Skocz do zawartości
BoDeX

Okazyjne ceny telewizorów OLED - promocje! (tylko info o promocjach)

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie się zawsze pytali czy chcę towar z ekspozycji czy nie (nigdy nie chciałem).
Raz dostałem aparat, który był ze zwrotu, kierownik przeprosił, wymienił i na tym koniec.

  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zaraz, zaraz, to kupując tv za ok 10 tysi jeszcze może się zdarzyć, że mi wcisną towar co stał na wystawie? Kuźwa to chyba powinna być wyraźnie informacja napisana, że towar przeceniony - powystawowy. Chyba będę musiał napisać, że w przypadku stwierdzenia otwierania pudła - odsyłam towar. Ta zrobiłem z PS4 Pro ostatnio i przyszło nieotwierane. Nic bardziej mnie nie wkurza, jak widzę otwierane wcześniej pudło z elektroniką.  Potem mam schizy, że mam używany produkt...
Ja przeważnie daję taką notkę, że chcę sprzęt oryginalnie zapakowany, bo inaczej robię zwrot. Nie ma w tym nic złego.
  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, lycone napisał:
15 godzin temu, Sławek M. napisał:
Zaraz, zaraz, to kupując tv za ok 10 tysi jeszcze może się zdarzyć, że mi wcisną towar co stał na wystawie? Kuźwa to chyba powinna być wyraźnie informacja napisana, że towar przeceniony - powystawowy. Chyba będę musiał napisać, że w przypadku stwierdzenia otwierania pudła - odsyłam towar. Ta zrobiłem z PS4 Pro ostatnio i przyszło nieotwierane. Nic bardziej mnie nie wkurza, jak widzę otwierane wcześniej pudło z elektroniką.  Potem mam schizy, że mam używany produkt...

Ja przeważnie daję taką notkę, że chcę sprzęt oryginalnie zapakowany, bo inaczej robię zwrot. Nie ma w tym nic złego.

Chyba tak właśnie trzeba działać.

Słuchajcie te promocje w Saturnie chyba jeszcze trwają? Ktoś pisał, że już koniec, ale jak wchodzę na stronę Saturna to ceny cały czas obniżone. O co kaman więc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Sławek M. napisał:

Zaraz, zaraz, to kupując tv za ok 10 tysi jeszcze może się zdarzyć, że mi wcisną towar co stał na wystawie? Kuźwa to chyba powinna być wyraźnie informacja napisana, że towar przeceniony - powystawowy. Chyba będę musiał napisać, że w przypadku stwierdzenia otwierania pudła - odsyłam towar. Ta zrobiłem z PS4 Pro ostatnio i przyszło nieotwierane. Nic bardziej mnie nie wkurza, jak widzę otwierane wcześniej pudło z elektroniką.  Potem mam schizy, że mam używany produkt...

MM/Sat.. Lubią klientele robić w balona, ale nie ma co się dziwić. Teraz jest prawo zwrotów, bez podawania przyczyny to i mogą Ci szczoteczkę elektroniczną używaną sprzedać.

-TV

-K/D

-Konsole itp.   To u nich norma.

Teraz znowu zbliżają się mistrzostwa w piłce kopanej, to pewnie znów im skoczy sprzedaż drogich tv, a po 30 dniach będzie cała masa zwrotów.

Tak, tak się dzieje. Witamy w Polsce. :)

Edytowane przez Robert_1988_KrK
  • Plusik 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że mniejszych sklepach bezpieczniej robić zakupy...

Takie odsyłanie towaru  to też nie jest taka przyjemna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Robert_1988_KrK napisał:

Tak, tak się dzieje. Witamy w Polsce.

Nawet lodówki są oddawane ,nieumyte.Polecam Mediaexpert podobno w sklepie internetowym są zapakowane nówki,powystawowe są opisane.Sam kupiłem oleda Sony A1 pod koniec stycznia  ,a produkt był już z 2018r.W RTV Euro AGD kupiłem Switch-a ,przy odbiorze sprzedawca poinformował żę sprawdził zawartość i jest OK.Raczej omijam RTV

  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gangi007

26 minut temu, gangi007 napisał:

Nawet lodówki są oddawane ,nieumyte.

Serio? :blink:

Widzisz mi np. Mediaexpert popadł, sprzedając mi używaną kuchenkę Gazowo - Elektryczną. Nie informując o tym!

EURO RTV AGD. Mają dość sztywne zasady, nie przyjmują zwrotów. Co jest po częsći dobre dla produktów agd, z resztą rtv też. Mają spokój, i mniej problemów z Januszo / Grażynami co robią sobie jaja, i sami nie wiedzą czego chcą.

26 minut temu, gangi007 napisał:

podobno w sklepie internetowym są zapakowane nówki

Raczej zapakowywane nówki są poza taśmą produkcyjna, potem magazyn = Sklep / Klient.

Nie czaje jak nówki mogą być zapakowywane w sklepie internetowym? :)

Wracają do Agd, przecież ku1wa jak może sklep przyjąć np. Lodówkę? rozpakowaną i jeszcze jak piszesz u[beeep]aną?

Taka lodówka np. Prosto od Producenta z fabryki, jest tak opakowana pancernie. Listwy z drewna po bokach, ubrana w duża ilość styropianu, a na końcu opakowana w grubą filie nakładaną na ciepło. Jeżeli by przywiezli ze sklepu tylko ostreczowaną tylko na czarno, wylecieli by razem z nią.

Edytowane przez Robert_1988_KrK
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SONY A1 65'' w Sony Center za 12641zł.

3 minuty temu, Robert_1988_KrK napisał:

Nie czaje jak nówki mogą być zapakowywane w sklepie internetowym?

Chodziło mi o magazyn,gdzie są.

A info mam od kumpla=kierownik.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Sławek M. napisał:

Halo promocje! Gdzie jesteście? Chcę kupić ten tv w końcu :D 

W mniejszych sklepach ;) A tak na poważnie to przecież raczej logiczne, że na nowości nie robi się promocji - najlepsza cena na ten model to będzie pewnie za rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, MaXeN napisał:

W mniejszych sklepach ;) A tak na poważnie to przecież raczej logiczne, że na nowości nie robi się promocji - najlepsza cena na ten model to będzie pewnie za rok.

Na jaki model, bo rozważam dwa :) Na b7 wiem, że są promocje co jakiś czas. Jak będzie jakaś konkretna to się skuszę. Szkoda, że nie zdążyłem na te promocje z Xbox one...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie było promocji w tym wątku dlatego wrzucam. Aktualnie w Euro RTV AGD jest promocja drugi produkt 20% taniej. Za 1 sztukę OLED55B7V wychodzi wychodzi 5045,40 zł. Minus, że trzeba kupić 2 sztuki ale zawsze można się z kimś dogadać...

image.thumb.png.abba7cc0f8d1c24b62c2726449db42e4.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dawno nie było promocji w tym wątku dlatego wrzucam. Aktualnie w Euro RTV AGD jest promocja drugi produkt 20% taniej. Za 1 sztukę OLED55B7V wychodzi wychodzi 5045,40 zł. Minus, że trzeba kupić 2 sztuki ale zawsze można się z kimś dogadać...
image.thumb.png.abba7cc0f8d1c24b62c2726449db42e4.png
Grubo :D Dałem 6400 w zeszłym roku. Myślałem, że już za wiele cena nie spadnie, a tu proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze jest ktos z okolic Tarnowa  ? Jestem chetny na jeden z egzemplarzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia ‎2018‎-‎05‎-‎12 o 16:09, pioterko napisał:

Dawno nie było promocji w tym wątku dlatego wrzucam. Aktualnie w Euro RTV AGD jest promocja drugi produkt 20% taniej. Za 1 sztukę OLED55B7V wychodzi wychodzi 5045,40 zł. Minus, że trzeba kupić 2 sztuki ale zawsze można się z kimś dogadać...

image.thumb.png.abba7cc0f8d1c24b62c2726449db42e4.png

Taaa aaaa!  produkt w magazynie-szybka wysyłka! albo z wystawy sklepu stacjonarnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chętnie kupię z kimś wspólnie 2 egzemplarze. ma1234 jestem z gdańska... ale może da radę załatwić przy zamówieniu 2 sztuk odbiór jeden w gdańsku a 2 w tarnowie... Jak jest ktoś z gdańska i jest zdecydowany na zakup to możemy razem podjechać do Euro. W razie czego pisać na moodzel na [gmail].com

Edytowane przez Piotr Modzelewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie jest to może jakaś super promocja ale zawsze coś..LG B7 55cali za 5500zł; A7 za 3800zł czyli tyle ile najtaniej na allegro..( inne oledy tez taniej od 200zł do 900zł )

https://mediamarkt.pl/lp-180527-stary-na-nowy-telewizory/rtv-i-telewizory/telewizory?filter[8576][0]=678236

Edytowane przez Peter_21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Zastanawiam się nad zakupem Oleda w rtv, 65 b7 jest za 8999 i 2 raty gratis, czy to dobra okazja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W MM na Okęciu w Warszawie jest 65W7 w przecenie na 20500.

sprawdzilem i radzę unikać.

na czerwonej planszy wypalone logo LG a na białej DOLBY.

przebieg to 2400 h i 225 kompensacji 4h i aż 30 ręcznie wywołanych.

i ma wyłączone podbicie jasności trybu sklepowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...