Skocz do zawartości
Maciej Koper

TEST: Panasonic CX700 / CXM710 / CXE720 50" Ultra HD 4K 3D LED LCD Firefox OS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kupiłem do tego tv okulary 3d i mam problem z aktywacją. Instrukcja jest w 15 językach ale nie w polskim LOL.

Okulary to model ty-er3d5ma. Z tego wyszukałem ma zaświecić zielona dioda. Nie jestem pewien czy w przypadku tego modelu.

W każdym razie robię to tak.

1. Uruchomiam okulary i tu miga czerwona dioda.

2. Uruchamiam film 3d i w telewizorze ustawiam na 3d

3. Okulary przysuwam do ekranu (pisze mniej niż 50cm)

W rogu ekranu pojawia się małe okienko z poziomem naładowania baterii i znika po ok 3-4 sekundach.

W okularach powinna się zaświecić (chyba) zielona dioda ale miga tylko czerwona.

Może trzeba ustawić w jakiś tryb aby sparować okulary z tv.

Proszę o wskazówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dokladnie taki symbol ty-er3d5ma?

Okulary moga nie dzialac.Ten model okularow czyli ty-er3d5ma to model okularow z 2013 roku .Wpisz w google.. okulary 3D od modelu ST60 na plaźmie ST50. Przeczytaj informacje w pierwszym linku w wyszkukiwarce google.

Model okularow przeznaczony do konkretnego typu telewizora jest w tabelce po prawej stronie. Na internetowej stronie panasonic global..

http://av.jpn.support.panasonic.com/support/global/cs/tv/compatibility/3d_eyewear/eu.html

Edytowane przez grundig

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Znam tą tabelę i pasują.

Zanim wybrałem ten model również widziałem wpisy użytkowników którzy mają ten TV ten model okularów.

Zajrzałem w ten link z w google i tam jest inny model ma końcówkę MA, a mój ME. Mój błąd zaraz poprawię poprzedni wpis.

Edit. Nie mogę poprawić mój model to: TY-ER3D5ME

Może być też tak że działają tylko ja tego nie zauważam bo bawiąc się przyciskiem obraz jest taki jak bez okularów,

a jak się naciśnie to wygląda prawie jak normalny tylko widać cienie. Może jakaś kalibracja potrzebna.

Edytowane przez Dron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę edytować poprzedniego wpisu.

Problem rozwiązany. Wina była materiału źle był nagrany na dekoderze.

Wygląda na to że czerwona dioda ma migać bo zielonej nie ma w tym modelu.

Poziom stanu baterii sprawdza się poprzez zbliżenie okularów to TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam to znowu ja.

Pytanko odnośnie 3D. Próbowałem w TV odtwarzać filmy z Youtube. TV jest połączony z siecią oczywiście.

Ale chyba w ten sposób odtwarzanie materiałów 3D nie działa.

Znalazłem informacje "opcję 3D w telewizorze Panasonica możemy włączyć tylko wtedy, gdy obraz przesyłany jest przez HDMI lub złącze antenowe."

Więc chyba można zapomnieć o USB albo DVD. Tylko to co się nagra z TV na dekoder albo odtwarzacz BluRay 3D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś ma problemy z odtwarzaniem YT? u mnie po kilkudziesięciu minutach (albo po kilku godzinach, albo nigdy:) ) czarny ekran i cisza, oczywiscie wylacz/wlacz naprawia :)

a drugie pytanei o Netflxa - czy 4K to jak rozumiem materiały po VPNie? czy jednak nasz region cos ma no właśnie - czy w naszym regionie jest co oglądać na Netflixie

a jeszcze jedno :) używa ktoś TVN playera? :) bo u mnie szarpie strasznie - ale nie wiem czy to nie jest wina serwerów playera a nie buforowania w TV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam takie szybkie i proste pytanka :)

Jest jakas mozliwosc zainstalowania flash playera w przegladarce? Oraz jak sobie poradzic z "Video Format or MIME Type is not supported"? Ten problem wystepuje przy 60% filmow z cda.

Z gory dziekuje za pomoc. Pozdrawiam.

Edytowane przez stamize

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Macie taki problem w playerze TVN obraz jest przyspieszony ?

Wysłane z mojego G620S-L01 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bartmeces

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wylacz lub ustaw na minimum funkcje Intelligent Frame Creation i sprawdz czy jest poprawa.


Żyj w tym świecie. Widzę, że nie rozumiesz podstawowych rzeczy...

Tez nic nie rozumiesz i jeszcze masz bardzo dziwny nick.. mafia Mafia – tajna sycylijska organizacja przestępcza z głównym ośrodkiem w Palermo. To prawie tak jak bys mial nick ss albo gestapo i sie tym szczycil

Edytowane przez grundig

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blade pojecie masz o tv a tym bardziej o swoim sprzecie.

Prywatnych wycieczek tez nie przeprowadzaj. Grundig... Nazwa niemiecka wykupiona przez chinoli. Jestes azjatyckim emigrantem siedzącym w Niemczech? Daruj sobie.

  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mieszkam w Polsce .Moj nick jest neutralny. .Dlaczego grundig? bo kiedys mialem magnetofon szpulowy grundiga zk-120( na licencji grundiga) lampowy :D, byla tez wersja zk-120T tranzystorowa. Pozniej kupilem Polski magnetofon Aria i mam sentyment do tej marki czyli grundiga i magnetofonow szpulowych :D .Mafia zle sie kojarzy bo to organizacja przestepcza. I jeszcze twoj avatar z napisem ubezpieczone przez mafie czy jakos tak.

Edytowane przez grundig

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Masz z tym jakiś problem? Należysz do oazy? Naruszam Twoje uczucia religijne?

Sorry bardzo, ale na forum jestes od 4 miesięcy, a ja od 9 lat i raczej nie będę tego zmieniał ;)

Dalej na ten temat dyskutować nie bede, bo chyba nie jest ten temat do tego stworzony.

Edytowane przez mafia35

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjasnilem dlaczego mam taki nick teraz kolej na ciebie.Napisz czy jestes fanem organizacji przestepczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

12f3d93669b3c56fa75bba30cc2e3a48.jpg

Takie pytania to na www.sympatia.pl a nie na forum o hdtv...

Edytowane przez mafia35
  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie darze cie symapatia ale zwracam uwage na twoj nick.Taki nick powinien byc zabroniony bo mafia to organizacja przestepcza.Chyba ze nie wiesz co to takiego mafia to wczesniej wyjasnilem.

Edytowane przez grundig

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie darze cie symapatia ale zwracam uwage na twoj nick.Taki nick powinien byc zabroniony bo mafia to organizacja przestepcza.Chyba ze nie wiesz co to takiego mafia to wczesniej wyjasnilem.

Jesteś po prostu zaj*bisty...

Smutne masz życie. Tyle rzeczy ci przeszkadza, tyle cię omija. Nie możesz jeść ciasteczek mafijnych, w mafię na kompie też pewnie nie grałeś. Ojca chrzestnego też nie oglądałeś.... Żal mi Ciebie, serio ;)

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam.

Big Paul Castellano :-)

Rodzina nie śpi

Wysłane z mojego X600 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam takie szybkie i proste pytanka :)

Jest jakas mozliwosc zainstalowania flash playera w przegladarce? Oraz jak sobie poradzic z "Video Format or MIME Type is not supported"? Ten problem wystepuje przy 60% filmow z cda.

Z gory dziekuje za pomoc. Pozdrawiam.

F5 bo nie kazdemu chce sie czytac spam powyzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jesteś po prostu zaj*bisty...

Smutne masz życie. Tyle rzeczy ci przeszkadza, tyle cię omija. Nie możesz jeść ciasteczek mafijnych, w mafię na kompie też pewnie nie grałeś. Ojca chrzestnego też nie oglądałeś.... Żal mi Ciebie, serio ;)

Nie wiem co to takiego komp, napisz normalnie czyli komputer .Film ojciec chrzestny ogladalem na kasecie vhs.Mafia kojarzy mi sie tylko z jednym - to organizacja przestepcza.Tez zal mi ciebie .

Witam takie szybkie i proste pytanka :)

Jest jakas mozliwosc zainstalowania flash playera w przegladarce? Oraz jak sobie poradzic z "Video Format or MIME Type is not supported"? Ten problem wystepuje przy 60% filmow z cda.

Z gory dziekuje za pomoc. Pozdrawiam.

Nie ma mozliwosci zainstalowania flash playera. Filmy z cda mozesz obejrzec w komputerze lub pobrac na dysk.Skopiowac film na pendrive i obejrzec w telewizorze.Jak pobierac film z cda trzeba wpisac w google

Jak pobierać filmy z cda.pl

Edytowane przez grundig

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

od jakiegoś czasu jestem szczęśliwym posiadaczem tego tv. Dziś zakupiłem sprzęt grający i powstała szansa aby podłączyć dźwięk za pomocą kabla optycznego. Jakie było moje dziwienie gdy po podłączeniu kabla do TV i wieży nie wydobył się z niej żaden dźwięk nadawany z TV. Zapewne są jakieś ustawienia, które trzeba zmienić, pytanie tylko jakie i co zrobić by wszystko działało jak należy. Proszę Was bardzo o pomoc.

Pozdrawiam, Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam.

Zajrzyj do instrukcji telewizora w pliku pdf na plycie np strona 54 ,87, 93,152.Lub pobierz instrukcje z internetu.Menu dzwiek wybor ustaw spdif i ok.

Wybierz pozycje auto.

Edytowane przez grundig
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Spróbuję tak dziś ustawić i zobaczymy czy będzie działać.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...