Skocz do zawartości
VAMET

IcyBox MP3011HW

Rekomendowane odpowiedzi

No nie zupełnie. Połącz sobie 50 ujęć z jakiejś kamery Panasa AVCHD w jeden plik z zachowaniem synchronizacji dźwięku z obrazem.

pzdr

Popieram wypowiedż , reszta nie wie o czym pisze bo dalej oglada Divxy , i łonczenie m2ts w jeden plik skutkuje zawsz rozsynchronizowaniem dzwieku.

Obelgi i zachowanie nie których , mam mocno w d.... lub w głebokim poważaniu, bo jak sobie coś kupili , to niech się ciesza i nie odzwaja , bo jakby coś tam sprawdzili to by im korona z głowy spadła.

A porównywanie tego playera do ariwy to duży błąd , a jak chinczyk sie pomylił i tylko menu dał takie samo a soft zródłowy jest inny , bo softy nie są wymienne, to jak mozna porównywac te dwa plajery.

Co do plików m2ts , jeden nie jest równy drugiemu sa kodowane różnymi kodekami, a np. z VC-1 to i koputery maja problemy z otworzeniem, dlatego pytam i piszę na czym można sprawdzic - a jak się komuś nie chce pobrac 50 GB lub ma internet z komurki to niech nie miesza i się nie odzywa , bo to nic nie wnosi do tematu

-------

CYTAT(VAMET @ 27.09.2010, 12:35 )

nie w taki sposób wredny, jak kolega, którego poklepałeś po plecach.----- a ty co wniosles do tematu co sprawdziłeś co przetestowałeś , bo nawet pożądnego pytania nieumiesz zadac.

.-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vamet widzę że też chcesz uzyskac odpowiedź na swoje pytania , ale chodzbym znał odpowiedź to sie nie podzielę, bo kazdy ma prawo pytac a nie odpowiadac.

a napisac że o jakieś bzdury pytasz:

.

Tak, poproszę byś sprawdził PIRATÓW Z KARAIBÓW: NA KRAŃCU ŚWIATA - pierwszy rozdział w pliku .m2ts - TUTAJ DO POBRANIA.

Masz w nim 1 ścieżkę audio DTS-HD MA 5.1 i 1 ścieżkę napisów - polskie.

.------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zobacz twoje pytanie jest ok ale jak ja pytam od połowy tematu o DTS HD MA to wszyscy po mnie jadą , powinni ciebie teraz zje........c że o takie głupoty pytasz.

Edytowane przez HerGregor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale max co przepchniesz przez USB to 30MB/s, choć można inaczej podpiąć ale wiąże się to z większymi kosztami

mozna podlaczyc "mass storage" przez RJ-ke gigabitową i ma sie odpowiedni transfer oczywiscie jesli dysponuje sie pamiecia masowa z laczem RJ45 i wspierajacą GbitEthernet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wracając do etamtu - her gregor nie będę teraz siedział i szukał pliku do ściągnięcia takiego jak chcesz :(

Nie chodziło mi żebyś coś sciągał ale żebyś zobaczył jak jest zbudowany dany film , a moze masz jakis podobny o podobnym kodowaniu i ułozeniu może byc demo ale jeśli chodzi o BD film to problem pobrac demo z pełną strukturą filmu Blurej, liczyłem że masz coś w swojej klekcji fimów blurej i któryś z tych o który pytałem , albo może ktoś z forum pomoże, ale tu wszyscy wrogo nastawieni do testowania i pomagania.

Mam LG BD 390 dlatego tylko pytam o sprawy których brakuje LG i czego nie czyta LG.

A co do wzięcia sprawy w swoje ręce jak któryś z kolegów napisał ,

Tak kiedyś zrobiłem i zadzwoniłem do LG o kodeki których nie czyta --- uzyskałem odpowieź , proszę oddac do serwisu jak nie czyta .

Edytowane przez HerGregor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

-------

CYTAT(VAMET @ 27.09.2010, 12:35 )

nie w taki sposób wredny, jak kolega, którego poklepałeś po plecach.----- a ty co wniosles do tematu co sprawdziłeś co przetestowałeś , bo nawet pożądnego pytania nieumiesz zadac.

.-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vamet widzę że też chcesz uzyskac odpowiedź na swoje pytania , ale chodzbym znał odpowiedź to sie nie podzielę, bo kazdy ma prawo pytac a nie odpowiadac. a napisac że o jakieś tam bzdury pytasz:

.

Tak, poproszę byś sprawdził PIRATÓW Z KARAIBÓW: NA KRAŃCU ŚWIATA - pierwszy rozdział w pliku .m2ts - TUTAJ DO POBRANIA.

Masz w nim 1 ścieżkę audio DTS-HD MA 5.1 i 1 ścieżkę napisów - polskie.

.------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zobacz twoje pytanie jest ok ale jak ja pytam od połowy tematu o DTS HD MA to wszyscy po mnie jadą , powinni ciebie teraz zje........c że o takie głupoty pytasz.

Hmm, co ja wniosłem? :( ...hmm, Ciebie wniosłem do tego tematu niestety, mogłem go nie zakładać :)

Widzisz, najwidoczniej pytasz w złym tonie, Twoje doświadczenia życiowe nie za bardzo nauczyły Cię... Hmm, cierpliwości?

Jakby mi ktoś przyszedł z prośbą i stał mi za plecami i wciąż powtarzał: "No już?!!!", a potem rzucał obelgi pod moim kierunkiem to sorka, ale coś nie teges z Tobą. Ja tych co kupili sprzęt i mają ochotę potestować i podzielić się (bo nie muszą wcale, to jest ich tylko dobra wola), szanuję.

Jak mi nie odpowiedzą, mówi się trudno. Będę szukał odpowiedzi w innych miejscach.

EDIT

A co do wzięcia sprawy w swoje ręce jak któryś z kolegów napisał ,

Tak kiedyś zrobiłem i zadzwoniłem do LG o kodeki których nie czyta --- uzyskałem odpowieź , proszę oddac do serwisu jak nie czyta .

No jeżeli Human Media Cię zlekceważy, to myślę, że jedynie na tym straci... Dzwoniłeś? Na pewno Ci udzielą właściwych odpowiedzi.

Zależy Ci na czasie, śmiało. Jak Ci zależy na testach, co stoi na przeszkodzie podjechać do Wrocławia i przetestować lokalnie.

I tak sporo zaoszczędzasz w stosunku do PHC-200, A-200, Base 3.0 czy Primie 3.0.

Pozdrawiam serdecznie.

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ci odpisac , myślę nic, bo i tak to nie pchnie tematu do przodu.

Co do HumanMedia - też prowadzę sklep - i poza tym co napisane nic więcej nie wiedzą , no chyba poza osobami które manualnie to sprawdzą.

ale zeby przetestowac ten player trzeba miec kilka plików nietypowych i nie do pobrania w ciągu 5 minut.

Jesli posiadasz ten player to wybierz z tego tematu pytania i postaraj się na nie odpowiedziec .

A skonczą się upierdliwe odpowiedzi nie na temat.

Czy ktoś mi odpowie czy nie, to tak jak napisałeś straci tylko HumanMedia , do chwili kiedy nie będę przekonany o pracy tego playera w tych tematach co mnie interesują nie wydam na niego złotówki , bo dla mnie jest nadal bez wartości , bo nie uzyskałem odpowiedzi na swoje pytania.

Odwiedzic HM w Wrocławiu , paliwo będzie droższe niż ten player.

Jak założyłeś ten temat i masz takie uprawnienia to wywal wszystkie takie zbędne posty jak moje zobaczymy ile wnosi informacji ten temat o tym playerku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, poproszę byś sprawdził PIRATÓW Z KARAIBÓW: NA KRAŃCU ŚWIATA - pierwszy rozdział w pliku .m2ts - TUTAJ DO POBRANIA.

leci sciaganie (rzeczywiscie szbki serwer :( ) jezeli zdaze przed 16ta pobrac to napisze z domu jak to smiga na IcyBoxie

Jak założyłeś ten temat i masz takie uprawnienia to wywal wszystkie takie zbędne posty jak moje zobaczymy ile wnosi informacji ten temat o tym playerku.

pozostawie to bez komentarza :) HerGregor- tu chodzi tylko o to, ze twoje (napewno sensowne i wazne) pytanie okraszone sa zlosciwoscia, niecierpliwoscia i tym zrazasz sobie ludzi- mnie osobiscie nie chce sie na nie odpowiadac...

Edytowane przez mrq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cretino naprawdę już lepiej nic nie pisz...co komu po gigabicie skoro te sprzety maja max 100 megabit i to jeszcze marne?30 to wszystko co uzyskasz chocbyś miał i fibera w tym dysku

her gergor - softy sa prawie takie same - diabeł tkwi w szczególach - już wgrywałem do arivy soft od compro który to akurat wgrał sie bez problemu i działał ale brak obsługi pilota zrobił swoje a takze problem z powrotem do starego softu.....

poczytaj troszke o tych playerach to sie dowiesz że bebechy sa praktycznie identyczne jak i soft

niestety arivę równiez brałem w ciemno i gdyby nie problem z dostępnością zotac zbox na amd to już bym ją sprzedał i kupił tego pececika i zainstalował xbmc - te wszystkie playery to może za 10 lat taka funkcjonalnośc szybkośc i sprawnośc będa miały jak taki htpc - niestety

obecnie siedzę i naprawiam kilka filmów bo player nie rozpoznaje kodeka - to samo trafi sie pewnie i w icybox bo juz słyszałem o taki strzałach na realtekach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ze twoje (napewno sensowne i wazne) pytanie okraszone sa zlosciwoscia, niecierpliwoscia

Nigdy nie jestem taki jak piszesz - może tak odbierasz lub moje odpowiedzi są zawsze ostrzejsze od zaczepki innych , których nie widzisz , ale to nie wżne.

----- w Piratach sprawdzcie jakim kodekiem jest kodowane m2ts jak pobierzecie , może znajdzie się odpowiedz na moje pytania od nośnie kodeka VC-1.------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mozna podlaczyc "mass storage" przez RJ-ke gigabitową i ma sie odpowiedni transfer oczywiscie jesli dysponuje sie pamiecia masowa z laczem RJ45 i wspierajacą GbitEthernet

Ale rozmawiamy o USB i 4 dyskach podłączonych do takiego huba, bo można mieć NAS ( jak większość z nas ) lub zewnętrzną obudowę na RJ'kę podpinaną do routera, wszystko kwestia kasy i możliwości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

Nigdy nie jestem taki jak piszesz - może tak odbierasz lub moje odpowiedzi są zawsze ostrzejsze od zaczepki innych , których nie widzisz , ale to nie wżne.

----- w Piratach sprawdzcie jakim kodekiem jest kodowane m2ts jak pobierzecie , może znajdzie się odpowiedz na moje pytania od nośnie kodeka VC-1.------

Zamiast pindolić jak potłuczony :( - tak jest miło? Daj coś od siebie i wyciągnij próbkę .m2ts lub BDMV, BD ISO z kodowaniem VC-1 i udostępnij do testów.

Ja mam ich mnóstwo, tylko czasu na okrajanie nie mam teraz za bardzo.

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
her gergor - softy sa prawie takie same - diabeł tkwi w szczególach - już wgrywałem do arivy soft od compro który to akurat wgrał sie bez problemu i działał ale brak obsługi pilota zrobił swoje a takze problem z powrotem do starego softu.....

poczytaj troszke o tych playerach to sie dowiesz że bebechy sa praktycznie identyczne jak i soft

obecnie siedzę i naprawiam kilka filmów bo player nie rozpoznaje kodeka - to samo trafi sie pewnie i w icybox bo juz słyszałem o taki strzałach na realtekach

Jak z tego co piszesz prawie to samo ale nie do końca - podobnie było w popkornie z softem czytającym pełne menu Blureja ale wejcia i wyscia nie działały i problem z powrotem do orginalnego softu..

Każdy przed wgraniem softu niech sam oceni czy sa takie same, ale bez twojego testu było by wielu co by uwierzyło w cud podmiany softu i uwaliło by arive.

Jak by mozna było kombinowac softami to ja poprosze od -- Mede8er MED500X -- plus DTS HD MA i DTS Ture HD z playera IcyBox MP3011HW , i obsługę TV teren z mozliwością nagrywania np. Hyundai MBox R3150S TV recorder, ale w cenie IcyBox MP3011HW.

Jak dasz radę te softy połączyc w tej cenie to biore w ciemno bez dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam uprzejmie

Zamiast pindolić jak potłuczony :( - tak jest miło? Daj coś od siebie i wyciągnij próbkę .m2ts lub BDMV, BD ISO z kodowaniem VC-1 i udostępnij do testów.

Ja mam ich mnóstwo, tylko czasu na okrajanie nie mam teraz za bardzo.

Z poważaniem

Bardzo mi przykro ale mam tylko pełne pliki , ale Terminator ocalenie jest w kawałkach i kodowany VC-1, a co do udostepniania polecam Rapidshare jest tam wszystko , a co do obelg i ubliżania , odpowiem ci cytatem słów polskiej polityki.

Spieprzaj Dziadu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

Bardzo mi przykro ale mam tylko pełne pliki , ale Terminator ocalenie jest w kawałkach i kodowany VC-1, a co do udostepniania polecam Rapidshare jest tam wszystko , a co do obelg i ubliżania , odpowiem ci cytatem słów polskiej polityki.

Spieprzaj Dziadu.

Mam Terminatora i musisz ładnie poprosić... :) ...że też sobie akurat tego polityka wybrałeś, ponoć daleko jabłko od jabłoni nie upada :):(

Życzę powodzenia w prowadzeniu podobnego sklepu jak Human Media :) Pewnie klienci drzwiami i oknami walą :) Ehehehehehehe... :)

Powiadają, że nie karmi się Trolla :)

Pozdrawiam serdecznie.

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
....

Chłopcze jak ja kozystałem z HD to ciebie kogut po podwórku ciagal za siusiaka...

Nie wnikając, kto i kogo za co ciągał, Kolega HerGregor swoją wypowiedzią zdecydowanie przekroczył ramy merytorycznej i grzecznej dyskusji. Otrzymuje zatem "prezent" na ochłodę.

Z góry ostrzegam, że to samo spotka każdego, kto będzie usiłował ciągnąć dyskusję w podobnym stylu, zamiast zająć się kwestiami merytorycznymi, dotyczącymi tytułowego produktu.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam uprzejmie

Tak, poproszę byś sprawdził PIRATÓW Z KARAIBÓW: NA KRAŃCU ŚWIATA - pierwszy rozdział w pliku .m2ts - TUTAJ DO POBRANIA.

Masz w nim 1 ścieżkę audio DTS-HD MA 5.1 i 1 ścieżkę napisów - polskie.

Włącz proszę i zobacz, czy zrywa video, czy odtwarza poprawnie audio HD i czy automatycznie odpalają się napisy polskie, czy też trzeba je włączyć samodzielnie z pilota (napisy się pojawiają, jak maszerują skazańcy i odczytywane są ich prawa).

Jak możesz to przetestuj poprzez wewnętrzny dysk, zewnętrzny i poprzez SMB/NFS.

Byłbym wdzięczny. Plik troszkę zajmuje, ale szybki serwer, także pełnym Twoim łączem poleci :)

Pozdrawiam serdecznie.

EDIT

Jeżeli to nie problem, to proszę chwyć komórkę i nagraj jak włączasz to na urządzeniu i co widać w TV podczas uruchamiania? Co się wybiera, jak to się wybiera i jak klikasz już plik, potem co widać na ekranie. Proszę z całego serca.

Z poważaniem

Witam.

Takie życzenie to ja rozumiem,w miare mozliwosci i umięjętności nagrałem to tak aby było widac najwazniejsze.Napisy niestety trzeba samemu włączyc, nie mam mozliwosci przetestowania pliku z dysku ale myśle ze jak idze z pena to z dysku tym bardziej bedzie odtwarzał.

http://www.przeklej.pl/plik/p1020376-avi-0021bf2b35a5

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

Super fajnie, dziękuję za wgranie filmiku - kawał dobrej roboty! :)

Dla kolegi, co już otrzymał prezent, a może tutaj zajrzy - jak widać z VC-1 daje sobie świetnie radę.

Przygotowałbym jeszcze jeden "myk" do testowania, katalog BDMV, w którym wymuszam język polski w takim przypadku, jak jest jedna ścieżka.

Chociaż z innej beczki:

1. Czy autoresume playback działa dla płyt Blu-Ray w postaci BDMV, BD ISO? Czyli jak zatrzymamy w pewnym momencie filmu i potem włączymy ponownie, to odtwarza od tego samego miejsca?

2. Czy jest możliwość ustawienia domyślnego języka dla ścieżki audio i dla napisów dla płyt Blu-Ray w postaci BDMV, BD ISO?

Byłbym wdzięczny za informacje i jeszcze raz dziękuję za przetestowanie pliku testowego.

Pozdrawiam serdecznie.

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie prowokuj pisz na temat jest taka możliwośc ustawienia jezyka polskiego kozystam z tej opcji opcji na LG BD 390.

Ty masz Terminatora VAMET a ja wiem jak zrobic aby język polski był językiem domylsnym w filmach Blurej.

Każesz prosic i się nabijasz a nie wiele wiesz i umiesz.

Poproś VAMET to napiszę.

Podrawiam i nie badzcie homowaci , to nikt nie będzie wam odpisywał tym samy co piszecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wątek.

Wszyscy wyma[beeep]ą szabelkami...

Powiem tak: to co napisał HM, wcześniej sobie najpierw sprawdził bawiąc się sprzętem przez kilka dni. Nie jest to kopiowanie opisu ze stron producenta - tam jest on bardzo ubogi.

Sprzęt ma sprawdzony procesor i oprogramowanie wywodzące się z poprzednich modeli. Zapewnia odtwarzanie m2ts-ow, DB-ISO itd - nie gorzej niż inne urządzenia z tym lub starszym procesorem. Dla płyt zgranych jako BDMV, przy wchodzeniu w katalog pyta czy odtwarzać, czy przeglądać - jest więc to i to. Odtwarzacze z uproszczonym odtwarzaniem BD nie mają opcji wymuszania domyślnego języka napisów/audio. Trzeba sobie to ustawić pilotem po starcie filmu.

Pełna tabele przetwarzania audio dla HM3011 są w przygotowaniu - zostaną opublikowane może jutro, może pojutrze - będzie wiadomo jak zachowuje się odtwarzacz dla poszczeólnych wyjść, ustawień i urządzeń wyjściowych. Powinno to rozwiać wszelkie wątpliwości.

Mogę wykopiować to co napisane w specyfikacji, o HD Audio, o BD-ISO itd... ale czy to podniesie wiarygodność urządzenia? Nie publikujemy niesprawdzonych informacji. Zobaczcie jak niewiele o Audio HD mówi producent na swoich stronach. Ale faktem jest że aktualizacja firmware dostępna na stronach poprawiła działanie tego elementu - a więc jest w specyfikacji, która jest bardziej aktualna od tej u producenta.

Urządzenie trafiło na rynek nieco po swojej premierze w DE. Dlatego może mieć fabryczne oprogramowanie nieco starsze, a aktualizacja ma datę sprzed premiery w PL.

Jeżeli chodzi o rozwój oprogramowania - czekamy jeszcze na kilka odpowiedzi od producenta, ale nie nalezy się tu wiele spodziewać. Raidsonic nie ma takiego działu rozwoju oprogramowania jak np. Hyundai. Stąd podobieństwa do Arivy. Oprogramowanie zależy od tego jak Realtek rozwija swoje biblioteki.

Edytowane przez HumanMedia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

Nie prowokuj pisz na temat jest taka możliwośc ustawienia jezyka polskiego kozystam z tej opcji opcji na LG BD 390.

Ty masz Terminatora VAMET a ja wiem jak zrobic aby język polski był językiem domylsnym w filmach Blurej.

Każesz prosic i się nabijasz a nie wiele wiesz i umiesz.

Poproś VAMET to napiszę.

Podrawiam i nie badzcie homowaci , to nikt nie będzie wam odpisywał tym samy co piszecie.

Nie muszę prosić, języki domyślne w urządzeniach są na tyle popularne, że posiadają. Ja jestem po zabawie z Dune HD i tam niestety nie ma takiej opcji.

Co do ustawień wymuszających, świetnie za mnie robi to najnowszy DVDFab Blu-Ray Copy, wystarczy zaptaszkować, którą ścieżkę napisów ma odtwarzać od razu po starcie Blu-Ray. Czy to przy tworzeniu FullBD czy też MovieOnly. Terminatora mam in Blu-Ray i na BDMV Folder Structure, jak i wiele innych filmów, czy to w jednym pliku .m2ts czy też seamless branching, czy jak to tam zwą. Także, to czy LG BD 390 i inne odtwarzacze posiadają opcję domyślnej ścieżki audio czy napisów, nie jest tematem, interesuje mnie wyłącznie funkcjonalność IcyBox. Czy ja niewiele wiem, i niewiele umiem, to już myślę sprawa na odrębny temat? :) Pochwal się, jaki prezent dostałeś :)

EDIT

Jeszcze dodatkowe pytanko do Human Media, jak wypadaj a transfery po sieci z PC do IB, np.: czy daje radę z BDMV, BD ISO, m2ts z dźwiękiem HD i 1080p?

Dziękuję za odpowiedzi.

Pozdrawiam serdecznie.

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze dodatkowe pytanko do Human Media, jak wypadaj a transfery po sieci z PC do IB, np.: czy daje radę z BDMV, BD ISO, m2ts z dźwiękiem HD i 1080p?

Z PC nie wiem.

Testujemy to głównie z NASem QNAPa. Ostatnio także z nowym NASem IcyBoxa (!). Sieć 1Gbit do ostatniego kabelka - a więc wąskim gardłem jest sam odtwarzacz.

Transfery liczbowo nie były testowane.

BDMV/m2ts z bitrate do 40Mbit i dźwiękiem HD idzie na granicy przepustowości. Czyli dodatkowe akcje w sieci zakłócą odtwarzanie.

BD ISO wymaga dodatkowej obróbki (rozpakowywania w locie) i tu już przycięcia są widoczne.

MKV w h264 w 1080p, z bitrate zmiennym, zazwyczaj średnim na poziomie kilkunastu Mbps nie sprawia problemów. Przy pikach powżej 30Mbps może się przyciąć.

Włączenie torrentów, transfery po sieci od strony PC do odtwarzacza w trakcie odtwarzania będą miały wpływ (negatywny) na płynność ww formatów.

Ale generalnie dużych różnic między odtwarzaczami na RTD tu nie ma.

Edytowane przez HumanMedia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam uprzejmie

Nie muszę prosić, języki domyślne w urządzeniach są na tyle popularne, że posiadają. Ja jestem po zabawie z Dune HD i tam niestety nie ma takiej opcji.

Co do ustawień wymuszających, świetnie za mnie robi to najnowszy DVDFab Blu-Ray Copy, wystarczy zaptaszkować, którą ścieżkę napisów ma odtwarzać od razu po starcie Blu-Ray. Czy to przy tworzeniu FullBD czy też MovieOnly. Terminatora mam in Blu-Ray i na BDMV Folder Structure, jak i wiele innych filmów, czy to w jednym pliku .m2ts czy też seamless branching, czy jak to tam zwą. Także, to czy LG BD 390 i inne odtwarzacze posiadają opcję domyślnej ścieżki audio czy napisów, nie jest tematem, interesuje mnie wyłącznie funkcjonalność IcyBox. Czy ja niewiele wiem, i niewiele umiem, to już myślę sprawa na odrębny temat?

:) Pochwal się, jaki prezent dostałeś :)

.

Tak pisz i nik nie bedzie szukał zaczepki.

.

A co do prezentu to moze bliżej cos napiszesz bo nie rozumiem.

.

A audio to nie sprzetowo ale softowo , ale z dego co widzę to jakoś sobie poradzisz jest wiele programów które to załatwią.

Pzdrawiam.

Edytowane przez HerGregor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mogę wykopiować to co napisane w specyfikacji, o HD Audio, o BD-ISO itd... ale czy to podniesie wiarygodność urządzenia? Nie publikujemy niesprawdzonych informacji. Zobaczcie jak niewiele o Audio HD mówi producent na swoich stronach. Ale faktem jest że aktualizacja firmware dostępna na stronach poprawiła działanie tego elementu - a więc jest w specyfikacji, która jest bardziej aktualna od tej u producenta.

Urządzenie trafiło na rynek nieco po swojej premierze w DE. Dlatego może mieć fabryczne oprogramowanie nieco starsze, a aktualizacja ma datę sprzed premiery w PL.

1. Jeżeli chodzi o rozwój oprogramowania - czekamy jeszcze na kilka odpowiedzi od producenta, ale nie nalezy się tu wiele spodziewać. Raidsonic nie ma takiego działu rozwoju oprogramowania jak np. Hyundai. Stąd podobieństwa do Arivy. Oprogramowanie zależy od tego jak Realtek rozwija swoje biblioteki.

Zapytam u zródła co z tym DTS HD MA i DTS Ture HD czy jest w pełni obsługiwane tak jak pisze w info , bo na forum nikt nie posiada takich plików aby to sprawdzic i napisac. A dokładniej czy tylko w plikach m2ts będzie możliowśc kożystania z DTS HD MA czy mkv tez zostanie odczytany poprawnie.

2. Czyli co do menu że np. plik filmowy będzie można wybrac klikając na miniaturke plakatu filmu , raczej nie bedzie osiagalne takie jak w Mede8er MED500X.

3. co mają wnieśc planowane poprawki softu.

Pozdrawiam.

Edytowane przez HerGregor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapytam u zródła co z tym DTS HD MA i DTS Ture HD czy jest w pełni obsługiwane tak jak pisze w info , bo na forum nikt nie posiada takich plików aby to sprawdzic i napisac. A dokładniej czy tylko w plikach m2ts będzie możliowśc kożystania z DTS HD MA czy mkv tez zostanie odczytany poprawnie.

2. Czyli co do menu że np. plik filmowy będzie można wybrac klikając na miniaturke plakatu filmu , raczej nie bedzie osiagalne.

3. co mają wnieśc planowane poprawki softu.

Pozdrawiam.

HD Audio:

Dolby Digital Plus (eAC3, wbudowany dekoder (do PCM 2.0), dostępny tryb passthrough przez HDMI)

Dolby TrueHD (do 7.1, wbudowany dekoder (do PCM 2.0), dostępny tryb passthrough przez HDMI)

DTS-HD (DTS-MA, DTS-HR) (do 7.1, wbudowany dekoder (do PCM 2.0 i DTS), dostępny tryb passthrough przez HDMI)

Tak jak w specyfikacji. Napisane na podstawie testów. Szczegołowa tabela przetwarzania poszczególnych formatów audio, w tym także plików FLAC o dużych rozdzielczościach zostanie opublikowana do końca tygodnia TU

HD Audio sprawdzane na plikach m2ts, BDMV i BD-iso. Próbek MKV z HD-Audio jeszcze nie mamy.

2. Nie ma takiej opcji. Czy będzie - nie wiadomo

3. jw. Realtek nie publikuje takich informacji. Czekamy na odpowiedź dot. dodana YouTube, chcemy też poprawić polskie tłumaczenie, jest też kilka drobnych mankamentów w oprogramowaniu - na razie czekamy na informacje dot. możliwości takich poprawek.

Nie jesteśmy źródłem dla wszystkich informacji. To co możemy sprawdzić fizycznie - sprawdzamy. O inne rzeczy pytamy dalej. Z tego co wiem, Radisonic aby odpowiedzieć na niektóre pytania też musi przesyłać je dalej - do swojego źródła.

Edytowane przez HumanMedia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wlasnie dostalem swoj odtwarzacz i tak kilka uwag na goraco.

- wlozylem dysk WD Green 1,5GB -dziala elegacnko

- zdjecia 12MPX otwieraja sie blyskawicznie (bez porownania do starego popcorna)

- menu dziala bardzo sprawnie i wyglada przyzwoicie

- mialem pare restartow na roznych starych plikach video przy probie odtworzenia przez biblioteke multimediow, te same pliki odtworzone za pomoca przegladarki - dzialaja bez problemu i nie powoduja restartow.

- po paru godzinach kopiowania z dysku usb sprzet nawet nie jest cieply

- fajnie i logicznie dziala kopiowanie plikow z roznych mediow

- nie podobaja mi sie te wtyczki do flickra czy RSSa - jakby nie pasowaly graficznie do reszty i zostaly dorobione jakos tak na szybko

Musze powiedziec ze jestem pozytywnie zaskoczony jak na 3 godziny zabawy. Po doswiadczeniach z popcornem i jego niemrawym menu, tu ogolne wrazenie jest bardzo pozytywne.

Edytowane przez long_28y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Takie życzenie to ja rozumiem,w miare mozliwosci i umięjętności nagrałem to tak aby było widac najwazniejsze.Napisy niestety trzeba samemu włączyc, nie mam mozliwosci przetestowania pliku z dysku ale myśle ze jak idze z pena to z dysku tym bardziej bedzie odtwarzał.

http://www.przeklej.pl/plik/p1020376-avi-0021bf2b35a5

Pozdr.

Ja podzielę się swoimi spostrzeżeniami jak dojdę do ładu ze sprzętem

Mianowicie po pierwsze u mnie nie pokazuje na Twoim (mam na myśli Vameta) pliku DTS HD jak nacisnę info tylko poprostu DTS 6chi za cholerę nie wiem jak to uzyskać może jakaś podpowiedź?? (ampli napewno obsługuje samsung hw-c700)

po drugie za każdym razem jak wyłączę Icyboxa tylko pilotem w stan czuwania to po włączeniu muszę wszystkie ustawienia od nowa ustawiać czyżby mi sie jakiś feler trafił?

Edytowane przez sidnej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...