Skocz do zawartości
apolosa

neo pdp in 2010 - TX-P50VT20E i TX-P65VT20E

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj w klubie 3D.

Podobnie jak Ty mam za sobą pierwsze seansy 3D.

Mnie pozytywnie zaskoczyła translacja 2D do 3D w koncertach !

Wybierz ostro rysowany obraz z przewagą czarnego tła.

Np. Path Matheny. Albo EAGLES. Czy Clapton z Tokio.

REWELACJA !

Czekam na dobrą muzę w 3D.

sprzęt: Sam UE46C8000, okulary 2200, XD-1 HD-DVD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj w klubie 3D.

Podobnie jak Ty mam za sobą pierwsze seansy 3D.

Mnie pozytywnie zaskoczyła translacja 2D do 3D w koncertach !

Wybierz ostro rysowany obraz z przewagą czarnego tła.

Np. Path Matheny. Albo EAGLES. Czy Clapton z Tokio.

REWELACJA !

Czekam na dobrą muzę w 3D.

sprzęt: Sam UE46C8000, okulary 2200, XD-1 HD-DVD.

A'propos dźwięku.

To co się wydobywa z tej plazmy absolutnie nie zasługuje na miano dźwięku tylko na miano pierdzenia. 1/10.

Mój poprzedni SONY dźwiękowo zjada tego Panasa na śniadanie.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i jak odczucia? wyłapałeś jakieś artefakty w obrazie 50hz?

Co Ty !!!

Cała niedziela zmarnowana na podłączanie sprzętu od nowa ... masakra :angry: . Mam nadzieję dzisiaj skończyć.

Może jutro jakieś poważniejsze testy.

BTW ktoś wie jak zrobić aby boczne pasy przy obrazie 4:3 były czarne a nie szare?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ty !!!

Cała niedziela zmarnowana na podłączanie sprzętu od nowa ... masakra :angry: . Mam nadzieję dzisiaj skończyć.

Może jutro jakieś poważniejsze testy.

BTW ktoś wie jak zrobić aby boczne pasy przy obrazie 4:3 były czarne a nie szare?

Pozdro

na mojej starej pv 60 jest w konfiguracji jasnosc panelu, na max obraz 4;3= szare pasy a na wył. czarne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

EDIT: Jak się okazuje jest to mój pierwszy post na tym forum. A wydawało mi się, że już coś pisałem :). Tak więc witam wszystkich forumowiczów! Obecnie posiadam TV CRT (29") i zamierzam się przesiąść na coś "trochę" lepszego. Posiadam kablówkę UPC z pakietem HD i konsole PS3. TV będzie stał w małym pokoju, a oglądać będę z odległości 1-3 metrów. Na co dzień jednak nie więcej niż 2 metry.

Noszę się z zamiarem kupna TV od kilku miesięcy. Naczytałem się już tyle, że sam w pewnym momencie nie wiedziałem co jest co :D

W końcu udało mi się dojść do jasnych wniosków i zdecydowałem się na plazmę Panasonica z serii VT.

Jedynie jakie jeszcze mam wątpliwości to co do przekątnej (42 lub 46 cali) i co do różnic pomiędzy VT20 i VT20E. W związku z tym mam kilka pytań:

1) Czy ktoś w związku z tym mógł by mi powiedzieć jakie są różnice między tymi modelami (VT20 i VT20E)?

2) Czy między modelami 42" i 46" są jakiekolwiek różnice poza samą przekątną?

3) Czy ta seria ma dwa kolory? Widziałem ciemno srebrny model (nie wiem czy ty było V, VT, czy VT-E - może w tym tkwi różnica między modelami?). Przyznać muszę, że dużo bardziej podobał mi się ten jednolity ciemno srebrno-szary kolor.

4) Jak tak na prawdę wygląda pobór mocy? Specyfikacja podaje około 350W. Jak to jest na co dzień, przy graniu , oglądaniu kablówki cyfrowej/HD, oglądaniu FullHD i oczywiście 3D?

Zdaje sobie oczywiście sprawę, że lepiej mieć większy TV, bo choćby 3D prezentuje się wtedy dużo lepiej. Jednak w moich warunkach 42" wydaje się być wielkością graniczną.

Jeśli moje pytania się powtarzają to z góry przepraszam, ale czasami przekopać się przez setki postów żeby znaleźć jedną czy dwie informacje Cię interesujące jest strasznie ciężko.

Edytowane przez Gemi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też w niedzielę bawiłem się kilka godzin "swoim" 65VT20 tongue.gifcool.gif

po prawdzie to jest to egzemplarz należący do chrzestnego ojca mojej córki..., no ale ja wybierałem TV. Cena zakupu to 15 koła.

Spędziłem z rodziną we Wrocławiu cały weekend, bo Andrzej miał Andrzejki, no i jak się zapewne domyślacie kobitki rozmawiały o dzieciach, dzieci rozmawiały o zabawkach, a duzi chłopcy bawili się Panaskiem.

Oczywiście ja zająłem się wgrywaniem do PS3 softa 3.50, potem kalibracja TV na ustawieniach polecanych z flatpanelshd.com i lecimy z koksem (recenzja i ustawienia tutaj: http://www.flatpanel...l&id=1274347515)

2 pary okularów gratis i oglądamy płytkę 3D z koncertem Lang Lang w 3D http://www.blu-ray.c...-Blu-ray/13137/. Niestety, na razie Andrzej nie ma nic innego w 3D.

Oczywiście tak jak pisałem już kiedyś, naturalnie przysuwamy się do ekranu i w momencie uzyskania optymalnej odległości zmierzyłem dystans od ekranu - jest TYLKO 1,90 m.

Dlatego ja kupię projektor 3D, bo nie mam zamiaru siedzieć 5 cm od TV, z nosem w ekranie, a zamieniać 50 cali na 65 to jakoś mi się nie widzi, 65 cali to jednak za mało do 3D.....dla mnie.....B):P

Obejrzeliśmy też różne kanały z Cyfry+ w HD i SD oraz świeżo zakupioną płytę Blu-ray z filmem Twierdza (Rock) za 49 zł w MM w Galerii Dominikańskiej.

Moja opinia po wielogodzinnym oglądaniu.

1) Poziom czerni i kontrastu niemalże taki jak w mojej Kurze, naprawdę jest świetnie.

2) Nastawy z flatpanelshd są bardzo dobre. Lekko skalibrowany tryb THX daje naprawdę naturalny obraz.

3) Lang Langa oglądaliśmy w trybie dynamicznym, jest OK, na tyle dobrze, że żonki próbowały grać na fortepianie razem z Langiem. Wszyscy byliśmy zachwyceni 3D.

4) Migotania nie zauważyłem, a bardzo się starałem, nie wiem o czym pisał Gmeru, że migocze.

5) Włączyłem tryb 24p Smooth Film i zero stroboskopu - ZERO !!! chociaż pojawiają się sporadycznie lekko rozmyte krawędzie szybko poruszających się obiektów. Andrzej w ogóle niczego nie widział, bo nie wiedział czego szukać laugh.gifwink.gif, więc jemu nie przeszkadzało nic. Na stałe wybrał tryb z włączonym 24p Smooth Film.

Po wyłączeniu tego trybu obraz staje się kinowy, czyli ma taki mikro stroboskop. Taki jak w większości TV plazmowych i kineskopowych, i taki jak w kinie.

W zależności od tego czy ktoś woli taki kinowy obraz, czy raczej taki gładki jak pupa niemowlaka tryb 24p Smooth, każdy będzie zadowolony. Chociaż zaznaczam, że ten "teatr" nie jest aż tak teatralny, jak w Philpsach z Natural Digital Motion. A te nieznaczne, ledwie zauważalne rozmycia krawędzi (takie jakby duszki wokół przedmiotów) praktycznie nie przeszkadzają.

6) Dla przeciwników dużego zużycia prądu. Ta 65 calowa plazma po kalibracji zużywa 220 WATT, niewiele więcej niż mój stary 36 calowy kineskopowy Philips..., oszczędzę sobie komentarz, bo i tak malkontentów nie przekonam...

7) Twierdza na Blu-ray wygląda obłędnie, odkryłem ten film na nowo, jedynie moja żona załamana, że jej ukochany Sean Connery (dla którego zostawiłaby mnie w sekundę, gdyby tylko miała okazję), ma w HD tak dużo zmarszczek. :P;)

To, co jest istotne, to to, że czarne pasy na górze i dole ekranu na filmie, który ma format 2,39:1, są tak czarne, że niemalże nie odróżniają się od czarnej ramki telewizora.

8) Kanały SD 4:3 oglądamy w formacie 4:3 z pionowymi czarnymi pasami po bokach. Niestety, Panas nie ma takiego śprytnego, rewelacyjnego trybu Auto, rozciągającego 4:3 inteligentnie na cały ekran, jaki jest w mojej Kurze LX5090H. Inne formaty Panasa się nie nadają do przeróbki 4:3 na 16:9 tak, aby było dobrze. To jest jedyna wada Panasa, jaką znalazłem.

9) A, i jeszcze jedno, Andrzej chciał zrobić mi niespodziankę i nic nie mówił, że już kupił Panasa. I wiecie co, jak go włączyłem to okazało się, że jest ustawiony na wszystkich źródłach (PS3, Cyfra+, DVD) w trybie Dynamicznym. I mimo, że TV kupiony był w październiku, nie było żadnych wypaleń, powidoków czy duszków.

Jak dla mnie to mógłbym zamienić swoją Kurę dzisiaj na tego Panasa, gdyby mnie to nic nie kosztowało.

Naprawdę jest to zajefajny TV, a wielkość robi ogromne znaczenie. Polecam wszystkim, nawet w wersji 50".

Kuro 2 ma godnego następcę, i VT20 można spokojnie traktować jako równorzędny zamiennik Pionka.

Dzisiaj Andrzej z synem będą oglądać na Canal+ Gol meczyk w 3D Barcelona-Real. Niestety już beze mnie sad.gif bo wczoraj wieczorem przerażony prognozą pogody zapakowałem rodzinę do fury i zwiałem z Wrocławia do domu w Łomiankach, unikając dzisiejszego zasypu śniegiem. 4 godzinki po suchym asfalcie i o 1.00 w nocy dotarłem do domku.

Pozdrawiam wszystkich, a w szczególności HD i 3D HD maniaków.

P.S. Tryb 3D w Panasie ustawiłem na auto, mam nadzieję, że wykryje 3D side by side z Cyfry+ na meczu, czy to prawidłowo ?

Edytowane przez AreckiW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ad.1 vt20e to model dystrybuowany w Europie (e jak europa ;) ), nie jestem do końca pewien ale jedyna różnica to standard tunera.

ad.2 Z tych dwóch wybrałbym 50" :P a na poważnie - bez dwóch zdań - im większy tym lepiej. Ja oglądam 50" z 2.2m i jest wypas (chociaż na tych 15" więcej nie pogniewałbym się :P)

ad3. Seria vt to kolor czarny w świetle wpadający w brąz, seria v dostępna jest 2 kolorach (nie jestem pewien czy wszystkie rozmiary) czarny wpadający w brąz i srebrnym (aluminium?).

ad4. Na temat poboru mocy nie jestem jeszcze w stanie nic powiedzieć. Użytkuję p50vt20e dopiero pierwszy miesiąc, więc przy najbliższym rachunku cała prawda wyjdzie na jaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co z artefaktami na sygnale 50hz? są czy nie? bo chyba avforums by nie robiło zadymy jakby nie było powodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.......Jak dla mnie to mógłbym zamienić swoją Kurę dzisiaj na tego Panasa.

Naprawdę jest to zajefajny TV, a wielkość robi ogromne znaczenie......

To kiedy wymiana Kury na 3D?.

Może i ja bym się skusił.

Pozdrawiam,

AndrzejS@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie, Kury nie zamieniam, a do 3D to wezmę projektor, bo tutaj rozmiar ekranu ma decydujące znaczenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety u mnie albo albo. Inaczej się nie da.

Pozdrawiam,

AndzejS@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie, Kury nie zamieniam, a do 3D to wezmę projektor, bo tutaj rozmiar ekranu ma decydujące znaczenie :)

Racja - prawdziwe kino to jednak "robi" projektor :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to proponuję jednak, żebyś Andrzej najpierw obejrzał dokładnie tego Panasa, zanim się zdecydujesz.

Jeśli jego drobne wady (opisane w mojej opinii powyżej) Ci nie przeszkodzą, to TV jest godne polecenia.

3D jest obłędne, HD na poziomie Pionka.

No chyba, że w 2011 Panasonic wypuści następcę VT20 już z przetwarzaniem 2D do 3D i z jeszcze lepszym kontrastem i czernią, które przegonią Pionka.

Tak jak pisałem, TV jest świetny, można też zrobić kalibrację ISF, chociaż nastawy z flatpanelshd wyciągają z TV 95% możliwości, więc po co wywalać 1,5 tysia na kalibrację.

Edytowane przez AreckiW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konwersja w p50vt20 i p65vt20 to tylko kwestia softu. Podobno update ma pojawić się na początku przyszłego roku.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

EDIT: Jak się okazuje jest to mój pierwszy post na tym forum. A wydawało mi się, że już coś pisałem :). Tak więc witam wszystkich forumowiczów! Obecnie posiadam TV CRT (29") i zamierzam się przesiąść na coś "trochę" lepszego. Posiadam kablówkę UPC z pakietem HD i konsole PS3. TV będzie stał w małym pokoju, a oglądać będę z odległości 1-3 metrów. Na co dzień jednak nie więcej niż 2 metry.

Noszę się z zamiarem kupna TV od kilku miesięcy. Naczytałem się już tyle, że sam w pewnym momencie nie wiedziałem co jest co :D

W końcu udało mi się dojść do jasnych wniosków i zdecydowałem się na plazmę Panasonica z serii VT.

Jedynie jakie jeszcze mam wątpliwości to co do przekątnej (42 lub 46 cali) i co do różnic pomiędzy VT20 i VT20E. W związku z tym mam kilka pytań:

1) Czy ktoś w związku z tym mógł by mi powiedzieć jakie są różnice między tymi modelami (VT20 i VT20E)?

2) Czy między modelami 42" i 46" są jakiekolwiek różnice poza samą przekątną?

3) Czy ta seria ma dwa kolory? Widziałem ciemno srebrny model (nie wiem czy ty było V, VT, czy VT-E - może w tym tkwi różnica między modelami?). Przyznać muszę, że dużo bardziej podobał mi się ten jednolity ciemno srebrno-szary kolor.

4) Jak tak na prawdę wygląda pobór mocy? Specyfikacja podaje około 350W. Jak to jest na co dzień, przy graniu , oglądaniu kablówki cyfrowej/HD, oglądaniu FullHD i oczywiście 3D?

Zdaje sobie oczywiście sprawę, że lepiej mieć większy TV, bo choćby 3D prezentuje się wtedy dużo lepiej. Jednak w moich warunkach 42" wydaje się być wielkością graniczną.

Jeśli moje pytania się powtarzają to z góry przepraszam, ale czasami przekopać się przez setki postów żeby znaleźć jedną czy dwie informacje Cię interesujące jest strasznie ciężko.

kolego, do 3D bierz 50 cali, a minmum 46 !!!

nie martw się zużyciem prądu, 350 WATT jest przy białym ekranie. Ten TV 50" po kalibracji zużywa średnio 190 WATT.

przeczytaj cały wątek tutaj: http://hdtvpolska.co...-i/page__st__20

Edytowane przez AreckiW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to proponuję jednak, żebyś Andrzej najpierw obejrzał dokładnie tego Panasa, zanim się zdecydujesz.

Jeśli jego drobne wady (opisane w mojej opinii powyżej) Ci nie przeszkodzą, to TV jest godne polecenia.

3D jest obłędne, HD na poziomie Pionka.

No chyba, że w 2011 Panasonic wypuści następcę VT20 już z przetwarzaniem 2D do 3D i z jeszcze lepszym kontrastem i czernią, które przegonią Pionka.

Tak jak pisałem, TV jest świetny, można też zrobić kalibrację ISF, chociaż nastawy z flatpanelshd wyciągają z TV 95% możliwości, więc po co wywalać 1,5 tysia na kalibrację.

Wierzę Ci. Jesteś znawcą i Twoje rady biorę pod uwagę.

Ale niestety wymiana w moim przypadku może nastąpić dopiero w przyszłym roku.

Pozdrawiam,

AndrzejS@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jedynie jakie jeszcze mam wątpliwości to co do przekątnej (42 lub 46 cali) i co do różnic pomiędzy VT20 i VT20E. W związku z tym mam kilka pytań:

1) Czy ktoś w związku z tym mógł by mi powiedzieć jakie są różnice między tymi modelami (VT20 i VT20E)?

2) Czy między modelami 42" i 46" są jakiekolwiek różnice poza samą przekątną?

3) Czy ta seria ma dwa kolory? Widziałem ciemno srebrny model (nie wiem czy ty było V, VT, czy VT-E - może w tym tkwi różnica między modelami?). Przyznać muszę, że dużo bardziej podobał mi się ten jednolity ciemno srebrno-szary kolor.

4) Jak tak na prawdę wygląda pobór mocy? Specyfikacja podaje około 350W. Jak to jest na co dzień, przy graniu , oglądaniu kablówki cyfrowej/HD, oglądaniu FullHD i oczywiście 3D?

Zdaje sobie oczywiście sprawę, że lepiej mieć większy TV, bo choćby 3D prezentuje się wtedy dużo lepiej. Jednak w moich warunkach 42" wydaje się być wielkością graniczną.

Jeśli moje pytania się powtarzają to z góry przepraszam, ale czasami przekopać się przez setki postów żeby znaleźć jedną czy dwie informacje Cię interesujące jest strasznie ciężko.

Jeśli chodzi o różnice między VT20 a VT20E to nie ma żadnej róznicy -po prostu dystrybutorzy nie piszą całego symbolu.

Natomiast jest aktualnie dystrybuowany nowy model 50VT20EA i tu jest duża różnica.

Model z końcówką EA ma inną obudowę z tyłu i najprawdopodobniej jest przygotowany do zmiany softu na taki który będzie miał konwersję 2D na 3D, której nie posiada model VT20E.

Nie jest to informacja potwierdzona, ale najprawdopodobniej model EA będzie można upgrejdować do wersji takiej jak 42VT20 i 46VT20 które taką konwersję mają.

Prawdopodobnie modele TX-P50VT20EA mają wbudowany moduł odpowiedzialny za konwersję 2D na 3D ale na razie nikt się tym nie chwali aby nie drażnić osób które już kupiły 50VT20 w starszej wersji.

W najbliższym czasie Panasonic najprawdopodbniej ujawni prawdę.

Najbardziej zawiedzeni mogą być posiadacze telewizorów 65" które mimo wysokiej ceny także są uboższe o funkcję konwersji którą posiadają telewizory serii 42GT20 ;)

A jesli chodzi o wielkość potwierdzam do 3D im wiekszy telewizor tym lepszy !!!

Edytowane przez viwaldi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o różnice między VT20 a VT20E to nie ma żadnej róznicy -po prostu dystrybutorzy nie piszą całego symbolu.

Natomiast jest aktualnie dystrybuowany nowy model 50VT20EA i tu jest duża różnica.

Model z końcówką EA ma inną obudowę z tyłu i najprawdopodobniej jest przygotowany do zmiany softu na taki który będzie miał konwersję 2D na 3D, której nie posiada model VT20E.

Nie jest to informacja potwierdzona, ale najprawdopodobniej model EA będzie można upgrejdować do wersji takiej jak 42VT20 i 46VT20 które taką konwersję mają.

Prawdopodobnie modele TX-P50VT20EA mają wbudowany moduł odpowiedzialny za konwersję 2D na 3D ale na razie nikt się tym nie chwali aby nie drażnić osób które już kupiły 50VT20 w starszej wersji.

W najbliższym czasie Panasonic najprawdopodbniej ujawni prawdę.

Najbardziej zawiedzeni mogą być posiadacze telewizorów 65" które mimo wysokiej ceny także są uboższe o funkcję konwersji którą posiadają telewizory serii 42GT20 ;)

A jesli chodzi o wielkość potwierdzam do 3D im wiekszy telewizor tym lepszy !!!

E to oznaczenie dla Europy

B - dla Britain (Wielka Brytania)

A - oznacza bezprzewodowy moduł (Wi-Fi) z możliwością wgrywania bezprzewodowo softu.

O konwersji 2D do 3D w modelach 50 i 65 cali nikt z Panasa oficjalnie jeszcze się nie wypowiedział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wczoraj naszło mnie na zmianę Tv. Mojego starego Panaska 42Py85 zamierzam zmienić na 46VT20. Co prawda sprzedawca w jednymn sklepie próbował mi wlepić Samsunga 50C7000, ale chyba wybiorę Panaska. W tym Panasonicu jest już konwersja 2D/3D. A teraz moje pytanko do ludzi, którzy zakupili VT20 - podobno matryce te są bardziej podatne na wypalanie niż np. w moim PY85. Czy słyszeliście może coś o tym ? Czy też dogrzewacie swoje plazmy ?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam - JanicQ

Edytowane przez janicq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem dzisiaj specjalnie do MM (Krakowska), żeby przyjrzeć się tym 65 calom. Okazało się, że rano.... sprzedali ostatni egzemplarz. Zostało 50 cali i 46 cali ale za to VT20E (46 cali) za 7999 PLN z pakietem dwie pary okularów i Avatar w cenie (ten co potrafi w locie z 2D na 3D, taki sobie bajer).

Rozmawiałem z kierownikiem działu, ten 65 calowy wyceniony był na ok. 17000 PLN, klient skutecznie negocjował i w końcu sprzedali mu za około 15000...

Pięknie świeci ten 46 calowy

W Krakowie w MM na Zakopiańskiej sprzedadzą za 14000 z pocałowaniem ręki.

Kolega negocjował w piątek i taką dali cenę ostateczną :D !!!!

Konwersja w p50vt20 i p65vt20 to tylko kwestia softu. Podobno update ma pojawić się na początku przyszłego roku.

Podobno w TX-P50VT20EA co do 65 " nie byłbym taki pewien.

Ale może to tylko plotki ????

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki wielkie Panowie za wyczerpujące odpowiedzi!

Podsumowując, jeśli tylko zmieści mi się 46" i nie będę go oglądał z metra, to raczej skuszę się na ten rozmiar.

Martwi mnie jednak ten kolor :( Jeśli faktycznie tylko seria V występuje w kolorze szarym/srebrnym/aluminiowym (jak kto woli), to pozostaje spory dylemat :( Wziąć tańszy, ale przy tym ładniejszy. Czy Droższy, brzydszy, ale za to bogatszy w funkcje (3D).

Ps. CO do tego modelu VT20EA, czy dostępne są tylko VT20EA 50" i większe? Bo z tego co pisze kolega wyżej ma on wbudowany moduł Wi-Fi co jest bardzo wygodne. Chociaż dla mnie nie jest to aż tak istotne. Jednak może te modele VT20EA występują w innych kolorach? :)

Edytowane przez Gemi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym EA coś mi nie pasuje. Właśnie przejrzałem porównanie vt20e z vt20ea i nie stwierdziłem żadnych różnic. Żaden z nich nie ma wbudowanego modułu wifi, w obu przypadkach dołączany jest moduł podłączany przez USB.

Edyta: doczytałem - różnią się wersją softu.

Edytowane przez azooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Twój PANAS VT współpracuje z PS3 w grach 3D od SONY ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Twój PANAS VT współpracuje z PS3 w grach 3D od SONY ?

Tak. Mam w 3D COD Black Ops i GT5. W tryb 3D przełącza się automatycznie.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...