze średniej półki cenowej. Przez te lata chyba rzeczywiście obraz w LCD sporo się poprawił ... trochę wypadłem z obiegu od tych 8 lat po zakupie Kuro ...myślę więc, ze OLED chyba mnie nie rozczaruje. Szkoda tylko, ze tych TV nie produkuje Pioneer ... byłaby to pewnie bajka

Edytowane przez photosmart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@photosmart

65B6 był w tym czasie w euro za 13495. Po prostu trzeba było zadzwońic poprosić o rabat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, maxkorzen napisał:

@photosmart

65B6 był w tym czasie w euro za 13495. Po prostu trzeba było zadzwońic poprosić o rabat.

O jasna cholera ... powaznie po 13500 ?

chyba bylem na ich stronie z 2 tygodnie temu i byl po 16999 ... niech to szlag

a moge zapytac - skad taka informacje, ze przez telefon daja az taka znizke ?

Edytowane przez photosmart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na oficjalnej stronie RTV Euro AGD była podana cena promocyjna 14999 zł (promocja trwała w dniach 27-31 grudnia) z informacją, że dodatkowy rabat udzielany jest na infolinii, więc to co pisze maxkorzen jest jak najbardziej prawdą. Teraz można kupić w EURO RTV AGD ten telewizor za 15999 zł do 3 stycznia z kodem rabatowym, ale już bez darmowej konsoli Xbox One S. Teraz to chyba najlepiej zaczekać na to co pokaże LG na targach CES 5 stycznia, a może być ciekawie, bo bardzo możliwe, że LG pokaże OLED z jasnością powyżej 1000cd/m2 oraz supercienki panel instalowany bezpośrednio na ścianie: 

 

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Subman napisał:

Na oficjalnej stronie RTV Euro AGD była podana cena promocyjna 14999 zł (promocja trwała w dniach 27-31 grudnia) z informacją, że dodatkowy rabat udzielany jest na infolinii, więc to co pisze maxkorzen jest jak najbardziej prawdą. Teraz można kupić w EURO RTV AGD ten telewizor za 15999 zł do 3 stycznia z kodem rabatowym, ale już bez darmowej konsoli Xbox One S. Teraz to chyba najlepiej zaczekać na to co pokaże LG na targach CES 5 stycznia, a może być ciekawie, bo bardzo możliwe, że LG pokaże OLED z jasnością powyżej 1000cd/m2 oraz supercienki panel instalowany bezpośrednio na ścianie: 

 

Czyli bieda ... kilka dni nie czytalem działu okazji i poszlo się ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Subman napisał:

Na oficjalnej stronie RTV Euro AGD była podana cena promocyjna 14999 zł (promocja trwała w dniach 27-31 grudnia) z informacją, że dodatkowy rabat udzielany jest na infolinii, więc to co pisze maxkorzen jest jak najbardziej prawdą.

Dziwna polityka sprzedaży z tym dodatkowym rabatem przez telefon. W sklepie nie dało się już nic zrobić - poza dostawą za 1 zł. Ale przedwczoraj dostałem potwierdzenie, że załapałem się jeszcze na Xboxa - ma być do 30 dni. Więc w sumie nie żałuję. 

@photosmart - Też mam Kuro i porównuję niektóre treści pomiędzy OLED i Kuro - wydaje mi się, że Kuro nie odstaje w przypadku treści HD, ale 4K to inna liga. Kolory wydają się też być bardziej żywe na OLED. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonie jutro z ciekawosci do Euro ale tez na nic nie licze - bo to pewnie system jakby korporacyjny i pewnie rozmowa bedzie wygladala tak : niestety promocja sie skonczyla i zapraszamy do sklepu. A co do kuro, to jakosc zdecydowanie caly czas mi odpowiada, ale 50 cali niestety zdecydowanie juz nie. Nie widze tez nic ciekawego co mogloby zastapic pioneera ... stad moje zainteresowanie wlasnie tym modelem


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamieniłem plazmę Panasonica na OLED i nie żałuję. Żałowałbym, gdybym zamienił na LCD, nawet Panasonica DX900. Jeżeli ktoś ma plazmę, to musi chyba przeskoczyć całą generację LCD i poczekać na OLED Panasonica albo Sony. Ja się broniłem długo przed LG, ale na razie nie mam żadnych problemów - wszystko super działa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepie euro nawet kierownik, którego troche lepiej znam nie mógł dać żadnego rabatu na LG a infolinia z automatu. 

Nie rozumiem ich polityki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem i tak jak myslalem nic sie nie da z nimi zalatwic. No to czekam z pol roku ... moze pojawi sie cos nowego na rynku ... a jak nie, to Kuro troche jeszcze powisi na scianie


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie promo było nie powiem bo dobre, ale jeszcze będą i to lepsze.

EG 910 było za 5499 , gdzie znowu wróciły za 6999, (euro , MM)

Ja uważam ze dobro promo to będzie B655" za 7999, a 65" za 9999.

Wejdą zaraz nowe modele i nie ma bata że ceny nie spadną, może za pół roku albo 8 m-cy ale spadną i wtedy będzie promo, a to że w tej chwili chcą za  920 za 12 tys. coż nie stoja i tak tego nikt nie kupi.

  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro mogli zejsc do 13.500 to jakie oni tam maja marze ?
W MM i Saturnie po 19.999 - jakas masakra w tym kraju ... ale o polityce cenowej nawet szkoda gadac


Sent from my iPad Pro using Tapatalk

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marża to jedno ... duże.

A refundacja do nowej ceny to drugie. Takie obniżki sugerują chęć czyszczenia magazynów przez producentów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, photosmart napisał:

Skoro mogli zejsc do 13.500 to jakie oni tam maja marze ?

To jedna z pilniej strzeżonych tajemnic sieci. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie w Stanach C6 Curve 65" przed świętami były po $2999 teraz znowu z ceną pojechali o $1000 wyżej . Dobrze że nie czekałem z zakupem bo trochę mi było szkoda kasy,teraz nie żałuję.

Sent from my SM-G935V using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli cena w euro za 65B6 była rzeczywiście atrakcyjna. Jakieś 3050€. No i jeszcze duża szansa na Xbox za free.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

65E6 ostro leci w dol , bo jego cena była obrzydliwie przesadzona !!!!! ale taki Saturn w stolicy na ul.Głębockiej sprzedaje go dalej za 29999 zł :lol:Teraz to lepiej zaczekać na tegoroczne modele z powiększoną jasnością ale to wciąż tylko 65 cali :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Alex1983sf napisał:

65B6 malo  stracil na wartosci ale juz model 65E6 ostro leci w dol,w chwili obecnej 19999 w rtv euro.

Dlatego, ze z technicznego punktu widzenia te modele niewiele się różnią a panele są tożsame.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ROMAN38 napisał:

Teraz to lepiej zaczekać na tegoroczne modele z powiększoną jasnością ale to wciąż tylko 65 cali :(

Według przecieków LG przedstawi 77" OLEDa (w serii G). Będzie też prawdopodobnie supercienki OLED montowany bezpośrednio na ścianie w rozmiarach 65" i 77". Są też spekulacje odnośnie ceny 65" OLEDa montowanego bezpośrednio na ścianie - $10 000, czyli przy obecnym kursie US jakieś 42 000 zł. Już jutro powinniśmy się przekonać czy te 77" modele to prawda, czy też jednak nie, bo LG przygotował specjalną konferencję na CES.

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałem na currys.co.uk za czymś zupełnie innym, ale mignęły mi OLEDy w promocji i tak sprawdziłem jak cenowo u nas stoją te modele i jestem zszokowany. Skąd takie różnice?

W UK mają z 5-letnią gwarancją w dodatku 55C6 za 1.799GBP (9300 zł) oraz 65C6 za 2.799GBP. (14470 zł). Liczone po kursie kantora, w którym wymieniam regularnie bezproblemowo. (5.17)

A u nas w MediaMarkt, Neonet itd...

55 = 16000 zł

https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/telewizor-lg-oled55c6v?utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_term=ceneo&utm_campaign=xml

65 = 25000 zł

https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/telewizor-lg-oled65c6v

U nas 55" jest droższa i to o ponad 1500 zł od 65". To są jakieś inne modele czy o co chodzi? Bo szczerze mówiąc zdębiałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, photosmart napisał:

Sorry ... czy ja dobrze widze ? 65 b6j w euro za 19.999 ?


Sent from my iPad Pro using Tapatalk

Dobre... co za cyrk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na stronie LG pojawiła się nowa promocja przy zakupie wybranych modeli telewizorów LG otrzymasz zwrot gotówki do 500 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...