Skocz do zawartości
VAMET

IcyBox MP3011HW

Rekomendowane odpowiedzi

mrg - sugerujesz jakieś przyziemne rozwiazania , co chcesz Yutube oglądac z dzwiekiem mono , nie do tego słuzy ten plajer , a wogóle zainteresowanie nim jest ze względu na HD z dzwiekiem DTS MA i DTS Ture HD , a ty tu z jakąś siecia wyjeżdżasz niewiadomo po co i komu to sie się przyda , wiadomo aby był odpowiedni transfer plików HD to musi byc dobry dysk i dobrej jakości materiał HD do testów a nie jakieś rutery srery i Bóg wie co jeszcze.

Kolejny sciemniacz który pisze o pierdołach , dosłownie jak w polityce o przerywaniu ciąży , a w tle sie budżet wali.

Edytowane przez HerGregor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co HerGregor, wieź kup ,przetestuj i nie marudź jak 90 % społeczeństwa.Może będziesz zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja od czwartku czekam na dostawe ;) Mam nadzieje ze sie ten sprzecik juz jutro pojawi sie u mnie i sie pobawie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...Czy jezeli kupie do IcBoxa karte WiFi USB i zepne TV z odtwarzczem kablem LAN to TV tez bedzie mial dostep do internetu za posrednictwem odtwarzacza?...Jezeli nie to co bardziej polecacie: karta WiFi do odtwarzacza czy Router WiFi i dwa kabelki (jeden do TV, drugi do IcyBoxa)?...
Nie, nie będzie miał.

Ja osobiście (jeśli chodzi o filmy) nie bawiłbym się w WiFi, bo nawet przy dobrych układach transmisja się może przycinać. Czyli wszystko po kablu LAN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mrg - sugerujesz jakieś przyziemne rozwiazania , co chcesz Yutube oglądac z dzwiekiem mono , nie do tego słuzy ten plajer , a wogóle zainteresowanie nim jest ze względu na HD z dzwiekiem DTS MA i DTS Ture HD , a ty tu z jakąś siecia wyjeżdżasz niewiadomo po co i komu to sie się przyda , wiadomo aby był odpowiedni transfer plików HD to musi byc dobry dysk i dobrej jakości materiał HD do testów a nie jakieś rutery srery i Bóg wie co jeszcze.

Kolejny sciemniacz który pisze o pierdołach , dosłownie jak w polityce o przerywaniu ciąży , a w tle sie budżet wali.

HerGregor- panu juz podziekujemy... polecam podwojna dawke Persen Forte + duzo mleka zeby tą żółć troche zobojętnić...

A odnoszac sie do twojego pseudo komentarza- po co taka siec? chociazby po to, zeby na komputerze postawic sobie porzadny media serwer, zeby synchronizowac zasoby, zeby wspoldzielic zawartosc dysku (2TB WD AV-GP, cichy, wydajny, nie grzeje sie) na innych moich komputerach- mozna by wymieniac jeszcze dlugo...

a wogóle zainteresowanie nim jest ze względu na

(...) ladny wyglad- ja dlatego sie nim zainteresowalem :P

-----------

Nie, nie będzie miał.

Ja osobiście (jeśli chodzi o filmy) nie bawiłbym się w WiFi, bo nawet przy dobrych układach transmisja się może przycinać. Czyli wszystko po kablu LAN.

tak myslalem- wiec tylko router. Wiem, ze kable sa lepsze, ale niestety nie mam jak puscic ich po pokoju... coz- bedzie WiFi!.

Pzdr!

Edytowane przez mrq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję, jak do tej pory tylko jeden player w miarę dobrze radzi sobie z odtwarzaniem video po sieci bezprzewodowej: Netgear EVA9150. Zastosowano w nim tyleż genialne co proste rozwiązanie: buforowanie strumienia na wbudowanym dysku twardym. Nie wiem dlaczego nikt inny nie stosuje tego prostego trick'u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok- sprawdzalem drugie gniazdo SATA na plycie odtwarzacza- niestety nie jest aktywne...

* przy wlaczonym odtwarzaczu spietym kablem SATA z PC komputer nie wykrywa odtwarzacza/HDD

* przepięcie HDD w odtwarzaczu z gniazda 1 (oryginalnego) do 2 (pustego) powoduje, ze dysk nie jest wykrywany

szkoda... mam tylko nadzjeje, ze jest to sprzetowa blokada, ktora ktos zlamie tak, zeby mozna bylo wyprowadzic sprawne eSATA na zewnatrz obudowy.

Nie wiem dlaczego nikt inny nie stosuje tego prostego trick'u.

szkoda- bo mozna by to chyba bez problemu rowiazac softwerowo nic nie zmieniajac w samym sprzecie...

Edytowane przez mrq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok- sprawdzalem drugie gniazdo SATA na plycie odtwarzacza- niestety nie jest aktywne...

* przy wlaczonym odtwarzaczu spietym kablem SATA z PC komputer nie wykrywa odtwarzacza/HDD

* przepięcie HDD w odtwarzaczu z gniazda 1 (oryginalnego) do 2 (pustego) powoduje, ze dysk nie jest wykrywany

szkoda... mam tylko nadzjeje, ze jest to sprzetowa blokada, ktora ktos zlamie tak, zeby mozna bylo wyprowadzic sprawne eSATA na zewnatrz obudowy.

szkoda- bo mozna by to chyba bez problemu rowiazac softwerowo nic nie zmieniajac w samym sprzecie...

HerGregor- panu juz podziekujemy... polecam podwojna dawke Persen Forte + duzo mleka zeby tą żółć troche zobojętnić...

mrq - panu juz podziekujemy... polecam podwojna dawke Persen Forte + duzo mleka zeby tą żółć troche zobojętnić...

- bo czsami pomaga na głupote - ale każdy ma prawo miec urojone wizje co do zastosowania np. jakiegoś urządzenia.

Jeśli krótko i zwięzle potrafiłeś bez żadnych komentarzy odpowiedziec na temat Sata , to może dasz radę opisac sprawę DTS czy w pełni działa i moze potestujesz czytanie blureja z katakogu na dysku , a zwlaszcza kodowanego VC-1

I jeszcze jedno czy jak podłączymy player z dyskiem do drugiego playera czy bedzie widziany jako dysk zewnętrzny , bo z komputerem myśle że tak jest. przez Złącze PC USB.

Edytowane przez HerGregor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale jak ktoś ma router z usb mass storage class (tplink 1043 :P ) to co za problem wpiąć huba i ze 4 takie obudowy :angry:

Ale max co przepchniesz przez USB to 30MB/s, choć można inaczej podpiąć ale wiąże się to z większymi kosztami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mrq - panu juz podziekujemy... polecam podwojna dawke Persen Forte + duzo mleka zeby tą żółć troche zobojętnić...

- bo czsami pomaga na głupote - ale każdy ma prawo miec urojone wizje co do zastosowania np. jakiegoś urządzenia.

Jeśli krótko i zwięzle potrafiłeś bez żadnych komentarzy odpowiedziec na temat Sata , to może dasz radę opisac sprawę DTS czy w pełni działa i moze potestujesz czytanie blureja z katakogu na dysku , a zwlaszcza kodowanego VC-1

I jeszcze jedno czy jak podłączymy player z dyskiem do drugiego playera czy bedzie widziany jako dysk zewnętrzny , bo z komputerem myśle że tak jest. przez Złącze PC USB.

mały OT:

HerGregor... kur#$%a... jakbym rozmawial z moją teściową... przecież to Ty rozpocząłeś uszczypliwości- zastanów się czy szukasz źródła informacji (i wtedy mędrkowanie nt. zastosowania Routera WiFi i możliwości oglądania filmów z YT z dźwiękiem mono wsadź sobie w du#%$ę) czy chcesz się przekomarzać...

wracając do tematu- na początku tyg. powinienem mies jakiś obraz BD wiec opowiem jak wygląda odtwarzanie go z dysku.

PS. co z innymi osobami, które kupiły playera- nikt nie robi żadnych testów?

Pzdr!

Edytowane przez mrq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Być może czegoś nie doczytałem, ale pojawia się u Nas w sprzedaży (wg. Human Media) 16.09.2010 i jednocześnie tutaj: http://humanmedia.pl/icybox_mp3011.html

jest "najnowszy"softu do pobrania z datą 27.08.2009 !!!. Czy jest on taki dobry, czy to jakieś kpiny.

Swego czasu kupiłem obudowę IcyBoxa , i jak się okazało bez wsparcia softwarowego do jakiegoś nowego systemu.

Tak już zostało, a obudowa leży sobie :-(

Edytowane przez Gatar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mały OT:

1. ) zastosowania Routera WiFi i możliwości oglądania filmów z YT z dźwiękiem mono wsadź sobie w du#%$ę) czy chcesz się przekomarzać...

2. ) wracając do tematu- na początku tyg. powinienem mies jakiś obraz BD wiec opowiem jak wygląda odtwarzanie go z dysku.

3. ) PS. co z innymi osobami, które kupiły playera- nikt nie robi żadnych testów?

Odpowiedz. na:

1. Woli dokładności to mnie YT i WiFi nie interesowało od początku , i jak przeczytasz temat to wsadzisz w d.........e komus innemu, to WiFi i YT.

Ja nadal obstaje przy HD i testach BD z DTS HD MA i DTS Ture HD .

2. OK poczekam - nie chodzi o obraz ISO tylko kopie płyty na dysku twardym z katalogu BDMV , ISO BD tez mile widziane.

3. Już kilka razy o to pytałem , moze trochę inaczej, ale o to samo , popieram , - jestes jedynym co pisze i sprawdza co ten plajer potrafi .

P.S.

Sory - odpuśc - może zaostro Pytam i podpuszczam ale sam widzisz tylko ty go masz i mozesz coś napisac.

Edytowane przez HerGregor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co wy tak się podniecacie ta siecią - od dawna wiadomo że sieć we wszystkich playerach działa strasznie wolno...lan ujdzie ale to co oferuja gwizdki wifi n to wogóle jakas pomyłka...szkoda kasy na wifi no chyba że ktos nie ma innej mozliwości...wrzucanie filmów do playera po lanie to wogóle sobie darujcie bo szkoda czasu

obsługa youtube na tym sofcie to jeden wielki kibel - no chyba ze ktoś ogląda liste typu ostatnio dodane najszczęsciej oglądane - wyszukiwanie to katorga bez możliwości wyboru jakości klipu

katalog bdmv jest odtwarzany jako folder albo odpalasz streama - bez menu ale wybór napisów i ścieżek jest

iso podobno też chodzi ale nie mam iso (mam arive 210 - to to samo więc spokojnie sobie o tamtym poczytaj na jedno wyjdzie)

a juz pomysły z udostepnianem połączenia to nie wiem skąd kolega wytrzasnął - to player a nie komputer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pkomp - piszesz to bo masz plajer czy na zasadzie dedukcji że w Arivie idzie to i tu pójdzie , ale nadal zero dedukcji na temat który mnie interesuje DTS HD Master i DTS Ture HD.

Piszesz że z folderu BDMV idzie a z Streama jak BD jest w kawałkach to je też czyta płynnie , czy co jakiś czas czarny ekran i nie pokolei są otwarzane , tak żle czyta LG BD 390 , dlatego szukam playera który sobie z tym poradzi .

A tu każdy ogólnki pisze zadnych konkretów .

Przetestuj Robin Hood (2010) AVC MPEG-4 i napisz :

1. Jak czyta DTS HD MA

2. Jak czyta z folderu BDMV , jak czyta bezpośrednio z folderu m2ts - czy czyta płynnie kolejne m2ts , jesli film składa się np. ze 100 szt. m2ts.

3. Jak czyta iSO

4.Sprawdż Film BD kodowany kodekiem VC-1 np. Terminatora Salwation i spróbuj go otworzyc z folderu czy przeczyta m2ts kodowane kodekiem VC-1 , prosto z pliku a nie z folderu , i czy bedzie kolejne pliki czytał w odpowiedniej kolejnosci.

.

Jak coś mi się jeszcze przypomnie to napiszę - dopisze do postu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja może zadam jedno krótkie pytanie do HerGregor:

Jaki kolega posiada obecnie odtwarzacz multimedialny ?

Bo z tego co piszesz to albo coś chcesz udowodnić albo szukasz w tym odtwarzaczu jakiejś dziury.

Dziwisz się że z tych co posiadają juz ten odtwarzacz nie zabiera głosu ? To ci odpowiem że na twoje głupie i agresywne pytania nikt nie ma ochoty odpowiadać.

Może wiesz co zakup sobie sam ten odtwarzacz i testuj go ile wlezie i wyprawiaj z nim co ci się żywnie podoba.

Trochę pokory i szacunku dla ludzi by cię przydało. Pozdrawiam i życzę miłego dnia :D

Edytowane przez 4miras4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak żle czyta LG BD 390

.

Czytaj kolego 4miras4 między wierszami - nic nie chcę udowadniac bo jak by tak było to bym żle pisał o tym playerku i wytykał to co nie działa a nie dopytywał o to co jest opisane oficjalnie w sofcie i powinno działac.

Chłopcze jak ja kozystałem z HD to ciebie kogut po podwórku ciagal za siusiaka, a co do wieku też myslę ze pokłon w moją stronę, bo z tego co piszesz to wiedza twoja na temat techniki HD jest daleko w lesie.

A pokory to tobie by się przydało bo znów nic nie napisałeś na temat techniczny , tacy laicy jak ty pewnie nie wiedza nawet o co zapytałem a jak pracujesz w Human Media i dostałeś przykaz bronienia czegoś co ma byc dobre z softem z 2009 roku , to tak pisz i będze ok.

Co do zabierania głosu to takie osoby jak ty wogóle nie powinny zabierac głosu bo nic nie wnoszą do tematu technicznego, i jak bym miał takie uprawnienia to bym kasował wipsy tak mądre jak twoje.

Czy w pytaniach od 1 do 4 coś rozumniesz i wiesz o co pytam i jakimi kodekami są kodowane pliki HD nie koniecznie filmy blurej sciągane z internetu,

A przykłady filmów podałem po to , bo nikt z forum nie ma dostępu do moich plików z których korzystam a może przetestowac coś co jest ogólnie dostepne.

A w sumie po co laikowi wiedza której i tak nie zrozumie - bo zatrzymał się na poziomie pobierz z internetu i obejrzyj.

I w tym przypadku nie mamy o czym dyskutowac .

Pozdrawiam

Edytowane przez HerGregor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HerGregor, masz zdecydowanie rację. Pięć stron forum minęło a dalej g.... wiem na temat tego playera.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

tak żle czyta LG BD 390

.

Czytaj kolego 4miras4 między wierszami - nic nie chcę udowadniac bo jak by tak było to bym żle pisał o tym playerku i wytykał to co nie działa a nie dopytywał o to co jest opisane oficjalnie w sofcie i powinno działac.

Chłopcze jak ja kozystałem z HD to ciebie kogut po podwórku ciagal za siusiaka, a co do wieku też myslęze pokłon w moją stronę, bo z tego co piszesz to wiedza twoja na temat techniki HD jest daleko w lesie.

A pokory to tobie by się przydało bo znów nic nie napisałeś na temat techniczny , tacy laicy jak ty pewnie nie wiedza nawet o co zapytałem a jak pracujesz w Human Media i dostałeś przykaz bronienia czegoś co ma byc dobre z softem z 2009 roku , to tak pisz i będze ok.

Co do zabierania głosu to takie osoby jak ty wogóle nie powinny zabierac głosu bo nic nie wnoszą do tematu technicznego, i jak bym miał takie uprawnienia to bym kasował wipsy tak mondre jak twoje.

Czy w pytaniach od 1 do 4 coś rozumniesz i wiesz o co pytam i jakimi kodekami są kodowane pliki HD nie koniecznie filmy blurej sciągane z internetu,

A przykłady filmów podałem po to , bo nikt z forum nie ma dostępu do moich plików z których korzystam a może przetestowac coś co jest ogólnie dostepne.

A w sumie po co laikowi wiedza której i tak nie zrozumie - bo zatrzymał się na poziomie pobierz z internetu i obejrzyj.

I w tym przypadku nie mamy o czym dyskutowac.

Pozdrawiam

Hmm, szacunek do starszych? Hmm, rozumiem, że działa to tylko w jedną stronę wedle Twojego rozumowania? Jak Ty korzystałeś z HD, hmm, to powiadasz, że Twojego rozmówcę kogut coś tam coś tam? Hmm, nie sądzę, że umiałby w ogóle pisać, a na Forum to już w ogóle, a tym bardziej dziwnie to wygląda, bo pisze po polsku lepiej od Ciebie. Starszy człowiek, hmm, powinien być jakimś autorytetem, z takim bagażem doświadczeń? Nie ubliżaj proszę innym ludziom, a zwłaszcza w temacie, którego jestem założycielem - szkodzi to na moje trawienie po lunchu. Jak używasz już polskich liter, to konsekwentnie, czasami zajrzyj do słownika ortograficznego, bo w takim wieku, to już nawet nie jest śmieszne tylko tragiczne.

Potrafisz zmienić ton swoich wypowiedzi i być bardziej życzliwym dla użytkowników, czy Cię to przerasta?

Prosiłbym Cię również, żebyś mi burdelu w temacie nie robił.

Dziękuję za uszanowanie mojej woli i myślę, że części tej społeczności.

Pozdrawiam serdecznie.

EDIT

HerGregor, masz zdecydowanie rację. Pięć stron forum minęło a dalej g.... wiem na temat tego playera.

pzdr

Weźcie sprawy w swoje ręce i napiszcie, zadzwońcie:

HUMAN MEDIA - WROCŁAW/POLAND - tel. +48-71-7297777 - e-mail: kontakt@HumanMedia.pl

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Weźcie sprawy w swoje ręce i napiszcie, zadzwońcie:

HUMAN MEDIA - WROCŁAW/POLAND - tel. +48-71-7297777 - e-mail: kontakt@HumanMedia.pl

Z poważaniem

Zlituj się. Właśnie po to odwiedzam forum, aby uzyskać odpowiedzi na tak zadane pytania jak poniżej.

1. Jak czyta DTS HD MA

2. Jak czyta z folderu BDMV , jak czyta bezpośrednio z folderu m2ts - czy czyta płynnie kolejne m2ts , jesli film składa się np. ze 100 szt. m2ts.

3. Jak czyta iSO

4.Sprawdż Film BD kodowany kodekiem VC-1 np. Terminatora Salwation i spróbuj go otworzyc z folderu czy przeczyta m2ts kodowane kodekiem VC-1 , prosto z pliku a nie z folderu , i czy bedzie kolejne pliki czytał w odpowiedniej kolejnosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie nauczono jednego - NA SZACUNEK TRZEBA ZAPRACOWAĆ !!!

nie należy on się z racji wieku(co widać po ostatnich wydarzeniach w Polsce) czy z racji stanowiska(równiez krajowe przykłady)

wracając do etamtu - her gregor nie będę teraz siedział i szukał pliku do ściągnięcia takiego jak chcesz :D - pisze to z pozycji arivy a różni się ona tylko wykonaniem płyty głównej(no obudowę pomijam) bo reszta łącznie z softem jest tym samym w 100%) - tyle że ariva nie dorobiła sie jeszcze obsługi passtrough hd audio)

jak odtwarza streama to ci nie powiem za wiele - mam kilka filmów ale żaden nie ma streama posztkowanego na kilkanaście plików - zawsze możesz usiąść i połączyć streama w jeden cały...przeciez to m2ts więc można olać wogóle tą strukturę katalogów i menu bo to do niczego nie jest potrzebne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

Zlituj się. Właśnie po to odwiedzam forum, aby uzyskać odpowiedzi na tak zadane pytania jak poniżej.

Tak, masz rację, ale na pewno nie w taki sposób wredny, jak kolega, którego poklepałeś po plecach.

Mało że ktoś kupił sobie sprzęt w ciemno, według specyfikacji, testuje u siebie, to jeszcze musi być traktowany w taki podły sposób.

Troszkę cierpliwości, pokory i szacunku dla innych, zwłaszcza, jak chcemy coś załatwić w swoim interesie.

Chyba, że to jakaś nowa metoda proszenia ludzi o pomoc? Nie wiem, bo ja młody człowiek jestem, nie mam takich doświadczeń z ludźmi (sic!).

Pozdrawiam serdecznie.

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zawsze możesz usiąść i połączyć streama w jeden cały...przeciez to m2ts więc można olać wogóle tą strukturę katalogów i menu bo to do niczego nie jest potrzebne

No nie zupełnie. Połącz sobie 50 ujęć z jakiejś kamery Panasa AVCHD w jeden plik z zachowaniem synchronizacji dźwięku z obrazem.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie w taki sposób wredny, jak kolega, którego poklepałeś po plecach.

Fakt, nie to było moim celem. Nie pochwalam takiej dyskusji.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boszeee... 5 stron postow i same slowne przepychanki- ja odtwarzacz mam, testuje (choc ze wzgledow czasowych nie bardzo intensywnie) i dopoki czegos konkretnego nie bede mial do powiedzenie nie wdaje sie z Wami (przepraszam za uogolnienie) w rozmowy.

Jezeli ktos chce, zebym sprawdzil jakis konkretny plik prosze o konkretnego linka.

Pzdr!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

Tak, poproszę byś sprawdził PIRATÓW Z KARAIBÓW: NA KRAŃCU ŚWIATA - pierwszy rozdział w pliku .m2ts - TUTAJ DO POBRANIA.

Masz w nim 1 ścieżkę audio DTS-HD MA 5.1 i 1 ścieżkę napisów - polskie.

Włącz proszę i zobacz, czy zrywa video, czy odtwarza poprawnie audio HD i czy automatycznie odpalają się napisy polskie, czy też trzeba je włączyć samodzielnie z pilota (napisy się pojawiają, jak maszerują skazańcy i odczytywane są ich prawa).

Jak możesz to przetestuj poprzez wewnętrzny dysk, zewnętrzny i poprzez SMB/NFS.

Byłbym wdzięczny. Plik troszkę zajmuje, ale szybki serwer, także pełnym Twoim łączem poleci :D

Pozdrawiam serdecznie.

EDIT

Jeżeli to nie problem, to proszę chwyć komórkę i nagraj jak włączasz to na urządzeniu i co widać w TV podczas uruchamiania? Co się wybiera, jak to się wybiera i jak klikasz już plik, potem co widać na ekranie. Proszę z całego serca.

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...