Skocz do zawartości
pmcomp

TEST: Mede8er MED800x3D / MED600x3D - player odtwarzający 3D BD ISO z zewnętrznymi napisami

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy ktoś spotkał się z problemem wyświetlania zdjęć JPG w trybie pokazu slajdów? Po ostatniej aktualizacji oprogramowania (wgrania łatek) gdy uaktywnię  funkcję   " Tryb pokazu slajdów" w zakładce INNE, na ekranie TV nic się nie wyświetla, ekran pozostaje szary choć miniatury fotek są wyświetlane prawidłowo. Po wyłączeniu tej funkcji, mogę oglądać zdjęcia jednak nie ma możliwości ich "przewijania". Właściwie to nie mogą z nimi nic zrobić np. powiększyć. Ktoś spotkał się z taki zjawiskiem? Można to jakoś naprawić ? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od reseta do ustawień fabrycznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam Mede8er 800x3d stoi w sypialni podpięty do netu i zamierzam kupić nowy TV na którym można by było oglądać filmy z medera ale po sieci. Polecicie cos do 3500zl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mede8er nie ma funkcji serwera UPNP/DLNA, a TV przez sieć obsługuje tylko takie serwery. Jeżeli chcesz mieć centralny dysk na dane, do którego podłączasz przez sieć telewizory czy amplitunery sieciowe, pomyśl o serwerze NAS. Med8er także może ciągnąć dane z takiego serwera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz. Mam 600x3d podpięta do niego poprzez router i oba się widza, wiec pomyślałem ze z TV będzie podobnie

Myślę nad serwerem ale te gotowce są dość drogie pozostaje zrobić cos ze starego pc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mede8er'a 600x3d, aktualnie leży w szafie :) może go jeszcze kiedyś podłącze, teraz zainwestowałem w 2 odtwarzacze, od roku mam miboxa i nowiutki sprzęcik alfawise 3/32GB h96 pro+.

Na obu wszystko leci na KODI i nie potrzebuje niczego ściągać ... ufff, med8er był jak dla mnie przyzwoitym sprzętem ale jego czas u mnie przeminął :)

Kupowałem tutaj: https://bestbuy24h.pl/pl/p/TV-BOX-H96-pro-smart-3GB-32GB/43

cena jak u skośnookich braci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam

na starym pc z win7 64 uruchomiłem serwer plex i udostępniłem kilka filmów. Wszystko fajnie tv go widzi lapek tez ale już żaden z mederow (600 i800X3d) już nie,mało tego,pc i lapek nie mogą się z nimi połączyć nie widza ich w otoczeniu sieciowym. Panowie co na mieszałem nie wiem.Zastanawiam się na kupnem Synology DS218play ale ta cena. Co o nim sadzicie?

Edytowane przez Jarek1974

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam mede8er'a 600x3d, aktualnie leży w szafie może go jeszcze kiedyś podłącze, teraz zainwestowałem w 2 odtwarzacze, od roku mam miboxa i nowiutki sprzęcik alfawise 3/32GB h96 pro+.
Na obu wszystko leci na KODI i nie potrzebuje niczego ściągać ... ufff, med8er był jak dla mnie przyzwoitym sprzętem ale jego czas u mnie przeminął
Kupowałem tutaj: https://bestbuy24h.pl/pl/p/TV-BOX-H96-pro-smart-3GB-32GB/43
cena jak u skośnookich braci


A gdzie tam kupowałeś , to twoja oferta , podobnie jak na Allegro . To temat o mede8erze a nie nachalna reklama na produkty ściągane przez Ciebie z Chin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam,

Czy mógłby mi ktoś powiedzieć dlaczego poprzez wyjścia coaxial/optical nie odbieram dźwięku w 96khz? Plik flac, odtwarzacz podpięty do DACa.

Edytowane przez Rafał Kropidłowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nadal mam problem z okładkami filmów w JUKEBOXE. Okładki się pobierają, jednak są zniekształcone tylko w JUKEBOXIE, gdy przechodzę do edycji jakiejś okładki do są wyświetlane prawidłowe, powtórne ich pobranie nie rozwiązuje problemu. Dysk przeskanowałem pod kątem błędów, zostały naprawione. Jakieś sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Na stronie producenta jest nieatywny link do programu DroidME

W necie tez go nie mogłem znaleźć .

Czy to jeszcze aktywny projekt i czy jest ten program osiagalny?

Jak nie to moze ktos jakis podobny polecic?

A drugie pytanie jak sie programuje ten przycisk z boku(med800x3d) pilota który wyłacza urzadzenie, w intrukcji  jest ze jest programowalny a nie moge sie doczytac jak to zrobic.

Edytowane przez Michal Swiderek
Nie chce pisac swoich postów jeden pod drugim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam nadal mam problem z okładkami filmów w JUKEBOXE. Okładki się pobierają, jednak są zniekształcone tylko w JUKEBOXIE, gdy przechodzę do edycji jakiejś okładki do są wyświetlane prawidłowe, powtórne ich pobranie nie rozwiązuje problemu. Dysk przeskanowałem pod kątem błędów, zostały naprawione. Jakieś sugestie.
Zrób update do najnowszej wersji, miałem tak samo i po aktualizacji wróciło do normy.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.12.2018 o 18:51, Michal Swiderek napisał:

 Na stronie producenta jest nieatywny link do programu DroidME

W necie tez go nie mogłem znaleźć .

Czy to jeszcze aktywny projekt i czy jest ten program osiagalny?

Pisałem kilka miesięcy temu na maila programisty z sugestiami drobnych poprawek, niestety bez odzewu. Wówczas jeszcze był program dostępny w sklepie Play.

Obecnie jedyna szansa to instalacja z kopii pliku APK, tak zrobiłem po reinstalacji telefonu.

Oryginalna nazwa pliku to: com.Lardonfou.droidME83p.apk trzeba poszukać w sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, darjo63 napisał:

Czy mede8er 600x3d wypuści do amplitunera Dolby Atmos ?

Tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia ‎2019‎-‎01‎-‎04 o 10:01, darjo63 napisał:

Witam.

Czy mede8er 600x3d wypuści do amplitunera Dolby Atmos ?

Witam!

Podłączam się do pytania:konkretnie 800x3d,chociaż to powinno być to samo...Najważniejsze,czy ktoś to sprawdził i odpalił z Meda na amplitunerze dźwięk Dolby Atmos?

Czy to tylko tak teoretycznie,że raczej(chyba) tak...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.12.2018 o 18:51, Michal Swiderek napisał:

 Na stronie producenta jest nieatywny link do programu DroidME

W necie tez go nie mogłem znaleźć .

Czy to jeszcze aktywny projekt i czy jest ten program osiagalny?

Jak nie to moze ktos jakis podobny polecic?

A drugie pytanie jak sie programuje ten przycisk z boku(med800x3d) pilota który wyłacza urzadzenie, w intrukcji  jest ze jest programowalny a nie moge sie doczytac jak to zrobic.

Podpinam się pod temat:

Jeden wyróżniony, programowalny przycisk pilota z możliwością przypisania funkcji. Zmienił mi się z pauzy na Power i nie wiem jak to zmienić z powrotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przytrzymaj ten programowalny przycisk z 5 sekund az zniknie i zapali  sie na nowo lampka na urządzeniu i potem naciśnij na pilocie przycisk którego funkcja ma byc przypisana pod ten programowalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Proszę o pomoc.
Wczoraj rozładował mi się laptop w czasie kopiowania po USB plików na dysk zewnętrzny Seagate,poczym odpiąłem przewód usb od laptopa pomijając program USb Disc Eject no i zonk .Odtwarzacze nie widzą wogóle tego dysku ,próbowałem wszelkich sposobów i nic nie daje.
Moglibyście koledzy coś doradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mam do Was pytanie, jaki na dzień dzisiejszy kupić odtwarzacz zewnętrzny który będzie mógł odtworzyć z dysku twardego liki ISO DVD wraz menu oraz ISO Bluray wraz z menu. Obrazy robione samodzielnie (pamiątki rodzinne). Fajnie by było jakby mógł odtworzyć kodek x265. Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś z oferty Dune HD. Dodali właśnie też całkiem sprawną obsługę menu BD 4K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Urządzenie przestało mi skanowac katalogi z samymi serialami tzn. kółko kreci sie w nieskończoność w trakcie skanowania.

Natomiast katalogi z filmami skanuje i rozpoznaje normalnie. MIał ktoś podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.04.2017 o 22:50, miyagi85 napisał:

Witam to był wina chyba antywirusa trochę pozmieniałem w zaporze i jakoś działa.Mam natomiast pytanie odnośnie wskaźnika oglądania.Po zmianie systemu niestety ta opcja u mnie nie działa, dodam  ze mam udostępnianie po sieci a nie podpięty dysk do made8era.Kiedyś też miałem taki problem, nawet pisałem w tym temacie i wiem że wtedy coś zmieniłem w udostępnianiu dysku ale niestety nie pamiętam co.Ktoś pomoże co trzeba zaznaczyć w udostępnianiu dysku aby wskaźnik oglądania działał poprawnie??

 

Potwierdzam u mnie to samo, nie znajduje w ogóle okładek seriali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...