Skocz do zawartości
BoDeX

Okazyjne ceny telewizorów OLED - promocje! (tylko info o promocjach)

Rekomendowane odpowiedzi

Informacje o dobrych cenach giną w indywidualnych wątkach, więc takie wyciągnięcie tematu może być dla wielu

pomocne. Proszę tylko o wklejanie linków / informacji, bez dodatkowych komentarzy.


Na początek LG 65EC970V (65", 4K) - z katalogowych 29 999 pln. zjazd do 21 999 pln.

https://saturn.pl/rtv-i-telewizory/telewizor-lg-65ec970v?querystring=lg%20oled

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli mozna - cena ta byla nadal cena proponowana - ten tv z wystawy mozna bylo kupic jeszcze 200zl taniej

sam kupilem inny (910V) z magazynu ladnie zapakowany i nie macany fizycznie (tylko w fabryce), ale cene wynegocjowalem nizsza niz oferowana w sklepie i na stronie

promocja promocja, ale zakup i propozycja cenowa (a raczej jej negocjacja) pozostaje po naszej stronie :) (sklep nie straci, bo i tak zarobi, mniej czy wiecej, ale zarobi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Blue City Saturn Warszawa stoi 55UC970V za ... 5998 brutto. Fakt, ma pewnie "milion" godzin bo jest tam od zawsze i niestety stoi na stoisku konsolowym - podpięta jest do niego konsola i kierownica ze stanowiskiem ; ) ale trzeba by go sprawdzić. Cena robi....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba EC 970 ;)

Bardzo wysoka cena.W promo nówkę można trafić za 6.5kpln (model EC930).

970 pierwszej serii miała problem z pikselami(padały jak muchy) podobnie jak pierwsze egzemplarze 980...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spisałem z tabliczki ale to fakt. To przecież EC... tak się właśnie zastanawiałem: WTF ; 0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosperowiak - model ci sie nie pomylil z EC930V?

W saturnie mozna EG910V kupic za 7800, warunek +5 lat gwarancji za 850zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli telewizor kosztuje 8650 zł. I pięć lat nie gwarancji tylko ubezpieczenia. A to ogromna różnica.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosperowiak - model ci sie nie pomylil z EC930V?

W saturnie mozna EG910V kupic za 7800, warunek +5 lat gwarancji za 850zl

nie, tu sie nie machnalem, bo na wlasne oczy widzialem EG910 za 7999, jest zreszta w gazetce dla Bydgoszczy w tej cenie.

Machnalem sie, tak jak ktos mnie juz sprostowal, z cena za 65EG960V, bo byl to model 65EC970

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli telewizor kosztuje 8650 zł. I pięć lat nie gwarancji tylko ubezpieczenia. A to ogromna różnica.

Pozdro

jak na 5 lat i kij wie co z tymi oledami rzeczywiscie bedzie sie dzialo, to nie wiem czy to takie zle rozwiazanie?:
serwis „door to door”, szybki czas naprawy, telefoniczne zgłaszanie usterek, ubezpieczenie od usterki, urządzenia zastępcze

nie, tu sie nie machnalem, bo na wlasne oczy widzialem EG910 za 7999, jest zreszta w gazetce dla Bydgoszczy w tej cenie.

Machnalem sie, tak jak ktos mnie juz sprostowal, z cena za 65EG960V, bo byl to model 65EC970

spoko oko na terenie GOPu w MM cena 8999zl, pytalem dlaczego - powiedzieli ze moga zejsc do 7999zl, ale tv z wystawy <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież polska sieć EURO oferuje OLED LG FullHD 55" model 910 za 5 699 zł plus bon na 50% Xbox ONE warty jakieś 750 złotych. Cena wynikowa to jakieś 4 500 zeta za (przypomnę) 55" OLED LG. Znakomity model.

Sensacyjna oferta ważna do dziś od tygodnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam bylem dzis w MM pogadałem z kierownikiem mają jurzy ceny na jutro durzo tych tv nie będzie w promocji ale Sony 65 xd 9305 bedzię tej 

w cenie 11 tys tyle widziałem na tej kartce A panasonic dx 900 nie będzie w MM w promocji Morze w Saturnie będzie ich więcej w promocji Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, 2015 napisał:

Przecież polska sieć EURO oferuje OLED LG FullHD 55" model 910 za 5 699 zł plus bon na 50% Xbox ONE warty jakieś 750 złotych. Cena wynikowa to jakieś 4 500 zeta za (przypomnę) 55" OLED LG. Znakomity model.

Sensacyjna oferta ważna do dziś od tygodnia.

A do tego był jeszcze zwrot 400 zł na kartę podarunkową Euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, wojtekpon napisał:

A do tego był jeszcze zwrot 400 zł na kartę podarunkową Euro.

To naprawdę grubo. Ale sobie teraz pluja w brodę ci co kupili niedawno za 6 tysięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem za 7200 (+900 zwrotu na kartę podarunkową +kolejne 500 za zakup przedlużonej gwarancji) w czerwcu i wcale nie żałuję. Taka niestety kolej rzeczy, że elektronika regularnie tanieje, kupisz coś dzisiaj, za pół roku za te same pieniądze będzie znacznie lepszy sprzęt. Niemniej efektywne 5200 zł (+kupon na xboxa) to faktycznie genialna cena. Ciekawe tylko, że nie utrzymali jej na black friday (dzisiaj cena 6999!).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, BODEKART napisał:

info na stronie sklepu internet. euroagd

D##$ nie urywa. Już lepiej kupić na alledrogo z gwarancją zwrotu do 30 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...