Skocz do zawartości
VAMET

IcyBox MP3011HW

Rekomendowane odpowiedzi

U nie jest i działa super (w Arivie, może 20-30 % niejszy transfer niż z komputera), także nie lekceważ tego dodatku jeżeli może sie przydać. Powoli sprawdź ustawienia. U mnie zdarzają się sytuacje, że jak za czesto lub zbyt szybko z komputera sprawdzam torrenta to zawiesza się komunikacja player-komputer. Wszystkie czynnośco powinny być wykonywane gdy strona otworzy sie do końca, bez pośpiechu. Miałem chyba przypadek, że gdy zbyt szybko dodawałem torrenta, to pojawiła się biała strona i wtedy już tego torrenta nie mogłem dodać, nie pamiętam jak sobie poradziłem, może jeszcze raz ściągnąłem torrent i zapisałem pod innna nazwą (mało prawdopodobne). Niemniej torrent pownien działać bardzo dobrze, przez kilka tygodni ściągnąłem 200 Gb, tylko w dzień i to nie zawsze, a łącze prawie najwolniejsze w kablówce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Sformatowałem HDD raz jeszcze i działa.

Być może sam jestem winien, ponieważ ręcznie wykasowałem jakieś pliki z katalogu BT ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli 1.5TB kosztuje 255 pln. ( 1TB = 170 pln.)

Jeśli 2.0TB kosztuje 440 pln. ( 1TB = 220 pln.)

Trzeba być ślepym, aby nie zauważyć różnicy w cenie 1TB na w/w dyskach. :)

A do ich obsługi wcale nie potrzeba NAS-a za tysiące pln. - wystarczy stacja dokująca za 80-100 pln.

mnie nie interesuje co komu wystarczy .. mnie interesuje to co jest mi potrzebne do MOICH zastosowań ...

mnie sie bardziej oplaca kupić 1 NAS + 4x2TB dyski niż 2 NASy + 6 1,5TB dysków :P prosta kalkulacja :P

a stacje dokująca sam sobie używaj i noś ja z miejsca na miejsce, ja mam NASa w szafce nad drzwiami, zamknietego, ktorego nie slychac i korzystaja z niego wszyscy domownicy :P .. co wiecej, ma nawet taką sprytną opcje z warunkowym dostępem do róznych czesci dysków co ladnie pozwala podzielić go na cześć domowa i firmową :P do tego obsługuje 256bitowy AES wiec o dane firmowe martwićsie nie muszę ....

sam sobie kupuj stacje dokujące kolejne do każdego sprzętu jaki masz osobno :P zobaczymy ile cie to wyniesie :P

nie po to sie buduje sieć, żeby sie pierdolić ze stacjami ...

jesli nie potrafisz zrozumiec tego, że sa ludzie majacy wieksze potrzeby od ciebie to nie mamy po co dyskutować ...

a jesli chcesz mi udowodnić, ze stacja dokująca zajmujaca miejsce i powodujace koniecznosc nieustannego pierdolenia sięz nią i uważania np. to na kota, to na psa to na 3 letnie dziecko lub inne kataklizmy zwiazane z posiadaniem rodziny, jest równie wygodna i bezpieczne jak NAS zamknięty w szafce stalowej z 6mm blachy, z drzwiczkami z 8mm blachy i gwarancją na 1godzinny ontakt z otwartym ogniem to ci współczuje wyobraźni i podejścia do życia :P

a jak ktos ma jeszcze dane dużo warte, np. projekty, każdy za kilka tysiecy i robi ich regularne backupy to też taniej wyjdzie go i sensowniej kupic kolejną stacje dokującą i kolejne dyski idac twoim tokiem rozumowania zamiast wszystko mieć na wygodnym i bezpiecznym NASIe .. w jednym miejscu i pod ręką ....

no ale znam takich co mają po 10-12 TB danych na plytach i twierdza, ze tak im pasuje bo tak ich wyszlo taniej bo ie musieli na raz tyle wydać :P ... ja sie z takich ciesze bo dzieki takim zarabiam :P

skapy tak jak pazerny albo dwa razy placi za to samo albo przy byle okazji i z byle powodu traci :P

Edytowane przez Cretino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba jakas nowa matematyka :) Bo wg standardowej roznica miedzy posiadaniem w srodku 1.5 a 2.0TB to nie 25zl jak piszesz a az 185zl,

czyli calkiem sporo.

A i dysk 2TB to tez malo, w koncu i tak zabraknie, tak wiec nie warto przeplacac i dokupowac w miare potrzeb najtansze rozwiazania.

To pisze posiadacz dyskow 200GB, 320GB, 3x500GB, 2x1500GB :)

Od duzych pojemnosci jest siec i dyski podpiete do latopa/peceta.

teraz se policz, tzn. dodaj cene wszystkich swoich dysków w momencie zakupu, ile wyjdzie? masz 5200 GB przestrzeni za ile?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cretino twój nick wyjaśnia wszystko - naucz się dziecko liczyć i przedewszystkim myśleć...i tak! każdy z nas ma NAS na 4 dyski za tysiaka(i to średni) tylko po to by móc sobie filmy pooglądać na playerku za 400 pln..brawo...

no logiki w twoim wywodzie nie ma żadnej

przy okazji wole kupić 2 obudowy z gigabitem i esata na dwa dyski niż jedną na 4 - zostanie mi spokojnie na jeden dysk - nie szastam kasa na lewo i prawo tylko wydaję z rozwagą - dlatego nie jestem głupi i nie kupuje dysków 2TB bo są za drogie jak na oferowaną pojemność - skończysz szkołę to może zrozumiesz

hergregon - łatwiej wydajniej i pojemniej ale jaka cena?to prawie 1500 pln....czekam co pokaże samsung na nowych talerzach to może 2TB stanieją

póki co za 250 zeta można kupić obudowę z raid 0/1 z usb i esata(niestety brak lanu) ale jak ktoś ma router z usb mass storage class (tplink 1043 :) ) to co za problem wpiąć huba i ze 4 takie obudowy :)

no ale prawdziwym problemem jest niestety straszliwie marny lan w tych wszystkich playerkach (wlan to już wogóle pomyłka)

1. co mnie to obchodzi co ma kazdy z WAS? mam swoje potrzeby ksztaltowac na Wasza miare i oceniac w oparciu o Wasze potrzeby? musialbym byc idiotą Twojego pokroju :P na dziś moja świadomość kształtuje mój byt :P

2. a gdzie ja napisalem, ze mam NASa za tysiaka do ogladania filmów na playerku? dla mnie NAS jest rozwiazaniem zintegrowaym i wygodnym, dopasowanym do wszystkiego tyle, ze ty masz probley z tym, zeby to zrozumiec, albo nie chcesz tego zrozumiec bo ci tak wygodnie z twojego ograniczonego punktu widzenia :P ...

3. nie jestes głupi? dla mnie jesteś :P a z pewnoscia ograniczony skoro rozumujesz w taki sposób, że ktos kupuje NASa po to, żeby sobie ogladać filmiki ... typowy debil bez wyobraźni :P

4. to co piszesz do gregora to jest kuriozum ... czy ty uwazasz, ze kazdy tu jest idiotą lub studentem, ktory swoj czas bedzie marnowal na szukanie czegos na 4 roznych dyskach i w obudowach? mam kupic 4 obudowy osobne? na jaki [beeep]? przeciez to wyjdzie też 1000 PLN ... za to mam NASa wlasnie ...

a może 4x 250 PLN to dla ciebie mniej niz 1000 pln za 4 zatokowy NAS? ja to pierdole bo mam wlasnorecznie zorbionego NAsa z 4 dyskami, ktorych mozna dolozyc jeszcze conajmniej 4 :P ... bo to softwereowy NAS z (na dzis) 8 portami SATA i wolnym slotem pod kolejny kontroler w który mozna by wsadzic klejne 8 dysków pewnie :P

no tak, ale bylbym logiczy i racjonalny jakby mial 4 pudelka a nie 1 :P ...

to ma taki sens jak kupienie przez drobnego przedsiebiorce 4 roznych samochodów z ktorych kazdy jest wyprowadzany z garażu raz w tygodniu :P jednego do wozenia kartofli, innego do pracowników, jednego dla siebie a ostatniego dla lansu :P

a co do ukonczonej szkoly to napisze tylko tyle baranie: akurat tego nie musze sie wstydzic bo mam wyksztalcenie lepsze niz conajmniej 99% Polaków :P

tyle, że ja tym nie muszę epatować i leczycw ten sposób swoich kompleksów tak jak ty :P

w szkole rozumu CI nie dodali jak widać:P

Ale max co przepchniesz przez USB to 30MB/s, choć można inaczej podpiąć ale wiąże się to z większymi kosztami

nie chce nikogo obrazićale guwno przez to przepchnie nie 30 MB/s ...

mam tego TP-linka, testowalem rozne oprogrmowania, linuksy też ...

max. transfer jaki wyciągnałem i jaki udalo m isie znależć w sieci w różnych testac htego sprzętu to było 11-14MB/s i to w obie strony z USB do sieci i z sieci do USB :P

a mój nasik czyta nawet do 110 MB/s :P nie spada poniżej 80MB/s .... nawet jesli jednoczesnie korzystaja z niego 4 osoby to dzieki odpowiednim priorytetom mogę swobodnie ogladac cos z ISO Blu z bitrate ok. 40Mbitów (bez probemu) ...

prosze o pokazanie mi obudowy na USB, podpinanej do TP-LInka, ktora obsluzy i 4 jednoczesne polaczenia w tym zapewni i dla conajmniej jednego z nich pasmo minimum 40Mbit/s :P

nie jest to absolutnie możliwe :P

cretino naprawdę już lepiej nic nie pisz...co komu po gigabicie skoro te sprzety maja max 100 megabit i to jeszcze marne?30 to wszystko co uzyskasz chocbyś miał i fibera w tym dysku

ja ciebie tez prosze nie odpowiadaj na moje posty bo jestes po prostu głupi :P

to mi po Gigabicie, że nawet jesli palyer ma tylko 100Mbit to jemu to starczy w zupełności ... a przy okazji nie krztusi mi to Gigabitowaj sieci :P

kumasz? ja se ogladam cos na playerku, ktory ma tylko 100Mbitowa sieć a cala reszta rodziny razem z KOTEM i psem nawet, wykorzystującałą resztę pasma a i na jakiegoś pracownika z biura pietro niżej tez pasma starczy :P

tylko mi nie pisz, żę jak 1 urzadzenie w sieci jest 100Mbit to ona cala tak działa bo to nie prawda i juz dawno jest sprzęt pozwalający na izolacją poszczególnych fragmentów i połączeń w sieci tak że najwolniejsze z urządzeń juz calej reszty nie ogrnicza ...

prosciej: jak mi mediaplaeer taki podtelewizorowy zajmie 30-40Mbit w sieci (a nawet i wiecej bo najwydajniejsze z takich plajków transferują nawet i 6MB/s) to mi zostaje jeszcze ponad 900Mbit/s w teori na cala siec :P

i po to jest miedzy innymi Gigowy NAS, bo rozwiazania na USB i twoim TP-Linku nadaja sie do kibla jesli z sieci korzysta wiecej niz 1 osoba na raz :P

wiesz teraz po co jest GB ethernet i w czym on pomaga?

Ale rozmawiamy o USB i 4 dyskach podłączonych do takiego huba, bo można mieć NAS ( jak większość z nas ) lub zewnętrzną obudowę na RJ'kę podpinaną do routera, wszystko kwestia kasy i możliwości

ale ja o tym wiem i wlasnie dlatego to napisalem bo uwazam, ze 4 kieszenie USB i router nawet TP-Link to pomysl przynamniej dla mnie idiotyczy :P

idiotyczny bo nie zapewnia sensowe wydaności ... 4 dysk iw 4 roznych obudowach to by genialny pomysl w opozycji na 4 dyskwy nas :P mialo byc taniej, rownie wygodnie i wydanie :P

a dla mnie to kupa bo znalezienie czegokolwiek trwa nie 10 sek a 10 minut, ogladac sie odechciewa ... poza tym nadal namawiam do testu takiego rozwiazania:

jednoczesne: ogladanie filmu 40Mbit/s przez router i z dysku USB do routera wpietego + 2 osoba z tego samego dysku FLAC niech odtwarza, 3 niech sobie przeglada Youtube ... a co bedzie jesli 2 osoby zechca ogladac w tym saym czasie 2 rozne filmy? router (nie tyle router a jego obsluga USC storage) sie zesra :P szczególnie jesli dlugosci odcinków kabli ethernet łączace poszczególne urzadzenia sa na granicy akceptowalnych przez standard :P

Z PC nie wiem.

Testujemy to głównie z NASem QNAPa. Ostatnio także z nowym NASem IcyBoxa (!). Sieć 1Gbit do ostatniego kabelka - a więc wąskim gardłem jest sam odtwarzacz.

Transfery liczbowo nie były testowane.

BDMV/m2ts z bitrate do 40Mbit i dźwiękiem HD idzie na granicy przepustowości. Czyli dodatkowe akcje w sieci zakłócą odtwarzanie.

BD ISO wymaga dodatkowej obróbki (rozpakowywania w locie) i tu już przycięcia są widoczne.

MKV w h264 w 1080p, z bitrate zmiennym, zazwyczaj średnim na poziomie kilkunastu Mbps nie sprawia problemów. Przy pikach powżej 30Mbps może się przyciąć.

Włączenie torrentów, transfery po sieci od strony PC do odtwarzacza w trakcie odtwarzania będą miały wpływ (negatywny) na płynność ww formatów.

Ale generalnie dużych różnic między odtwarzaczami na RTD tu nie ma.

a ja mysle, ze zakluca tylk owtedy jesli cos bedzie szlo do plajerka ... transfer gdzie indziej, w innych czesciach sieci, nawet jesli przejdzie przez ten sam switch lub router do ktorego jest podpiety plajerek, nie powinien zaklucac nic ... jesli oczywiscie siec jest sensownie zorbiona i hardware nie jest anarchoniczy ... tzn. nie jest tak ,ze cala predkosc sieci spada do predosci najwolniejszej karty sieciowej w nią wpietej ... tyle, ze tak sieć robi tylko [beeep] :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, również jestem szczęśliwym posiadaczem Icy Box-a, niestety mam problem z jego konfiguracja wifi, nie umiem dostać sie do zasobów odtwarzacza poprzez komputer, przy podłączeniu przez kabel nie było problemów natomiast przez wifi dostaje komunikat ze system nie może uzyskać dostępu do urządzenia. Czy mógłby mi ktoś pomóc? System Windows7 64bit Ultimate . Email skareb@wp.pl gg2441590.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cretino odpoczywa za pisanie postów pod sobą a głównie za obrażanie innych.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz se policz, tzn. dodaj cene wszystkich swoich dysków w momencie zakupu, ile wyjdzie? masz 5200 GB przestrzeni za ile?

Kolego, po pierwsze troche kultury - nie podoba mi sie sposob w jaki odpisujesz na posty innych.

Po drugie - nie twierdzilem, ze te dyski kupilem od razu hurtem. Zaczalem jakies 5-6 lat temu i dokupuje co jakis czas, wtedy kiedy mi potrzeba wiecej przestrzeni dyskowej.

Bez sensu kupowac miejsce na zapas, jesli sie go nie wykorzysta - to na pewno wyjdzie drozej.

Co do kosztow - pierwszy dysk 500GB kupowalem za 500zl (wtedy 750GB kosztowala 1000zl) a ostatni dysk 1.5TB za 300zl - jasno to tlumaczy dlaczego takie podejscie jest lepsze.

Oczywiscie jesli juz teraz potrzebujesz 16GB to nie neguje, ze lepiej kupic 8 dyskow po 2TB i miec swiety spokoj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy komuś udało się przesłać dźwięk DTS96/24 poprzez HDMI (w trybie Passthrough). Dzwięk ten znajduje się w pliku o rozszerzeniu m2ts?? (obraz jest widoczny).

Z innych uwag do tego playerka (mam go od kilku dni), to:

- nie udało mi się uruchomić radiowych programów internetowych (może ktoś coś podpowie)

- próba odtwarzania niektórych plików powoduje jego resetowanie się

- tak samo jest przy oglądaniu zdjęć (część plików przetwarza i całkiem fajnie wyświetla, a inne nie - wszystkie to *.jpg, tyle że pochodzą z różnych aparatów)

Co do podstawowych plików AV, to nie było większych problemów. Ale brak przeniesienia tego dźwięku to trochę mnie zaskoczył. Miał mieć wszystkie nowe formaty audio, a tu kicha. Dla uzupełnienia dodam, że mój ampli to HK AVR 355.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz mam większy problem.

Poprzenosiłem większość swoich plików na dysk IcyBoxa (dysk był formatowany przez jego system - może to ma znaczenie). Później przez sieć dogrywałem kolejne pliki i wszystko pasowało. Dzisiaj postanowiłem pokopiować zawartość posiadanych płytek, żeby szybciej to poszło, to podpiąłem dysk do komputera. I tutaj niespodzianka - windows zgłosił przy uruchamianiu, że dysk może być uszkodzony i czy go sprawdzić - dałem nie... bo bałem się, że coś by namieszał. W Windowsie widać katalogi, ale te które były utworzone przez IcyBoxa nie otwierają się (plik lub katalog jest uszkodzony i nieczytelny) - a tam właśnie wgrywałem swoje pliki (chodzi o katalogi: image, movie i music). Te katalogi które utworzyłem sam chodzą jak trzeba i wszystkie pliki są dostępne.

W takiej sytuacji wróciłem do stanu pierwotnego - włożyłem dysk do IcyBoxa i normalnie uruchomiłem - i wszystkie te katalogi są puste !!!!

Ma ktoś może jakieś doświadczenia w tej materii? Albo jakieś pomysły? Teraz dysk jest podpięty pod komputer i pocieszające jest to, że windows pokazuje, że duża cześć dysku jest zajęta - czyli tak jakby te pliki tam były, tylko ich nie widać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj to sprawdzić pod linuksem. Jak nie masz, to ściągnij ubuntu live CD, albo inny linux live CD i zobacz czy linux zobaczy te katalogi. Może linux je zobaczy i będziesz mógł przekopiować na katalog windowsa. Tylko musisz mieć włączoną obsługę partycji NTFS z prawami do zapisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W razie czego mozesz wyprobowac driver EXT2/3 do windowsa:

http://www.fs-driver.org/

Mam juz IcyBoxa kolo miesiaca i musze powiedziec ze calkiem to fajne urzadzenie. Mialem troche problemow z uszkodzonym kablem sieciowym (bo sprzet sie co chwile resetowal i co jest zrozumiale ginal w otoczeniu sieciowym), ale po wymianie kabla - smiga jak zloto. W tej cenie - dla mnie rewelacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W razie czego mozesz wyprobowac driver EXT2/3 do windowsa:

http://www.fs-driver.org/

Zainstalowałem i nie za bardzo wiem co dalej... Nic się nie zmieniło. Jak nie mogłem wejść do tych katalogów, tak jest nadal. Obawiam się, że to nie ma nic wspólnego z tym formatem. Jedyna różnica jest taka, że jak wywołam tą aplikację z panelu sterowania, to widzę tam dwie z trzech dodatkowych partycji, które zostały utworzone przez odtwarzacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem i nie za bardzo wiem co dalej... Nic się nie zmieniło. Jak nie mogłem wejść do tych katalogów, tak jest nadal. Obawiam się, że to nie ma nic wspólnego z tym formatem. Jedyna różnica jest taka, że jak wywołam tą aplikację z panelu sterowania, to widzę tam dwie z trzech dodatkowych partycji, które zostały utworzone przez odtwarzacz.

Bo widzisz jego partycję systemowe. O ile rozumiem, to Icy Box jest na Linuksie i musi mieć partycje Ext2/Ext3 a dysk na dane ma w NTFS. Widzisz tylko jego pliki systemowe i nie dotykaj ich.

Spróbuj wejść przez inny system np. linuksa live cd lub mac OS X jeżeli masz dostęp do takowego. Te systemy widzą też NTFS i może na nich zadziała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wątek troche przycichl- czy widzieliscie, ze na stronie producenta (http://www.raidsonic.de/en/products/mediaplayer.php?we_objectID=7243) zniknal nasz model "IcyBox MP3011HW" a zamiast niego pojawil sie "IcyBox MP3011HW-B" ?!? Ciekawe czym sie roznia?

Mam nadzieje, ze koledzu z HM podpowiedza co nieco- nie wiem tez jak wyglada kwestia firmware- widze, ze ukazal sie nowy (ale do modelu "B")...

Pzdr!

PS. Czy ktos wybadal moze na jakiej zasadzie nasz player kataloguje filmy po dacie, aktorze, gatunki itp (ma taka opcje w menu). Gdzie te informacje powinny byc podane? W metadanych samego avika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe po ściągnięciu i rozpakowaniu Fw ukazują się naszym oczom 3pliki i jeden folder Neue Funktionen IB-MP3011_D i New function IB-MP3011_E głównie chodzi Mi o końcowe literki "D" oraz "E"

Plik changenote v.4391:

1. Add: FTP function.

SET UP --->Network--->FTP.
Instruction:install FTP s/w on PC, and open FTP of MP3011, then browse in PC by typing" FTP://+IP of MP3011" into brower address.

2. Add: changing system font (right now, default font available only).
SET UP--->System ---->change system font 


3. Add: PIN Protection for deleting or copying files
SET UP--->Misc---->Pin Protection.


4. Bowser Mode changed by adding browsing by LIST
SET UP--->Misc --->Preview--->Off / List ( changed before: Off/On).


5. Add: Folder protection
SET UP--->Misc-->Folder Protection, Initial password is 0000.


6. Add: set new password of PIN Protection or Folder Projection.
SET UP--->Misc--->Password。


7. Add: Play DVD via USB Port.
Browser--->DVD


8. Add: Change Host Name
Setup--->NETWORK--->Host Name


Dodam iż jeszcze nie jestem posiadaczem tego sprzętu - co w niedługim czasie się zmieni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Możecie mi doradzić czy ten odtwarzacz jest lepszy od Hyundai MBox L110 ?

Zastanawiam się nad takim odtwarzaczem do 450 zł i ten Icybox wygląda fajnie, można zamontować dysk... ale martwi mnie test który czytałem.

Pisali że film aby się uruchomił trzeba czekać ok 8 sek ? ;/ to prawda ?

Czy na najnowszym sofcie działa już youtube ?

Wiem że modele od Hyundai mają, a reszta będzie miała soft który odtwarza mkv z spakowanymi nagłówkami :)

Czy ICY BOX IB-MP3011HW-B radzi sobie z takimi nagłowkami w mkv ?

A może wybrać Arive 210HD ? co sądzicie o nim ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzilem najnowszy firmware:

* instaluje sie normalnie,

* funkcji sieciowych nie sprawdzalem bo jesze nie mam podpietego playera do sieci :-)

* zmiana czcionki napisow u mnie nie dziala- tzn jest mozliwosc zmiany, ale do wyboru jest tylko jedna, domyslna

* blokowanie dostepu do plikow za pomoca hasla dziala- ale tylko na niby- wystarczy wejsc na plik z poziomu "odtwarzacza multimediow" a nie "przegladarki plikow" i wszystko jest jak na tacy- pic na wode- szkoda...

Pzdr!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Możecie mi doradzić czy ten odtwarzacz jest lepszy od Hyundai MBox L110 ?

Zastanawiam się nad takim odtwarzaczem do 450 zł i ten Icybox wygląda fajnie, można zamontować dysk... ale martwi mnie test który czytałem.

Pisali że film aby się uruchomił trzeba czekać ok 8 sek ? ;/ to prawda ?

Czy na najnowszym sofcie działa już youtube ?

Wiem że modele od Hyundai mają, a reszta będzie miała soft który odtwarza mkv z spakowanymi nagłówkami :)

Czy ICY BOX IB-MP3011HW-B radzi sobie z takimi nagłowkami w mkv ?

A może wybrać Arive 210HD ? co sądzicie o nim ?

Według tej strony http://www.chip.pl/ranking/akcesoria/odtwarzacze-multimedialne-z-dyskiem-twardym IcyBox wygrywa pozycja 14 i 20

Przede wszystkim IB ma możliwość instalacji dysków 3.5 większe i tańsze a Hyundai nie ma optyka co jest bardzo dużym minusem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzilem najnowszy firmware:

* instaluje sie normalnie,

* funkcji sieciowych nie sprawdzalem bo jesze nie mam podpietego playera do sieci :-)

* zmiana czcionki napisow u mnie nie dziala- tzn jest mozliwosc zmiany, ale do wyboru jest tylko jedna, domyslna

* blokowanie dostepu do plikow za pomoca hasla dziala- ale tylko na niby- wystarczy wejsc na plik z poziomu "odtwarzacza multimediow" a nie "przegladarki plikow" i wszystko jest jak na tacy- pic na wode- szkoda...

Pzdr!

Instalowałeś to firmware ze strony dystrybutora (Human Media) ?

Wygląda że dodano wsparcie dla odtwarzania DVD z podłączonego przez USB napędu DVD - sprawdzał to ktoś już ? Czy są jakieś szczególne wymagania odnośnie napędu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instalowałeś to firmware ze strony dystrybutora (Human Media) ?

bezposrednio ze strony producenta, zreszta na HM tez powinna byc juz aktualizacja firmware

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Icy Box lepszy. Ma HD Audio passthrough.

Ten ranking chipa, to możesz sobie wsadzić głęboko ...

Przecież to totalna bzdura.Popcorn C200 dopiero 18, a A200 23. Śmiech na sali. przedstawiciel human Media powiedział mi, że kaszty sprzęt jest tyle warty ile kosztuje.

Dla mnie ranking przedstawia się tak: IcyBox < Popcorn A200 < Popcorn C200 / Dune HDI

Trzeba sobie zdać sprawę co się potrzebuje. jeden potrzebuje HD audio, inny dużo aplikacji, a inny tuner DVB-T PVR. W zależności od potrzeb dobieramy sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instalowałeś to firmware ze strony dystrybutora (Human Media) ?

Wygląda że dodano wsparcie dla odtwarzania DVD z podłączonego przez USB napędu DVD - sprawdzał to ktoś już ? Czy są jakieś szczególne wymagania odnośnie napędu ?

Odtwarza DVD bez problemu, napęd IDE z przetwornikiem na USB, ale tylko DVD, płyt z np dvx nie widzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wątek troche przycichl- czy widzieliscie, ze na stronie producenta (http://www.raidsonic.de/en/products/mediaplayer.php?we_objectID=7243) zniknal nasz model "IcyBox MP3011HW" a zamiast niego pojawil sie "IcyBox MP3011HW-B" ?!? Ciekawe czym sie roznia?

Mam nadzieje, ze koledzu z HM podpowiedza co nieco- nie wiem tez jak wyglada kwestia firmware- widze, ze ukazal sie nowy (ale do modelu "B")...

Model który trafił w Polsce do sprzedaży to właśnie wersja "B". Wersja "D" to miał być model z miejscem na dysk 2.5". Nie trafił jednak do masowej sprzedaży w Europie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...