Skocz do zawartości
BoDeX

Okazyjne ceny telewizorów OLED - promocje! (tylko info o promocjach)

Rekomendowane odpowiedzi

W tej chwili BJ55 9349 na allegro 20rat 0%. Chyba warto poczekać, wejdą modele 2017 niech cena zejdzie do 8200,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze Polska premiera LG Oled na 2016 rok była zaledwie 4 miesiące temu. Wiec serii na 2017 można w Polsce spodziewać się za 8 miesięcy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle tydzień temu było 3500, fajnie by było jakby tak wszędzie cena leciała w dół 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Szwecji w czarny piątek LG 55 B6 był w przeliczeniu za około 7200 zł., również we Włoszech ponownie chwilowo była cena około 7200 zł. W Polsce możemy tylko pomarzyć o takich prawdziwych promocjach. U nas drobniejsi krajowi przedsiębiorcy bardzo szybko chcą się mocno wzbogacać;), więc takich cen nie może być, nawet przez chwilę:mellow:. A Ci wielcy zagraniczny mają z kolei znaczące koszta działalności, więc tym bardziej, chociaż na zachodzie mają jeszcze większe koszta, a mimo to potrafią cyklicznie oferować realne super promocje. Może dlatego, że na zachodzie właściciele firm już są bogaci- mają wille, mercedesy i inne majątki i zapewne większą konkurencję, która u nas nie jest najgorsza w branży RTV, ale mogłaby być większa (wiele firm jest tak naprawdę w jednych rękach po przejęciach, więc konkurencja jest mniejsza niż mogłoby się to wydawać). Chyba jedyną szansą na niższe ceny w przyszłości w Polsce jest pełna i może trochę wymuszona na sprzedawcach liberalizacja unijnego rynku handlu internetowego. 

  • Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś broni Ci kupować w Szwecji czy we Włoszech?

 

Zapytam ... A kto niby ma wymusić na przedsiębiorstwach tą liberalizację? I co wg. Ciebie ona oznacza?

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, pmcomp napisał:

Zapytam ... A kto niby ma wymusić na przedsiębiorstwach tą liberalizację? I co wg. Ciebie ona oznacza?

Dobra, zmiana. Znacjonalizuje wszystko co się da, a reszta biznesu sama ucieknie.  To co zostanie będzie się nazywać np. "Dobry Market", "Dobra Biedronka" czy "Dobry Saturn" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2016 o 20:42, Newren napisał:

Niezłe promo w Niemieckim Saturn

http://www.saturn.de/de/product/_lg-oled65b6d-2103805.html

LG OLED65B6D, 164 cm (65 Zoll),2999 euro.

Macie pomysł jak kupić na Saturn.de?

nie ma opcji odbioru w markecie a przesyłka tylko na terenie Niemiec.

ktos korzystał z opcji dostawy na adres na konkretna godzinę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Macie pomysł jak kupić na Saturn.de?
nie ma opcji odbioru w markecie a przesyłka tylko na terenie Niemiec.
ktos korzystał z opcji dostawy na adres na konkretna godzinę?

Można próbować przez : https://www.mailboxde.com
Korzystałem przy zakupie telefonu gsm (350E), usługa ok.
Chociaż z uwagi na wartość i specyfikację towaru to ryzykowne...

-->>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno jest problem z gwarancja. LG Polska nie do końca chce chonorowsc takie gwarancje. Wręcz w samym regulaminie gwarancji jest zapis ze tylko produkty z LG Polska. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.12.2016 o 00:17, pmcomp napisał:

A czy ktoś broni Ci kupować w Szwecji czy we Włoszech?

 

Zapytam ... A kto niby ma wymusić na przedsiębiorstwach tą liberalizację? I co wg. Ciebie ona oznacza?

Albo nie wszystko zrozumiałeś albo udajesz, że nie rozumiesz. Żeby kupić w Szwecji lub we Włoszech albo w dowolnie innym kraju UE muszę do tego kraju wyjechać i sam sobie zakupiony TV przywieź do Polski, więc po co ta gadka, że nikt mi nie broni kupować w tych krajach?

Liberalizacja ma polegać na tym, że nie będzie ograniczeń krajowych (regionalnych) w ramach UE, jak jest to teraz w miażdżącej większości przypadków. Nie znalazłem jeszcze zagranicznego sklepu internetowego w UE, którego Regulamin dopuszczałby możliwość wysyłki do innych państw UE, z wyjątkiem nielicznych przypadków do kraju sąsiedniego, np. co poniektóre sklepy z Luksemburga wysyłają do krajów sąsiednich, ale to jest akurat oczywiste. W przeciwnym razie ich istnieje chyba nie miałby dużego sensu. Lub też np. niektóre sklepy z Belgi wysyłają do Francji.

A dlaczego ma być jakieś niezbyt represyjne (np. uzależnione od wielkości obrotów) wymuszanie możliwości sprzedawania przez sklepy internetowe wszystkim obywatelom UE i wysyłania towarów do innych krajów Wspólnoty? Ano dlatego, że albo UE tworzy wspólny, jednolity rynek albo tylko udaje, że to robi. Jeśliby w Polsce były tego rodzaju ograniczenia geograficzne na poziomie województw, to uważałbyś, że wszystko jest ok?

Na szczęście w tej sprawie nie tylko się w UE mówi, ale też działa i to już na ostatecznym stadium procedury.Oto najnowsze i bardzo ważne informacje sprzed zaledwie kilku dni: http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/reforma-rynku-cyfrowego-bedzie-latwiej-robic,28,0,2208028.html 

Obecnie koszta wysyłek cięższych i większych paczek pomiędzy krajami UE są dość duże, ale w przypadku utworzenia realnego wspólnego rynku sprzedaży internetowej one stanieją, bo zrobi się ruch (dosłownie oraz w kurierskim biznesie), który tylko będzie się powiększał, a więc ceny przesyłek będą spadać, a jednocześnie pojawi się zagraniczna konkurencja dla krajowych sprzedawców internetowych- nie liczę sklepów stacjonarnych, szczególnie molochów, bo oni dla mnie od dawna nie są cenowo konkurencyjni. Ale każdy oczywiście ma prawo wyboru i może się dowartościowywać kupując za znacznie większe pieniądze.  

  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno jest problem z gwarancja. LG Polska nie do końca chce chonorowsc takie gwarancje. Wręcz w samym regulaminie gwarancji jest zapis ze tylko produkty z LG Polska. 

Chyba wazne,  co jest napisane w karcie gwarancyjnej dostarczonej wraz z towarem zakupionym w Niemczech, Czy jest to gwarancja "europoejska", czy sa tam jakies wykluczenia, albo ograniczenia do rynku DE  (wzglednie DE/AUS/CHF), czy moze  rowniez jakies odniesienie dla towaru uzywanego i wymagajacego naprawy  w PL.

A swoja droga, skoro jest taki zapis w polskiej gwarancji, ograniczajacy prawa konsumenta wspolnego rynku, ktory chcialby czuc sie nieskrepowany, zgodnie z dyrektywami unijnymi, to moze  jest podstawa do zgloszenia so UOKiK-u?

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest dla mnie problemem gwarancja tylko w DE za to problemem jest brak możliwości zakupu online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtaniej w Polsce mimo wszystko jest na allegro - jest tam parę sklepów łącznie z sklepem firmowym Allegro. 

 

Jak odbiór osobisty to Avans lub Media Expert za 9999 zł do tego 500 zł rabatu i dodatkowo XBOX.  Mówie o LG B6J  55 cali. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, gdyby ktoś chciał i potrzebował to mam do oddania w rewelacyjnej cenie model E6. Pytać pytać pytać!;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.12.2016 o 15:51, WPPP napisał:

Albo nie wszystko zrozumiałeś albo udajesz, że nie rozumiesz. Żeby kupić w Szwecji lub we Włoszech albo w dowolnie innym kraju UE muszę do tego kraju wyjechać i sam sobie zakupiony TV przywieź do Polski, więc po co ta gadka, że nikt mi nie broni kupować w tych krajach?

Liberalizacja ma polegać na tym, że nie będzie ograniczeń krajowych (regionalnych) w ramach UE, jak jest to teraz w miażdżącej większości przypadków. Nie znalazłem jeszcze zagranicznego sklepu internetowego w UE, którego Regulamin dopuszczałby możliwość wysyłki do innych państw UE, z wyjątkiem nielicznych przypadków do kraju sąsiedniego, np. co poniektóre sklepy z Luksemburga wysyłają do krajów sąsiednich, ale to jest akurat oczywiste. W przeciwnym razie ich istnieje chyba nie miałby dużego sensu. Lub też np. niektóre sklepy z Belgi wysyłają do Francji.

A dlaczego ma być jakieś niezbyt represyjne (np. uzależnione od wielkości obrotów) wymuszanie możliwości sprzedawania przez sklepy internetowe wszystkim obywatelom UE i wysyłania towarów do innych krajów Wspólnoty? Ano dlatego, że albo UE tworzy wspólny, jednolity rynek albo tylko udaje, że to robi. Jeśliby w Polsce były tego rodzaju ograniczenia geograficzne na poziomie województw, to uważałbyś, że wszystko jest ok?

Na szczęście w tej sprawie nie tylko się w UE mówi, ale też działa i to już na ostatecznym stadium procedury.Oto najnowsze i bardzo ważne informacje sprzed zaledwie kilku dni: http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/reforma-rynku-cyfrowego-bedzie-latwiej-robic,28,0,2208028.html 

Obecnie koszta wysyłek cięższych i większych paczek pomiędzy krajami UE są dość duże, ale w przypadku utworzenia realnego wspólnego rynku sprzedaży internetowej one stanieją, bo zrobi się ruch (dosłownie oraz w kurierskim biznesie), który tylko będzie się powiększał, a więc ceny przesyłek będą spadać, a jednocześnie pojawi się zagraniczna konkurencja dla krajowych sprzedawców internetowych- nie liczę sklepów stacjonarnych, szczególnie molochów, bo oni dla mnie od dawna nie są cenowo konkurencyjni. Ale każdy oczywiście ma prawo wyboru i może się dowartościowywać kupując za znacznie większe pieniądze.  

To znajdź sobie taki sklep co wysyła do Polski. Jest ich mnóstwo. Ja się nie spotkalem z takim co nie wysyła. I do tego można zakupic w cenie net jak ktoś może.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupcie sobie w Media Expert albo innych sklepach - LG weryfikuje skąd są telewizory i tylko z sieci TV dostają Konsole gratis - tam TV kosztuje 9999 zł odliczcie konsole od tej ceny to się już robi cena 8300 jak doliczycie rabat 500 zł na zakupy w ME jeśli wam dają to juz jest 7800 - Fakt wydać trzeba 9999 ale reszte da się sprzedać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, pmcomp napisał:

To znajdź sobie taki sklep co wysyła do Polski. Jest ich mnóstwo. Ja się nie spotkalem z takim co nie wysyła. I do tego można zakupic w cenie net jak ktoś może.

Sprawdzałem to w kilku krajach w najtańszych sklepach, bo i po co mam sprawdzać w tych droższych i najdroższych, kiedy wówczas cena wyrównuje się lub przekracza polską. I żaden z tych najtańszych sklepów, czyli jedynie rozważanych do dokonania zakupu, nie wysyła do Polski. Pomijając zapisy w ich Regulaminach (w większości jest napisane, że dostawa tylko na terenie ich kraju) i tak pisałem do nich zapytania o wysyłkę do Polski i otrzymywałem odpowiedzi, że nie wysyłają do Polski. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...