Skocz do zawartości
apolosa

neo pdp in 2010 - TX-P50VT20E i TX-P65VT20E

Rekomendowane odpowiedzi

A to całkiem możliwe, myślałem, że to inny model bo w źródlowej wiadomosci napisano o jego sprzedazy w Europie za 2 miesiące: Panasonic' plasma panel factory has seen its production capacity increased by 30% to handle the unexpectedly high sales numbers. The increased production capacity will hopefully fulfill US demand, and allow the company to prepare for the TV's Japanese and European launch over the next two months.

Jeśli to ten sam model to jeszcze lepiej bo nie trzeba czekać, tylko mogliby i u nas promocyjnie dorzucic okulary i odtwarzacz Blu-ray :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa najnowsze review:

1) fullhd.gr + translate z greckiego na polski :lol: bardzo dobry sajt robiacy szczegolowe testy

http://translate.google.pl/translate?u=htt...l=&ie=UTF-8

zwracaja uwage na to co inne testy do tej pory np. hdguru dobry poziom czerni, duza jasnosc bialego jak na plazme, szybki fosfor itp.

2) Digital Versus

http://www.digitalversus.com/article-460-8210-60.html

podobnie zwraca sie uwage na te same zalety tego TV oczywiscie zawsze kazdy test zaznacza i znajdzie jakies WADY :) bo sa i musza byc

Ogolnie TV wydaje sie byc interesujacy czekamy na dalsze testy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TX-P50VT20E już zameldowały się jak widać w sklepach. Cena 10tys. Ja już myślę. Dzisiaj oglądałem w MM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja w pracy mam dostęp do tego TV (VT20 50- cali) od kilku dni. Do niego podłączony jest Bluray 3D - puszczone jest demo 3D. Do tego oczywiście okularki. Jestem w szoku. O ile na początku byłem sceptycznie nastawiony do 3D, to już się przekonałem (ale przyznaję, że po 30 min. oglądania miałem problem z czytaniem na kompie...). Ale generalnie na duży +

Ale pal licho 3D :D Sam obraz, czerń, kontrast! Duży przeskok. Obok niego stoi V10 - ten sam sygnał. Różnica duża na korzyść VT. A zważywszy, że można nabyć 50 cali za ok. 9 tys. ( w necie nawet taniej widziałem, poniżej 8 tys!) to jest naprawdę mocna opcja.

Zainteresowanych wysyłam do Łodzi - Salon Panasonic W&W ZIELPOL, Rokicińska 142. Można poprosić prezentację 3D. Obok jest N'ka, można do tej plazmy podłączyć sygnał z nboxa i sobie potestować...

Edytowane przez mesiash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gmeru ... a jak porownanie tego nowego panasa do serii g ( np g10e ,,, ) ... duze zmiany na + ?? Efekt czerni lepszy ?? No i jak z tym 3d w panasonicu ... lepiej to wyglada niz na samsungu ?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gmeru, jak myślisz nad VT20, to napisz jak wypada w porównaniu z Kuro, skoro chcesz je zamienić. Zmieniasz, ze względu na lepszą jakość obrazu ? 3D ? Jakieś wady Kuro ?

Edytowane przez fazzeer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepie to lipa z oceną ale dużo można przeczytać dobrego o tym TV. Będę go miał w przeciągu miesiąca to na pewno zrobimy test 3D każdego z tych modeli: Sony Samsung Panasonic. Póki co właściwie brak źródła 3D.

Chciałbym zamienić ze względu na podobną jakość obrazu + 3D ; ) Podobno podobną(lepszą?) (ale napisałem.... )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co do sklepu to oczywiste, nie ma co porównywać gdy jeden telewizor jest w domu i można go obejrzeć na spokojnie, przy normalnym oświetleniu a drugi w morzu jarzeniówek w sklepie.

Ja liczyłem, że VT20 będzie wyraźnie lepszy od Kuro, szczególnie, że cena fajna jak na nowość - można wyrwać za 8500 pln, bez żadnych haczyków no i jeszcze do tego ma 3D.

Póki co nie ma za wiele testów. Ale czerń z tego co przeczytałem, niestety gorsza niż na Pioneerze. No ale jeszcze mało tych opinii, czekam na wasz test. Nie zapomnij napisać też jak gra w 2D :D

Ciekawe jak z powidokami i wypalaniem na tej nowej plazmie Panasonica. Jestem ciekaw jak wyglądałyby powidoki w 3D, to może być ciekawe B)

Edytowane przez fazzeer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Myślałem o zakupie na dniach SAMSUNG UE55C7000 ale po waszych recenzjach doszłem do wniosku że jednak plazma bierze górę ,ale co z konwersją 2D do 3D na Panasonic TX P 50 VT 20 E? A może plazma Samsung PS50C7000? Pomóżcie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@prorok...

Panasonic nie konwerteruje 2D do 3D a Samsung robi to ponoc bardzo fajnie. Pytanie brzmi, czy bedziesz tak oglądał czy potraktujesz to jako gadżet.

Ten VT20 to najlepsze co zrobił Panasonic, w pewnych aspektach lepszy od słynnego Kuro a w pewnych gorszy. Na pewno nie pożałujesz, ten tv daje duże możliwości regulacji a jeśli lubisz łatwo to włączasz THX i jest super. Podaje Ci linka do testu gdzie znajdziesz ustawienia w trybie proffesional ale jak Rasmus pisze czasem odbiorniki mogą nieco sie różnić oraz nasze postrzeganie obrazu i dla niektórych gamma 2.4 moze wyglądać lepiej.

Jeśli chodzi o Samsunga to ja go nie znam, nie widziałem ale niezbyt dobrze o nim czytałem, głównie podswietlenie i tzw. cross-talk w 3D, czyli jakby odbicia, duszki. O Samsunga pytaj Gmera, on go zna a nie jeden tv testował i widział. Najlepiej samemu zadecyduj ale jesli kilka osób Cie przestrzega szczególnie przed tak dużym panelem jak na lcd z podswietleniem led to daje do myslenia. Pozdr, serdecznie, moze lekko pomogłem.

P.S Rozumiem ze kiedys zawiodłeś sie na ampli Panasonic'a, fakt w tej dziedzinie to raczej nie błyszczy:).

Jesli Samsung to raczej seria 8000 ale nawet testów jeszcze nie czytałem, mają byc wkrótce na avforums a plazma Samsunga to póki co mała zagadka, miała byc ponoc wycofana czytałem gdzieś, nie wiem dokładnie.

Edytowane przez Tony72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Tony72 więc może poczekać na Sony, tym bardziej że mam PS3, ( XBOX360, Popcorn A200, Onkyo TX-SR576). Jestem otwarty na wszelkie sugestie, tym bardziej że w 3D oglądałem tylko Samsa UE 55C 7000 w MM. Moje korzystanie z TV to głównie gry i koncerty, może konwersja 2D do 3D być niezła np z BD, Sony taką zapowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj spokojnie do czerwca jak już wszystko będzie na rynku (chociażby wspomniane Sony) i będzie potestowane. Sam szykuję się na zmianę ale póki co to nic prawie nie wiadomo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Bayzone poinformował mnie że Sams UE 55C jest do odbioru (plus okulary i wieszak linkowy). Zamówiłem zanim pojawił sie panas. Co możesz powiedzieć Gmeru na jego temat?

Fakt że są trudniej dostępne niż Panasy, a znaczna część produkcji idzie na zachód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam! Bayzone poinformował mnie że Sams UE 55C jest do odbioru (plus okulary i wieszak linkowy). Zamówiłem zanim pojawił sie panas. Co możesz powiedzieć Gmeru na jego temat?

Fakt że są trudniej dostępne niż Panasy, a znaczna część produkcji idzie na zachód.

Widziałem go na pokazie Samsunga. No cóż w 2D jak normalny LCD-ek z jego wadami i zaletami. W3D nieźle ale moim zdaniem z Panasa obraz 3D jest lepszy tzn. jest to subiektywne wrażenie bo materiały były różne.

Konwersja 2D na 3D to moim zdaniem gadget. Widzałem w obrazie sporo błędów będących wynikiem przetwarzania (duszki, podwójne krawędzie itp.).

Ciekawe byłoby porówanie plazm 65" Panasa i 63" Samsunga, side by side oczywiście.

Samsung kosztuje w Niemczech 3500 EUR bez okularów a Panas ma kosztować 4500 EUR z dwoma parami okularów. Samsung ma tą "niby" konwersję 2D-3D.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ścianie na wieszaku linkowym zawisł Samsung 55'' oczywiście 3D. Dokupiłem 2 pary okularków i sprawa gra! Jednak o tym w temacie Samsung.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe byłoby porówanie plazm 65" Panasa i 63" Samsunga, side by side oczywiście.

No to do dzieła ;) Bo ja się powoli napalam na to 65 cali. Jak to będzie faktycznie miało czerń i jakość Kuro to chyba biorę :)

A tu ciekawostka:

http://www.allegro.pl/item1056821467_panas..._nowosc_3d.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to do dzieła :) Bo ja się powoli napalam na to 65 cali. Jak to będzie faktycznie miało czerń i jakość Kuro to chyba biorę :)

A tu ciekawostka:

http://www.allegro.pl/item1056821467_panas..._nowosc_3d.html

Ciekawe czemu tak cena bo w sklepie u nich 8638 zł RTVMaxPL

Chyba że chcą złapać jelenia :-)

Pozdrawiam

Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telewizor jest wypasiony i moim zdaniem nic fajniejszego w tym roku nie będzie. Brać 65" i jarać się jakością :) Idealne podświetlenie i czerń "ramowa" to jest to ! ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czemu tak cena bo w sklepie u nich 8638 zł RTVMaxPL

Chyba że chcą złapać jelenia :-)

Pozdrawiam

Krzysiek

Popatrz dokładnie, ta cena jest za 65".

BTW drożej niz zapowiadał Panasonic. Miało byc (nieoficjalnie) 14.999,- zł ale waluty sie trochę ostatnio zmieniły.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Popatrz dokładnie, ta cena jest za 65".

BTW drożej niz zapowiadał Panasonic. Miało byc (nieoficjalnie) 14.999,- zł ale waluty sie trochę ostatnio zmieniły.

Pozdro

Sorry, mój błąd. Faktycznie to jest 65"

Pozdrawiam

Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka polegała na tym, że ta firma ma to już w magazynie (niby) a jak sprawdzałem w sklepach on-line niemieckich to jeszcze nie mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Telewizor jest wypasiony i moim zdaniem nic fajniejszego w tym roku nie będzie. Brać 65" i jarać się jakością :lol: Idealne podświetlenie i czerń "ramowa" to jest to ! ; )

Ja bym jeszcze poczekał.

AndrzejS@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany 65. Jak według was nadawał się będzie do grania na ps3/x360?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...