Skocz do zawartości
apolosa

neo pdp in 2010 - TX-P50VT20E i TX-P65VT20E

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego , po pierwsze Kuro miałem i sprzedałem , teraz mam Z5500 ale testowałem tego Panasa i jak dla mnie Kuro leży przy nim i kwiczy . Ja z Kuro wcale nie byłem aż tak zadowolony , gdybym był nie kupował bym Soniaka Z5500 . A co do tego jak piszesz 3D to dla mnie coś wspaniałego . Mnie ani oczy nie bolały , ani głowa , a oglądałem około 2 godzinek . Więc nie ukrywam że biore ten tv minn dla 3D , które miażdży Samsunga C8000, bo tego tez miałem kupować ale po teście z 3D sie okazało ze obraz 3D jest tylko na wprost , lekkie odchylenie głowy i kicha . Na tym Panasie cud , miód , pod jakim kontem byś nie patrzył jest 3D cały czas. Do tego głebia kolorów . Dla mnie bomba . Oczywiście zaraz się tutaj odezwią posiadacze Kuro jaki to niby ten tv jest ponadczasowy . Owszem ponadczasowa w nim to jest cena ;) nic więcej . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam takie pytanko do posiadaczy tego telewizorka jak również do expertów wiedzących co i jak . Będe kupował ten telewizorek w nastepnym tygodniu . Nie wiem czym się różni model PANASONIC TX-P50VT20E od PANASONIC TX-P50VT20EA . Różnica to tylko ta literka '' A '' na końcu ale czym się w praktyce różnią w/w modele? . I drugie pytanko . Widziałem na fotkach w necie dwa rodzaje nóżek na których ten telewizor stoi . Na jednych fotkach był z taką jajowatą nóżką , na innych z taką prostokątną jak miałem w Pioneerze Kuro . Czy ktoś wie , czy można sobie wybrać jaką się chce nóżke do tego telewizorka ? Pozdrawiam.

Prostokątna nóżka jest tylko w modelu 65inches w 50VT musisz się zadowolić okrągludką ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogac sie doczekac na OLEDy zamowilem TX-P50V20E i czekam teraz na odbior. Jak go dorwe w swoje rece to skrobne jakie mam pierwsze wrazenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego , po pierwsze Kuro miałem i sprzedałem , teraz mam Z5500 ale testowałem tego Panasa i jak dla mnie Kuro leży przy nim i kwiczy . Ja z Kuro wcale nie byłem aż tak zadowolony , gdybym był nie kupował bym Soniaka Z5500 . A co do tego jak piszesz 3D to dla mnie coś wspaniałego . Mnie ani oczy nie bolały , ani głowa , a oglądałem około 2 godzinek . Więc nie ukrywam że biore ten tv minn dla 3D , które miażdży Samsunga C8000, bo tego tez miałem kupować ale po teście z 3D sie okazało ze obraz 3D jest tylko na wprost , lekkie odchylenie głowy i kicha . Na tym Panasie cud , miód , pod jakim kontem byś nie patrzył jest 3D cały czas. Do tego głebia kolorów . Dla mnie bomba . Oczywiście zaraz się tutaj odezwią posiadacze Kuro jaki to niby ten tv jest ponadczasowy . Owszem ponadczasowa w nim to jest cena :) nic więcej . Pozdrawiam

szkoda że vt20 nie jest jednak takim killerem jak piszesz. choć do 3d to chyba nie ma na razie lepszego tv.

w żadnych testach na świecie nie przeskoczył Kuro więc może jednak się rozczarujesz tym panasem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no klaus tak nie mozna, jesli kolega jest zadowolony to to jest najwazniejsze. 3D jest i zanosi sie ze bedzie sie rozwijac a efekt jest fajny i warto. Pioneer to juz prawie legenda, obraz zyleta ale vt20 obraz ma moze nieco gorszy ale pod warunkiem ze masz je side by side. VT20 ma super 3D. Jakosc obrazu z BD jest wysmienita, problem sie okazał byc przy 50Hz ale nie wszyscy go widzą. Niebawem pojawi sie LG PX950 i 990 z certyfikatem THX dla 2D i uwaga 3D! Pierwszy na swiecie. Jest jeszcze przefajny samsung 7000 oczywiscie plazma. Moim zdaniem pomimo słabszej czerni samsung nawet lepiej swieci w 2D i minimalnie słabiej w 3D bo jednak jest widoczny crosstalk, duszki ale znowu jest jasniejszy niz panasonic w 3D.

Najwazniejsze kupic taki tv aby sie było samemu zadowolonym a przy tym nie wydało majatku:)

Edytowane przez Tony72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szkoda że vt20 nie jest jednak takim killerem jak piszesz. choć do 3d to chyba nie ma na razie lepszego tv.

w żadnych testach na świecie nie przeskoczył Kuro więc może jednak się rozczarujesz tym panasem.

Kolego moje stwierdzenie że Panas jest killerem Kuro to prawda odnosząca sie w 100 % , bo chodzi mi oczywiście o obraz 3D którym Kuro niestety nie dysponował . Po drugie nie jestem świrem co siedzi cały dzień przed telewizorem z miernikiem czerni , czy kalibrującym w koło obraz żeby sie przekonać ze poprzedni był lepszy. Owszem nie kupilem wcześniej Panasa żadnego i innej plazmy tylko Kuro bo nie mogłem patrzeć na zielone poświaty . W kuro też były ale prawie niezauważalne . Panasonic modelem VT pokazał że przełamał te złe stereotypy dotyczące '' zielonych żabek '' jak ja to nazywałem . Do tego tryb THX jak dla mnie jest super bo własnie taki styl wyświetlanego obrazu ja sam ustawić się staram . Pozatym Kuro jest dla mnie zdecydowanie obecnie zdyskwalifikowane z 3 powodów , a mianowicie : 1. Kupując dzisiaj Kuro ( są jakieś niedobitki w necie ) lub posiadając tv który już kupiliśmy , narażamy sie na wielką niewiadomą co się stanie jak nie daj Boże popsuje się takowy tv po upływie gwarancji? Do tego prawda taka że nikt nie da za przestażały tv w razie jego próby sprzedaży nawet 20 % jego wartości ( a nikt mi nie wmówi że 17000 zł za Kuro to cena adekwatna do jego jakości ? ) . 2. Niestety ale Kuro jest zapóźnione w rozwoju co do obsługi netu , wyświetlania filmów po USB , Ipli , Yotubu i innych ( mnie to wali ale z tego co widze i czytam w necie to innych nie ). 3. Niestety ale brak obsługi 3D , które bedzie znakiem naszych czasów za kilka lat całkowicie dyskwalifikuje ten tv . Zgadzam się z tym że idąc tropem coraz to rozwijających się nowinek nigdy nie kupilibyśmy żadnego tv w obawie że za dwa tygodnie nie pokaże się lepszy . Miałem Kuro jak był czas na niego , potem kupiłem dla experymentu LCD SONY KDL-46Z5500 jak był w swoim czasie nowinką ( z którego byłem bardzo zadowolony ) , a teraz staram się być na bieżąco i kupuje tego Panasa 3D , bo uważam że do 3D LCD to wogóle sie nie nadaje i nigdy nie będzie nadawało z racji problemu ze smużeniem . Zresztą cena 7600 zł za którą go kupie jest napewno bardziej adekwatna w kwestii cena do jakość , aniżeli w Kuro 17000 zł ( komuś się sufit chyba na łeb zwalił ) . Więc nawet ta czerń , która jest jedyną maleńką przewagą Kuro nad Panasem ( dla mnie gołym okiem nie zauważalna chce dodać ) , nie jest w stanie przekonać mnie do Kuro . Przepraszam za przydługawy wywód i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no cena nawet 15 tysi jest bardzo wysoka. tylko czy ktoś w takiej cenie kupuje? chyba nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no cena nawet 15 tysi jest bardzo wysoka. tylko czy ktoś w takiej cenie kupuje? chyba nie.

Widzisz kolego , sam sobie odpowiedziałeś jaki sens ma Kupno kuro . Ja sprzedałem swojego Kuro za pół ceny którą sam zapłaciłem , a miałem go około 1,5 roku. Więc z Kuro jest tak , że cena zabiła ten projekt . Podobno były czy są jeszcze nawet jakieś telewizorki CRT dla wykorzystywań profesjonalnych , wyświetlające obraz HD wyśmienicie ale w cenie około 60000 zł i wielkości 36 cali . Ale kto to by dzisiaj kupił ? Dzisiaj trzeba kupować telewizorek w takiej cenie aby po jego sprzedaży po max 2 latach jeszcze coś zostało w kieszonce na nowszy model :) i strata na nim nie przekraczała majątku . Takie czasy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie no klaus tak nie mozna, jesli kolega jest zadowolony to to jest najwazniejsze. 3D jest i zanosi sie ze bedzie sie rozwijac a efekt jest fajny i warto. Pioneer to juz prawie legenda, obraz zyleta ale vt20 obraz ma moze nieco gorszy ale pod warunkiem ze masz je side by side. VT20 ma super 3D. Jakosc obrazu z BD jest wysmienita, problem sie okazał byc przy 50Hz ale nie wszyscy go widzą. Niebawem pojawi sie LG PX950 i 990 z certyfikatem THX dla 2D i uwaga 3D! Pierwszy na swiecie. Jest jeszcze przefajny samsung 7000 oczywiscie plazma. Moim zdaniem pomimo słabszej czerni samsung nawet lepiej swieci w 2D i minimalnie słabiej w 3D bo jednak jest widoczny crosstalk, duszki ale znowu jest jasniejszy niz panasonic w 3D.

Najwazniejsze kupic taki tv aby sie było samemu zadowolonym a przy tym nie wydało majatku:)

LG PK950 jest już na allegro w sprzedaży, ale testerzy z areadvd nie byli nim zachwyceni, duże problemy z odtwarzaniem materiału SD, jeszcze większe przy skalowaniu do wyższej rozdzielczości (postrzępione krawędzie obrazu). I raczej zalecają go najbardziej do oglądania na nim materiałów z nośników blu-ray...

Co do 3D to jak piszą za 3-4 lata technologia wymagająca okularów całkowicie zniknie. Na dzień dzisiejszy to warto jeszcze odczekać pare miesięcy na technologie 3D bez okularów.

Edytowane przez Deimos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że te kilka miesięcy na 3D bez okularów może się przeciągnąć do kilku lat ( najpierw trzeba wyrwać kasę od chętnych do zakupu tego co jest tu i teraz ). Zobaczcie optymistyczne posty kiedy miały się pojawić OLED-y ( nie chodzi mi o egzemplarze wystawowe tylko realnie kupowane na rynku ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzisz kolego , sam sobie odpowiedziałeś jaki sens ma Kupno kuro . Ja sprzedałem swojego Kuro za pół ceny którą sam zapłaciłem , a miałem go około 1,5 roku. Więc z Kuro jest tak , że cena zabiła ten projekt . Podobno były czy są jeszcze nawet jakieś telewizorki CRT dla wykorzystywań profesjonalnych , wyświetlające obraz HD wyśmienicie ale w cenie około 60000 zł i wielkości 36 cali . Ale kto to by dzisiaj kupił ? Dzisiaj trzeba kupować telewizorek w takiej cenie aby po jego sprzedaży po max 2 latach jeszcze coś zostało w kieszonce na nowszy model :) i strata na nim nie przekraczała majątku . Takie czasy :)

a ja mam KURO ponad dwa lata i jestem bardzo zadowolony. Mam bezposrednie porownanie do panasanica G20 50" i wole kuro. A jak obraz 3D to czekam na projektor.

Akurat zakup kuro uwazam za jeden z bardziej udanych bo pomimo ze duzo w elektronice sie zmienilo to kro swieci nadal bardzo dobrze i trudno go zmienic na cos co bylo by wyraznie lepsze.

pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@deimos, ja pisalem o modelu PX950 thx dla 3D, jeszcze go nie ma na rynku w Polsce. Bedzie w listopadzie.

PK- przy nim to 2 półki nizej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wg testów na świecie nic lepszego jeszcze nie powstało (chodzi mi o sam obraz 2D)

najpierw seria v10 panasa miała być kilerem, teraz niby seria v20. kilka lcdków też startowało ale po testach wyszło że jednak nie są takie najlepsze.

w przyszłym roku pewnie jest realna szansa że coś lepszego w końcu powstanie.

aż żal że pionier nie wyprodukował fugi (następcy kuro)

Edytowane przez klaus71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na dzień dzisiejszy to warto jeszcze odczekać pare miesięcy na technologie 3D bez okularów.

Już pisałem wiele razy: nie ma takiej opcji. Chyba lat bo miesięcy to można pomarzyć. Okulary będę się miały co raz lepiej bo filmy są co raz lepiej nagrywane. Nowy Resident Evil pokazuje skok jakości od czasu Avatara. Stawiam też na okulary pasywne i projektory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja mam KURO ponad dwa lata i jestem bardzo zadowolony. Mam bezposrednie porownanie do panasanica G20 50" i wole kuro. A jak obraz 3D to czekam na projektor.

Akurat zakup kuro uwazam za jeden z bardziej udanych bo pomimo ze duzo w elektronice sie zmienilo to kro swieci nadal bardzo dobrze i trudno go zmienic na cos co bylo by wyraznie lepsze.

pozdr. dawmac

Kolego nie moge zrozumieć ludzi co nie umieją czytać . Porównanie masz do Panasonica G20 , a nie VT20 . Więc nie wprowadzaj zamętu . Między G20 a VT20 jest przepaść klasy. Wnerwiają mnie ludzie co porównują np topowe LCD do najgorszej Plazmy za 1800 zł i mówią że nie chca za darmo Plazm. Porównaj najpierw swoje Kuro do Panasonica VT20 to pogadamy wtedy. To jak by porównywać w kategorii absolutnej Mercedesa Klasy A mówiąc , że ten Merc gorszy od Passata . Porównaj Passata do Mercedesa klasy SLK . Sorki że się wnerwiam przy takich wypowiedziach ale nie sposób sie nie wypowiedzieć . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no prawda jest taka że kuro nadal jest najlepszym telewizorem 2d na rynku.

prawdopodobnie w większości aspektów obrazowych wygrywa trochę z vt20 (lepsza czerń, lepsza biel, lepszy "legendarny" kontrast dynamiczny, lepszy filtr antyodblaskowy, lepsze przejścia tonalne, lepsze scalowanie) tylko nie jest to pewnie warte aktualnej ceny bo różnica nie jest już duża. a nie tak dawno kuro był za 8tysiaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego ale to lepsze oznacza lepsze na siłe na specjalistycznym sprzęcie . To jak udowodnić na siłe że pasmo przenoszenia wzmacniacza jest 30000 kHz a drugiego 38000 kHz i ten jest lepszy , mały problem w tym że człowiek słyszy taki przeciętny około 16000 o ile pamiętam :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego nie moge zrozumieć ludzi co nie umieją czytać . Porównanie masz do Panasonica G20 , a nie VT20 . Więc nie wprowadzaj zamętu . Między G20 a VT20 jest przepaść klasy. Wnerwiają mnie ludzie co porównują np topowe LCD do najgorszej Plazmy za 1800 zł i mówią że nie chca za darmo Plazm. Porównaj najpierw swoje Kuro do Panasonica VT20 to pogadamy wtedy. To jak by porównywać w kategorii absolutnej Mercedesa Klasy A mówiąc , że ten Merc gorszy od Passata . Porównaj Passata do Mercedesa klasy SLK . Sorki że się wnerwiam przy takich wypowiedziach ale nie sposób sie nie wypowiedzieć . Pozdrawiam

wyluzuj troche bo sie spocisz :)

napisalem co widze i ze akurat mam G20 to mam do niego porownanie. Po za tym jak poczytac specyfikacje obu TV V20 i G20 to >

G20

Panel G13 Progresywny wyświetlacz Full-HD NeoPDP (Panel plazmowy)

Czas reakcji 0,001 ms (Czas rozładowania po przesłaniu impulsu sterującego przez panel.)

Kontrast (w zaciemnionym pomieszczeniu) Infinite Black (5,000,000:1 Statyczny)

Inteligentne tworzenie klatek 600 Hz sterowanie subpolowe z układem inteligentnego tworzenia klatek w wersji Pro

Płynny obraz ?lmowy 24p / Odtwarzanie formatu 24p Płynny obraz ?lmowy 24p / Odtwarzanie formatu 24p

Liczba odcieni gradacji koloru Odpowiednik 6,144 stopni gradacji

Funkcja Deep Colour (10/12-bitowa) Tak

x.v.Colour Tak

Tryb THX? Tak

Super rozdzielczość Tak

Zarządzanie kolorami 3D Tak

Tryb obrazu Dynamiczny/Normalny/THX/Kinowy/Gry wideo/Zdjęcia/Pro1/Pro2 (ISFccc)

Vreal Vreal Pro 5

itd itd

V20

Panel G13 Progresywny wyświetlacz Full-HD NeoPDP (Panel plazmowy)

Czas reakcji 0,001 ms (Czas rozładowania po przesłaniu impulsu sterującego przez panel.)

Kontrast (w zaciemnionym pomieszczeniu) Infinite Black (5,000,000:1 Statyczny)

Inteligentne tworzenie klatek 600 Hz sterowanie subpolowe z układem inteligentnego tworzenia klatek w wersji Pro

Płynny obraz ?lmowy 24p / Odtwarzanie formatu 24p Płynny obraz ?lmowy 24p / Odtwarzanie formatu 24p

Liczba odcieni gradacji koloru Odpowiednik 6,144 stopni gradacji

Funkcja Deep Colour (10/12-bitowa) Tak

x.v.Colour Tak

Tryb THX? Tak

Super rozdzielczość Tak

Zarządzanie kolorami 3D Tak

Tryb obrazu Dynamiczny/Normalny/THX/Kinowy/Gry wideo/Zdjęcia/Pro1/Pro2 (ISFccc)

Vreal Vreal Pro 5

itd itd

tak wiec w czym jest taka przepasc miedzy G20 a V20 w przypadku obrazu 2D ??

pozdr. dawmac

PS co ma passat z mercedesem SLK wspolnego ?? rodzinne auto do dwuosobowego sportowego auta. Jedno duze wygodne dla 4 osob z bagaznikiem a drugi maly kabriolet dla dwoch osob. Chyba troszke na motoryzacji sie nie znasz bo porownanie i w du.... ni w oko :)

Edytowane przez dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wyluzuj troche bo sie spocisz :)

napisalem co widze i ze akurat mam G20 to mam do niego porownanie. Po za tym jak poczytac specyfikacje obu TV V20 i G20 to >

G20

Panel G13 Progresywny wyświetlacz Full-HD NeoPDP (Panel plazmowy)

Czas reakcji 0,001 ms (Czas rozładowania po przesłaniu impulsu sterującego przez panel.)

Kontrast (w zaciemnionym pomieszczeniu) Infinite Black (5,000,000:1 Statyczny)

Inteligentne tworzenie klatek 600 Hz sterowanie subpolowe z układem inteligentnego tworzenia klatek w wersji Pro

Płynny obraz ?lmowy 24p / Odtwarzanie formatu 24p Płynny obraz ?lmowy 24p / Odtwarzanie formatu 24p

Liczba odcieni gradacji koloru Odpowiednik 6,144 stopni gradacji

Funkcja Deep Colour (10/12-bitowa) Tak

x.v.Colour Tak

Tryb THX? Tak

Super rozdzielczość Tak

Zarządzanie kolorami 3D Tak

Tryb obrazu Dynamiczny/Normalny/THX/Kinowy/Gry wideo/Zdjęcia/Pro1/Pro2 (ISFccc)

Vreal Vreal Pro 5

itd itd

V20

Panel G13 Progresywny wyświetlacz Full-HD NeoPDP (Panel plazmowy)

Czas reakcji 0,001 ms (Czas rozładowania po przesłaniu impulsu sterującego przez panel.)

Kontrast (w zaciemnionym pomieszczeniu) Infinite Black (5,000,000:1 Statyczny)

Inteligentne tworzenie klatek 600 Hz sterowanie subpolowe z układem inteligentnego tworzenia klatek w wersji Pro

Płynny obraz ?lmowy 24p / Odtwarzanie formatu 24p Płynny obraz ?lmowy 24p / Odtwarzanie formatu 24p

Liczba odcieni gradacji koloru Odpowiednik 6,144 stopni gradacji

Funkcja Deep Colour (10/12-bitowa) Tak

x.v.Colour Tak

Tryb THX? Tak

Super rozdzielczość Tak

Zarządzanie kolorami 3D Tak

Tryb obrazu Dynamiczny/Normalny/THX/Kinowy/Gry wideo/Zdjęcia/Pro1/Pro2 (ISFccc)

Vreal Vreal Pro 5

itd itd

tak wiec w czym jest taka przepasc miedzy G20 a V20 w przypadku obrazu 2D ??

pozdr. dawmac

PS co ma passat z mercedesem SLK wspolnego ?? rodzinne auto do dwuosobowego sportowego auta. Jedno duze wygodne dla 4 osob z bagaznikiem a drugi maly kabriolet dla dwoch osob. Chyba troszke na motoryzacji sie nie znasz bo porownanie i w du.... ni w oko :)

Widze ze dalej nie umiesz czytac. Porównujesz G20 do V20 a nie do VT20 który ma szybszy luminofor . Zresztą szkoda mojej gadki . Postaw te tv obok siebie ( VT20 i Kuro )i wtedy pogadamy. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczytj troszke > V20

"The first question people will ask is about the black levels and I am happy to report that they are the same solid and deep levels witnessed on the VT20"

"When sat side by side with our reference Pioneer LX5090 there was little to distinguish between the two screens and only in completely dark surroundings could you see that the Kuro still had a slight edge here. However, in terms of TVs that are available to buy on the market today, the V20 offers the best black levels along with its big brother the VT20."

itd itd... i nie przesadzaj z tym V20 bo to prawie to samo co G20 i VT20 i sa porownywalne z KURO. Nie ma zadnej tutaj przepasci klas, zadnych cudow. Ja uwazam ze dwa lata temu kupiony KURO jest na tyle dobry ze aktualnie nie ma sensu zmieniac tego TV bo zaden aktualnie produkowany nie oferuje obrazu duzo lepszego niz ten staruszek.

pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
poczytj troszke > V20

"The first question people will ask is about the black levels and I am happy to report that they are the same solid and deep levels witnessed on the VT20"

"When sat side by side with our reference Pioneer LX5090 there was little to distinguish between the two screens and only in completely dark surroundings could you see that the Kuro still had a slight edge here. However, in terms of TVs that are available to buy on the market today, the V20 offers the best black levels along with its big brother the VT20."

itd itd... i nie przesadzaj z tym V20 bo to prawie to samo co G20 i VT20 i sa porownywalne z KURO. Nie ma zadnej tutaj przepasci klas, zadnych cudow. Ja uwazam ze dwa lata temu kupiony KURO jest na tyle dobry ze aktualnie nie ma sensu zmieniac tego TV bo zaden aktualnie produkowany nie oferuje obrazu duzo lepszego niz ten staruszek.

pozdr. dawmac

Tutaj sie z Tobą zgodze . Miałem Kuro . Jak nie bierzesz pod uwagę 3D to nie ma sensu . Ja biorę i dla mnie to ma kolosalny sens . Telewizja 3D moim skromnym zdaniem to o wiele większy przeskok z HD do HD 3D aniżeli SD do HD .Pewno że narazie kontentu mało . Ale 3D czy ktoś chce czy nie to przyszłość . A co do liczenia że wyjdzie tv 3D bez okularów za kilka miesięcy , na to bym nie liczył za bardzo . Najpierw jak wyjdzie dopracowany taki tv bedzie kosztował z 30000 zł . A zanim się stanie powszechnym to minie kilka może kilkanaście latek . Do tego czasu mój Panas sie rozlezie :) i wyjdzie Oled tv 4D :) . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tutaj sie z Tobą zgodze . Miałem Kuro . Jak nie bierzesz pod uwagę 3D to nie ma sensu . Ja biorę i dla mnie to ma kolosalny sens . Telewizja 3D moim skromnym zdaniem to o wiele większy przeskok z HD do HD 3D aniżeli SD do HD .Pewno że narazie kontentu mało . Ale 3D czy ktoś chce czy nie to przyszłość . A co do liczenia że wyjdzie tv 3D bez okularów za kilka miesięcy , na to bym nie liczył za bardzo . Najpierw jak wyjdzie dopracowany taki tv bedzie kosztował z 30000 zł . A zanim się stanie powszechnym to minie kilka może kilkanaście latek . Do tego czasu mój Panas sie rozlezie :) i wyjdzie Oled tv 4D :) . Pozdrawiam

ja uwazam ze Full HD to jedna z fajniejszych spraw jaka nas spotkala w ostatnich kilku latach :) Z full HD korzystam non stop ( TV, filmy z BR itd ) a 3D jak na lekarstwo narazie i okularny na codzin to klopot ale 3D to super sprawa i mi sie strasznie podoba i dlatego jak tylko pokaze sie projektor 3D to go kupie. Oczywiscie jesli idzie o TV to taki panas 65" to super sprawa i jak bym mial kupowac teraz TV to na pewno bym wybral panasonica 65" V20 ale majac 60" kuro to mi nadal wystarczy do codziennej TV a projektor 3D zalatwi mi sprawe i duzego ekranu i 3D :)

Niestety okularny beda nam towarzyszyly bo ja tak sobie to glupio tlumacze ze jesli mozna by 3D bez okularow to w kinach jak Imax itp to dawno by bylo albo by wchodzilo bo nadal kina to glowne zrodlo dochodow za filmy a jak w tym temacie sie nic nie robi to do domow taka technologia za szybko nie zawita. No coz, jest to troszke klopotliwe ale wrazenia na duzym ekranie sa tego warte.

pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie to moje osobiste testy jak świeci dany tv opieram na własnym patencie :) . Ide do danego sklepu np. ''Nie dla Idiotów'' i zapodaje tam moją własną płytke wypaloną na nagrywarce DVD z kilkoma filmami minn '' Czterej pancerni i pies '' bo czarnobiały i np film w stylu '' 07 zgłoś się '' oraz materiał z Vivy Polska , czyli straszne ścierwo jakościowo . I jak na tych materiałach tv sprawdza się i daje poczucie w miare przyzwoitego obrazu , to oznacza że się nadaje . Full HD sobie głowe w testach sklepowych nie zawracam bo wiadomo że z BR każdy świeci w miare wzorowo . Przed zakupem jakiegokolwiek telewizorka , namawiam żeby zrobić to co ja , a ominie nas przykre rozczarowanie po powrocie z naszym nowym nabytkiem do domu po podłaczeniu go do kablówki . A jeszcze lepiej jak mamy taką możliwość to potestować tv we własnym pokoju gdzie będziemy na codzień z niego kożystać . Namowy sklepowców , którzy w sklepach zdecydowanie polecają LCD to nic innego jak czcze gadanie , bo na tych tv mają poprostu większą kase . Nikt się nie odważy w dużym sklepie RTV postawić dobrze skalibrowaną Plazme koło LCD bo na takowego nikt nie zwrócił by nawet uwagi . Pozdrawiam . Jak już będzie stał u mnie ten Panas to się podziele na forum co i jak w miarę moich skromnych spostrzeżeń. Pozdrowionka dla wszystkich HD FULL maniaków oraz HD FULL 3D Maniaków :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
itd itd... i nie przesadzaj z tym V20 bo to prawie to samo co G20 i VT20 i sa porownywalne z KURO. Nie ma zadnej tutaj przepasci klas, zadnych cudow.

W oprogramowaniu sterowania wzbudzania świecenia ?plazmy? są duże różnice.

G20,V20 oraz modele z 2009 i starsze.

p_3d_img04.jpg

VT20 i GT20

Żółte pole odpowiada za zieloną poświatę.

http://translate.google.com/translate?js=n...id%3D1285749000

Edytowane przez slimak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...