Skocz do zawartości
Gmeru

TEST: Samsung J6300 / J6200 55" Full HD

Rekomendowane odpowiedzi

Wygooglanie terminu "auto dimming" nie zwraca odpowiedzi związanych z telewizorami/graniem, więc trochę nie na miejscu ta ostatnia "porada" ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio trochę pogralem w trybie gry i powiem że obraz duzo lepszy niż na pc mode. Podstawą to sharpness dać na 0 i kolor kolo 60 i tryb gry jest spoko do gier ;)

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trybie PC pewnie włącza się pełen kolor 4:4:4 i rośnie IL?


W trybie PC pewnie włącza się pełen kolor 4:4:4 i rośnie IL?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do grania na PS4 znakomicie, sam go użytkuję głównie w ten sposób od ponad 2 miesięcy.

Co do anteny naziemnej - nie mam pojęcia, nie podłączałem....

Programy HD zapewne tak, bo czemu by nie - ale SD przy tej przekątnej to już jednak będzie kiepski odbiór - w zależności kto czego oczekuje ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takim razie co mi polecicie za tv do ps4 odległosc od tv to niecałe 2 metry do 4500 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież napisałem powyżej - do PS4 ten telewizor nadaje się DOSKONALE.

Pisałem jedynie, że kanały w standardowej jakości to będzie lipa - zwłaszcza z tak bliska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to w takim razie jakiej wielkosci mam brać telewizor żebym sie tej kiepskiej jakosci nie doswiadczył i czy inne firmy jakos jepiej sobie dają rade z sygnałem z naziemnej anteny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radzio

ale czemu upierasz się przy SD?

Programów w SD jest już coraz mniej, i naprawdę nie da się nic zrobić z tym, że program który był przed dziesięcioleciami projektowany na telewizory wielkości jakichś 24-30" wyglądał dobrze na 60".

Po prostu, chcesz grać na PS4 i oglądać programy w HD (których też jest kilka/naście na antenie naziemnej) - bierz tego Samsunga. Jeżeli upierasz się przy programach SD - postaw obok 24" telewizor kineskopowy. Za 50 zł dostaniesz na Allegro, na OLX często za darmo, u mnie w piwnicy też mam taki do oddania ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie upieram się przy sd tylko chodzi mi o to że 70% tv bedzie wykorzystywany do grania na ps4 a reszta do oglądania telewizji z anteny naziemnej nie mam pojęcia ile jest z naziemnej anteny kanałów hd a ile sd dlatego się pytam jak ten model samsunga bedzie sobie radził z sygnałem sd bo zastanawiam sie jeszcze nad paroma innymi modelami takimi jak samsung ju7000 48 albo sony w755c lub w809c 50 cali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj radzio 133 jeżeli 70 procent do gier to zostań przy tym wyborze JU6200 nie pchaj się w jakieś drogie modele których możliwości nie wykorzystasz,Z sygnałem sd nie będzie sobie radził myślę żaden tv. bo z pustego Salomon nie naleje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie i jego możliwościach to chyba faworyt.Ten ju7000 to zupełnie inna pólka cenowa i możliwowościowa i nie wiem czy go wykorzystasz? a Sony boję się Androida .Jak kupisz napisz co wziąłeś i jak się sprawuje.A może panasonic tx55cx700?

Edytowane przez Medard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania o 60", jestem na kupnie i proszę użytkowników o jakąś recenzję po pewnym czasie. O 50-55 wiemy już dużo, a jak z tą matrycą Sharpa 60"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po doświadczeniu z podobną matrycą od Sharpa w modelu h7000 można napisać jedno

Jest bardzo tak sobie.o ile do gier moze i być ok to do filmów juz bedzie problem z kolorem i czernią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po doświadczeniu z podobną matrycą od Sharpa w modelu h7000 można napisać jedno

Jest bardzo tak sobie.o ile do gier moze i być ok to do filmów juz bedzie problem z kolorem i czernią

Problem z czernią? czyli co czarny nie będzie czarny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdura - mam w domu tą 60" trzeci miesiąc, czerń jest lepsza niż w mojej poprzedniej plaźmie 50" Samsunga. Kolorom też nie mogę nic zarzucić.

Ktoś w ogóle już potwierdził, że w 60tce siedzi Sharp?;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze zanim napisze sie bzdura to proponuje przeczytać kilkanaście razy ze zrozumieniem tekst na który sie odpowiada.Jak nie pomoże to może literowanie na głos będzie ok ;)

Czy ja napisałem ze w 60j6200 czerń i kolory będą gorsze.Napisałem tylko że analogiczna sytuacja była w modelu h7000.O ile model 55 calowy byl bardzo dobry to 60 calowy miał właśnie matryce od Sharpa i był bardzo taki sobie.Ani Samsung ani AUO nie robi matryc w tym rozmiarze pozostaje Sharp.Więc jeśli potwierdzi się że w 60 siedzi Sharp to jest duże prawdopodobieństwo że matryca ta będzie odstawać od wersji 55 calowej

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki RH za rozwianie wątpliwości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...